Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ahoj hplky, tak jsem konečně dala do alba ochutnávku fotek, profi budou nejdřív za 14 dní:-). Když tak mrkněte:-):-). Já ten net nějak nestíhám :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: na jakou tydenni predpoved jsi koukala? na ceske meteo jeste na 25.a 26. neni, ne?
Odpovědět
estrel našla jsem předpověd do 22.9. a zatím nic moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:Já jsem to ani nějak nestihlanacvičit a taky to pak tak vypadalo. jana:Mě už je líto,že ten předsvatební blázinec už mám za sebou. Holky,tak jsem dostala další fotečky od strejdy tak mrkněte.Zítra jdu pro profi,tak se těším jak malý dítě ;-) sarka:Slušelo vám to moc,gratuluju a přeju vše nej :-N
Odpovědět
Tak jsem zpátky z koncertu. naštěstí už je mi docela dobře, ale taky jsem celej den skoro nejdela :-N Koncert byl super, nakonec to pojistily černý kalhoty, bílá halenka a svetr. Ale ten jsem si vzala až po půlce, bylo mi docela teplo. sidi a sarkajak: Fotečky moc pěkný! Ještě jednou hodně štěstí! Já bych měla jet pro profi zítra. Teď jsem zjistila, že mi psala pani, že bych je mohla mít už dneska, ale já nebyla na netu a navíc bych stejně večer nemohla... Ale taky se těšim, fotografka psala, že vyšly všechny krásně x-) Akorát přemejšlim, jak to udělám s vytištěnim těch amatérskejch a s albem, jestli mám udělat dvě (jedno s těma "profi" a druhý s momentkama), nebo jenom jedno a řadit to chronologicky? A podpis jsem zkusila párkrát z budy v práci, ale jen tak napůl, nechtěla jsem to pokoušet :-N A nakonec "naostro" nedopad nejhůř. Hi hi, už zítra se v práci podepíšu minimálně dvakrát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Já se dneska ještě podepisovalapo staru,nemám hotový razítko.Adogtelefonu takypo staru,nějak mi to nejde
Odpovědět
Jé, teď jsem si ten svůj příspěvek přečetla...Z nudy jsem zkusila podpis, z nudy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi: koukám na tu tvou další várku fotek a na té č.8 je manžel v tom kvítí jako nějaká chráněná orchidej v botanické zahradě :-D . Nemyslim to zle, jen jsem se trochu pousmála, jak je pro chlapa netypický bejt obklopen takovou zelení. Koukám, jakou měl (asi tatínek) pěknou korsáž, taky jsem chtěla mít ten kvítek ornitogala jako "špendlík", akorát na bílém tulipánu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Jo a chci se tě zeptat- podle fotek vypadá, že jste od družičky brali při obřadu prstýnky. Měli jste polštářek anebo tácek a nesla ho celou dobu anebo jí ho někdo dal těsně před? Taky zvažuju tuhle funkci, ale družičce je 6 a máme tu misku s pískem a to mi přijde pro ni moc těžké, aby to držela celou dobu. A co ten dortík, vypadá pěkně, byl i tak dobrý? Ty bubliny jsou fakt efektní, taky už mám nakoupené bublifuky, tak se těším x-) Jinak já si dneska jedu vyzvednout už nějaké cukroví od mamči a perníková srdce pro rodiče- díky Jančo1k, byla jsi mi totiž velkou inspirací. Jen jsem netušila, jaká bude práce s tím někoho sehnat. V pekárnách ani cukrárnách to prý nedělají, jen děkovné dorty. Tak ještě, že jsou známí a známí známých... :-) Akorát jedna jobovka včera- objednali jsme si před x týdny oblek na půjčení, měl dorazit přes nějakého německého dealera a paní si s ním asi špatně rozumněla a přišel úúúúúplně jiný a hnusný. Takže super, máme 3 dny do svatby a jsme bez obleku. Dneska zkusíme ještě něco oblítat, při nejhoršim si vezme svůj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
katcha:My máme totiž na zahradě fíkovník a on tam stál asi nechtěně a strejc ho vyfotil z druhý strany.On se nerad fotí.Všechnyty kytkymi dělalakamarádka a myslím,že se moc povedli.Jo jo mělijsme je v malé mističce s pískem a byli postavený na tom stolku a onapak družičku vyzvala at nám podá prstýnky.Takyby to ai neudržela je jí 8 a měla ještě kytku.Ale bylo to takový dojemný jak na náskoukala. Dort byl vynikající,teda říkali to všichni já jsem nějak ani neměla čas a chut ochutnat.Já jsem ho chtělapodle vzhledu.To vrchní patro byl lehký máslový krém s nutelou a zbytek těch kostiček byli šlehačkové a různejme příchutěma (ořech,pomeranč,jahoda,vanilka) Ty bublifukybyli bezvadný,všichni chtěli foukat,mělajsem jich snad 15 Tak zkuste oblek koupit?
Odpovědět
sidi: koukám, dort paráda, co? včera jsem tě doporučila jako možnou prodejkyni stojanu nějaké dívčině, co se na mě obrátila,j stli jí ten náš neprodám, ale nám se povedlo na svatbě ztratit od něj jednu nožičku,.tak je neprodejný... včera večer jsems i přivezla profi fotky, jsou SUPER, dneska večer vám sem něco hodím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Jo vypadal krásně a prej byl výbornej.No my ho asi prodáme.Dávali jsme za něj 4500 Kč,takže docela dost. Na fotky se těším já si taky dnes jedu pro ty naše.
Odpovědět
holky, mě nějak dělá problém říkat to svoje nový jméno......já se úplně bojím telefonovat, že se mi to zadrhne v krku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky novomanželky a skoro-novomanželky - co malou "anketu" na shrnutí svatebního dne? :-) Osobně by mě zajímalo: 1. Vyšlo všechno podle představ? A jestli něco ne, co? 2. Jaká byla nejvtipnější / nejdojemnější gratulace? 3. Dostali jste nějaký obzvlášť vypečený svatební dar? (ať už krásný nebo příšerný) 4. Co vás nejvíc překvapilo? (ať už pozivně nebo negativně) 5. A trošku soukromá - co svatební noc? Byla? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: pristi tyden ti s radosti na anketku odpovim :-) zacinam byt nervozni z pocasi .....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Katcha: s inspirací pernikových srdcí nemáš vůbec zač :-D ,taky m i to dalo pěknou práci sehnat někoho kdo takové peče,ale stálo to za to :-) jo a s oblekem,mi ani nemluvte. Máme nový!! Ale chlopek,že ho dá do čistírny (ale je fakt,že já uplně nové věci taky na sebe nevezmu,vadí mi ta vůně novoty),tak mu říkám ok,ale ležel 1,5 měsíce jen tak doma (chápu,chodil v té době pozdě domů),ale néé,on ho tam dal min.týden v pátek. A prý mu řekli,že má být hotový ted v pátek (před svatbou) ]-( ,tak se ho ptám,doufám,že jsi to vysvětlil,že HO na sobotu potřebuješ až se někde třeba nezdrží atd. a on,že néééé. Tak si říkám,málo nervů do toho,se ještě budu stresovat hestli mu ten oblek v pátek dají :-p :-D (no prostě musí,má doma sice ještě 2,ale ten nový je boží a strašně mu sekne ;-) )... Jinak ve 3 jdu ke kosmetičce,a zítra zase celý den v čudu,budeme balijt výslužky (cukroví), pak zavést do hospy k tomu ještrě vyzvednout alkohol a pak zajet k naší bábi,má domluvené ze sousedkou,že ji na zahradě můžeme orvat keř (myrty) :-D ..... Jiank počasí nám má vyjít,teda zatím,tak chvála bohu,halvně at moc neprší,jinak se to dá.....Tak proto Estrellita: Minulý týden jse též stresovala,hlásili nám od 12-17 st přes den a déšt,jsem myslela že mě jebne,a vidíš,nakonec jim to vůbec (říkám teda snad) nevyšlo :-N ;-)
Odpovědět
Ahoj Jizi: 1. V podstatě ano, jen jsme zrušili půlnoční překvapení (pouštění balonků štěstí), protože nám jich kamarádi koupili rovnou dvacet a uspořádali dražbu :-). Jo a květinářka udělala trochu jiný kytky (i barevně), pro tchýni a pro babičku se mi nelíbyly, ale ta moje byla sice trochu jiná, ale hezká ;-) A nezvládli jsme v nějakou rozumnou hodinu "kulturně" házet podvazkem a kyticí, ale bylo to jedno :-D :-D 2. No asi nejvíc mě pobavila tchýně, která mi popřála dobré vztahy mezi námi, že je to v zájmu obou... Vzhledem k tomu, že 2 dny před svatbou mi řekla, že jsme se taky nemuseli brát a vůbec měla k přípravám spousty připomínek, tak mě to upřímně pobavilo... :-| :-| . I když an tento typ pobavení ses asi neptala, viď? :-N :-N 3. Překvapila nás ta dražba balonků od kamarádů (na každém bylo napsané nějaké přání např. sex, plná lednička, sociální jistoty, dovolená v Jugoslávii, láska, štěstí, dobrý tchán, dobrá tchýně....), když jsme je nakonec vypustili, bylo to super x-) x-) 4. Počasí - pozitivně :-D :-D 5. Ano:-)
Odpovědět
No a jak bys odpověděla ty?:-)
Odpovědět
jizi: :-) když mrkneš na ten odkaz s fotkama na Egypt, tak jsou tam už i fotky od profi fotografky :-) a anketa: 1. vyšlo všechno, jediné špatné bylo, že babičce bylo špatně a neviděla ani obřad a pak hned jela domů, to me mrzelo 2. gratulací byly mraky, všechny hezké, neumím vybrat tu nejlepší, bohužel jen tu která mě nejvíc naštvala :-( 3. vypečený svatební dar bylo mnoho a mnoho skleniček, přitom jsme si přáli jen dvoje a měli jsme svatební list, kde se to mělo zaškrtnout - dostali jsme šestery, tak nevím, kam to nacpu 4.čekala jsem, že to rychle uteče,ale uteklo to strašně rychle :-( a taky mě docela překvapilo, kolik jsme dostali peněz v darech, to bylo příjemný překvapení 5. Svatební noc byla....teda v našem případě spíš ráno :-)
Odpovědět
estrel, jani: nebude nervozní, bude to super určitě, všechno včetně počasí :-)
Odpovědět
Tak jsem byla u kadeřnice. Holky tak teda vypadám docela extravagntně. Jak dojedu domů hodím foto. Opravdu ta červená je hooodně výrazná. :-D Ale líbí se mi. Na anketu taky odpovím až později. :-D A zas jedu dokoupit poslední věci co chybí jako krabičky na výslužky a tak. No příprava u nás vrcholí. 8-) :-D
Odpovědět
jizi: Fajn nápad ;-) 1. Jako celek ano. Akorát jsem si trošku jinak představovala předání kytky (i když jsem tušila, že to dopadne tak, jak to dopadlo :-N ), zapomněli jsme na přenesení přes práh a maličko se popletla hudba (jedna písnička jela dvakrát dokola, protože si pán myslel, že je to poslední, tak pak zase nezbyl čas na ty opravdu poslední). Ale to jsou naprostý prkotiny :-) 2. Překvapilo mě, kolik lidí slzelo. I ty, do kterejch bych to vůbec neřekla. A tchán tušim prones něco jako že ztratil syna a získal dceru. Jestli si to teda dobře pamatuju, gratulace mám lehce v mlze :-N 3. Překvapila mě výše svatebních darů (obzvlášť u dvou čelnů rodiny). A pak lahvinka, která se v tašce tvářila jako normální víno a po rozbalení jsme zjistili, že má v sobě šupinky zlata. A taky dárek přímo od Brandýsa. To bylo velký překvapení. 4. Mile - jak se všichni chovali báječně, žádnej velkej problém. Žádná z těch katastrof, který jsem předpokládala, se nestala ;-) Nemile - na obřad nepřišel nikdo z kamarádů, resp. známejch (čekala jsem, že aspoň jeden, dva...) a pak ty Hvězdný války na obřadě, to byla teda chvilička, ale hodně hodně nepříjemná :-D 5. Jo x-) x-) x-)
Odpovědět
U nás zas nebylo dobře mému tátovi, takže po obědě jel také domů... Naštěstí měl odvoz, protože do Prahy dorazily rodiče bráchovi přítelky s náhradními klíči od auta - bratr ty svoje zlomil v zámku kufru, takže ještě ve čtvrt na 12 to vypadalo, že Katka s dětma na obřad ani nepojedou a bratr pojede oblečený/neoblečený:-). Nakonec se podařilo vymontovat celý zámek a přes kufr otevřít auto zevnitř ;-) . Na obřad jsme přijeli trochu pozdě, do altánu jsme to vzali místo procházkou okolo po schodech a byli jsme trochu ufunění, ale počkali na nás :-D :-D. Tátovi pak nebylo úplně dobře, takže jel domů... Zas na druhou stranu on na ta veselí moc není, takže večer by se moc nebavil... :-| :-N 8-(
Odpovědět
Odpovědi na anketu: 1) co se týče obřadu a obědu vyšlo vše podle mých představ. Obřad byl krátký (to jsem chtěla), ale pěkný. Moc jsem se netěšila na focení, ale také to bylo v pohodě a fotky jsou krásné. Oběd byl taky fajn. Nechtěli jsme žádné svatební zvyky jako rozbíjení talířů a jedění ze společného talíře, takže už byl klid.... Doma jsme pak měli "zahradní grilovačku", kde jsem ale (už v teplákách) fungovala jako servírka. Ačkoliv jsem se snažila vše připravit dopředu, neubránila jsem se lítání mezi kuchyní a dvorem ]-(. Tak jsem si to fakt nepředstavovala. Jinak jsem ale byla strašně spokojená s účesem, líčením a kyticí. 2)nejvíce mě potěšilo blahopřání od našich místních hasičů :-) a bývalé paní profesorky třídní. Mrzelo me ale, že jsem nedostala žándé blahopřání od kolegů z práce (jsem teď sice na mateřské, ale svatební koláčky a oznámení jsem jim dávala) 3)předem jsme všem říkali, že chceme raději finanční dary, takže s dary jsme byli spokojení :-) 4)nejvíce mě překvapilo, že rodina manžela, která u nás celý týden byla vůbec neměla pochopení, že mám lítání kvůli věcem na svatbu a stěžovala si, že se jim dostatečně nevěnuji a že se nudí..........to by ale bylo na delší příběh :-( :-( 5)svatební noc nebyla :-( .
Odpovědět
holky, vy které jste v jiném stavu, chci se zeptat...předtím, řešily jste nějak s manželemama nebo tehdy ještě se skoromanželama,jak to bude,až budete mít dítě? možná to zní blbě, že se ptám, ale my jsme se tedka o tom bavili na svatebce a já si nějak nejsem jistá,že to manžel zvládne....Chci se zeptat, jestli jste si třeba sedli a řekli si, finance pak budou takový a takový, že tenhle bude šetřit a tohle se nebude kupovat....a že dítě chcete vychovávat tak a tak, třeba že tělesný tresty vůbec a volná výchova a nebo tak něco...a že až bude prcek na světě, tak že jeden den v týdnu bude mít manžel prcka na starosti sám a že manžleka vypadně někam ven a že manžel bude mýt nádobí a pomáhat....Nebo to prostě bylo tak, že jste si jen řekli,že chcete mimčo a tyhle věci se budou řešit nějak za pochodu?
Odpovědět
Profilova fotka
Sarka: Tyjo, ty balonky zní skvěle - to muselo být super! :-) A tchýně... já tě chápu :-D Aci: A která tě naštvala? Edvi: Červená je super - jsem zvědavá! U nás: 1. V podstatě ano - akorát mamka peskovala personál trochu zbytečně, naštěstí se do toho vložil ženich a spacifikoval ji a švagrové udělal scénu přítel, což mě mrzelo hlavně kvůli ní, protože do té chvíle se skvěle bavila... 2. Dojala mě hned první gratulace od sestry - svědkyně, která ani netušila, co má říct a to rozhodně nepatří mezi nemluvné typy, pak kamarádka, která měla od pláče tak rozmazané oči, že jsem myslela, že budu fakt bulet s ní a nakonec bratranec - ten mi řekl, že: "Jestli si pamatuješ, tak když jsme byli malí, chtěl jsem si tě vzít za ženu. Ale myslím, že sis vybrala opravdu dobře!" :-) A papírový gratulace byly taky moc krásný... 3. Obzvlášť vypečeným darem jsou dva hvězdářské triedry - myslela jsem, že nedostaneme ani jeden... Pak dárkový poukaz do restaurace Pod křídlem noci - http://www.podkridlemnoci.cz/index.as... ... na což se oba moc těšíme :-) Dostali jsme kompletně vybavenou lékárničku na svatební cestu včetně tablet na čištění vody a ručně dělaný svatební trička - jsou na fotce v albu - s černýma kočkama, který jsou naprosto božský... Takže shrnuto podtrženo - dary udělaly jen samou radost :-D 4. Že dorazili až na výjimky úplně všichni pozvaní, jak kamarádi trsali, že se všichni skvěle bavili, počasí, že to vlastně tak strašně rychle neuteklo, jak jsem se bála a že mi z toho vůbec není smutno - naopak jsem svým způsobem ráda, že je to už za námi a že se můžu těšit na další věci ;-). 5. Byla :-).
Odpovědět
Holky, odjíždíme na letiště. Papa ;-)
Odpovědět
jizi: ale, máme jednoho kamaráda, kterýho máme moc rádi a ten se špatně oženil...jsou na tom s manželstvím dost bledě a jeho žena, když jsme jim poslali oznámení řekla, že jí to nezajímá. Tak jsme počítali s tím, že dorazí jen on - on to i tak sám řekl a že bude vozit fotografku a bude se dobře bavit když bude bez manželky.....a ejhle, ve svatabení den dopoledne přišla sms, že přijede rovnou na obřad i s manželkou - tak jsme improvizovali, rychle volali do hospody, zajistili pro ni místo...oni přijeli, ona se tvářila strašně mile, nadšeně nám blahopřála, pařila celej veče, půjčila mi svoje náhradní boty, protože jsem si je zapomněla....a po svatbě přišlo od nich svatební blahopřání, který posílal kamarád den před svatbou a byl tam jen jeho podpis...Tak jsem říkala, že mít tohle blahopřání v ten den svatby už přečtený, tak jsem tu jeho krávu z naší svatby vyhodila. Ona s ním přijela jen proto, aby ho mohla kontrolovat, usmívala se na nás, přitom já vím, že mě prostě nemá ráda...navíc si to rozmyslela až ve svatební den a kdybysme náhodou nemělio místo navíc v hospodě, tak nevím, co bychom dělali....
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: popíšu snad příští týden :-D Aci: a taky mě zajímá,která gratulace Tě nejvíce naštvala...?? Přece Ti někdo při gratulacích,nemůže říct něco škaredého a jestli ano,tak to je teda pěkný "vůlů či "koza".....s prominutím..... :-N A co s etýče mimi...?? Určitě by jste si měli o tom všem promluvit,s tejně až se mimi pak narodí,je to taký hukot a změna,že člověk se se vším smiřuje postupně.....už tu prostě nejste jen vy dva,ale už jste tři.....A to je změna pořádná,opravdu. I když samozřejmě krásná.... ;-) taky jsem řešila s partnerem hlavně tu finanční částku,a ano,pochopil to. Sice někdy trošku se zpožděním :-N ,ale jo. I s výchovou,jsme na tom stejně. Sice já jsem asi přísnější a větší nervák,než chlopek,ale jsme na stejně vlně. A stím,že jsem jednou za měsíc (třeba) šla s holkama na vínko,tak s tím jsem taky problém neměla. Vždycky se dokázal postarat. :-) To musí pochopit každý chlap,že i ta ženská potřebuje čas od času vypadnout.......... A co se týče nádobí,taky pomáhal,ale ted už jaksi né,bo stejně je furt na baráku a dře,tak bych to po něm asi ani nechtěla,ale třeba mi pověsí prádlo a tak. Vyluxuje,ale to už musím chytnout nerva,že všechno dřu sama,a pak to jde..... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: My o dětech nemluvíme - už jsme se dostali z fáze "děti jsou naprosté tabu" přes "děti někdy v daleké budoucnosti budou" do "příští rok až odpromuješ" - (podotýkám, že já bych měla děti klidně už ve dvaceti :-), takže nějaké odbourávání bloků a děsů z toho, že budu rodič, rozhodně není u nás dvou můj problém) - muž se nechce hypoteticky bavit ani o jménech, natož východě - on prostě neřeší nic, co není aktuálně třeba řešit... A co by manžel neměl zvládat? Hele, ženský, kdyby vás k těm pěti bodům napadly nějaký další, tak připisujte :-) uuna: To se teda tchánovci předvedli - a ve svatební den ses pěkně nalítala... :-| Počasí bude určitě krásný - oba zbývající víkendy, nebojte!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: užíjte si to..... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?