Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme dávat tatínkům slivovičku a maminkám fotečky-koláž (abych nevypadala chytře,tak samozřejmě to byl nápad lowe :-N ) S tou korunkou bohužel nevím ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem se byla koukat po Opavě na bižu. Chtěla bych stejne jak náušnice,tak na krk a i korunku....Ale nic tu není,hrome. Jen v salonech a to jsou celkem palby....Takže ještě nevím,kde si to nakonec pořídím. Jo je tady jeden obchudek,s takýma sarapetičkama,ale tam zas už jsou korunky jak pro nějakou miss :-D ,a to nechci. Chci korunku,né čelenku,ale maličkou.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k:já to mám jednoduché,jsem z Jablonce nad nisou,tzn.biřuterie je od nás.Ale zkus mrknout na stránky Jablonex-už jsem na nich dlouho nebyla,ale je tam možnost nákupu-e-shop,tak tam třeba něco objevíš. Já jsem si korunku kupovala přes net,myslím od dekoru,ale kupovala jsem toho tolik,že už ani nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jste mě moc nepotěšili, my to máme v naší hospodě na sále.Hostinský nám to udělá, ale chtěla jsem se s ním nějak rozumně somluvit,nechci dávat za trojku koly 12 korun když lahev v krámě stojí 29 Kč.Máme na oběd 24 lidí, a večer dalších 20.Vůbec nevím, jak to vyjde cenově,ach jo.Jinak já už nehty mám asi 3 roky a super.Jen bych chtěla na svatbu si nechat prodloužit a zhustit řasy.
Odpovědět
Profilova fotka
sidi - vau o tom jsem neslyšela, dělá se to běžně u každé kosmetičky? do toho bych taky šla
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m:my si doneseme alko,a také jsem musela tak nějak počítat to nealko.Tak jsem dala na os.300,- a myslím,že i to je dost.Chlapi budou pít pivčo a ženský většinou míchanice (led+náš alko a zbytek nealko :-D ) tak uvidím....
Odpovědět
Ahoj holky, nestíhám dočítat :-N =-) My si do hospody můžeme vzít vše sladké, na večerní akci i 10l vína a pokud se najde, tak 1-2 lahve slivovice. Jinak všechno musíme brát od nich... No, co se dá dělat... Ad bižu, jsem alergická na nikl, takže se téměř z evšeho osypu, takže budu muset zvolit "kamenný obchad" s nealergickou bižu... Bohužel ani v salonech takovou nenabízejí...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka:No já myslím,že u každé kosmetičky ne.já jsem objevila nějaký salony tady v Praze, stojí to kolem 3 tis a musí se to po měsíci doplňovat.já mám takový krátký a rovný řasy mám takový ty kleštičky. No právě já se taky s tím hostinským chci domluvit kolik a hlavně za co.Nevím kolik může chtít na ty svatbě za večer vydělat.Mám z toho docela strach.Na jídlo mám počítáno na osobu 800 je to oběd i raut na večer.
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m: jo taky si budu nechávat nalepit řasy, zkoušku budu mít 23.5., tak jsem zvědavá jaké to bude
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem místo do bižu zašla do stříbrnictví(dohodila jsem do alba, ale je to malinko rozmazané), chtěla jsem něco, co budu moct nosit i po svatbě.určitě jste to už na někom viděli tady ty kouličky, mají takové i naušnice, ale vzala jsem si půlkroužky. jinak jsem dneska tvořila a mám první jmenovky. je to hrozná piplačka udělat stejný mašličky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka:tak jmenovky mě taky teprve čekají a moc mi do toho nechce :-( Jinak jak máš tu kytičku v albu pod dortem a nad nějakým šperkem,tak tu měla moje kamarádka 8.8.08 na svatbě,tak Ti mohu poslat fota-má tam totiž prodloužený konec s perličkama a to vypadalo úžasně...
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha - neboj je to docela pohůdka, akorát uvázat ty mašličky, připadala jsem si jak chromá :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
barbucho - ta moje má jen jednu perličku
Odpovědět
Profilova fotka
lowe:A kde si to budeš nechávat dělat?Já to chci zkusit taky před létem, tak uvidím.Jinak na mašličky a jmenovky prdím, objednám to z netu
Odpovědět
Ahoj holky, nejdříve se omlouvám, že jsem trochu mimo téma, ale čtu tady, že některé z vás budou mít svatbu v Lysicích na zámku. Plánuju ji na příští rok, ale na matrice v Lysicích mi řekli, že termínu obřadu budou vypsané až v lednu roku 2010. Jak jste to měli vy? Už teď si musím zarezervovat termín hostiny, jenže co když se pak matrika v tu sobotu nebude dělat obřad. Můžete mi poradit? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
sidi - ty vínové šaty ti strašně seknou, jsou nádherný
Odpovědět
lowe: na svatebních stránkách ji mají za 890 a na svatebnim ráji přes 1100 tak to se mi zdá fakt dost i to méně, s prodáváním nevím vím že je s tím spousta času, nejdřív to inzerovat pak na poštu zabalit to a čekat jestli to ten dotyčnej fakt zaplatí.. sidi: ty řešíš že je moc trojka koly za 12 a v Praze se nedostaneš pokud nejsi v pajzlu s trojkou koly pod 30 Kč, a nikde si nemůžeš vzít svoje tak pak se divíte že to máme drahý.. ach jo..
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka.... jmenovky jsou nádherný sidi..... ty vínový šaty jsou nádherný, jaké jsi si nakonec vybrala? nopohadka..... asi ti neporadím, asi je to tak na každé matrice, i naše ( Libochovice ) vypisovala termíny až v půlce ledna..... ale divím se, že už teď musíte rezervovat hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
nopohadka - my jsme museli hostinu zamlouvat v září 2008 aby jsme ji vůbec měli na září 2009, je tam hroznej nácvak, a na matrice v Bystrci jsou dost nepříjemní a měli jsme tu samou odpověď z jejich strany, takže nám náš hotel doporučil "nezávislého" faráře, který nás oddá i když nejsme věřící. takže jsme si dojednali p. faráře a bylo po problému.
Odpovědět
Profilova fotka
no tady v brne je celkem bezny ze se hostina zamlouva vic jak rok dopredu( ja ji zamlouvala v zari 2008).. nopohadka: asi bych to ryskla a doufala ze termin vypisou nebo ze je ukecas aby vas oddali i v terminu kterej neni vypsanej(je to vetsinou za poplatek) nebo proste pak budete muset resit jiny misto...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Tulikiss, kde budete mít obřad a hostinu?
Odpovědět
zirafka82: chtěli bychom hostinu na hotelu u přehrady, emailem jsem chtěla zamluvit termín 15.5.2010, ale napsali, že už je obsazený ]-( , takže asi nemá cenu na něco čekat zelvinka: kde máte hostinu? tulikiss: to je právě to, že hostinu musíš co nejdřív. Pokud by to dopadlo nejhůř, tak bych raději asi změnila místo obřadu, než hostiny. jinak díky všem
Odpovědět
Profilova fotka
obrad budem mit nakonec v Oslavanech v zamecky kaply a hostinu ve Zbysove, potrebovali sme ubytovani a tam chteji jenom 300 na osobu takze proti Brnu uplna pohoda, zvlast kdyz budem ubytovavat 30 lidi..
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo holky, to jsem v šoku....to víte, u nás na severu je všechno jinak.... my jsme v březnu zamlouvali hostinu na září a v pohodě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nopohadka - my budeme mít obřad i hostinu na Kozí Horce na brněnské přehradě. Musím říct, že hned jak jsme přiletěli od moře kde mě miláček požádal, tak jsme to šli zamluvit a chtěli jsme přesně do roka a do dne, a to byl termín ještě volnej.(ale co říkali kdyby jsme bejvali chtěli dřív, tak by jsme soobotu už nechytli jedině pátek)Já i když bydlím už v Brně, tak pocházím z Velkého Meziříčí a chtěli jsme aby vše bylo na jednom místě, aby se nepřejíždělo. Budeme tam mít i uvítání hostů, to co se běžně dělá v rodině, dojede tam za mnou i kadeřnice a kosmetička. prostě vše od A do Z na jednom místě. A co vy? kde to chcete?
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka: pritel byl taky v soku kdyz sem mu rekla ze musime jet zamluvit hostinu rok dopredu, se mi smal a pak se divil kdyz mu pan majitel rikal ze uz tam na pristi rok na zari ma dve svatby... nopohadka: tak pokud vim tak u prehrady byvaji ty hotely zamluveny skoro rok a pul dopredu vim ze v zari 2008 uz mely na 2009 plny vsechny soboty a patky, takze drzim palce at vam to vyjde..
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m: bude mi je dělat kamarádka kosmetička laura.r: zkus se podívat na veveve tečka sperkyproradost tečka cezet tam mají taky korunky, a na třetí straně mi hodně připomína tu tvojí není stejná ale je jen za 295,- je úplně poslední
Odpovědět
zelvinka: taky na Kozí Horce :-D Když jsem tady pročítala ty diskuse, tak si to tam každej moc chválil a myslím si, že v Brně není tolik míst, kde by bylo tolik pozivitních názorů a ještě za rozumnou cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
nopohadka - přesně tak, když jsem slyšela že si někde vezmou i 20000 za to že si smíš stoupnout u nich na palouk, tak tam bych nešla ani náhodou už z principu.tak ať chytnete dobrej termín, my jsme si tam zajeli osobně. když ti to pošlou mailem ,tak se to mezi tím může změnit.chcete tam i obřad? bacha na matriku v Bystrci
Odpovědět
Profilova fotka
no jo holky z Brna..... tu přehradu vám tiše závidím..... je to tam nádherný..... jezdila jsem tam na závody.... úžasné vzpomínky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?