Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já zatím také představu nemám, ale možná jo, nahoře sčesat a udělat vzadu nějaký krásný uzel, ale zároveň nechat část rozpuštěnou, chtěla bych korunku :-) tak, aby do toho šla a ten závoj tam nějak nandat, ale na to je ještě moooooře času ;-) neblázni budeš jak princezna :-) ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj, můžu se k vám přidat? My už taky máme naplánovanou svatbu na září :-) Už se moc moc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
meryel: jasnačka vítám tě:) vidím, že seš z Opavy:)a co ty jak to dlouho plánujete??.)
Odpovědět
ahoj holky tak jsem byla na ty šaty a u nás v Ostravě už je kolekce 2009.Půjčovné šatů 9300,-závoj si musíte koupit ten stojí asi 1000,-...já mám už teda vybrané a jsem chudší o 5000,-to je záloha,ale paní co mě obsluhovala byla velmi příjemná a mám ještě šanci na výběr z 30 nových šatů z nové kolekce2009 co jim ještě přijde.Můžu vám říct ,že je to nádherný zážitek ....tak pokud jste poblíž ostravska doporučuji salon Paris v centru ostravy nad mekáčem v 1.patře.zatím papa přeji hezký zbytek neděle
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo těžká závist:)musela ses cítit jako princezna:))))já se zatím do toho nějak nehrnu řekla sem si až po novém roce:) :-) ,ale ted si mě nějak nalíkala:)asi se zajdu mrknout jen tak:) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
meryel: ahoj, to je jasné vítej do tlupy ;-) jandeni: tak pošly nějaké fotky jsem zvědavá ;-) já mám z šatů docela trému jelikož jsem strašně nerozhodná a určitě nebudu vědět jaké, jestli se mi jich bude líbit víc tak to bude něco :-| , ale budu mít poradkyně tak snad vybereme ty nejlepší :-) babss: taky ještě nejdu je strašně brzo a u nás ještě novou kolekci asi nemají
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: unás beztak taky neee tím myslím Hodonín A Břeclav...ale určo zajedu i do Brna..ikdyž je to odnás 60km:(,ale co bych pro hezké šaty neudělala:)holky a budete mít závoj???Já pořád nevím jestli jo nebo neeee...:)a kolik plánujete pozvat hostů na svatební hostinu a obřad??:)
Odpovědět
Profilova fotka
já závoj určitě chci jen nevíš ještě jak dlouhý, ale cca do pasu, uvidím jak to bude vypadat na mě k šatům. Chci jen na dekoraci, nebudu si ho dávat přes obličej. Já půjdu do Adiny to jako první (v Praze), ale ještě nemají novou kolekci svatebních šatů a myslím, že neni kam pospíchat. Kort, když z toho mam už teď nerv, že nebudu vědět jaké a pak stejně jak se znám budu přemýšlet jestli jo nebo ne nebo jestli se nemám zajít podívat ještě někam. :-) :-D No my budeme mít asi tak 80 lidí a se všema kamarádama tak stovku, to bude nával ;-) ale na oběd jen rodina což je cca 40 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak to ja jdu na saty ted v patek, protoze jak se znam budu se rozhodovat silene dlouho a proto si je pekne nafotim a vklidu doma muzu klidne i mesic dva vybirat a az si budu jista budu mit jeste dost casu a nebudou zamluvene. Jo a v nekterych salonech uz nove kolekce jsou...
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: jsou, ale zrovna v tom kam chci jít já ještě nová kolekce není. My ještě nemáme zamluvený ani termín tak to nemam kam hrotit. Ale taky vše nafotím a budu přemýšlet jelikož jsem zvědavá jak já se rozhodnu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky: tak mám dány fotky jak vypadáme zhruba oba dva:)no my čítáme 60lidí celkem jak na hostinu tak i na zábavu.Taky termín ještě nemáme:/,ale neva nějak to nehrotím spíš si to užívám ...:)závoj bych taky chtěla..staršně moc se mi líbí nevěsta snad nejkrásnější na tomto portálu veronika a ted přesně nevím jaké měla číslo ,ale taková brunetka:)moooc hezká....tak nějak si to představuju ty šaty a make-up, vlasy, závoj a i ženich je moooc hezký:)
Odpovědět
Profilova fotka
jmenuje se veronika34---tak nějak si to představuju...a přítel taky:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
babss: moc vám to sluší, jste krásný pár :-) takový pořád zamilovaný :-D :-) ty máš nějaké profesionální fotky ne? moc pěkné. dívala jsem se, že máš vybrány pěkné vývazky máš je z nějaké e-obchodu? Pošleš mi odkaz prosím? děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: Já je stahal z nákeho alba ještě je nemám:)ale taky se mi líbí:)...jéé děkujem..no profesional fota kdysik dávno přestalo mě to bavit ;-) holky a asi nebudu zářijovka nevěsta,ale říjnovka...posouvá se nám to o dva týdny takže 10.10.2009 bud naše datum..asik:/..ale neva taky pěkný...sice už je větší zima,ale to neva:)holky a proč se vůbec berete v září?máte k tomu nějaké důvody??Me osobně se tedy líbí na vdávání měsíc září-říjen :)červenec-srpen mají svatbu všichni a jsou vedra a dá se říct, že ani není čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem chtěla v červnu, ale to se bere snad každý náš známý a rodina. Chtěli jsme tedy v červenci na naše výročí, ale to nám vymluvili, že budou dovolené atd. a je taky pravda, že bývá děsné vedro. Nevim proč, ale přítel chtěl od začátku v září a tím jsem nad tím také začala přemýšlet a datum 11.9. 2009 se nám moc líbí oboum tak proto září. Já jsem ráda, že v tento měsíc kromě mojí mamči žádnou svatbu ve svém okolí nemáme tak budeme originální. ;-) a v červnu 2009 se vdává příteleva teta, zrovna v datum, které se nám jako jediné líbí oběma.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky se budeme brát v září. Důvod? No bylo to hrozně jednoduché když jsem se před dvěma lety ptala přítele, kdy se vezmem tak jen řekl, tak mi řekni datum a čas a já tam přídu, romantik že? No a já plácla 19.9.2009, aniž bych věděla co je to za den, ale hned potom jsem běžela k mobilu a posouvala se o dva roky vpřed (kalendář ještě nebyl na 09) a vyšlo mi že to bude sobota, takže už jsme to brali za hotovou věc. A hlavní je také to že spolu budeme v ten den 11 let, tak to konečně spečetíme a příbuzný budou mít radost, že už! ;-) Jinak prstýnek k zásnubám jsem dostala na štědrý den před večeří, kdy přítel požádal mě a mé rodiče o mou ruku, no můžu vám říct, že pak jsem nemohla už ani jíst, protože jsem z toho byla tak paf, vůbec jsem to nečekala, a prej že není romantik. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lowe: přítel taky, když mamču žádal o moji ruku tak byla úplně paf a strašně mile překvapená a zaskočená. Dostala krásnou modro růžovou kytku a měla radost. Jen já, když jsem dostala zásnubní prstýnek tak jsem překvapená byla, ale trošku jsem to čekala jelikož věděl, že bych ho chtěla :-D dostala jsem ho k našemu výročí a mam strašnou radost, jsem z toho pořád nadšená. :-) :-D :-o jelikož jsem tomu nechtěla věřit, že se rozhodl mě požádat, ničím to nenaznačil. Je to miláček. x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo u nás byli překvapený všichni a nejvíc asi já, no nebrečela jsem sama, i neteřinka (13) uronila slzičku, což jsem koukala, ale jak říkáš, jsou to miláčkové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to u nas vsichni o svatbe vedeli takze zadost rodicu probehla podle ocekavani, pritel prisel rekl ze je tu skrz tu ruku a bylo vsechno vyreseny :-D :-D romantika to nebyla i kdyz pri srovnani zadosti o ruku a oznamovani to rodicum to vlastne romantika byla
Odpovědět
Profilova fotka
u nás se pořád všichni ptali kdy se už vememe atd., ale když mamču požádal o ruku tak byla překvapená až jsem taky málem uronila slzu :-) , když požádal přítel mě tak jsem nebrečela a musím říct, že jsem z toho sama překvapená, protože jsem na ten okamžik čekala a doufala v něj, a když mě požádal tak jsem tomu nemohla uvěřit a byla jsem strašně šťasná a pořád jsem se dívala a hrála si s prstýnkem, nebrečela jsem, byla jsem v sedmém nebi. :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nomě přítel požádal v den mích narozenin. A přinesla mi to naše 3měsíční labradorka na obojku měla krabičku s prstýnkem. Já to nečekala ani omylem..přítel mě tvrdil, že ted na to není vůbec čas (prostě mě zkoušel) a já jen hmm tak jo no...a najendou předemnou klečí a ptá se jestli si ho vezmu..nemohla sem mluvit jak sem byla dojatá tak ze mě vypadlo ůplně jen ,,,,anoo,,,, chci si tě vzít a musím říct, že když mi to přítel říkal tak snad podruhé co sem viděla, že má v očích slzy. Romantika jako hrom:)ještě ted když na to pomyslím tak sem vedle:)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: pěkný datum:) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
babss,děkuji, ale 19 je prostě naše číslo, datum jo romantika, a nejlepší když to nečekáš, když to fakt napadlo jeho samotnýho, já to taky nečekala a bulela jsem jako malá holka
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: no právě půl roku hrál, že ho žádná svatba nezajímá (předemnou),ale pak mi řekne, že se půl roku na to připravoval a že to půlka našich kamarádů věděla:) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
babss: jo? tak to je dobrej, u nás to věděl jen jeho táta, jinak nikdo, nastávající tchán se na mě jen vždy culil, jinak nic nenaznačil, ale to on se culí pořád
Odpovědět
Profilova fotka
tak to u nás taková romantika nebyla, i když jsem to taky nečekala jelikož se k tomu taky vůbec neměl a přede všema říkal, že ještě ne, že jsme mladí a pak tohle. Já to čekala jen z toho důvodu, že jsem si z něj dělala srandu a jednou jsem mu řeklaže by mě mohl na výročí požádat o ruku ;-) ,ale koukal jako blázen a já se teda usmívala. Jen jsem v to doufala už strašně dlouho jestli mě požádá nebo ne. Už o vánocích jsem si to přála a narozeninách (to teda nevěděl). Tak taky překvápko i když mnou dloooho očekávané. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
babss: no u vás to byla krásná romantika, to můj přítel takový romantik není :-( ale nevadí, stejně ho miluju :-) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky něco nového???
Odpovědět
Profilova fotka
babss: koukám, že jsi si dala do složky stejnou časomíru s těma panáčkama, kterou chci já :-D jen čekám až budeme mít termín :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
babss: už jste se rozhodly kdy bude svatba? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?