Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo taky jsme si vše zaplatili, tedy platíme a jsem za to ráda, protože nám nikdo nemůže nic říct a hlavně člověk si toho jinak váží, než kdyby to jen dostal, tedy můj názor
Odpovědět
Já se radši vrátim k tomu zkrášlování před svatbou - už jsem udělala první krok, koupila jsem si Viaderm ;-) Baštim to tak 14 dní a zatim si připadám pořád stejná, ale četla jsem, že se to projeví při dlouhodobym užívání, aspoň 3 měsíce. tak uvidim. přenejhoršim jenom tělu dodám nejaký vitamínky a holt to nebude vidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
viaderm? to je na vlasy a tak? je to lepší zkrášlovat se, já si dnes objednala něco na svatební noc, takové košilky, tedy spíš pro ženicha :-D , tak doufám, že to mé bujné poprsí bude ok
Odpovědět
Ahoj holky, my ted taky řešíme bydlení. A když už jsme sehnali nějaký byt, který by se nám líbil, tak to nakonec necháme, protože zadlužit se na 30 let a ješte splácet přes deset na měsíc je hrůza. Já teda zatím ještě studuju,ale letos bych měla končit. Takže peněz neni nazbyt. Chtěla sem se zeptat, kolik vám tak zbyde z platu, když zaplatíte hypoteku? S kolika peněz se dá jakštak vyžít. Když se člověk drží u huby...
Odpovědět
Ahoj holky, když tak pročítám tu diskuzi na téma byt, tak si říkám, že všude je to stejný... :-N My jsme šli do hypotéky vloni v tuhle dobu, po 3/4 roce usilovného přemlouvání, že vlastní je vlastní.... Přítel pořád argumentoval, že on jednou zdědí ten 100+ metrový byt na Vinohradech a tak nám stačí podnájem, ale nakonec jsem ho udolala... Máme stavebko na 15? a hypotéku na 30 let, je to hrozný, ale prostě to teď jinak nejde.. Už se vážně těším, až se v létě budeme stěhovat (i když z centra - Flory na "vesnici" - do Uhříněvsi) a začneme konečně umořovat jistinu a dluh nám bude aspoň trochu klesat... Teď platíme jenom úroky bance a ještě podnájem, až budeme ve vlastním, tak nám "pálka" za bydlení aspoń trochu klesne.... Ad rodina, všude je něco, i v našich rodinách jsou lidé, kteří se vzájemně nemusí ]-( , takže to s pozváním taky ještě musíme promyslet... :-| No a když se vrátím ke zkrášlujícím procedurám před svatbou:-), tak doufám, že budu opálená a solárko nebudu potřebovat... Nikdy jsem v něm nebyla... Případně bych jím vyřešila ramínka, protože je mi naprosto jasné, že se jim přes léto nevyhnu... 8-( Nehty ještě uvidím, nejsem si jistá, jestli by mi třeba gelovky nevadily u sportu.. =-) Na to je času dost 8-)
Odpovědět
lowe: Viaderm je na pleť, vlasy a nehty. Ne že bych měla nějaký problémy, ale jestli to může bejt lepší, tak hurá do toho :-D sarkajak: Z Flory??? My bydlíme v Bořivojový, to ti možná něco řiká :-D A ohledně bytů - my s přítelem nejspíš taky jednou zdědíme každej po jednom bytě. Pravděpodobně někdy v době, kdy bysme měli pomalu splacenou hypotéku. No, a teď babo raď. Já bych nejradši pronájem na dobu neurčitou, v kterým si budu moct dělat co chci, budu tam mít svoje zařízení, úpravy a tak. Prostě jako že je to naše, ale neni :-N Problém je, že to už dneska asi neexistuje. Nebo snad jo?! Já se utěšuju tim, že aspoň naše děti už tohle trápit nebude - jestli teda nepřijde třeba jinej režim a vyvlastění :-N Naši maj "umořenej" byt ve svým vlastnictví, tchánovci totéž. Takže jestli budem mít max dvě děti, budou jednou za vodou.
Odpovědět
Mně už začíná šibat, že bych jako chtěla děti - dvě kamarádky momentálně těhotný. No, jak tady občas zahlídnu fotky rodičů s mimčem, jdou mi slzy do očí - dojatá až hrůza :-N Pak si představim, jak tahám kočár denně těch našich 72 schodů, pokud mi ho teda z chodby nikdo neukradne :-N a jak denně bůhvíodkud kutám vaničku a uklízim jídelní stů, aby bylo kde přebalovat... A zase mě ta touha po dítěti opuští :-S
Odpovědět
Krtek: my bydlíme V Horní stromce (naproti Olšanským hřbitovům), Bořivojova je hned pod florou, ne? ;-) Děti, no taky se mi občas biologické hodiny ozvou... V srpnu mi bude 30, tak je to snad normální :-) :-N . S bytem to je tak, že táta bydlí v družstevním bytě v Teplicích, takže žádné velké dědictví se konat nebude:-), ale rozhodně mi to nevadí... Tak nějak jsem zvyklá si všechno zařídit/obstarat sama, na dary "shůry" nejsem zvyklá a ani mi to nijak nevadí... No a taky se mi (nedej bože :-x :-x ) nechce jednou poslouchat, že bydlíme v něčem, co není moje... ]-( ]-( . Hrozná představa... Nicméně ze svého okolí tyhle scénky ze života znám a řekla jsem si, že nikdy!!!! ]-( ]-(
Odpovědět
sarkajak: Bořivojova je tak napůl cesty mezi Jiřákem a Florou. Ráno chodim na metro na Jiřák a večer vystupuju na Floře a jdu na nákup ;-) Teď jsem tam byla, zanést zimní kabát do čistírny :-D Jo, já jsem poznala na vlastní lůži, že "dary shůry" bohužel padaj, ale ne mně ]-( Těsně vedle. Mně by to nevadilo, kdyby to nebyla v našem případě taková "vychcanost v rodině" na úkor ostatních. Pardon, mě to fakt štve. Ale už o tom mlčim, pouštim si dojáky na youtubu a snim o svatbičce... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že problémy s bydlením a jak na ně jsou neustále ty samé a s malými obměnami se neustále opakujou. Krtku - máme v rodině taky takové nenažrance, co mají dost a sahaj i po dalšim. Já říkám, že majetek je k...a,ale s ním to jde líp.A vždycky je lepší se k tomu svému propotit. Budeme si pak všeho co máme lépe vážit a někdy si vás víc začne vážit i okolí.Záleží na okolnostech, nárocích a našem životním stylu.Jsou takový co bydlej celej život po podnájmech a života si spíš užívaj, že cestujou,sport atd, a pak takový co maj rádi pocit, že něco vlastněj a říká jim to pane - každopádně dobrej pocit jistoty. \tak k těm druhejm se hrdě hlásim,ač teda nevlastníme zrovna Hilton, ale tvrdě si odmakáváme to co nám už říká pane a potíme se na vlastnim a vím, že se potit budem až do důchodu.A doufám, že budem mít jednou rodinu, na malinkatém dvorečku už vidím to malé pískoviště a naše děti jak si tam hrajou.tak jen doufám, že to není jen má romantická představa. jinak zvát či nezvat toho či onoho to je občas taky předmětem našich diskuzí.Na solárko by\ch ráda, když bude čas, nechty bych taky ráda měla přírodně gelaté :-) ,ale nevím jak to pak vše před svatbou stihnu. Ale dneska jsem bílila v strop v koupelně a natahovali jsme lepidlo s perlinkou a nehty a ruce mám teda zrasované až běda ]-(
Odpovědět
petrajda: Já právě dopřesadila kytky, takže teď by se ta manikúra kurňa hodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to chápu :-) Já byla jednou jen na takové té regeneraci, jo chvíli pěkné, bylo to příjemné až na tu dobu ]-( co to trvalo. Holky co si tu dělaj geláče doma a uměj to tak těm je hej. Musej mít svatou trpělivost
Odpovědět
Článek se načítá
No mně by se teď právě moooc líbilo, kdyby mi ty pacičky někdo opečovával :-D Před kytkama byl minulej tejden velkej úklid s mytim oken... Ale mám smůlu, i kdybych chtěla na něco takovýho jít, čas bude nejspíš zase za tejden v úterý.
Odpovědět
Profilova fotka
jen se nech opečovávat. Zkus se objednat a pak se tomu už nevyhneš. Já se u té naší šikovné manikérky objednávala 3 roky :-D ,než sem k ní konečně zašla. Sem na tohle hrozná. Jo a zajímalo by mě jestli s těma gelovkama jde hned něco dělat a nebo se musí vyčkávat.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: s gelovkama můžeš hned dělat cokoliv, jakmile ti manikérka řekne hotovo, tak se můžeš vrhnout třeba na "štípání dříví" ne fakt můžeš dělat dokoliv hned já si je dělám sama, takže to zůstane i před svatbou,jen nevím jak to zvládnu, budou se mi klepat prstíky, v sobotu jsem si dělala nové jakoby zkušební na svatbičku, ale asi ještě budou jiné, uvidíme já si chci zajít na masáž, jinak to hrotit nebudu, doufám, že nám pak vyjde pěkně svat. dovolená a tam si užijeme a konečně budeme relaxovat, tedy já, příteli je to tak nějak jedno, ikdyž musím říct, že poslední dobou se začíná zajímat ;-)
Odpovědět
no já si gelovky dělám taky sama, zrovna včera jsem je dělala, ale mám stach že se mi fakt budou ruce klepat.. lowe: a jak dlouho ti tak vydrží? Já mám pěkný svoje nehty tak si gelem potahuju svoje a mám je dlouhý- děkám si čirej, bílý špičky a pak uv lesk..ale vždy se mi oloupou ukazováčky nebo palce, jak je nejvíc používám a nevím čím to je..
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: vydrží mi jak kdy tak 4. týdny, mám ted jiné gely takže se občas stane že mi praskne nehet, to se mi u toho minulého nestalo nikdy. jinak mě se stává, že mi od lůžka jakoby nepřilnou, taky nevím čím to je, ale stačí když je přelakuji bezbarvým lakem a je po problému jinak své nehty mám hrozně křehké a lámají se mi, taže když se mi utrhne, musím použít umělý, ale nyní už mám taky jen své, ty umělé mi odrostly jsem fakt zvědavá jak to bude před svatbou
Odpovědět
Holky a vydrží ty gelové nehty "všechno"? Od přesazování kytek po volejbal? :-N. Možná se ptám hloupě, ale nemám žádnou zkušenost... A v práci holčiny s gelovka extra záběr nemají... x-) x-)
Odpovědět
jo vydrží všechno, mě taky vydrží tak měsíc, ale přesně se mi občas od lůžka loupou ale z druhé strany ne. Takže když se oloupou tak se steně nezlomí a to si to dávám jen na svoje nehty žádné umělé. Na počátku to byla větší investice- gely, lampa, štětce ale mám to rok a nedala jsem za nic dalšího ani korunu zatím..a nejsem ani v půlce gelů..
Odpovědět
Profilova fotka
nevím jak volejbal to jsem nezkoušela, ale byli jsme hrát kuželky a dobrý jo určitě se to vyplatí dělat si je doma, já když vidím, že někdo dá za jedny nehty 500,- i víc, tak kroutím očima, já za to mám gely na celý rok, minimálně, je dražší investice jo, hlavně lampa
Odpovědět
lowe:takže místo vrchního uv lesku to bereš obyčejným lakem?
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne, mám i uv gel vrchní, lesklý, ale třeba po týdnu, dvou si to přeláknu jen lakem
Odpovědět
aha a to už jen obyčejným? Tak to zkusím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jen obyčejným rychle schnoucím
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,musím písnout,jak tu píšete o gelovkách....Sama si je teda nedělám,ani mě to nenapadlo,že bych to sama zkusila :-N .Ale je fakt,že od února (když jsme šly na ples),jsem začala chodit na gelovky.No a stálo mě to do tedka majlant.Vůbec se mi to nelíbilo,jak jsem je měla.A přitom kámošky co to mají,tak úplná paráda.Chodily na dolití tak co 4 týdny,a já musela co 14 dnů,bo to vypadalo hrozně.Nové mě stály 560,- a každé dolití + - 400,--.No a minulé pondělí jsem byla znovu a dělala mi poprvé francii,a děs běs....Už za 2 dny mi jeden nehet odrostl (chápu,že nehty rostou,ale myslela jsem že to nebude také okaté),no včera mi odletěl druhý.Tak jsem se nasr..a,a zavolala jsem kámošce co to dělá (teprve se učí a prý je dobrá),tak jdu v pátek poprvé k ní.Tak jsem zvědavá,jestli ta předešlá manikerka byla nic moc nebo jestli já mám pofiderní nehty :-D . No a bere si za nové 450 a za dolití něco přes 200,--Tak aspon něco.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: a ty nepřemýšlíš o tom, že by sis je dělala sama? to máš za rok doma?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: no neříkám,že neuvažovala,ale nevím jestli bych to zvládla,hlavně levou packu (jsem pravák) a už blbé lakování mi dělá problém :-N . A ke všemu máme tak malý bzt,že další věc se mi tu už asi nevleze.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky pravák, no někdy ta levá... ale už jsem si tak nějak zvykla to moc místa nezabere, já jsem měla věci na manikůru taky 1+1 a šlo to
Odpovědět
Profilova fotka
no jo,ale kam se člověk podívá,tak to je samá hračka,a věc od malého....Máme jediný (malý)stůl v kuchyni....a tam už dlouho oxiduje notebok....a když chceme obědvat,tak skoro jíme na tom PC :-N ....Vím že hlavní věc je ta uv lampa,ale jak říkám,rozbalit to tu u nás,tak to nehrozí....A miláček by asi taky už nadšený z toho asi nebyl....nevím........nevím.....
Odpovědět
my máme taky 1+1 a mám to v jedné krabičce od nanuků gely, v druhé krabičce lampu vždy to uklidím a pohodě měsíc, a ty ceny co píšeš jsou ještě dobré, v Praze je to tak 900 za nové nehty a to je fakt sílá...A mě všechno se vším všudy stálo 3000 a jak říkám dle mého odhadu je to výbava tak na dva oky určitě a nekupovala sem za 3/4 roku fakt nic. vždy si k tomu sednu večer kolem 8 pustím si u toho telku a dělám si to a pak měsíc klid..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?