Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: přesně ti rozumím, do solárka jsem nikdy nechodila, příjde mi to zbytečné utrácení, ale letos se tam chystám :-) , stejně jsem natom s kosmetikou a manikůrou, gelový nehty taky nehodlám mít. A vlasntě jsem natom tak i s účesem, hlavně jak píšeš, když si nestihnu umít vlasy, nechám je stažený to je přesný :-D . Na svatbu plánuju lehce navlněné vlasy, rozpuštěné a asi nějakou čelenku, závoj nebo korunku určitě ne. Dneska jsme byli opíkat buřty, bylo nádherně, takhle kdyby nám vyšlo počasí . . . :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jsem taky nidky do solarka nechodila, ale pred svatbou zajdu a hlavne si v lete budu muset dat pozor na vypalena raminka :-) krtek: tak to teda vubec netusim,ale zkus googlit :) jin: my jsme taky opekali :-) na minakupru , pedikuru nechodim,ale hodlam si pred tim zajit na masaz a to bude asi vse, a teda to solarko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: jsem cetla tvoje trapeni se zamkem ............ budete to tam mit, nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vítejte po velikonocích.Počasí nám přálo, bylo fakt nádherně.Strávili jsme ho s přítelem spíš pracovně,ale i tak jsme si prodlouženej víkend dokázali užít. A jak to máte s přípravami? Máte nějaké novinky? U nás zatím nic, prstýnky jsou objednané,snad dají vědět a někdy se chystám vyrazit do města pokoukat se po nějakých botkách. jinak mám trápení s rodinou svého skoromanžela :-( . Když jsem tak nadhodila ten nápad s tombolou přijetí bylo víc než vlažné.Vím že nemůžu čekat pokaždé pozitivní reakci,ale mám dojem, že u nich se nezavděčim žádnym nápadem.Nebo je to všude stejné?
Odpovědět
petrajda: Minimálně je to všude podobné... Opravdu nadšenejch reakcí jsem od rodiny slyšela fakt minimálně. Ne že by přímo nesouhlasili, spíš je jim to jedno. Kdo se nebojí projevit fakt upřímný nadšení, to jsou většinou dobrý kamarádky. A ty taky uměj říct, když se jim něco fakt nezdá, třeba na šatech nebo tak, což je taky občas dobrý. Rozhodně lepší než nicneřikající "hm" od rodinných příslušníků, kterejch už jsem si vyslechla fakt nepočítaně. Ale to si člověk nesmí tak brát, oni to holt tak neprožívaj. Uvidíme v létě, jestli budou pořád stejně "nad věcí" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak je? My jsme si užívali sluníčka na zahradě, grilovali, opíkali buřty a relaxovali, bylo nádherně co se týká tomboli, tak jsem to řekla zatím jen sestře a příteli, a Ti byli oba nadšení myslím, že to nepochopení je spíše ze stran starších
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita: tak na zamku v Rosicich to rozhodne mit nebudeme, po tom jak se chovali me tam uz nikdo nedostane, bych mela zkazenej celej den, takze nakonec to vypada ze svatbu posuneme o pul hodiny a o 10 km:-) na zamek do Oslavan, zitra tam jedem tak pak dam vedet, je des ze sem si zamek zajistovala uz v zari a ted musim vsechno resit znova...
Odpovědět
Ahoj holky já se opalovala -mám prstě strach že velzu před svatbou na solárko poprvé a vylezu žlutá a co potom!! :-p No a mám zas spíš blbý reakce - kecy na 11. září a hlavně byli jsme na chatě kde je super partička z Prahy kamarádů ale různý partičkay -ta naše ty zveme určitě - jsoou to fakt dobbrý kamarádi a společný no a pak třeba kamarádi přítelova bratra nebo partička starších z hospody který sou spíš známý atd a najednou všichni no tak to se těšíme a dofám že nás pozvete a td a my už nevíme co.. už takhle máme 80 hostů protože máme 50 rodiny který musíme máme strach že to nezvládnem - kdyby rodiče nepřidali tak sme to už odpískali a najednou během 2 dnů dalších 30 samozvanejch který tam vůbec nechceme a i kamarád nám říkal že s ním po svatbě půlka kamarádů nemluvila že je nepozval.. ach jo.. No a další věc z tý naší patrty kamarádi řekli že se taky vezmou tak ted takovýto pěkný jak se ty kamarádky vyptávaj atd to co mi bylo ješitně příjemný přešlo na ní..tak mě to trošku zamrzelo samozřejmě jí to přeju ale chtěla sem si to užít dosyta.. krtek: no vypadá žlutě jen na fotce jinak barva stříbrná -budu mít vše stříbro nebo bílé zlato takže se to bude hodit ale najednou nevím, i s tou čelenkou ted váhám přitom sem ji nechtěla ale ted si říkám až si sundám na oběd ten závoj aby mi něco zbylo..
Odpovědět
Profilova fotka
holky v sobotu sme byly dohodnout nejaky veci ohledne hostiny a pan vedouci ze me nemohl, sem si tam s maminou vytahla poznamky a ukazky jak chcem vyzdobu a tak a on se jenom smal ze je to jeste 5 mesicu a my uz vsechno vime jak chceme, ale ve vsem nam vyhovel, dokonce kvuli tomu ze chci masle na zidle tak v patek nebude delat zadnou akci abych si je tam mohla navazat, ale budou muset byt uplne jinak nez sem chtela protoze tam maji divny zidle a nechtelo to drzet, tak sem zvedava jak budem zdobit 45 zidly.. ale byly sme tam i s pritelovyma rodiceme cely odpoledne: a za 7 obedu, 3 pohary, nealko pro 7 lidi na 6 hodin(bylo teplo), 4 lahve vina, 4 kafe sme daly necelych 1500, sem uplne cumela...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my máme super rozpočet, 750 na osobu a je v tom hostina a ubytování.... není v tom akorát raut, takže taky super..... jinak jsme se byli podívat na zámku, kde nás budou oddávat a v rámci prohlídky zámku je i prohlídka Saturninova sálu, kde se svatby odehrávají, tak jen díky bohu, že tam budou mít natažený koberec, protože kdyby tam nebyl, tak se tam asi rozplácnu jak široká tak dlouhá, hrozně to tam klouže :-( Jinak na solárko jsem původně chtěla jít, ale nakonec to nechám na přírodě :-)
Odpovědět
laura.r: Ohledně teěch šperků: Tak jestli je to stříbrný, tak bych to fakt neřešila - mně se ro líbí moc :-) Holky, mně je to taky takový blbý, že budemem zvát na oběd jenom úzkou rodinu, přitom na obřad bych byla docela ráda, kdyby aspoň pár kamarádů přišlo. A právě že žádnou večerní pařbu neplánujem, tak jsem zvědavá na reakce. Jeden kamarád se hodně "nabízel", jak se těší a že jezvědavej, tak jsem ho pro jistitu "usadila" rovnou a hned několikrát, že budu moc ráda, když se přijede podívat, ale ať se nezlobí, že jsme kamarády na ostinu zkrouhli vlastně jenom na svědky plus já jednu kamarádku, tak prostě nemůžu jen tak to rozšiřovat, že by to minimálně vůči partnerovi bylo blbý (on tak nějak aninemá koho dál pozvat, i se svědkem se nemůže rozhodnout, kamarádů má fakt málo, spíš jsou to známí přes net nebo kolegové z práce). No, protstě hostinu bysme ještě vysvětlili, ale že nebude nic večer, to bude možná "div světa" :-D Já teda možná plánuju zajít někam jenom s těma svědkama, jako že "my mladí" :-D Tam bych byla i ochotná přizvat ještě pár lidí, jestli se to teda uskuteční, ale pár - pět, šest lidí navíc. Žádný hromadný mecheche, kam do poslední chvíle netušim, jestli jich dorazí 10 nebo 50. Mně jsou tyhle věci prostě nepříjemný a partnerovi ještě víc. A teď jsem zvaná na jednu svatbu včetně rozlučky a celonočního jásání, ach jo. Třeba tahle holčina mi to určitě nevyčte, to snad nikdo (a jestli jo, tak to neni kamarád, ale vyžírka a ať si trhne nohou), ale v tom srovnání, když to máme obě letos a budou tam pdobný lidi, no z toho mám trošku obavy. Jinak tý její rozlučky se zúčastnim, svatby taky, ale večerní mechceche asi vynechám. Jednak to mám komplikovaný s prací a s dojezdem (je to mimo Prahu) a jednak abych pak neměla takovej blbej pocit, že bych to měla oplatit a udělat to stejně... Jsem asi blbá, spousta lidí by tohle nejspíš neřešila, ale mně to přijde prostě divný no.
Odpovědět
zirafka: tak solárko se zatim jeví jako jedna z mála věcí, kam mě prostě nikdo nedostane. Snad se stihnu opálit "přirozeně", když to máme až v září. Ta představa, že někde ležim v nějakým přístroji a jsem opékána jak špekáček... Nic pro mě. Možná kdyby ze mě ještě k tomu odkapával tuk, to bych se snad nechala ukecat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
laura.r: at pozveš všechny nebo ne, musíš počítat s tím, že tě stejně pomluví, to je česká povaha, takže my zveme jen pár nejbližších, i tak to vyjde kolem 50 lidí a je to řeči stejně budou jinak jsem se o víkendu snažila mít ramínka pořád sundané aby se mi neopálily, a v srpnu asi vlítnu do solárka, když bude nouze nebo se hodně holek nechává nastříkat, ale kolik to stojí a jak to vydrží nevím
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak s tím tukem, kdyby to tak bylo, tak tam jsem pečená vařená :-) Jinak si nic nedělej z toho, koho pozvat a koho ne, taky jsem byla v roce 2007 na svatbě sestřenici a na mojí svatbu dostane oznámení, ale ne pozvánku ke stolu, prostě taky budu asi poslouchat, že oni nás tam zvali, a byli jsme tam a u nás to tak nebude.....
Odpovědět
M jsme s partnerem oba jedináčci, máme dost ucelenou "sestavu" z oslav - z každý strany asi šest lidí a hotovo :-D Akorát on má ještě jednu babičku, se kterou se nestýkaj. A je to teda jeho věc, ale přijde mi divný, že jí nechce poslat ani oznámení. A zase když jí ho pošle, co kdyby náhodou fakt dorazila? To je pak blbý nepozvat jí ke stolu. Ale je to jeho věc, jeho rodina, jeho maminka několikrát prohlásila na různejch oslavách, že takhle jsou komplet, nikdo jinej nepřijde. No a jedna část mojí rodiny si to podělala sama - vždycky jsem se těšila, jak tam jednou všichni čtyři budou - no zachovali se k mejm rodičům tak blbě, že si nelajsnu je pozvat a riskovat, že tam kvůli jejich přítomnosti bude váznout zábava. nebo že se tam začne dohadovat o věcech, který na svatbu nepatřej. Moje babička třeba prohlásila, že jesli je pozvu, tak ona snad ani nepřijde. to by mi neudělala, ale tvářila by se třeba kysele a poravdě, ono se ani neni čemu divit. Oni sami se ještě před tou událostí vyjádřili, že kdybych se jednou vdávala, vůbec by se nezlobili, že je nezvu na hostinu, že to dneska leze do peněz. Takže zlobit se určitě nebudou, spíš asi budpu dumat, jestli v tom hraje nějakou roli ten "incident" :-S No, kdyby se všechno do září spravilo, byla bych fakt ráda aklidně bych ty čtaři obědy navíc dala, ale bohužel tomu nic nenasvědčuje. Se mi na dnešek dokonce zdálo, že si to s tekou vyřikávám, a dost od plic :-( Ono totiž to jejich jednání se dotýká trochu i mě...
Odpovědět
krtek: přesně tak já si to nedovedu představit ani nevím jak bych si tam lehla do toho..
Odpovědět
krtek: v každý rodině je něco..můj přítel zas je z rozvedenýho manželství a jeho pravej táta je těžkej alkoholik, není den kdy by nebyl už v 10 totálně našrot, když tam příjdeme tak se nás ptá jak spolu "šukáme" na úřadě říkal o někom že je to prcina atd atd, pardon..když jdeme od nich tak se oba klepeme..příteli dá k narozeninám třeba mikinu co mu je malá a za měsíc si o ní řekne zpátky, fakt síla nadává babičce u který bydlí protože nepracuje - ona ho živí a vše platí a to je jí 83 chodí do práce a on prochlastá její peníuze a je to bývalý policajt tak ted říká že on přece nebude dělat nějaký podřadný zaměstnání a přítelova nevlastního tátu který ho vychoval a kterýho přítel bere jako tátu tak o něm říká že ho zastřelí (má doma zbraň) no takže sme došli do stavu že mu o svatbě řekněme taky až po ní. Přítel je z toho sice špatnej pořád o tom přemýšlí a mrzí ho to ale i jeho maminka- která ať je ten táta jakej je tak nikdy na něj neřekne křivý slovo tak teď říkala že sme se zbláznili a že nám to celý zkazí všem bude nadávat, mít kecy ožralecký a sprostý i na mou rodinu a nejlíp toho nevlastního tátu fakt zastřelí a ještě nám tam udělá účet za 10 tisíc- on totiž vyije vodku láhev za 10 minut sám..
Odpovědět
Profilova fotka
laura.... tak to je fakt smutný.... souhlasím s tebou, že v každé rodině je něco, i v té naší něco je, ale do toho, co popisuješ ty, to má daleko :-(
Odpovědět
no je to fakt blbý a pořád máme pocit že je trapný ho nepozvat ale todle fakt radši ne..
Odpovědět
Profilova fotka
laura: tak to je fakt hustý....To je mi líto....Ale jak píšeš,radši bych mu řekla až bude po svatbě....přece jenom,určitě nechcete mít na své svatbě ostudu,i když byla by to jeho ostuda....Ale zase je to jeho táta,tak chápu,že je to tvému příteli líto....No nevím,jak bychom se zachovali v takové situaci... :-(
Odpovědět
laura.r: To bych vůbec neřešila a oznámila mu to po. To vám snad ani nemůže mít nikdo za zlý! Já to mít takhle jednoznačně, tak to asi fakt vůbec neřešim - k takovýmu člověku bych nemohla mít ani respekt, ani vůbec žádný pozitivní emoce. Bych ho škrtla a hotovo. Já teda přesto, že se nám ty vztahy docela podělaly, mám tu část rodiny ráda. Vůbec si to neumim srovnat v hlavě. Provedli sviňárny, ale mně je líto, že je nebudu mít na svatbě. Jako ty vzpomínky na společný dovolený a tak jsou pořád pěkný, a pak mi dojde, co udělali. Mrzí mě to, nejradši bych vrátila čas zpátky.
Odpovědět
Se omlouvám, dneska mě to nějak bere, asi jak se mi o tom v noci zdálo :-S Jsme večer s přítelem řešili bydlení a on ten problém s mojí rodinou se mimo jiné taky bydlení týká... No prostě asi si do svatby tyhle myšlenky zakážu a bude. O změně bydlení se budem bavit až po svatbě a hotovo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo,holky,bydlení -věčné téma ;-) ....Právě,že my rozjeli stavbu našeho baráku....Strašně se těším,chtěli by jsme do vánoc bydlet....Už máme zalité základy,ated si hrajem se zákl,deskou...Todle je nekonečné,peněz to už sežralo a není pořád co vidět.Až se zalije deska,a začne se stavět,tak už to půjde.....Proto tedkom mám toho celkem dost.....A dal jsem si s přípravami pauzu.Teda do května,to by jsme se měli jít fotit na oznámko... ;-)
Odpovědět
No myřešíme, jestli jít časem do hypotéky nebo do pronájmu - finančně to vyjde skoro nastejno, obojí drahý jak prase. Ale to, kde nbydlíme teď, je fakt neperspektivní, obzvlášť jestli chceme dítě (asi 37m, třetí patro bez výtahu a byt původně 4. kategorie. navíc s majitelkou a já jsem tu prakticky načerno. Regulovanej nájem - teď super, ale co za dva roky?). No zatim nám z toho vychází spíš nájem, ale to je o moje nervy, každou chvíli se klepat, jestli nám prodlouží smlouvu nebo ne. Navíc ty byty se tady v praze pronajímaj často kompletně zařízený - a to já v žádným případě bnechci, bych si celej život připadala jak po hotelích! Přítel nechápe - prej aspoň bysme nemuseli vehcno kupovat :-( A o hypotéce už poslední dobou nechce vůbec slyšet ]-( No jak řikám, musíme tohle téma nějak odsunout, nebo si ty předsvatební přípravy dočista zkazim. Když mě navíc při každý zmínce o bytě chytne lístost a vztek, že nás moje rodina vlastně podvedla... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no holky já musím říct, že otázka bydlení je na nějaký čas za náma, koupily jsme si byt, v létě tam budeme už tři roky a za ty tři roky, jsme ho téměř celý předělaly, takže velká spokojenost no a pak uvidíme, ale chtěli bychom do baráčku, oba, máme velkou zahradu a tam by šlo stavět, takže pozemek by byl, no uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se nerozmýšlela,a hned bych šla do hypotéky.Ano je to drahé,ale jednou to bude vaše!!! A než někomu cizímu cpát....Taky máme hypotéku,a to na 30 let,je to šílené,ale jinak to v dnešní době prostě nejde,aby měl člověk vlastní....
Odpovědět
jana1k: to tvrdim taky, ale přítel je takovej "sejček" a kdykoliv něco řešíme, vidí ty nejhorší možný varianty. Moje mamča mu už ze srandy řiká "černá aura" :-D Ono je to většinou vtipný, ale u tý hypotéky ne - jo, je to velkej risk, když nebudem schopný platit, tak máme smůlu. Ale to s nájmem taky - neplatíš, tak tě vyhoděj! A tady v Praze jsou i ty nájmy šíleně vysoký (minimálně 10 tisíc bez popolatků, ale ty byty, co by se mi líbily, spíš minimálně 12). Jsem z toho už úplně tumpachová. Co člověk, to jinej názor... Já tvrdim, že až půjde do tuhýho, tak si holt zaplatim hoďku u nějakýho nezávislýho poradce, ať nám teda poradí, co je pro nás nejlepší. Jinak fakt nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: no jestli myslíš nás, tak mi máme úvěr na byt, takže další bychom neutáhly, a jak říkáš bez toho to prostě nejde, budeme to splácet ještě 8 let a pak bychom šli do baráku, ale bude záležet na situaci..finanční jo zahradu máme 7 let, ale ten pozemek na kterém se dá stavět jsme koupily až po té co jsme koupily byt, takže už bylo vše rozjeté, úvěr atd., takže vědět to dřív, že budeme mít takovej pozemek, tak zůstame nějaký čas v pronájmu a jdem rovnou do baráku, ale ted je to jinak, ale mi zatím nikam nespěcháme, takže na všechno je ještě čas krtek93: já toho svého musela taky přemluvit, nechtěl se zavazovat, ale měli jsem 2,5 roku hodně finančně náročných a ty jsou už za plať pánbůh za náma, a když ted vidí, že to jde, tak je rád, že jsme do toho šly
Odpovědět
holky my máme taky hypotéku -na 20 let, nic jiného nám nezbylo, sourozenci pobrali byty, a nám nezbylo než hypotéka, ale jsme rádi, jsme hrdí že sme si vše zařídili, i když je byteček malý ale třeba ho jednou prodáme a koupíme větší ale nikdy bych někomu necpala ty peníze když můžu splácet svoje no..
Odpovědět
laura: Jo, jsetli se nám to jednou podaří nějak vyřešit, budemem taky na sebeb dost hrdý, že přesto, že ostatní v rodině shrábli co mohli, jsme si nakonec poradili ;-) Ale zatim jsem tak akorát zoufalá a mám vztek ]-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?