Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
katcha: nene, nedrží se mě vůbec nic... ;-) jsem naštěstí uplně v klidu. Jen čekám na 10 hod návštěvu, takže stejně musím nakoupit a chtěla jsem ještě vyprat, abych to večer mohla vyžehlit. :-) Těším se na dovču, to jo a mám ráda ten předodjezdovej frmol ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak u mě fakt začínají pracovat předsvatební nervíky. Dnes jsem toho zas naspala. To zas byly sny. :-D :-D Nakonec jsme včera aspon dořešili toho řidiče a poprosili jsme kamaráda, bude i natáčet video a tak prostě co bude třeba. Lotri šťastnou cestu!! 8-) Krtku s tím IVF je to fakt tak , že pojištovna hradí 3 cykly za život, akorát v tom nejsou doplatky za výkony bez kterých to nejde jako hormonálníi stimulace před odebráním vajíček, u nás ICSI vpravení spermie do vajíčka, kultivace v té zkumavce,zamrazení embryí....takže se to vyšplhá na 30 a to jsme byli upozorněni, že pokud nenastanou žádné komplikace a nebudou potřeba léky apod.A že komplikací může nastat, je to docela šílený zásah do těla. :-| Ani nemyslím pokud by to nevyšlo co pak. To by se pak šplhalo tipuju 60-80tis? za nejistý pokus. :-| úspěšnost je 30%.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, pořád řešíte miminka? no doufám, že nám to půjde tou přirozenou cestou, ale kdyby ne tak bychom do toho taky šli, děti chceme oba, a co peníze, na ty se můžeme ... ne? Ne že bychom jich měli narvané polštáře, ale v tomto případě jdou úplně stranou
Odpovědět
edvi: Teda, to je docela sviňárna. lowe: Jasně že dítě je důležitější než všechny peníze světa, ale jsou lidi, který by na to fakt neměli (obzvlášť pokud je těch pokusů víc). To si maj brát půjčku? Mám pocit, že v našem zdravotnictví se peníze fakt cpou na blbý místa a tam, kde by to bylo potřeba, pak chyběj. Hlavně že máme léky jako Paralen s receptem zadarmo (aspoň že na ten recept zavedly ty polatky - nemůžu si pomoct, ale já s tim souhlasim, na Praralen má prostě každej!). Takovýhle věci by prostě neměly bejt limitovaný tim, kolik má kdo peněz.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek.93: jak říkáš,šetří se u nás na nesprávném místě, a věci které by měli být pro stát prioritou zametají někam pod stůl, hlavně že oni mají plný koryta, to fakt nechápu..blbci měli by podporovat mladé páry, rodiny, jinak za chvíli taky budou fakt jen důchodci a tak je to se vším, nemá smysl se rozčilovat, nemám politiku ráda, vždy jsem pak naštvaná, když vidím naše představitele v televizi jak h. dělají
Odpovědět
lowe: Taky politiku nemusim, Ale "programy" některejch stran mě tuhle fakt vytočily. Slíběj něco, co snad každýmu průměrně myslícímu člověku musí dojít, že neni možný splnit - a ona jim na to minimálně půlka národa skočí. A základem je, že tu většina politiků nedělá politiku proto, aby nějak prospěli, ale pro ty prachy, co z toho maj. No nic, tohle sem nepatří ;-) K posvatebním stavům: Já pořád čekám, kdy se mi trávení upraví k normálu, a ono je to pořád horší :-( Vzpomněla jsem si na lauru, jak tu před svatbou popisovala, že jí je blbě - už je to lepší? Já už si fakt řikám, co to se mnou je, to už nemůže bejt nervama ]-( A dneska večer jdu na koncert, vůbec netušim, jestli to tam nějak zvládnu, snad jedině kdybych předtim celej den držela hladovku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
krtek93: politika je hnus a plně s tebou souhlasím no já začínám být asi taky nervozní druhej den nespím, ale jíst mi pořád chutná a asi vlivem stresu pomalu hubnu a to je co říct, jinak mám tu váhu pořád tak nějak stejnou no jsem na to fakt zvědavá, jak to v tu sobotu dopadne, jen doufám, že se trochu povede počasí, jinak u nás od včerejška prší ]-(
Odpovědět
Holky dík za podporu. ;-) Jinak to počasí mě taky pomalu deptá a to máme ještě víc jak týden čas. Jinak jsem konečně dořešila příjmení. budu mít obě, ale používat a představovat se budu stejně pořád tím svým. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás je hnusně od neděle, ale já pořád doufám...
Odpovědět
katcha: Tady v Praze už leze sluníčko, vlastně je teď docela hezky. Ono to k vám dojde, neboj ;-)
Odpovědět
uf, tak jsem dočetla 4 stránky..... edvi: tak moc gratuluju, že to vůbec půjde a že máte pozitivní naději :-) holky, co máte před svatbou, já vám to tak nepokrytě závidím, já bych si to hned dala znova :-) vůbec se nebojte, že se něco pokazí, bude to super super super, za jakéhokoliv počasí a za jakýchkoliv okolností, fakt tomu věřte a vůbec se nebojte
Odpovědět
Profilova fotka
aci: úplně mrazí, super super super, je to hezké, snad to vyjde ;-) jsem věčný optimista :-D
Odpovědět
Článek se načítá
aci: Přidávám se! Já mám pocit, že snad skoro všechny svatby jsou nakonec super. Protože člověk je v takový euforii, že i ty malý kiksy přehlíží nebo se jim směje... To by muselo bejt něco honě hodně blbýho, aby se svatba fakt pokazila - a to se určitě žádný z vás nestane! Všem vám to krásně vyjde!
Odpovědět
holky - tak jsme byli na radnici domluvit hudbu na obřad a dopadlo to tak že jsme to nedomluvili, když jsme tam šli tak s partnerem, že to domluvíme definitivně, at to mám z krku, ale nakonec je ten výběr takový nijaký, že jsme to ještě nechali být. krtku - na jaký koncert včera jsem byla s holka na pivu a jak se tam domlouvali co si oblečou a kdy a kde si dají sraz a jdou spolu kupovat šaty tak mi to bylo tak divně líto, ty emoce jsou fakt šílený
Odpovědět
hele, holky, já jsem asi pitomá,ale chtěla jsem napsat do alba nějaký postřehy ze svatby a nejde mi odskočit na další řádek....text se mi píše pořád jen v kuse a nevím,jak to oddělit, udělat odstavec, nebo mezeru....jak se to dělá, na to je třeba nějaký speciální fígl? určitě se nebojte, fakt to bude super :-) ale je hrůza, jak to strašně rychle uteče a je to pryč, svatba by měla být aspon na tři dni,aby si to člověk užil, když to tak plánuje krtek: nám se taky nějaký drobnosti pokazily,ale jen prkotiny. jediné negativní bylo, že babičce bylo špatně a musela po obřadu domů si lehnout...jinak ty ostatní věci se přešly, ani o nich nevím
Odpovědět
klara: Na Requiem do katedrály sv. Víta. Právě řešim, co na sebe, za chvíli musim vypadnout, jedu ještě pro dorty na zejtřek a ka našim, ale fakt nevim - chci bejt slušně oblečená, ale zase v kostele bude asi zima...
Odpovědět
kretk: pořádně se oblékni, bude tam kosa...černé kalhoty to jistí a nějaký kabát
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: na další řádek bys měla odskočit pomocí tagu "" (bez uvozovek)
Odpovědět
jizi: dík za radu, ale nějak nechápu....?
Odpovědět
Profilova fotka
Aci... aha :-) On mi zmiznul - tak ještě jednou: alt+60 br alt+62
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vás dočetla... Edvi, s tím IVF je to fakt na palici :-| Jsou věci mezi nebem a zemí, který mi hlava fakt nikdy nepobere... Krtí, díky moc za pochvalu alba :-) Svatbní noc byla U Zeleného raka v Nerudový - pokoj byl naprosto super - v hospodě jsme si před odjezdem koupili ještě lahvinku vína, vlezli si s ní do vany a fakt jsme si to hodně užívali ;-) A s těmi posvatebními stavy - to je teda na pytel... :-(
Odpovědět
jizi: super, dík :-) už to funguje
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Bezva :-) Vítězství ducha nad hmotou!! :-D Nemáš nějaký fotky z dovči? Že by ses podělila... ;-) Jo a Lotri - krásnou svatební cestu!!
Odpovědět
jizi: no už na tom makám :-) hodíme to někam na web a pak vám pošlu odkazku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak super zpráva, s "vizížistkou" jsem dala ještě jednu zkoušku, sice to byl boj si prosadit svoje barvy a představy, ale celkem se mi to líbí. Dorazil oblek, ale prý jiná barva, tak to za chvíli jedem zkouknout, ev. řešit :-| . 2 lidi mi odpadli ze svatby, tak jsem s radostí mohla říct sestřence, ať vezme i své 2 holčičky. Nejdřív jsme to měli na fest dané, že do kterého kolene z každé strany (kvůli rozpočtu) a pak když takhle sami odpadají, tak mě to sice mrzí, ale jsem ráda, že mohu ta místa nabídnout těm, kteří se na seznam nevešli. U nás je nakonec od poledne krásně teploa sluníčko, tak mám o 200% lepší náladu než včera :-)
Odpovědět
jizi: tak jestli chceš mrknout na nějaký foto z Egypta, tak písni di IP, hodím ti odkaz :-) katcha: tak to je dobrý, že jste došly ke shodě :-) já byla líčená na ostro až v den svatby a vyšlo to fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,dočítat nebudu :-D Aci. vítám tě zpět ze svatebky,snad jste si to pořádně užili.....tiše závidím.... :-D Jizi: zkoukla jsem fotečky,moc,moc gratuluju,byla jsi krásná x-) Jinak máme za sebou včerejší rozvoz koláčů a mazec :-p ,jsem ráds,že todle už máme za sebou,přijeli jsme až po 21 h.večer,šíleně unaveni. Ale jo,všichni děkovali, a říkali jak byli dobré ;-) . Dneska jsem byla na zkoušce šatu s botama+závojem a bižu,no mamka se malem rozbrečela ;-) ,tak jsem zvědavá na svat.den....zitra kosmetika a ve čtvrtek výslužky (cukroví).....jo,jo už se to opravdu krátí......
Odpovědět
Holky mám jen dotaz. Jak to máte s podpisy. Jak se podepisujete? Nacvičovaly jste to nějak? Jde vám to? :-D Jinak tady je furt hnusně. Koukala jsem na předpověd týden dopředu a začínám být nervozní.
Odpovědět
v liberci svítí sluníčko a je docela teplo edvi: já ti ani nevím, zatím jsem ušetřená, protože jsme byli na tý dovolený, ještě pod starým jménem, ale zítra to začne v práci. jinak podpis mám jednoduchej a stylově podobnej, jako jsme měla,takže u mě dobrý...předem jsem to vůbec necvičila,ale věděla jsem, že je to podobný. kdybych se jmenovalal za svobodna Nováková a měnilo se to třeba na Milifovou, tak bych si to asi nacvičila, ale já to měla docela jednoduchý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady už konečeně vylezlo sluníčko a úplně je tepleji. No prý my v sobotu máme mít jasno až polojasno,ale ranní mlhy a tím pádem to závisí,kdy se ta mlha protrhá,bo jinak bude kosa....... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?