Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka - tak to budete mít určitě veselo, jestli vás přijde na obřad nebo po obřadě pozdravit ta ostatní banda hasičská.Já si myslím,že u nás určitě vymyslej nějakou hovadinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je fakt že ta srdce sem jako úplně nejdřív zamítla,ale už o nich začínám zase uvažovat...
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tý jo, to abych se už začala bát, co? :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady to bejvá tak,že přijede žebřík,nevěstu připoutaj k vozu a klíčky od pout daj na poslední žbrdlinu žebříku,samozřejmě od zhora. A ženich musí šplhat,samozřejmě na zcela vysunutej... :-) Případně nevěsta je v kolečku a ženich s ní kličkuje slalomem mezi překážkama s majákem na hlavě :-D :-D a podobné radosti :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak to se mi teda ani jedno nelíbí :-S BRR To jsou opravdu radosti :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: dát rodičům dárek,a proč ne ??? Vždyt je to hezké,a milé,že na ně myslíte. Hodně se právě dávají dorty za poděkování za vychovu syna-dcery.....Ale úplně to záleží na Vás jak se rozhodnete. Třeba,já jsem hned mamce a tchýnce řekla,že dorty se za výchovu dávat nebudou,přijde mi to zbytečný mít pak 3 dorty,z toho jeden 3 patrový,kdo by to jedl?? No a v klidu,že v poho. Stejně už spolu 3 roky bydlíme,vychovávame syna tak mě to přijde zbytečný. Ale viděla jsem tady u někoho v albu takový text (bylo to krásně napsáno),kde se děkuje,asi to čtou novomanželé spolu rodičům...ale u koho to bylo,jo to už nevím.... :-x
Odpovědět
holky já to vůbec nestiham číst, jinak my budeme zdobit sami altanek ale protože je venku a kousek odtamtud je hospoda se zahrádkou bojíme se aby nám to někdo v noci nestrhal ale zas máme svatbu už v 11,30 tak ráno se to nestihne..
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka: šatičky máš moc krásný, hrozně Ti sluší, mám podobné jen je jinak dělaný korzet, je rovný, a nemám vlečku, bohužel, trochu mě to mrzí, ale zase si říkám, že to možná bude praktické takže můžeš smáznout, aby tě neviděl skoromanžel jinak nestíhám vůbec dočítat, ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
co se týká svat. tabule, tak jí budeme připravovat v pátek před svatbou a bránu mi snad postaví mezitím kluci od nás, no uvidíme jak vše bude jana1k: já chci udělat pro rodiče právě ten psaný text, a dát jim vínečko, nějaké dobré, nechám si ho dovést z moravy, a nebo slivovice, taky jsem tu viděla koláž fotek z dětsví a pak za svobodna, bylo to moc hezké, ale to už asi nezrealizuji, mám toho nějak moc
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: dobrý nápad,určitě s tím souhlasím více,než s těma dortama jak se dávají.....Jseš dobrá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajdo - a co takhle plovoucí svíčky,...ani ty by ti neprošly? jinak nehty holky si nechám udělat více dní před svatbou, protože chodm na gelové nehty pravidelně a opravdu s nimi nemusím nic tři týdny dělat.A dárek pro rodiče?klasika dost na svatební tabuli a pak jsme viděli u našeho fotografa nádherný nástěnný i na postavení hodiny(podotýkám moderní, všech možnejch velikostí) :-N udělaný ze svatební fotky novomanželů, takže jsme si říkali, že by to byl hezkej dárek do obýváku, místo klasického rámečku s fotkou, takže dárek asi rodiče dostanou po svatbě, jako poděkování i za pomoc při svatbě:-) a ostatním svatebčanům až budeme nechat dělat fotky, tak každý k nim obdrží něco v tom smyslu co mám v albu(děkovnou fotku s textem, říkala jsem si že by to šlo udělat i jako dvoustránku, ve které budou fotografie vložené, a na konci poděkování za svatební dary). Co myslíte? LOWE - děkuji, ale myslím že ta vlečka u šatů není zas až tak důležitá, já jí sice mám, ale proto protože tam prostě byla. budu ji mít stejně jenom na obřad a pak na několik fotek,...a pak? pak se s ní budu jen tahat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tu koláž fotek z dětství jsem dělala mamče loni k narozkám..... mělo to ohromný úspěch ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chtěla jsem napsat dort na svatební tabuli,...i když dost toho tam taky bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ty hodiny jsem už taky viděla, jsou fakt dobré a hezký nápad
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jak jste domluvený v restauraci kde áte oběd jak vám budou počítat alko i nealko za ceny co normálně prodávaji?Nebo máte nějakou damou cenu co dostanou oni?Díky
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m: mě se to netýká, my to máme v místní jakoby jídelně, takže co si nakoupíme a doneseme tak to budeme mít a pít ;-)
Odpovědět
lowe: to máte super to měli kamarádi a strašně ušetřili bohužel při 80 hostech to v Praze provést nejde nikde..tak nestíhám číst..mě trápí že jsem konečně našla vysněnou korunku ale je hrozně drahá..holky kdyby ste věděli kde jí sehnat písněte mám jí v albu..
Odpovědět
jinak holky ještě jeden typ - spíš pro Pražačky jestli znáte v Libuši vietnamskou tržnici sapa tak mi doporučila kamarádka že tam mají krásnou štrasovou bižu a fakt super, to co jinde prodávají za 1 000 Kč tak sem sehnala set naušnice náhrdelník náramek a prstýnek - ten je hrozný ale jinak bomba a holky podržte se za 180 Kč tak sem koupila 2 a hned to doma zkoušela..tak tam sjeďte..
Odpovědět
Profilova fotka
lauro - ta korunka je krásná, myslíš že by jsi ji pak neprodala? sidi - vlastně se nás ani nenapdlo ptát že by nám dali jinou cenu než jejich běžnou, jediné co máme dovolené vlastní víno.a jelikož polovina lidí ho v našich rodinách pije, tak jsme rádi i za to.
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám dovolili si vzít jen dorty, zákusky, no prostě sladké a co se pití týká, tak nám dovolili jen šampaňské, co jsem dostala k šatům....6 lahví šáňa.... a docela s tím byl problém :-( Ale jsme rádi aspoň za to :-S :-N
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: korunku fakt nevím, projdu mé stránky a uvidím holky, tak to máte fakt těžký, my na alko-nealku dost ušetříme
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo málokdo dovolí vzít si vlastní alkohol, chtěli jsme alespoň jednu láhev kořalky pro známe na přiťuknutí, kteří se příjdou podívat na obřad, ale nebylo nám to dovoleno.když to má někdo na radnici, tak se pak s přáteli připíjí před radnicí a je to bez problémů
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: a kolik stojí a na jakých stránkách ji mají?
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, tady to poslední dobou v rozhovorech a diskuzích jen vře,ale to je dobře :-) zirafka - z těch tajtrdlíkáren taky moc odvázaná nejsem,ale kámoška loni měla něco podobného a byla docela sranda. Říkám si proč ne...nějak to přežiju a lidi se pobaví.. jinak k dárku pro rodiče,zatím ještě nevim. Líbí se mi co má lowe, ta lahev vína a samodomo udělaná etiketa,ale u nás to bohužel :-( nejde použít. A ten nápad s koláží není tak špatnej. A fotoknihu dostanou k vánocum.Třeba. Ty dorty to byla takovej nápad dát každým takovej namíru,každýmu chutná jinej,ale spíš nouzovka. Bylo by tam asi předortováno. Jinak že se vracím k nehtíkům a gelovkám, asi si nechám udělat gelovky jen na obřad,své vlastní nehtíky mám furt v příšernym stavu. manikéraka tvrdila, že napoprvé se to tak nezničí a půjde to pak sundat. Co vy na to děvčata,která si děláte gelovky sama, případně s nima máte delší zkušenosti. Jdou gelovky jen na jedno použití? Jak moc se nehty zničej?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak se přidávám k těm co mají ponajatej sál.vyjde fakt levněji, jídlo pití dovezeme. A nevíhoda? Snad jen,že to musíme druhej den uklidit :-D Ale zase se tam dá přespat třeba ve spacáku, samozřejmě myslim ti mladí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajdo - já smám svoje nehty že se moc nelámou, takže gelové nehtíky mám spíše pro krásu :-N , ale vždy tak po roce si dávám pauzu, abych je nechala odpočnout. a to víš že než odrostou tak jsou zničený, ale není to nic drastického, a vím že kamarádka na svatbu měla jen nalepené tipy(to se dává pod gel aby byl kam nanášet) a pak jí po svatbě některé upadli sami a jiné ji sundávala manikérka. ale s tím nemám zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
my musíme z restaurace vzít veškeré nealko,a 1 dcl na osobu tvrdého alkoholu (takže cca 60 lidí=6 l tvrd.alk.),jinač zbytek slané pečivo,alkohol,víno,ovoce a sladké to můžeme mít všechno svoje.... Co se týče gelovek,tak je mám od února v kuse,chodila jsem do salonu,kde jsem je už po týdnu měla hnusné,no a ted před 3 mi týdny jsem byla poprvé u kámošky,která se na to teprve učí,a nehtíky furt drží,akorát zítra už za ni fičím,at mi je zkrátí,mám je už dlouhé,a furt už škrábu malého :-N -bobešek.....Jinak maximální spokojenost,nemusím se o nehty ted vůbec starat.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se jinak gelovky líbí,ale v práci by mi dost překáželi. Všichni říkaj, že s nima jde dělat cokoliv,ale jednak mi trochu vadí ta umělost, a to soustavné doplňování. Na svatbu bych je chtěla jen pro krásu :-) .Jen právě nevim jak moc se ty moje nehty zničí. No prostě budou pak odrůstat...no a nebo se stane zázrak a mé vlastní mi dorostou do krásy a pevnosti :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by ti řekla asi spíš nějaká odbornice, já jen ze své zkušenosti, až odrostou tak mám pevný nehty,....ale neměla jsem s nimi nikdy problémy a to dělám v kanceláři a celej den datluji do počítače. je fakt že ze začátku jsem byla jak neohrabaná, vzít si nazpět například mince u pokladny z pultu to bylo nemožný, ale je to fakt na zvyku.ale určitě na ně nermusíš jít den před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
no já dneska u odbornice byla na pedikůře, je šikovná na nehty,ale radši se ještě zeptám těch co už mají osobní zkušenost.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?