Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdo tvrdí, že snubáky musej být ze zlata :-) ? Dneska je tolik možností.Za dob našich rodičů i prarodičů jiná možnost snad ani nepřipadala v úvahu, lidi se kvůli snubákům dokázali zadlužit, no mi to zas dokážem kvůli něčemu jinému ;-) .Myslím třeba bydlení atd,ale to má podle mě větší smysl. Já jak slyším , že se něco má nebo naopak nemá, tak vždy udělám přesně opak. Dokonce sem jednu chvíli bya přesvědčená, že žádné prstýnky nebudou,ale zas je ráda nosim a můj milovaný mi jen tak prstnek nekoupí. A to je dobrá příležitost ne ;-) ? No nevdávám se kvůli prstýnku,ale jinak proto máme svatbu tak jak máme. Na podzim (žádné léto jak je zvikem), bez oběda a rovnou zábava. Prstýnky z ocele , že ale ještě slyším maminky frfňat..
Odpovědět
Holky, jsem právě z "plánovače" zjistila, že nám do svatby zbývá 147 dní. No nevim, zdá se mi to nějak moc :-N už aby to bylo aspoň pod stovku, takhle mám fakt pocit, že vyšiluju moc brzo :-N Jsem doteď byla vůči svatbám obecně docela imunní, braly mě akorát fotky rodičů a kamarádky... A najednou vidim úplně cizí svatbu, jak se fotí (u nás v práci se to občas stane - do hisorickýho centra Prahy se často choděj fotit i cizinci) - a jsem totálně naměkko. A to jdu příští tejden kamarádce z gymplu na rozlučku a pak o tejden pozdějc na svatbu. Do kostela, tušim že pravoslavnýho. To jsem teda fakt zvědavá, co to se mnou udělá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: joo 147 ???? Právě si myslím,že to letí...už je to pod 150 ne??? Ještě nedávno to bylo přes 180.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak byla jsem dneska u té kámošky na ty nové nehty a musím říct,že je to sto a jedno...fakt paráda...úplný rozdíl :-) . Tak aspon něco..... A co se týče svateb,tak to já jsem taky naměko,i když vidím úplně cizí svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj co se týká prstýnků., chci určitě zlato, ale bílí kombinovaný s červeným.Koukala jsem v Brně p.Ladislav kouřil, má nádherný a i ta cena je nádherná.Je to trochu z ruky,ale uděláme si výlet.Na prstýnkách šetřit nechci.To už je to jen 147 dní jo, to letí jak blázen,no hrůza přehoupne se léto a je to tady.já jdu taky na svatbu v červnu do Průhonic, tak to aspoň omrknu
Odpovědět
Jé, do Průhonic - tam jsme loni koncem května byli na "výletě", i s pejskem. Je tam nádherně. Zvažovali jsme obřad tam, ale odradila nás cena a nejistota počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek93:Oni to mají v tý zahradě.Cenu ani nevím, no jsem na to zvědavá.Jsem dnes v práci no hrůza
Odpovědět
Já píšu taky z práce :-S KOnčim až v pět. Ještě mě u toho kolem dvanáctý pořád někdo vyrušoval :-N
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: ts kombinace ocel/stribro vypada fakt nadherne :-) taky me zajima, jestli to Madr bude delat, tak uz uz uz abys dala info :-) kdy ze za nim jdes?
Odpovědět
Profilova fotka
Dendrologicka zahrada? taky jsme uvazovali, ale presne - odradila nas nejistota pocasi, protoze ten jejich urad je fakt hnusny :-N
Odpovědět
No chystám se tohle úterý, ale jelikož je ještě spousta času, tak jesli bude hnusně nebo se mi nebude chtít, tak to odložim ;-) Od Průhonicích mě popravdě odradilo i to, že tu holky občas psaly, že tam na matrice nejsou nijak extra ochotný. Nevim, nakolik je to pravda, ale v Brandejse je pani naopak tak milá, že zatim fakt nelituju.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak vám dou holky přípravy:)
Odpovědět
Článek se načítá
Už jsem psala do diskuse o prstýnkách - cestou z práce se mi vylíh v hlavě nápad na prstýnky a začínám se od oceli skoro přiklánět ke zlatu (to, co mě napadlo neni z oceli na sto procent možný). Tak uvidíme, jak to bude vypadat finančně. Takže já mám teď aktuální téma prstýnky, prstýnky a zase prstýnky :-D V květnu by měla proběhnout úplně první zkouška šatů u švadleny, bohužel ještě nevim přesnější termín, ale jsem napnutá jak kšandy :-N
Odpovědět
Ahojky holky! Tak jestli se můžu k tak velkému davu připojit, budu ráda. Taky jsme při výběru data svatby zakotvili v září. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kaatulko: vítej ;-) ,vidím,že máš stejný termín co já.....Tak jak jsi daleko s přípravama????
Odpovědět
kaatulkaa: Ahoj! září je nej ;-) Hlky, já chtěla původně červen nebo květen - teď fakt děkuju přítelovi, že s emu to zdálo brzo - úplně jsem při výběru data zapomněla, že jsem alergik :-D No vdávat se se svědícíma očima a věčně červeným nosem nic moc :-N Teď to mám pěkně rozjetý a v květnu to určitě ještě cejtit bude. Červen by byl možná už ok, ale září to jistí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: jaky napad se ti vylihl v hlave? :-) katulko: vitej :-) tak co uz mate? a kde svatba bude? :-) krtek: ja jsem taky chtela kveten, ale pritel je taky alergik a taky se mu to zdalo brzy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak vidíte, mi chtěli svatbu buď co nejdřív a nebo až se přestěhujem, tj asi tak to září. Ale trable s alergíí mě nenapadly a to sem teda alergik na to jarní bejlí jak má vypadat. Hm.. rozmyslela jsem si to se svatebníma čokoládkama, kvůli ceně, a pohážu po stole místo čokomincí a čokoládek mandle v hořké čokoládě. Jsou jednotlivě balené v hezkém papíře.
Odpovědět
Holky, tak si musim vylejt srdíčko. Právě jsem se vrátila z oslavy babiččinejch narozenin. A přítel tam vytáh, co i jeho rodina myslí o dopravě na svatbu. Podotýkám, že jsme všichni svatebčani z Prahy a obřad bude v Brndejse. My plánujem společný odjezd z rodiště nevěsty jednim mikrobusem, kterej je už objednanej, jenom já jako nevěsta možná pojedu extra autem. Už jsem tenhle nápad řekla i jeho mamince a že prej jim to nevadí, že nejsou pintlich, aby museli mít auta. Jeho rodina (6 lidí a dítě) totiž disponuje jednou Škodou 110L :-D a naše Felicií a jednim Nissanem též na lidí. pluis my dva novomanželé a svědci... no, do tří aut se to prostě neposkládá. A najednou se mě mladej před našima zeptá, odkud že se vlastně pojede (tak jsem mu to zoopakovla plus že je to tradice plus že je to bod nejbližší místu obřadu). A že prej jeho rodina se vyjádřila, že je musíme nabrat cestou (že bysme to jako od nás z bohnic vzali přes Černej Most - Háje - Žižkov - kdo je z Prahy a aokolí, pochopí tu blbost :-N ), jinak prej nejedou. Tak jsem se docela vytočila a ať si teda klidně nejedou. Copak je takovej problém dostat se MHD v pátek dopoledne z jednoho konce Prahy na druhej? Nebo ať si klidně vezmou taxík, ale s prominutim, co mě je do toho? Nakonec jsme to uzavřeli s tim, že ať si s nima dělá co chce, je to jeho rodina, tak si je klidně může během dopoledne navézt, my auto máme. Stejně ženich krom kytky nemá co na práci ;-) Ale jsem z toho docela vytočená a asi teď píšu jak prase, tak se omlouvám...
Odpovědět
Uf, teď jsem si terpve přečetla vaše příspěvky :-N Takže estrellita: no, že bych já měla prstýnek ne úplně snubní, ale takový "esíčko", možná s dvěma kamínkama v těch smyčkách, a on klasicky kroužek stim, že by tam měl ten esovitej tvar jenom vyrytej. Nebo něco jinýho na tsejným principu. Vůbec nevim, jak moc je to technicky možný a jak by to v reálu vypdadalo, ale já jsem takovej cvok, co do toho chce pořád nějakým "tvůrčím" způsobem zasahovat a vymejšlí si a vymejšlí... A nakonec možná skončíme u hladjkejch kroužků :-N petrajda: Mńam, mandle! Ale to jsou jako balený každá jednotlivá mandlička zvlášť!? Nebo jsi myslela jako v papírovejch pytlíčkách?
Odpovědět
Profilova fotka
krtku - mandle jsou balený každá mandlička zvlášť v takovym hnědozlatym papíře. Já chtěla nejdřív ty čokoládky,ale přijdou mi moc drahý a bohužel nejsem zrovna nějaký tvůrčí a technickej typ na to abych si nálepky , i když jen ve wordu, udělala sama.A nikoho se mi nechce otravovat, protože vím moc dobře že ty lidičky které mám namysli budu ještě otravovat v budoucnu asi hodně :-) .tak sem to vyřešila takhle. no jinak si z tý rodinný estrády nic nedělej. Svatba je relativně zadlouho a to víš, lidi nejdřív nijak nereagujou,ale timle právě dokazujou že jim myšlenky v hlavě šrotujou taky.U nás je to podobné. Já nejsem ten typ co bych okamžitě oponovala, zvlášť když se jedná o tchyni a přítelovu rodinu, ale pak si vše udělám a zařídím sama způsobem, že vím, že už to nikdo měnit nebude, protože to nejde ;-) .A jestli sou pak naštvaný... sou,ale taky mě to pak mrzí,ale přece nebudu furt jenom přikyvovat.Zatim to beru tak, že si vyslechnu každej názor a ten názor má právo každý mít,ale tvrdou hlavu mám dost.Snad jim to dojde, že cestovat takhle po Praze a pozbírávat lidi je tak pomalu na půl dne zabytého času, když zrovna doprava autem po Praze je spíš bych řekla pro otrlé
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky: tak jsme se byli podívat ve Varech po prstýnkách a hrůza ale koupily jsme botky ženichovi a pásek, koukali jsme na košily, ale 1tis. nejdou a to se mi za ní tedy nechce dát, tak nevím já stále nemám botičky ve čtvrtek jsem zkoušela naaranžovat stůl, a je to velká spokojenost, vypadá to moc hezky, mám vyfocené, takže až si to stáhnu z mobilu, přidám do alba jinak jak jsem tu pročítala diskuze, tak se pomalu bojím, co čeká nás, ale u nás zatím všechno probíhá v klidu, vzhledem k tomu, že se obě rodiny už dobře znají, tak je to pohoda, tedy doufám, že to bude vše ok, až do svatby
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - to ber jako obrovskou výhodu, že se u vás všichni znají. U nás to tak neni, sice se už rodičové viděli,ale i kvůli vzdálenosti, kvůli generačním rozdílům a hlavně rozdílům povah to není ono.Docela mě to mrzí,ale ani já nemůžu do přítelovi rodiny nějak proniknout.Nemůžu říct, že by byli nějak zlí, tchyně je docela ochotná,ale u nich to sou všichni dost takový psí čumáci. Ať už je to matka,otec, přítelova sestra a její manžel. Te ď sme byli o víkendu na skok u mýho švagra a přijela sem nabitá energií.Je to těžký, já sem prej dost emotivní člověk, říkaj jiní, a když u někoho nevidim sebemenší náznak nějakého pocitu tak je to konec. Nojo asi se tu rozepisuju až moc soukromě..
Odpovědět
holky tk pročítám víkend.. petrajda: ¨já jsem koukala a v bille mají malinkatý milky celá krabička jich stojí jen 53 Kč tak si myslím že i nám s velkým počtem hostů na oběd bude jich stačit 2 krabičky tak se tam mrkni.. Krtek: koukám že všude je to stejný..my máme svatbu na letný- přítelova rodina bydlí kolem břevnova a moje v Malešicích - Praha 10 a taky se vymyslelo že se pojede od nevěsty, a protože máme svatbu už 11,30 tak se od nás bude vyjíždět tak v 10 mamk a je uplně jurodivá že bude muset chystat pohoštění místo aby se taky chystala a pomáhala mi, to aby sme vstali ve 3 a u nás v rodině by to ani být nemuselo stejně sme nerváci a nikdo jíst nebude, ale ořítele rodina řekla že chtějí mít pohoštění - že to musí být - takže z Břevnova pojedou k nám a chtějí pohoštění..A to ještě než z břevnova pojedou k nám tak na tý letný musí ozdobit altánek a dojet pro kytky..Al estejně se jim chce. A pak já řekla většině rodiny at se tam dopraví, že budem brát jen rodiče a babičku a dědu. Akorát nám vycházeli auta, no a přítele rodina tď začla říkat že se musí vzít ještě jeho bratr a jeho přítelkyně a další lid..Tak fakt nevím kde vezmu auta a hlavně jak budu svojí rodině vysvětlovat že přítelova rodina pojede autama a naše mhd.Ale zad když si představímm kdyby teda měli jet obě rodiny kde by se vzali další auta..Ach jo je to fakt na pytel..
Odpovědět
Ahoj holky, letmo jsem prolétla Vaši diskuzi a posílám zážitek z víkendu: Byla jsem u taťky v Teplicích, v pátek jsme byli u jeho přítelky, a tak jsem si říkala, že je to rozumná žena.... No, nicméně začala vymýšlet katastrofické scénáře typu, že mimopražští netrefí na obřad (plánuju sraz až na místě), že se při převozu ztratí ... No a že se další várka ztratí při převozu z oběda na večerní akci 8-( 8-( Je zlato, že mi pomůže při pečení, hlavně totiž nevím, v jakém stavu budu mít před svatbou kuchyň...(červenec/srpen se budeme s přítelem stěhovat) No, nicméně hned začla řešit, kolik čeho se bude muset upéct a nějak nemohla pochopit, že jsem se jen zeptala, jestli mi pomůže... Pak to celé završila myšlenkou, že upeče, ale že když svatba stojí ty hrozné peníze, tak vlastně není rodina a nemusí na ni jezdit... No na zabití, už mi z toho začalo pomalu hrabat ]-( ]-( Naštěstí je času dost a vše se snad zklidní, ale začínám být čím dál víc ráda, že Teplice od Prahy pár km jsou... Takže pro ty, co mají depky z toho, že rodina řeší nebo naopak neřeší svatbu dle jejich představ - všude je něco a drží mě nad vodou to , že je to snad ;-) jednorázová akce s jasným termínem ;-) a pak vše zajede do starých dobře vyjetých a fungujících kolejí :-) :-)
Odpovědět
No já taky nestíhám kolik připomínek lidi mají - viz náš termín 11.září a pak pořád něco špětně nikdy se nejde všem zavděčit..
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: jo mám v tom asi fakt velkou výhodu, je to asi i tím, že moje rodiče i přitelův otec žijí podobný život, takže si mají co říct, i ostatní rodina je v pohodě, jak to tu čtu mám štěstí a klid a hlavně nemusím se hádat s budoucí tchýní, protože jí mít nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
no já se fakt divím proč ty lidi nedokážou pochopit, že je jednodušší se sejít až na místě obřadu. u nás to je taky zatím ve vývoji,ale vzhledem k tomu že já sem z Prahy, ženich z Liberecka, tak si neumím představit, že kdyby to bylo podle nějakejch regulí, tak jede nejdřív pro mě do Prahy a pak zase zpátky :-D . No máme to v tomto ohledu jednodušší,žijeme totiž spolu,ale taky nevím jak to bude s dopravou. Hosté se budou scházet u nás,měla sem v plánu jen že rodina a s ostatníma se sejdem až na místě. Ale furt ještě nevím.
Odpovědět
Já si myslím, že tchýně počítá s tím, že se sejdeme u nich... Je to od nich na obřad blíž :-) Na to říct jim, že sraz až tam, je času dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim Vas po delsi dobe. Vitam nove zarijovky. Budeme silny mesic. S tou rodinou a pripominkama ke svatbe. Vzdycky se nekdo takovy vyskytne. tedka mi tchyne rikala, ze jestli neni 12 hodin na svatbu pozde? A ja jsem jeste uvazovala, jestli to neposuneme na 13 :-) Tak jsem ji vysvetlovala, ze ja na rozdil od ni, musim na vlasy a na kosmetiku a nechce se mi kvuli tomu vstavat ve 4. Ted jsem vyjela i po priteli, bylo toho na me asi trosku vic a mela jsem pocit, ze se nedostatecne zucastnuje. No proste takovy naval, ale vysvetlili jsme si to, Oni to proste berou trosku jinak a nepremysli tak kompletne jako my. Proste mu musim vzdycky oznamit, na co se ma zamerit, on zjisti co a jak a domluvime se. Napsala jsem seznam, co je vsechno treba a on si to promysli a pak me prekvapi se svyma ideama :-) Jinak bych Vas jeste chtela poprosti, jestli muzete hodit okem ke me do alba na saty. Ja jsem nejak nerozhodna. Mam 3 favoritky a kazde jsou uplne jine, strihove, materialem, barvou. Predem dekuji
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?