Menu Forum

Nevěsty ze září 2009

9. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
Registrovala se 10. února 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 516 příspěvků. Má 24 přátel.
  • Svatba byla 26. září 2009
    V Lounech, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
Registrovala se 10. února 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 516 příspěvků. Má 24 přátel.
    V Lounech, Region Louny
 Sidi a kam to letíte??Mauricius???TY vogo tak to doufám,že budete fotit taky o106...tam totiž věřím bude co...Jééé já bych se taky letěla někam cachtat....A jak jsi říkala,že je dlouhá ta cesta??Kolik přestupů a kde???A s jakou CK jedete???
14. zář 2009 v 17:27  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 611 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Zámek Brandýs nad Labem, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 611 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
 janicka:Jo na Mauricius,ale mám z toho docelahrůzu,musíme přestuúovat v Paříži ata moje aj je špatná.Ale snad to nějaklapne.Do Paříže je to 1 hod a 50 min a pak 11 hodin na Mauricius.Letíme od CK Bluemarlin.
Jani uvidíš,že ti pak bude líto,že už je po všem

Dneskasem bylazažádat i o nový řidičák a pani za přepážkou mi říká:Kam to budete chtít poslat pani Stelčovská?,já jsem se tak smála,přijde mi to prostě divný
14. zář 2009 v 18:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
  • Svatba byla 5. září 2009
    V Praze na Liběňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
 ahoj holkyemoticon tak jsem zpět z líbánek emoticon dočíst vás nestihnu, to určitě ne,ale snad časem stihnu dopsat něco ke svtabě a zítra bych měla mít fotky emoticon
všem novomanželkám gratuluju, doufám, že jeste si ten den užily

mě to uteklo strašně rychle a mrzí mě, že už to je pryč emoticon
14. zář 2009 v 18:23  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 Sidi: Neboj, to bude naprosto v pohodě - na přestupování není nic těžkýho - kolik na to máte času?

Aci: Tak co, jaký byl Egypt? emoticon
14. zář 2009 v 18:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
 aci:Ahoj,tak tě vítám zpátky.Uteklo to strašně,to nám tadypovídej a jak jste se měli?

jizi:No kdybych aspon nějak tu angličtinu no nevím nevím.Máme hodinu a čtvrt.
14. zář 2009 v 18:36  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 521 příspěvků. Má 17 přátel. Region Hodonín.
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 521 příspěvků. Má 17 přátel. Region Hodonín.
    Region Hodonín
 Holky, my dostali oddací list do 4 dnů (v sobotu svatba, ve středu už mi ho odporučenou poštou poslali domů)...
Jinak moc gratuluju novým novomanželkám, holky, všem vám to moc slušelo a pány máte štramáky emoticon
14. zář 2009 v 18:39  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 no Egypt ...potápění super,hotel celkově super, jídlo super....ale měli jsme strašněj pokoj a budeme to reklamovat emoticon ...takřže takový rozpolcený pocity

oddací list jsme vyzvedávali dneksa,ale byl by už v pondělí po svatbě, kdybysme byli v čechách..

sidi: do paříže je to jako nic emoticon no a ten zbytek, holt musíte spát...letíte aspon na noc?
14. zář 2009 v 18:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Sidi: Tak hlavně abyste neměli z Prahy zpoždění... Nechci tě stresovat, ale hodina a čtvrt není moc emoticon

Hm, taky moc nechápu, co na tom oddacím listu budou tři týdny malovat... emoticon

Aci: Tak to je na pytel - a ten pokoj byl špinavej? Nebo co s ním bylo?
14. zář 2009 v 18:55  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 jizi: hnusnej....měl to být hotel 4,5 * a bylo to jako když přijedeš na Orlík do chatičky...nebo jako nábytek,cose dává na koleje....stěny špinavé, záclony propálené ....Celý areál hotelu byl super , byl to Reef Oasis v Sharm el Sheiku, mají tak 1200 pokojů a z toho dvě stovky jsou staré a ošklivě vybavené,ještě nezrenovované....a ten jsme měli my emoticon Ostatní krásné,luxusní paráda....Vyměnit to nešlo, to jsme zkusili.

letadal do Paříže zpozzdění nemívají...a kdyby jo,tak upozornit letušku a ona přes pilota dá vědět a jestli je to jeden spoj denně,tak na vás počkají...nám se to taky stalo na spoji Shanghai - Moskva- Praha...a počkali na nás emoticon
14. zář 2009 v 19:07  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 917 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Liberec.
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 917 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Liberec.
    Region Liberec
 aci - ahoj z líbánek.Toto teda uteklo.Mam pocit že jsi letěla a vdávala se včera emoticon

Jinak tchyňka začíná vymejšlet blbosti.Jako oběd pro "uklízeče",druhý den po zábavě až se bude dávat dohromady ta spoušť po nás.Už jí začíná chytat fantas emoticon
14. zář 2009 v 19:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
 Šári a přestupujete na Orly nebo CHDG???
To zvládnete,my když byli v Pařízi naposledy,tak jsem se bála,že je to tam větší,než Ruzyně..a jak jako najedem jeden pitomej kufr,ale všechno bylo v pohodičce..takže se neboj,zvládnete to....
Aci my zrovna měli zabržděný letadlo...chichi..tam hodinu a půl,zpátky skoro dvě....Ale nebudeme tady Šárku strašit,aby se měla na co těšit..protože ty modrobílý pláže to je něco,na co se stojí trochu i nervovat...

Jinak musím říct,že Egypt není můj šálek kávy..ale to jsem si třeba vždycky myslela i o Turecku a kamarádka z pražské cestovky má Turecko jako nej nej destinaci a doporučila by jí každému...

Petrajda,tak buď ráda,že má alespoň někdo o ty dění okolo svatby zájem(byť teda ne vyžadovaný)...protože nás se nezeptá vůbec nikdo..ještě naopak nám Pepčovo ségra suverénně řekla,že teda oni rothodně auto na půjčení mít nebudou,takže tam dojdou pěšky...jako všichni budou mít straz u nás,ale oni musejí mít nějaké extrabuřty a musí to kazit...navíc jeho ségře jaksi nedochází,že její manžel by měl být ten,kdo doveze Pepčovo mámu z té prdele kde bydlí!!!!!
14. zář 2009 v 19:24  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
 Holky myslíte,že to jsou dobře zvolené šaty???
http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3278654&vReferer=
14. zář 2009 v 19:26  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
 Aci a co jinak..nebo spíš cítíš se jinak emoticon emoticon emoticon .....zodpovědněji,dospěleji nebo nějak jinak???
14. zář 2009 v 19:29  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 petrajda: vydrž, za chvilu je to pryč emoticon

já bych vám toho holky chtěla napsat, ale máme doma jako po výbuchu, po svatbě jsme vlastně nebyli doma a dneska jsme všechno teprve přivezli, dary a oblečení a všechno a špínu z dovolené a tak, je to tu strašný a manžel (hihihi, schválně si tak říkáme, je to prča ) mi nadává, že jsem závislá na beremku a neuklízím....
tak až budu ve středu v práci,tak vám pořádně napíšu emoticon
14. zář 2009 v 19:32  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 jani- mno... mě se spíš moc nelíbí ten ženichův saténový, nebo co to je za materiál,oblek emoticon
14. zář 2009 v 19:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 jani: no žádná změna....furt si z toho děláme legraci a říkáme si, že to je stejný jako předtím....ale to je tou dovolenou, tedka to začne, hlavně pro mě v práci, tam se představuju denně 30x do telefonu....

mě se taky nelíbí ten ženichův oblek...příliš velký lesk
14. zář 2009 v 19:45  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 666 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Brno.
    V Brně na Kozí Horce, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 666 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Brno.
 janičko a všichni koho to zajímá ohledně dokladů: Měním i trvalej pobyt, takže už to víckrát nebudu zdůrazňovat.
Hned v pondělí jsme si zašli na zdravotní pojišťovnu(ministerstva vnitra), kde jsem vyplnila dotazník jen o změně jména a bydliště,..předala u přepážky a paní si ode mě vzala starou kartičku, a během jedné minuty jsem měla v ruce již novou kartičku s novým jménem,..takže naprostá pohoda.
I když jsme věděli že k občance potřebujeme oddací list, měli jsme čas a šli si všechno vyzjistit. Občanku popravdě nevím do kolika dnů se musí měnit, jdu tam teď v pátek nebo následující pondělí. Nejdříve musíme i s přítelem k přepážce změna trvalého bydliště, kde odevzdáme vyplněnou žádost(už jsme si ji dopředu vyplnili), před pracovnicí přepážky musí majitel bytu(manžel tam má trvalej pobyt - byt je města)což je myšleno ten kdo tam má trvalé bydliště vyplnit ještě několik kolonek v tom formuláři. Zaplatí se 50kč manipulační poplatek a pak s tou paní přejdeme prý k okénku žádost o občanský průkaz,..kde odevzdáme další vyplněný žádosti o občanku s přiloženými dvěmi fotkami. tam nám prý vystaví další papírek(náhradní občanku, kde už bude i změněné bydliště) a teprve s tímto dokladem si můžu jí zařídit řidičák. O Řidičák si musím zažádat nejpozději do deseti pracovních dní od převzetí oddacího listu.No a až si vyzvedneme s přítelem občanky, tak začneme obcházet banky, a přepisovat smlouvy na telefon, penzijka, životka, atd...
Tak doufám že jsem to napsala jakž takž srozumitelně emoticon
14. zář 2009 v 19:51  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
 jo a jsem to ale popleta na přepis trvalého vbydliště sebou smlouvu od bytu.
14. zář 2009 v 19:52  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
 Aci - já mám práci hroznej problém, představování jsem už jakž takž po týdnu zmákla ,ale podpisy dávám denně taky asi třicet a za celou dobu jsem se zvládla podepsat asi jen pětkrát,..no hrozný,..už mě i se smíchem na to upozorňoval jeden dodavatel u kterého objednávám, že ten starej podpis už nemá žádnou váhu, ale zatím to tolerují a berou s humorem
14. zář 2009 v 19:59  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 zelvi: napsala jsi to super....akorát nevím, my bydlíme s manželem v baráku, co je jeho rodičů a žádnou smlouvu nemáme, tak co si tam ssebou mám vzít?výpis z katastru a tchána?

já řeším,jak to dát v práci vědět...jako subdodavatelům...všichni mi volají na stůl a shánějí mě podle starýho jména...to jim jako řeknu "tu už neseženete, to jsem já,ale vdala jsem se a mám jiné jméno" ? není to blbý? nebo to mám hodit do mailu, jako upozornění za změnu příjmení? ale to mi přijde divný jim to psát....jsou to prakticky cizí lidi
14. zář 2009 ve 20:04  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 aci- myslím,že budou po tobě chtít písemný souhlas majitele domu,že tam můžeš mít trvalé bydliště a majitel té nemovitosti potřebuje výpis z katastru.
U nás to bude podobné,majitel domu kde žijeme už teď je muj přítel a až si sem budem žádat po svatbě o trvalé bydliště,on mi k tomu musí dát svolení emoticon emoticon .A on zas potřebuje ten výpis.U nás na matrice si ho ale prej můžou obstarat sami.
14. zář 2009 ve 20:30  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filu
Registrovala se 7. února 2009 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
filu
Registrovala se 7. února 2009 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky,

s tou změnou všech těch dokladů a smluv je to teda síla. Až si říkám, že jsem si měla nechat svoje jméno, ušetřila bych spoustu času obíhání po úřadech. :-/ emoticon

Jani, mě to taky čeká tento víkend, respektive v pátek. A už jsem ve fázi neustálého klikání na předpověď počasí. emoticon
14. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katcha.
Registrovala se 11. června 2009 na beremese.cz. Přidala 167 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. Region Teplice.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Na Ústecku, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
katcha.
Registrovala se 11. června 2009 na beremese.cz. Přidala 167 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. Region Teplice.
 Tak já měla malou depku, ale když přišel přítel a viděl, že sem nějaká naštvaná, tak se tak dlouho ptal co je, až mi ukápla slza a on chudák myslel, že něco provedl anebo že se něco (vážnýho) děje. A nedokázal pochopit, že mám jen depku a myslel, že sem se rozbulela proto, že sem vypadala jak Marfuša (po návštěvě líčení). No teď se tomu musim smát, ale když si "chci" depkařit, nesmí se mě někdo ptát "co je", i kdyby nebylo nic, tak jsem pak naměkko. Bohužel další dámy v záloze nemají čas. Takže to musím zítra nějak vymyslet. Uklidli sme 1.patro, tak aspoň jeden pozitivní pocit. Zítra spodek (ble ble, ten je větší).
Jestli mě paměť neklame, tak to máme: 18.Pá Filu, 19.So Jana1k, Lowe, Tulikiss a já.
14. zář 2009 ve 21:13  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
 Aci - já psala všem dodavatelům mail, nebudu to vysvětlovat 50dodavatelům a navíc jsem to pojala, tak že jsem napsala že jsem změnila stav svobodná za vdaná, změnila příjme ní na.... a a že i nadále budu k zastižení pod mailem....
nebudu si ho na ten měsíc a půl měnit, když pak končím
14. zář 2009 ve 21:14  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
  • Svatba byla 25. září 2009
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
  • Svatba byla 25. září 2009
 ahoj holky emoticon
aci vitej zpet. cetla jsem tve pocity z Egypta - tak to me mrzi, ze ten pokoj byl tak hnusny. a myslis, ze vam varti penize, kdyz to budete reklamovat?

a jinak jsem dneska byla na zkousce ucesu a jsem spokojena. bude to takovy trochu francouzsky styl emoticon fotky budu mit az mi je mamka posle, tak pak neco jen na chvilicku hodim emoticon

od stredy ma byt zase hezky emoticon a vydrzi to az do pristiho vikendu, ze jo? emoticon
14. zář 2009 ve 21:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 11. září 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 Ahojky! hned vás jdu dočíst, jen se nemůžu nezeptat jizi: kdepak jste měli tak úžasnou postýlku??? To musela být romantika emoticon Jinak to tvoje album je fakt vtipný, ty popisky se čtou samy emoticon

My byli znovu ve Ctěnicích na tý večeři a docela jsme si to užili, i když sami bysme do takovýho podniku asi nikdy nešli. Ještě že tam nikdo nebyl emoticon Akorát tam měli puštěnou nějakou hudbu "romantika na piáno" a hráli zrovna Love Story, to jsme se málem rozbrečela... Já jsem dneska celá nějak naměkko, ale myslim, že až to "praskne" a konečně se vyřvu, tak se mi nesmírně uleví - mám pořád i fyzický potíže (trávení, rozhozený spaní) - už jsem z toho byla dneska fakt unavená. Ale máme oddací list a zažádala jsem si o občanku. Samozřejmě, že když jsem podepisovala vyzvednutí toho listu, tak jsem tam automaticky hodila rodný příjmení. Pani mi teda napověděla, ale pozdě - tak se škrtalo emoticon Ale prej je to běžný. A všimla jsem si, že se ženich při obřadu podepsal hůlkovým písmem (prej si myslel, že to tak musí bejt - čitelně emoticon )
14. zář 2009 ve 22:14  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 sarkajak a nedbi: Velká gratulace! Ať vám vešchno vyjde nejlíp, jak může!

sidi: ty bláho, vy budete na Mauriciu dřív, než my v Chorvatsku emoticon

A vůbec všechny, co se někam chystáte: pěkně si to tam užijte, já vám nepokrytě závidim! Tady je to totiž samá exotika - Egypt, Mauricius. lotri taky někam frčí (nebo už odfrčela?)... A aci už je zpátky - ten čas fakt šíleně utíká! S tim pokojem je to teda pech, kdyby byly aspoň všechny stejný emoticon

edvi: S těma penězma za IVF jsi mě teda dostala - já myslela, že první pokus (nebo dokonce víc) je úplně zadarmo! KOoik proboha stojej ty další?! Teda o to víc tady budeme všechny držet pěsti, tohle je fakt nefér, vy za to přece nemůžete! (Nechci bejt hnusná, ale rozhodně míň, než si může silnej kuřák za rakovinu plic nebo obézní "nenažranec" za infarkt). Neberte si to nikdo osobně, ale mě to fakt rozhodilo emoticon

Shodou okolností jsme dneska večer téma prcek trošku nadloubli... Dobírám platíčko, tak jsetli si mám jít ještě pro další do konce roku, nebo už ne. Je to jasný - drahý by počkal, já už bych to riskla (třeba do konce roku ještě s něčim a pak už "naostro" emoticon ) Právě proto, že člověk nikdy neví, nakolik je zdravej a jak to půjde. A dítě se nějak finančně utáhne vždycky - prostě to musí nějak jít. Ale zjistit za pět let, že jsme tehdy, když mi bylo 27 a neměli jsme pořádnej byt, byli třeba naprosto v pořádku, a teď, když máme "vilu s bazénem", tak jí budeme mít už jenom sami dva pro sebe...

Jo a s přítelem, ehm, teda manželem, si už od dovolený řikáme "drahá" a "drahý" s takovým tím patřičně snobským přízvukem a občas "l" místo "r" - jak blbci emoticon
14. zář 2009 ve 22:43  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katcha.
fotoportrét
fotoportrét
katcha.
 a je to tu, zase strašim jak "sůva duvaer" (nevim jak se to píše) první ráno na beremku. Ale upřímně oproti minulejm tejdnům bych spala jak v 8 večer tak i v 8 ráno. Nějak mě ta poslední nespavost otočila a spala bych pořád, to jen že přítel odcházel do práce a já nějak automaticky vyskočila z pelechu. Tak jsme ještě v půl šestý ráno dali dohromady rozvrh aut, kdo kterým a s kým... máme na svoz části lidí bez auta půjčený tranzit a ten se prej stužkovat nebude (to teda bude, i kdybych tam tu mašli měla nějak propašovat emoticon ).
15. zář 2009 v 06:09  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
Registrovala se 30. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 448 příspěvků. Region Nymburk.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
Registrovala se 30. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 448 příspěvků. Region Nymburk.
    Region Praha
 katcha: dobré ráno... já vylezla z postele, manžel ještě spí... a peru, abychom měli dost oblečení s sebou budu uklízet a musím do města. emoticon
15. zář 2009 v 06:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katcha.
fotoportrét
fotoportrét
katcha.
 ahoj Lotri, tebe se ta svatební tréma ještě drží? I když to spíš už cestovní horečka, co? Kdy odjíždíte?
My taky furt perem o 106, aby vše uschlo, ještě uklidit spodek a můžu si vystavovat věci na svatbu, abych viděla, jestli nám nechybí ještě nějaká maličkost.
15. zář 2009 v 06:17  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš