Menu Forum

Nevěsty ze září 2009

9. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 Aci: Tak to chápu, že tě naštvalo... Pokrytce fakt nemusím emoticon
16. zář 2009 ve 13:36  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Opava.
  • Svatba byla 19. září 2009
    V Komárově u Opavy, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Opava.
  • Svatba byla 19. září 2009
    V Komárově u Opavy, Region Opava
 Aci: taky už chápu.je trapná emoticon a chudák chlap. Kašli na ni......
16. zář 2009 ve 13:39  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
  • Svatba byla 5. září 2009
    V Praze na Liběňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
 lotri: užij si to emoticon
jizi: ty vaše dary jsou super emoticon

no ten můj děti chce už dlouho....já se na to moc necítím,ale na svatbu jsem se taky necítila....prostě vím, že to jednou bejt musí a bude....ten můj je totiž klasickej rak - je to melancholik a pesimista, takže často já tahám z bryndy jeho,když má špatný nálady, často si nevěří, všechno hrozně řeší (osobní problémy), potřebuje mít na všechno obrovskej klid, aby se mohl soustředit ....a tak...jednou mi řekl, že tedka žijeme jakoby na nečisto bez těch dětí a že až je budeme mít, tak že je jasný, že se bude chovat úplně jinak, zodpovědněj, nebude mít ty svoje nálady a tak.....jenže já tomu nevěřím moc emoticon tak nevím...já se prostěš bojím toho,že až já toho budu mít plný zuby a budu potřebovat jeho podporu,tak on se mi zhroutí z toh,že vidí, jak jsem vyčerpaná a je mu to moc líto....

a s tou gratulací - vlastně to nebylo nic ošklivého proti mě, ale prostě mě to rhozně naštvalo za toho kamaráda, který s tím má takový trápení a bylo mu hrozně trapně, když nám oznamoval, že ona přijede vlastně s ním a tak....a pak když jsem četla to oznámení, který vlastně podepsal jen on,tak už jsem byla fakt na ní vytočená doběla...my už s ní pár zážitků máme,takže víme, co je ona zač emoticon
16. zář 2009 ve 13:42  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Aci: Dary jsou super, fakt se všichni vytáhli emoticon Co se potomka týče - to se poddá, ono to bude v pohodě - nejste spolu měsíc, abys nevěděla, jak reaguje v krizovějších situacích a myslím, že to nebude až tak brutální, jak čekáš... A že z toho máte oba strach je přeci normální - dítě není hračka, je to celoživotní zodpovědnost a naivně k tomu může přistupovat jenom tele... K tý gratulaci - já se ti fakticky nedivím, že tě to vytočilo.
16. zář 2009 ve 13:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klara.k
Registrovala se 15. dubna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 121 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
klara.k
Registrovala se 15. dubna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 121 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 holky, tak jen 10 dní a stojím na radnici - já se těším i bojím současně.

aci - já si myslím, že trochu se o tom pobavit byste měli, ale určitě ne do takových detailů, stejně teď nevymyslíte všechno co bude potřeba řešit a realita je jiná. A když sis ho vzala, tak jsi určitě přemýšlela nad tím, že s ním budeš mít děti, tak bych to moc nerozebírala, ať z toho není špatnej. Věci se podle mě řeší tak nějak sami, jak jdou okolo tebe a vymýšlet zatím neexistující problémy je zbytečný.
16. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 klara: mě totiž přijde, že on si to hrozně představuje jako hurvínek válku emoticon jako že počítá, že se asi něco změní, ale třeba si myslím, že si pořád myslí,že bude jezdit na kolo a na brusle, když se mu bude chtít a když se mu nebude chtít něco dělat doma, tak to prostě neudělá....ale ten třetí človíček toho tolik ovlivní, má ty potřeby pravidlený nebo jak to říct, my se můžeme nějak ošidit, když se třeba nechce vařit nebo tak něco....já vím, že budeme sportovat i s mimčem,ale prostě už se to nebude řídit podle toho,jak chceme my,ale tak, abys e to dalo všechno skloubit....a to mi přijde, že on furt nechápe. Jasně, že vím, koho jsem si vzala,ale tak nějak na mě padla posvatební deprese emoticon
16. zář 2009 ve 14:25  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Aci: Na kolo i brusle může i s mimčem - koupíte takový ten vozík za kolo a můžete drandit do alelúja - a neměj depku, je to zbytečný, fakt - předem stejně nic nevykoumáš!
16. zář 2009 ve 14:32  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 jizi: já vím, že se s mimčem dá dlěat všechno,toho se nebojím....ale tak přeci jen musíš všechno nějak víc plánovat, že jo...podle toho,jak kojíš, jak mimčo spí a tak...
16. zář 2009 ve 14:54  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 11. září 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 lotri: Sice už jsi nejspíš někde v letadle, ale stejně - užij si to! emoticon

aci: No já mám z tohohle taky trochu vítr, tak už občas něco nadhodim. Aby si nemyslel, že já ze svý mateřský potáhnu jako dosud jídlo a vůbec nákupy včetně všeho pro prcka, a on si poplatí byt a zbytek vrhne do počítače jako obyvkle. A taky že prostě bude muset doma makat a umět se o to postarat i sám (s čímž on moc nepočítá - že jako já na to mám tu "dovolenou", zatímco on bude chodit do práce, tak se přece ještě nebude doma starat...) Ale konkrétnější debaty vedeme spíš na téme "kdy?". Jako víme, že jednou a že už asi docela brzo, ale pro každýho z nás to "brzo" znamená něco trochu jinýho emoticon
16. zář 2009 ve 14:55  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 521 příspěvků. Má 17 přátel. Region Hodonín.
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 521 příspěvků. Má 17 přátel. Region Hodonín.
    Region Hodonín
 Jizi, taky se přippjuji k anketce.
1. Myslím, že vše vyšlo líp než jsem čekala (žádnou extra představu jsem neměla). jen tombola mi u nás přišla trochu rozpačitá, ale prý to je jen můj pocit.
2. Ty osobní gratulace si nějak nepamatuju, mám to jaksik v mlze emoticon A ty papírové byly všechny milé a hezké.
3. Přáli jsme si peníze a taky je dostali. Hodně nás překvapili prarodiče a moji rodiče, tolik jsme opravdu od nikoho nečekali.
4. Příjemně mě překvapilo počasí, že tak pěkně vyšlo, méně příjemné už bylo, že nám nepřišel jeden pozvaný kamarád s přítelkyní, který nám ještě den před tím sliboval, že určitě dojde. Ale my to vícemé=ně tušili, i tak nás to trochu zaskočilo, že se ani neomluvil, nezavolal, nenapsal. A pak mě hodně překvapilo, jak jsem se suprově bavili u cimbálky a pařili emoticon
5. My byli utahaní jako štěňata emoticon
A obecně jsme se nesli v duchu potírání tradic, žádné zametání, žádná společná polévka, ženich viděl šaty před svatbou nejen na ramínku, ale i na mě, žádné svatební hry, žádné podvazky a půjčené věci, takže proto jsme vynechali i poslední bod emoticon
A já bych přidala bod č.6 - co se mi na svatbě nejvíc líbilo - to jak mi přítel hned ráno nedočkavě běžel předat kytici, aby mě viděl co nejdřív a pak jak na mě toužebně čekal před oltářem, než mě mu táta předá emoticon
16. zář 2009 v 15:32  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 sal: Na šestej bod je tu dokonce speciální diskuse "najhezčí vzpomínka". Moc hezky se to čte a mě to třeba těsně před svatbou pomáhalo udržet si nějaký top těšení emoticon
Ale za mě by to byl ranní pokec během příprav s kamarádkama u mě v pokoji, pak když mě táta ved a předával, ten moment na hostině s motýlem a samozřejmě noc emoticon
16. zář 2009 v 15:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
    Region Hodonín
 jizi: Mimochodem ta trička s kočkama jsou nádherná!
Aci: Hm, takový svatebčan není nic moc, někomu holt není nic hloupé. Já tohle taky nemám ráda, máme v rodině podobné jednání, i to se na svatbě projevilo, ale nebudu to tady vytahovat.

Co se týče dětí - po tom, co manželova sestra má druhé dítě a on vidí, jak to první žárlí a zlobí, tak z původního plánu 2-3 dětí usoudil, že nám bude stačit jedináček emoticon Jinak u nás je na děti zejména polovička, chce je už tak 2 roky, ale mám pocit, že si to taky představuje jak Hurvínek válku, jak píše Aci. Já bych se ráda ještě příští rok koukla trochu po světě a pak už děj se co děj emoticon Myslím, že tohle nemá cenu moc řešit, dokud ani nejsem těhotná, protože pak bude stejně všechno jinak a co si budeme povídat, v tohle tu hlavní roli hraje vždycky ženská. 99% chlapů za nás na mateřskou stejně nepujde, a vypomáhat v domácnosti musí už i teď.
16. zář 2009 v 15:41  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
    Region Hodonín
 krtek: emoticon Já vždycky když si na tohle vzpomenu, tak se přihlouple usmívám emoticon
16. zář 2009 v 15:42  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 tak bod6. Mě se hrozně líbilo, jak jsem viděla na manželovi, že je dojatý,že se mu líbím, když mě prvně uviděl při předávání kytky emoticon A další uplně perfektní bod bylo ve tři ráno vlézt do teplý vířivky se šampusem a jahodama a nechat si těma tryskama namasírovat bolavé nožky, to byl opravdu super okamžik, takvoé uvolnění po všem stresu emoticon

a tedka jsem si vzpomněla ještě na milou soukromou věc....cca 14 dní před svatbou jsme se nechutně nepohodli o svatebním dortu, náhodou jsem zjistila, jak bude vypadat a zhrozila jsem se, že není, jak jsem ho chtěla...bylo mi vyčteno,že chci vždycky všechno vědět a že mě pak nemůže nic překvapit.Pak jsme to nějak urovnali a vysvětlili a tak a já doufala, že mu něco z toho co jsem říkala uvízlo v hlavě....a ono jo emoticon.....a ve svatební den mi volal ráno ke kadeřnici a opatrně mi líčil, že vyzvednul kytku a že je krásná ...ale že je maličká, tak že mi to říká dopředu, abych to věděla a abych nebyla zklamaná...hrozně mě to potěšilo, že se tak staral, aby se mi to líbilo emoticon A kytka byla super a vůbec ne maličká emoticon
16. zář 2009 v 15:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 salome: no jo, oni si to tak představujou, ale pak když zjistí, že to radikálně omezí jejich zábavu, to se budou divit....no to u nás se plánovalo, že by manžílek šel na mateřskou emoticon on je totiž živnostník a já zaměstnanec....takže ten jeden příjem je dost důležitej, aby byl trvalej....on sice má dost peněz,ale nárazově
16. zář 2009 v 15:57  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
  • Svatba byla 25. září 2009
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
 aci: naprosto te chapu. ale vez, ze kdyz chlapi v te urcite situaci nejsou, tak to proste resit nebudou a nebudou planovat co by kdyby, to je zenska vlastnost, ale ne muzska!
takze je nerealny po nem chtit, aby ti rikal, jak to budete delat jinak. On si pak uvedomi, ze svet se nebude tocit podle nej a podle jeho chuti, ale podle mrnete. tak to proste je a neboj, on to pak uvidi emoticon
zvlast, jestli rikas, ze pujde na materskou emoticon
16. zář 2009 v 16:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 estrel : já vím, že realita bude nějaká...ale tak nějak jsem potřebovala si o tom pokecat emoticon
16. zář 2009 v 16:20  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
 ja vim emoticon jeste, ze takova fora existuji, vid? emoticon
no a nechavate tomu otevrenou cestu, nebo jeste ne?
16. zář 2009 v 16:29  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 estrel: no zatím beru prášky, tak je nějak dojedu,pak dám tam měsíc tělu na odpočinek - prý se to má....a pak to začneme zkoušet emoticon
16. zář 2009 v 16:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Sal: Díky za pochvalu - vyřídím autorce, bude ráda emoticon

Jinak k bodu 6: Když jsme s taťkou vešli do obřadní síně a já viděla, jak mužovi spadla čelist, když mě uviděl emoticon, a potom když jsme se po ano otočili ke svatebčanům a já konečně viděla, kdo všechno přišel - a zjistila, že jsou tam skoro všichni! emoticon
16. zář 2009 v 19:00  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 jizi: to je super,když vidíš, že chlap je z tebe vedle, vid emoticon já jsem taky koukala, jak byl na měkko emoticon
16. zář 2009 v 19:05  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 emoticon To teda - hlavně tohle bylo naprosto upřímný - žádný "Sluší ti to", abž by zvedl hlavu od monitoru - bylo fakt vidět, že zírá emoticon
16. zář 2009 v 19:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 Tak mám konečně profi fotečky, na papíře vypadaj krásně, teď si kopíruju CD do kompu emoticon

Jinak mně teda muž neřek přímo, že mi to sluší (to mi řiká většinou, když to nejmíň čekám emoticon ), ale koukal... A pak jak jsme se fotili, tak on moc nechtěl a pak prohlásil, že mně to na těch fotkách bude určit=ě moc slušet. tak jsem se na něj tak koukla, jako ať si nechá ty řeči a on že to nemyslí jako "alibi", ale fakt upřímně emoticon
16. zář 2009 v 19:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 Fotky jsou prostě úžasný emoticon Akorát by jich mohlo bejt víc - jako ne že by jich bylo málo, ale vydržela bych se na ně koukat mnohem dýl emoticon jenom jedna věc mě mrzí, ale to je naprosto blbá shoda okolností - nemám vůbec nikde fotky svejch rodičů spolu nebo se mnou. U nás doma, když se všichni fotili, oni lítali kolem kuchyně a převlíkali se. Před obřadem zase mamča stála na nádvoří a táta mě vez autem a pak byl se mnou vyřizovat hudbu. A když konečně seděli vedle sebe při obřadu, tak všichni fotili zrovna z druhý strany emoticon Ale aspoň na společný se všema rodičema jsou emoticon A fotky z gratulací mě zpětně docela dojaly, na tom obřadu mi ani nedošlo, jak moc byla třeba moje mamča uslzená.
16. zář 2009 v 19:55  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 krtek: tak šup ty profi fotky, já na tom zrovna taky makám emoticon
16. zář 2009 ve 20:05  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 aci: jdu na to. Ale pak tam chci přidat ještě fotky od kamarádů, tak budu muset zase zkrouhnout ty stávající... Ach jo, těch 50 je zoufale málo emoticon
16. zář 2009 ve 20:26  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 tak už házím do alba profi fotky, tak se můžete mrknout emoticon
16. zář 2009 ve 20:31  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 no jo, 50 je málo emoticon
16. zář 2009 ve 20:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filu
Registrovala se 7. února 2009 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
filu
Registrovala se 7. února 2009 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha.
 Ahojky,

kochám se zrovna vašima krásnýma svatebníma fotkama. emoticon

Byla jsem dneska poslední den v práci a kolegové mi udělali ohromnou radost dárkem a přáníčkem, takže začínám být naměkko už dva dny před svatbou. emoticon

S přítelem o mimču mluvíme tak nějak od začátku, co jsme spolu, protože jsme oba hodně rodinné typy. Prášky neberu už nějaké tři čtyři měsíce a po svatbě se hned chceme začít snažit. emoticon
16. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helandra
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků. Má 1 přítele. Region Chrudim.
  • Svatba byla 9. září 2009
    Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
helandra
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků. Má 1 přítele. Region Chrudim.
  • Svatba byla 9. září 2009
    Region Chrudim
 tak koukám na fotečky nových manželek, moc vám to všem holky slušelo...mě mrzí akorát že to všechno tak rychle uteklo, pro nás to byl nejkrásnější den... emoticon
16. zář 2009 ve 20:49  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš