Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky..jj snad jen tady na zářijovkách se dá přijít na parádní věci a info. lowe- jak to máš s tou hudnou?
Odpovědět
Profilova fotka
promiň - :-D hudbou??
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: k obřadu? hudbu? No tak tu pořád nemám, zatím na to nějak nemám čas, začala zahrada, takže letím z práce hned na zahradu a pak doma něco udělat, takže večer lehnu a spím jak medvěd, ale musím něco vymyslet Ty něco máš?
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: včera mi přišel do ruky časopis magnet a tam mají takový gelový pásky na prstýnky když ti jsou velké, slyšela jsi o tom? Já myslím, že by to pro Tebe bylo řešení, já vím nic moc, ale aspon něco, prstýnek ti nezklouzne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jste dnes všichni doma? jen já tvrdnu v práci nebo co se děje? přivezli banány ??? halooooo :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj, banany nepřivezli,ale v práci je cvrkot ;-) . Tě ším se na velikonoce a vám všem přeju krásné svátky jara. Má bejt nádherně tak toho snad využijem. Teda mi budem pokračovat asi v budování svého hnízděčka :-( ,ale i to see dá brát jako pozitivní. liwe - právě že ne,ale ty si nápad sám tak určo něco vymyslíš...
Odpovědět
Ahoj, nejsi sama, kdo je v práci :-) Nicméně jsme se teď s kolegy vrátili z oběda na Vyšehradě :-) Venku je tak krásně... ;-)
Odpovědět
lowe: já jsem v práci ale když tu mám kolegyně tak je to blbý..Jsem v práci a velikonoce nevelikonoce tu budu do 6 minimálně.. jinak děkuji za ty pásky - čekám teď až se oteplí a budu zkoušet znovu a uvidím.. krtek: ono jde o to že jediný co ti ze svatby zustane tak jsou prstýnky a fotky a proto jsme se rozhodli že na těchto věcech fakt šetřit nebudeme, šaty sice můžu mít pěkný ale nezůstanou mi..Prstýnky ano třeba 50 let :-D a bereme se na Letenském zámečku.. jinak s vlasama taky pořád ještě nevím chtěla jsem vlasy rozpuštěné a natočené a závoj do nich jako to měla Veronika Vařeková když se vdávala, protože když mám dlouhé vlasy je mi líto dělat drdol a taky ho vůbec nenosím teď jsem si objednala závoj a paní říkala že se už na oběd sundavá tak přemýšlím ještě o čelence aby mi pak na ty hlavě něco zbylo 8-) No a další problém mám se šperkem -koupila jsem si ho přes internet s pomocí kamarádky-líbil se mi ale jak ho mám doma tak pořád nevím, jestli to není moc, jestli by neměl být decentnější a furt se v tom vrtám, je blbý že to člověk nemůže k těm šatům zkusit- půjdu je zkoušet až někdy v červnu- to samý prádlo a boty chtěla bych to zkusit no.. fuj to sem se rozepsala.. :-)
Odpovědět
venku je krásně jo? Já chodim domu v 6 - 7 nejdřív tak ani nevím, bych se chtěla opálit.. Jo a taky řeším nehtíky, mám gelové, koupila jsem si lampu a dělám si je sama doma, není to žádný luxus jako ze salonu, ale já mám nehty dobré dlouhé, vypadá to jak francouzská manikura ale drží a měsíc mám pokoj a gely mám pořád ty první tak to mám zadarmo ..A tak sem si říkala že když si to dělám sama pořád že si to udělám i na svatbu ale bojím se aby se mi neklepaly ruce a pak budu večer před svatbou běhat po salonech a prosit ať mě vemou..ale je i líto dát zas další 1000 Kč..
Odpovědět
jj, venku je krásně... ;-) Normálně chodím z práce taky mezi 6-7 večer, ale dělám vedle Kongresového centra, takže na Vyšehrad na oběd to máme 5 minut pěšky... Navíc nám dneska v práci nejde interní síť, tak toho stejně moc udělat nemůžeme :-( Opálit bych se taky chtěla, tak doufám, že to aspoň trochu klapne přes víkend a vylezou mi pihy :-) Jsem od včerejška nachcípaná, tak uvidíme... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: tak to mi na velinoce máme volno, ještě že tak jinak vlásky budu mít navázané, natočené do lokýnech a zčesané zčela, neboli vyčesané tak aby byl vidět krk a dekolt vzadu už zase dlouhé, nevím jak to popsat závoj mít nebudu co se týká opálení tak při nejhorším zajdu v srpnu do solárka jo a nehtíky si dělám taky sama, už asi tři roky, tak to snad zvládnu taky sama i před svatbou, chystám se že bych si je udělala ve čtvrtek, nebo v pá dopoledne, protože odpoledne už budeme připravovat sál no ale klepat ruce se mi budou stejně už mám vybrané jak si je chci udělat, o víkendu se chystám dělat, tak je vyzkouším jestli to půjde
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych se chtěla opálit, koukám na sluníčko ale ven to moc nejde. Chodím ven ve svetru, mě je tady zzzima, a na slunci je 20 minimálně.Vypadám jak cvok :-) . laura - já bych se nechala v den D rozmazlit a zašla na ty nechtíky do salonu. Určitě si šikovná,ale nech se hýčkat. Ale záleží taky na času. Já byla na manikuře jednou a dvě až tři hodiny - pro mě je to hrůza a stracenej čas
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petrajda: mě je taky pořád zima, ale to sluníčko, ptáci a atd
Odpovědět
Profilova fotka
máš pravdu je nádherně. Těším se až to tu zabalím, ještě zejtra v práci a hurá si užívat volna- tentokrát i v pondělí. brouzdám teď po nettu, koukám po kabelkách ač sem si myslela, že žádnou potřebovat nebudu,ale dělaj tak krásné....
Odpovědět
Profilova fotka
no já kabelku mít nebudu, jinak mám doma jednu bílou, měla jsem jí jen jednou na svatbě kamarákdy, vše nacpu mamce, a sestře já koukala na prádelko na svatební noc :-o
Odpovědět
já v solárku nikdy nebyla tak s tím asi kvůli svatbě nezačnu.. já abych si nehty svoje moc nezničila tak si je moc nebrousím a bojím se že v salonu mi to zbrousí.. taky mám v práci zimu tak ani nevím chtěla bych se opálit .. kabelku na tu peču stejně bych se s ná netahala jen by ležela pod stolem, tak tam bude ležet ta co mám no.. Holky musím se pochlubit přidala sem si do alba další metřík a padající srdíčka hi hi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: už je tam mám taky, díky moc, dala jsem si trochu jiné, abychom neměli stejné já jsem do solárky začala chodit měsíc před zkouškou šatů, abych v té bílé nebyla jako vybl. zelí a ještě po zimě, jinam mi stačí sluníčko nehtíky si brousím jen jak je potřeba a hlavně aby mě to nebolelo
Odpovědět
No já si je nebrousím skoro vůbec a do solárka už se asi chodit nenaučím tak doufám že se letos na sluníčko dostanu. Pěkné to máš ..Super.
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem debil, já si asi smázla, no asi určitě něco v albu a nemám tam vůbec nic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tedy když dám upravit tak vidím text, i tam mám že tam mám 66 fotek, ale když do něj nahlídnu tak to tam není, pomoooooc, asi budu brečet, ach jo co s tím
Odpovědět
Profilova fotka
tak už to snad mám jen si tam musím dát znova metr a padající srdíčka, hurá, už mi bylo zle
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já pádím dom, tak Vy co jste v práci ať Vám to utíká a krásné slunečné veliknoce :-D
Odpovědět
hm taky přeji hezké velikonoce, já ještě budu..
Odpovědět
Holky, taky přeju hezké Velikonoce, vyrážíme se teď z drahoušem podívat po nějakých prstýnkách, tak jsem na to zvědavá... ;-) Pak poreferuju, jak jsme dopadli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:)
Odpovědět
Ahoj holky, tak máme objednané prstýnky :-) :-) . Zvládli jsme to s darhoušem napoprvé, hurááá ;-) . Sice jsme u Rýdla byli ještě čtvrt hodiny po zavíračce :-N , ale objednáno máme... ;-) Prstýnky budou až začátkem července, mají teď hodně urgentnějších zakázek :-), ale je čas, tak nám to nevadí...
Odpovědět
Profilova fotka
kretk: tak jestli stoji 290 ale jsou hezke, tak kasli na to, ze jsou "prilis levne" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarka a jake jste si objednali? hod link na obrazek :-)
Odpovědět
Ahojky! Tak já jsem v práci i dneska a v pondělí opět... Takže pro mě Velikonoce jako by nebyly... Včera jsem se vrátila v 11 večer domů z kafíčka s kámoškou, usnula jsem u telky a vzbudila se ve dvě ráno... A přišlo mi líto, abych dělala velikonoční výzdobu až v sobotu večer, když přítel je celej víkend doma, tak jsem prostě ještě v ty dvě ráno rozvěsila nějaký ty kraslice, zapíchala kuřátka do osení a vyndala čokoládový vajíčka a beránka, co máme od našich :-D Šla jsem spát v půl třetí - no magor :-D Jsem zvědavá, jaký kraviny si nakonec ještě vymyslim těsně před svatbou :-D laura.r: Taky nechci drdol, culík nebo "skřipec" nosim jenom v případě, že si vlasy nestihnu umýt a mám z nich blbej pocit :-) A v létě. kydž je mi horko a připadám si upocená i:-D Asi to budu mít lehce navlněný, s pěšinkou, po stranách stažený s obličeje a vzadu na temeni seplý. A ráda bych do toho píchla nějaký živý kytyk. Závoj ne. Jinak na manikúře jsem nebyla nikdy,. ani na kosmetice, ani na solárku. Ale jak mám před tou svatbou, tak se ve mně asi probudila touha nechat se hýčkat ;-) Takže se chystám si někdy zajít na p-shine (gelovky nechci) a možná zkusit nějakou kosmetiku nebo masáž, ale to už jsou spíš sny. Na svatbu pak uvidim - buď ten p-shine bude stačit, nebo nějakou jemnou manikúru, francouzskou nebo tak něco. Ne že bych si neuměla sama nalakovat nehty, ale mám prostě pocit, že mám aspoň jednou v životě nárok nechat se rozmazlovat :-D
Odpovědět
laura.r: Ten šperk je tvarově moc pěknej, proč by měl být decentnější? Budeš mít volnej dekolt, žádný ramínka, takže výraznější šperk je podle mě na místě. Spíš aby ti to šlo barevně k sobě, na tý fotce vypadá dost do žluta. Ale to může být fotkou. estrellita: Mně jde spíš o to, aby ta ocel za tu cenu byla kvalitní. Ale v oceli se vůbec nevyznám, takže vlastně netušim, jestli existuje nějaká "stupnice kvality" u chir. oceli. Něco jako karáty u zlata třeba...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?