Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Holky, mě začíná trochu chytat depka... na ten den se vůbec netěšim, jen v tom vidim ty starosti, stresy, unuděný a otrávený xichty a desetitisíce vyhozený oknem. Je to prostě jen jeden den a utratit za něj tolik peněz a dělat z toho takovou vědu. Stejně to, oč tam jde je hotový během 10-ti minut. Fuj, hnus, skepse, nechci se vdávat.
Odpovědět
Samým nadšením nemůžu ani spát, sakrapes :-| 8-( |-| ]-(
Odpovědět
ahojky, tak mě ten velký den čeká už ve čtvrtek, nervičky už pracují
Odpovědět
Profilova fotka
ayami: taky gratuluji,a přejí hodně štěstí :-) . Moc Ti to slušelo x-) Mayner: holka,tak tedkom z nás všech tady jsi na řadě Ty.... :-) Tak držím palec at vše vyjde... Lotri: v klídku,takové stavy máme občas každá. Mysliš si,že já né? To víš že ano. To jen pracujou nervíky. Takže hlavu vzhuru,bude dobře :-)
Odpovědět
holky, moooc vám gratuluju, hodně štěstí a pohody v manželství. Všem vám to slušelo paráda. Možná trochu závidím, že už máte klid, ale taky jsem ráda, že si to teprve užiju. Celou sobotu jsem na vás myslela. V sobotu večer jsme šli přes hráz na Brněnské přehradě, tak jsme koukali, jestli je vidět hotel Kozí horka říkala jsem si jak se tam asi zelvinka má, posílala jsem pozdrav!! edvi - hodně sil, bude dobře Já jsem o víkendu konečně trochu domluvila dopravu a udělal zasedací pořádek. Byli jsme u partnerové matky a ptám se jak to tady máte s autama na svatbu, ona - máme dvě, tak říkám tak počítám, že se odvezete sami, ona - hm hm jo, tak si to tak napiš a za chvíli, ale to jedno asi nejede, tak já nevím jak se tam dostaneme a tak je to u ní se vším. Nic neřeší, o nic se nestará, ale je z toho doopravdy hoodně unavená, je to mor. Pak se má jeden dopočítat s autama. Pěkný den
Odpovědět
Ahojky holky, teda myslela jsem na vás v sobotu..protože tady u nás byla zima jako v psinci....byla jsem na výstavě a vytahla i takovou hodně podzimní vestu. Aci koukala jsem na fotečky a super..všude se směješ,pohodička,takže jsem si jistá,že všechno klaplo tak jak mělo!!! U nás je to holky teď nějak divný..začala jsem nějak moc přemýšlet...a nevím,zda to tak má každý,ale já jsem začala přemýšlet,zda je vůbec svatba to,co chci...Nevím jestli ty těhuhormony nebo co. Do toho se dostavily opravdu velké nevolnosti....nevím,jak to všechno zvládnu...sice máme do svatby ještě skoro 3 týdny a čím je člověk v tt výše,tak tím by mu mělo být lépe...ale kde je nějaký strach ze zakopnutí,focení...mám strach abych tam sebou nesekla a nepoblinkala se...Já prostě asi nemůžu mít nic jednoduchého.... ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi, sal, aci: byly jste krasne nevesty :-) moc vam to sluselo a vsechny fotky vypadaji uvolnene a skvele x-) moc gratuluju :-) no a jaky je to pocit? :-) edvi: to je mi lito, ze se pred svatbou jeste trapis zdravim :-/ at je to co nejdriv v pohode!
Odpovědět
ahojky nevěstinky, dlouho jsem tu nebyla...my už to máme za pár, ve středu... :-) už se oba těšíme, a po pravdě se těším na to až to všechno bude za nám, to lítání, shánění atd.. :-D od minulého pondělka jsem pořádně nespala, jak mi pracují nervičky, tak snad už to konečně bude dobrý, napečíno je, takže už jediné co zbývá je nazdobit si sál na hostinu:-)) a udělat pár chlebíčků... koláčků jsme měli 14 kg - tzn 100 košíčků, jsem myslela že to nikdy nerozvezem ( a to přímo my jsem jich měli asi "jen" 30 košíků.. ;-) ), no miláček mi na to řekl, že by už nikdy nechtěl absolvovat něco podobného, takže se stopro znovu ženit nebude... :-D :-D (kéž by mu to vydrželo...) :-) zítra konečně dovča.. gratuluju všem co už jsou v chomoutu a přeju pevné nervíky všem, kterého to teprve čeká..:-))
Odpovědět
Profilova fotka
mayner - tak ať vám vše klapne přesně podle vašich představ, užijte si každou minutu. Lotrinko - nezoufej, každou z nás to určitě napadlo, a všichni máme v rodině nějaké potížisty, uvidíš že budeš nádherná nevěsta a až budeš zaklesnutá do ženicha a všichni budou stát za vámi a držet vám pěsti, tak nebudeš litovat ani jedné koruny. Klára - jo jo větřík nám pozdravy donesl ;-) , bylo to fakt super, i focení na mostě a hradě. Všichni jsme byli dojatí,..ale držel jsem se,...ukáply asi jen tři slzičky a to skoro omylem,..no nepořvi si, když ostatní bečí když ti přejí :-D Jani - klíííííd, vše důležité určitě máte vyřešené a dataily se dotáhnou skoro sami,....nestresuj se a snaž si to užívat,....vždyť čekáte mimiška, co může být krásnější, než mít pro koho společně žít. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v posledni dobe je vseho nejak moc, tak ani nestiham chodit sem :) O vikendu jsme meli svicu, tak to bylo dost narocne a na svatbe teda asi ani pit nebudu, urcite ne moc :-) Ale mrkla jsem ted na svatebni alba vsech, ktere se vdavaly 5.zari. A musim rict, ze Vam to vsem ohromne sluselo a zrejme jste si t poradne uzivaly. Vsem Vam preju hodne stesti a lasky do manzelskeho souziti. At Vam to vsem klape a vydrzi.
Odpovědět
Teda vyčenichala jsem i ostatní fotky..holky parááááda!!!! Zelvi musím říct,že hezčí nevěstu a kytku jsem dlouho neviděla!!!!! Já snad v tomto týdnu už dopiliju menu a počet osob v restauraci..
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: Neboj, vsechno dobre dopadne. A nemyslim, ze jsou to tehuhormony. Podle me to aspon jednou v dobe priprav prislo na kazdou z nas. Proste je toho moc na pripravu, chlapi na takove reseni detailu i vetsich veci moc nejsou, takzue je to jen na nasich bedrech a proste toho je moc. Jinak mam dotaz na jiz vdane pani. Dekovali jste nejakou formou rodicum? My budeme mit dekovne dorty a chteli bychom az zenich prijede k nam nejak projevit diky rodicum. Ale fakt nevim, jak to jako ma probihat, aby to nesjelo do nejakeho sentimentu a breku jeste pred tim nez se vezmeme :) Mate nejake tipy??
Odpovědět
Článek se načítá
Nedbi my si teda plánujeme krátký proslov.... Pepčovi před 2 lety zemřel táta,takže bychom jenom chtěli na něj vzpomenout,poděkovat rodičům a svědkům a ještě já bych chtěla mé kamarádce Míše,která mi s tím vším blázincem moooc pomáhá.. Ale přesně jak říkáš..chtěli bychom to nějak vesele,ne že táta nežije,tak tam ronit slzy...
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeee, Janicko, tak az ted jsem si precetla nahore prispevky a gratuluju, takze se povedlo x-) x-) x-) v kolikatem tt jsi? :-)
Odpovědět
lotri: Takhle jsem to měla taky....Já se věz¨tšinou připravuju na horší varianty a tentokrát se to vyoplatilo, protože jsem opravdu nadšená :-) Takže ti to vymlouvast nebdu, uvidíš sama ;-) Jedinné, čeho mi bylo líto, byly ty nádherné kytky, co jsme všude měli. janicka006: Jani, nelámej si s tím hlavu. Vždyť tam přeci budeš mít vesměs lidi, které znáš, kteří znají tebe a mají tě rádi, pokud by ses tam i poblinkala, tak zo pochopí, pokud zakopneš, tak se tomu zasmějete a pokračuje se dál. Není důbvod z toho dělat tragédii. My neměli video právě k vůli tomuhle, ale pokud vy ho máte, vše se dá vystříhnout a slepit, že to nikdo cizí neuvidí. Tohohle se opravdu neboj :-) A o smyslu svatby a toho jestli to chci přemýšlím do teď. Je to pro mě velká zodpovědnost, když teď už se nedá couvnout a budeme spolu muset být na věky věků :-N nedbi: My jsme děkovali rodičům až po hostině, svolali jsme je a předali jim mdary - dávaly jsme velké fotoknihy, ve kterých jsem seřadila fotky od jejich rodičů, přes jejich mládí, svatbu, jejich děti až k vnoučatům. A jinak jsme dali poděkování ni do svatebních novin, stejné, jako jsme našim vložili do fotoknih. JUen jsme zapoměli,. že nám doma měli rodiče požehnat...A nebo se to stalo ale bylo to tak rychlé, že mi to vypadlo z hlavy :)
Odpovědět
Estrel ;-) ..no..začínáme 11tt...ale tím,že mám 8 kilo dole,tak doufám,že mi budou ty vybrané šaty..jedu na zkoušku příští středu..a nerada bych to měnila... Kdyby to bylo za jiných okolností,tak bych břicho hezky plochý jako baterka(jako mám teď) brala....ale teď mne to nutí myslet nad tím,jak tam to Dachau ten pidičervík zvládá..protože živin mu asi moc nedodávám... Jinak holčinky mám z vás velkou radost....a hlavně už to zářijové "šílenství" začalo....navíc tento víkend +Pá to bude ještě hromadnější!!!!Kdopak se chystá teď???Sidi,Nedbi,Mayner,Lotrinka...co u Krtků??..ufff..to vás bude!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, to bude dobrý - červík to zvládne v pohodě, neboj ;-) (sim sim, já se taky hlásím na sobotu :-D) Lotri, no tak - vždyť tu přeci primárně nejde o svatbu samotnou, ale o těch x desítek let manželství, které přijdou potom - proto si ho bereš, ne? Krásná svatba, princeznovské šaty, hostina a muzika - to je všechno takový bonus... Neklesej na mysli - těhle pár dní "před" se už nikdy nebude opakovat, zkus si je užít ;-)
Odpovědět
Holky, už je to lepší. Byla jsem na kosmetice dopoledne, dodělávám zasedací pořádek a už jen se se všema ujisti, zda to platí. Nejsem z tohodle období nijak nadšená, těšim se na dovču.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem jukla do albíček sobotních nevěstinek a všechny jste vypadaly naprosto úžasně x-) x-) x-) Já jsem na Vás v sobotu při balení krabic taky myslela... V novém bytě to teď máme jak po výbuchu atomovky, všude krabice, nic nemůžu najít... :-(. Do svtaby toho musím udělat ještě hodně a nějak nestíhám... :-( :-( Ach jo 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,gratuluju taky všem novomanželkám,které už to mají za sebou.Jé jak vám závidim.Musela sem si začít psát denní úkoly na papírek abych na všechno nezapoměla-sem jak nějakej trotl. Ve středu jdu ke kadeřnici,přítele beru sebou ať ho taky trochu ošmikne :-) . Co dávám teď dohromady? Hlavně lidi co budou pomáhat na přípravu rautu a zdobení a co všechno musíme ještě koupit,aby bylo všeho dost.Tedy jde hlavně o jídlo.
Odpovědět
Ahoj holky taky se hlásím na pátek..nervy pracujou do toho mě chytla krční páteř..a mám pěknou sr..asi z nervů..ach jo.. tak sem byla v¨čera na pohotovosti protože se přidali křeče a já měla fakt strach. A to jedeme v pondělí na svatebku do Egypta a já mám sr..už teď.. vůbec to sem teď nestíhám, příteli zemřel ještě před měsícem a půl táta takže se námn to dost zkomplikovalo.. a ještě má člověk pocit že je to takový neetický a že by měl svatbu zrušit..ale copak to jde, přítele babička říká že tam nechce že to máme odložit. No včera jsem byla na zkoušce líčení tak snaddobrý v úterý vlasy a už se to blíží. Koukalasem že má být do čtv. hezky aod pátka oblačno a ochlazení.Máme svatbu venku.
Odpovědět
Jéé Jiřinko na Tebe jsem zapomněla :-N a koukám,že se hlásí i Laura..teda vy budete ale silný víkend!!!! To bude po víkendu hezkých albíček!!!!Paráááda!!! Jinak Lauri musím říct,že kdyby se to stalo komukoli jinému,tak bych asi svatbu neodkládala,ale v případě rodičů,to opravdu na zvážení je.Ale každý dělá jak myslí..a nevím,jaké partner měl s tátou vztahy.. Ale každopádně to máte teda opravdu taky originální....nic nemůže být jednoduché,co??
Odpovědět
laura: Jak říká janicka, záleží na vztahu s rodiči, jestli bylk třeba už vážně nemocný a dalo se to očekávat a nebo to bylo z čistajasna. Zase pokud už jste to nezrušili hned po úmrtí, teď už by to byla docela pálka. Každopádně - ať vám ta svatba vyjde tak či onak :-)
Odpovědět
No oni se jeho rodiče rozvedli když byl malý a přítel žil s mamkou a jejím přítelem. Vztahy nebyly úplněi deální- tak asi jak to může být když žijou jinde, ale pořád je to táta. Přítel o tom nechtěl ani slyšet a paradoxně díky dvatbě si myslím, že to unes, protože když jsme zařizovali pohřeb atd tak na tom byl opravdu špatně a nejhůř je na tom babička a přítel to špatně nese když ji vidí jak je smutná. Ale tím, že sme chystali svatbu se dal dohromady a hrozně se těší. Tak to mělo i pozitivní efekt. Alebylo kolem toho takových nervů a přípravy sme dost posunuki že teď při našem pracovním vytížení to sotvastíháme..
Odpovědět
Profilova fotka
laura:Tohle je fakt blbá situace,to ti fakt nezávidímzrušit nebo ne to je otázka.Taktosnad přítel ustojí. janicka:To bude v poho,snad ti bude dobře abysis to taky užila i s malým.Myuž v sobotu,je to teda hrůza hostinu a vše kolem jsem domluvila ´včera a detaily květin zítra.A to ještě nemáme hotový stojan na dort ach jo :-(
Odpovědět
Lauro pokud vztahy nebyli ideální taky bych svatbu nerušila. Jinak tak mám vysekanou osmičku, jak jsem jim vysvětlila situaci, že svatba, svatební cesta , že se nacházím mezi operacemi a začne mi stimulace na umělé oplodnění, tak mě vzali hned at se nekryje. Bolí to jak hrom, mám v sobě dva brufeny, ale hurá je venku. Tak ted jen at se tam nedostane zánět a bude to v pohodě. Teda doufám, že do svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Nedbi - my jsme jim nechali udělat pouze děkovné dorty a jinak jsme nic nepodnikali, protože by jsme buleli:-)rodičům určitě nercháme udělat svatební alba a dáme tam i nějaké poděkování včetně originál videa. Jiank všem čtvrtečním , pátečním a sobotním nevěstám držím pěstičky, ....ať vám vše klapne holky podle vašich snů. Jinak u nás dneska začal kolotoč s úřadama. Manžel odvezl na matriku papíry a v pondělí si máme vyzvednout oddací list, už mám na počkání udělanou novou kartičku zdravotní pojišťovny, nic jsem k tomu nepotřebovala i když měním trvalej pobyt. a řidičák musím prý si zažádat do desíti pracovních dnů od vyzvednutí oddacího listu a to ještě s dokladem že jsem si již zažádala o novou občanku a přepis trvalého bydliště, takže vcelku pohůdka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - zoubek snad bude v poho.Já byla u zubařky minulej tejden a málem brala do ruky kleště.Musela jsem jí vysvětlit,že ta blbě narostlá osmička mi tam zas tak nevadí jako ta minulej rok,kterou mi dolovala asi hodinu a já pak měsíc byla brufenu,protože se mi do toho ještě dostal zánět,ale tím tě nechci děsit.Mě to šlo blbě od začátku. Za to moje mamka jde na trhání zubů dva dny před svatbou,chjo.. ;-( zelvi - a ty děkovné dorty jste dávali rodičum nějak přímo??
Odpovědět
zelvi: změnu trvalého bydliště budu taky řešit... Co jsi k tomu potřebovala?
Odpovědět
lauro: já bych svatbu určitě zrušila... myslím, že se to nehodí a je to takový z mýho pohledu až neetický... rok po úmrtí blízkého člověka by se nemělo konat žádné veselí. Asi bych na takovou svatbu nešla, kdybych věděla, že ženichovi zemřel před 2 měsíci otec... to je můj názor.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?