Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
petrajdo neděsíš neboj :-) on mě upozornil, že se může dostavit zánět, ale i tak bych měla být do svatby ok, přinejhorším mi dá antibiotika. Ale dva dny před svatbou jak mamka bych do toho fakt nešla. Ani jako svatebčan. jak si představím ty dobroty....jééé už se těším!!!! mňam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky muzu se pridat???svatbu mame taky 26.9.2009 ;-)
Odpovědět
No ono kdyby to bylo tak lehký tak by sme to zrušili, ale přítel to rušit nechtěl, byl a tom špatně a řekl, že naopak svatbu chce aby bylo něco veselejšího a aby měl jiný myšlenky než sedět doma a trápit se a vtom jsem s ním plně souhlasila. Navíc ono to není tak jednoduché svatbu zrušit - šaty, hostina, fotograf, kapela, matrika, pronájem aut to jsou všehno zazálohované věci a všechno by probadlo cca 80 tisíc což by pro nás zanemenálo že by smesi asi svatbu už nemohli dovolit..
Odpovědět
Profilova fotka
lauro: ja si myslim, ze to, jestli se ma svatba zrusit, nebo ne, ma rozhodnout ten, koho se to nejvic tyka, takze si myslim, ze kdyz si pritel svatbu preje a naopak mu to dava hezci myslenky, myslim, ze je to spravne :-) takze nesouhlasim s lotrinkou, ze by to bylo neeticke. ;-)
Odpovědět
Ahoj boban, my taky 26.9. :-) Jak se těšíš? A jaká bude svatba? už máte vše pripravené? no právě proto, že zrušit svatbu 5dní předem je docela šílené když je všechno zařízené. Ale já bych se fakt na to dívala tak, že pokud přítel to vidí jako ok a byl to jeho otec, tak já bych to nerušila. Do toho nikdo nevidí víš, jaké jsou kde rodinné vztahy apod. Samozřejmě něco jiného by bylo kdyby to byl otec který ho vychoval a měl s ním výborný vztah. záleží na osobním posouzení.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj boban: vitej :-) my o den driv :-) uz to mame z apar, co?
Odpovědět
laura: já vím, že to není jednoduché - každá z nás tady svatbu připravuje... já mám třeba smlouvu na šaty na 1 rok, právě aby se v případě úmrtí v rodině dala svatba odložit...
Odpovědět
Holky tak u nás to fakt vypadá tak, že já budu večer rozvážet svatebčany domů. :-D :-D Sice jsem to ještě neslyšela nikdy aby nevěsta dělala i řidiče, ale co no. :-S
Odpovědět
edvi: neblázni, ať si třeba vezmou taxi, přeci je nebudeš rozvážet ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
edvi uz se tesim moc ;-) kde mate obrad???my totiz ve Frydeckem zamku ;-)
Odpovědět
edvi: já myslím, že to zas tak extra neobvyklý není... já bych taky klidně někoho něka hodila, kdyby to nebylo 50 km, ale spíš být svatebčanem, tak by mi bylo hanba.
Odpovědět
jé boban to je kousek. My na Čeladné na sjezdovce. ;-) :-D Sarkajak: no nějak to domyslíme, ale zatím to tak vypadá. že ženich je sveze sem a já je rozvezu domů. Svážet jsem je odmítla,že stačí, že budu chystat pohoštění, líčit se, česat a oblíkat.
Odpovědět
Článek se načítá
No ještě máme spousta věcí na domyšlení. :-)
Odpovědět
edvi: i kdybych měla požádat souseda/sousedku/nějakého vzdáleného příbuzného/sourozence někoho ze svatebčanů a dát jim za to nějakou kačku, nedělala bych to... :-N :-N... Je to jen můj názor... :-x :-x
Odpovědět
Ahojky nevěsty a novopečené ženušky x-) x-) x-) x-) Zkoukla jsem albíčka, nemám slov, vše mi přišlo dokonalé!!! x-) zelvi: nad kytičkou jsem vzdychala x-) Jinak u nás to taky už začíná ;-( ;-( ;-( babička od přítele dostala mrtvičku, leží v nemocnici a ani pořádně nekomunikuje... :-( jsme z toho nesví, ale rušit svatbu nebudeme.... :-|
Odpovědět
esterllita: díky, onoto je strašně těžký ale teď je pro mě nejdůležitější že to příteli naopak moc pomohlo.. Kozinka: no tak to sme na tom dost podobně.. už mě pěkně chytají nervy, na jednu stranu se těším na druhou se bojím, že na něco zapomenu a závidím těm kdo to už mají za sebou..
Odpovědět
bože holky nestrašte... ]-( ]-( zelvi: nad kytí jsem taky vzdychala, fakt úúúúúúúúúúúúúúžasná... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkymanžzelkymám dotaz.Máme obřad ve 12 pak focení a hostina a živá hudba je od 17,co jste dělala v tý mezeře do obědě do večerní párty?Mám z toho docela strach.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda - nene tomu jsem se chtěla taky vyvarovat, dortíky leželi na stole, jinak samozřejmě druhej den že jsme jim poděkovali. Sarkajak - ke změně trvalého bydliště potřebuješ aby se tam s tebou dostvil zřejmě manžel:-) no prostě opraávněnou osobu, která byt užívá a má tam oplatnou nájemní smlouvu a tu smlouvu sebou,, a k tomu potvrzení od správce nemovistosti pokud je byt města. až budeš mít oddací list tak se to vyřizuješ prvně u jednoho okýnka změníš bydliště a pak jdeš hned podat žádost o novou občanku.
Odpovědět
sidi: my máme obřad 11,30 a pak než se pogratuluje to je 12 pak tak hodku foccení pak než se vše usadí bude 13,30 a oběd 2 hodky a pak chvilinka pauza podle mě to akorát vyjde..
Odpovědět
Profilova fotka
Lauro , estrel má pravdu, pokud to nevadí příteli, tak bych do svatby určitě šla, přítel určitě ví co chce a pomůže mu to Edvi určitě máte nějakého kamaráda, který za flašku a mírnej úplatek rád bude vozit hosty,..nedokážu si představit že v těch šatech usedneš za volant a podle mě na to nebudeš mít ani čas,....bude focení tanec večeře,...a aani nebudeš mít čas se pořádně s každým zastavit a pobavit Sidi - my jsme měli taky obřad od dvanácti,..k obědu jsme se dostali tak v jednu a to jsme nikde nepřejížděli,...protože probíhali gratulace, koule na noze,..přípitek voda vodka a zametání střepů. do dvou jsme papkali,protože děravá lžíce udělala svoje a to byl před tím ještě předkrm a pak druhé jídlo,...než to všem roznesli tak byli dvě hoďky. pak jsme požádali fotografa, aby spacifikoval svatebčany a vyhnal je všechny před hotel dokud byli ještě střízlivý :-D na společné foto. než nás našteloval udělal fotečky jenom se svědkama a rodiči tak byla pryč další půl hodina. o půl třetí dojela kapela, ale my jsme se se svědky sbalili a odjei na přehradu a hrad Veveří na focení(kapele trvalo cca 1hodinu, než připravila aparaturu), začli hrát bez nás pro svatebčany, protože jsme se na focení zdrželi dvě hodiny. no a pak už hned po našem příjezdu cca o půl páté nastalo sólo a nevázaná zábava.krájení dortu a večeře
Odpovědět
sidi: My měli obřad sice až v 13hod, ale trval cca 40min, pak do 14hod gratulace a první společné foto před kostelem, pak jsme přejeli na místo focení (asi 5 minut autem) a fotili se až do půl 4, nejdřív se svatebčany, pak sami, svatebčané si mezitím prohlédli zámek. No a oběd začal něco před čtvrteou a kolem 5 přišla cimbálka a akorát to tak přesnbě vyšlo, že jsme se všichni najedli a udělala se káva.
Odpovědět
salomme koukám na tvoje fotečky a nádhera - bylas moc krásná nevěsta.. já se úplně děsím takovejch příprav, nefvů a penez a všichni píšou jak to uteče a nic..
Odpovědět
No ještě musím tu dopravu svatebčanů trochu dopilovat asi. :-D Hodila jsem do alba fotku účesu, teda spíš ozdob do vlasů, sehnala jsem takové malé růžičky do vlasů. účes bude podobný, akorát samozřejmě trochu víc propracovaný, tohle bylo na rychlo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuju mám z toho trochu nervy aby to tam pak nějak nevázlo,ale než si všichni pokecají a povypráví dojmy,tak to snad bude dobrý a krásně to vyjde ;-)
Odpovědět
laura: Díky :-) Jojo, třeba mě opravbdu bylo líto těch kytek, co jsme měli, takové krásné práce a za půl dne bylo po všem. Tak je máme teď alespoň rozhozené po domě. edvi: Účes ti sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi ten účes je super, to je přesně podle mýho gusta, dát do tmavých vlasů nějakou další barvu a do barvy ještě kytičky v barvě, vážně bomba. Salomme - to u nás už kolem šesté hodiny přišla jako první švagrová, že je jí to hrozně trapné, ale jestli by si jednu tu kytku ze stolu nemohla vzít,..že je to strašně krásný :-D no a za chvilku přišla tetička a sestřenka a druhá švagrová:-) tak teď se tím doma pyšní x-)
Odpovědět
Ahojky! Absolutně nestíhám dočítat, jsem nervózní jak pes :-N Teď jsme byli se svědkyní na kafču a obě jsme se shodly, že nás bolí žaludekl z nervů :-D No nic, jdu nejdřív omrknout nové fotečky a pak vás dočíst, než se pustim do nějaký práce. zelvi: tvoje album jsem už potkala - úplně super! Ta celková barevnost, ty vlasy se moc povedly... fakt krása! Hi hi, a je to tady - poplácáváme se vzájemně po zádech :-D Na to jsem se tak těšila x-)
Odpovědět
salomme: Taky paráda!!! Ježiši, mně vůbec nepřijde, že mě to čeká taky :-N Pořád mám pocit, jako by se nejednalo o mě, jako bych na tu svatbu měla koukat odněkud zpoza rohu jako svatebčan a ne jako jeden z hlavních aktérů...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - tak to přesně chápu jak to myslíš, měla jsem to taky tak, až ve čtvrtek v práci když jsme dovezli cukroví a celej ten babinec :-D jedna přes druhou začali ukaž nehty, jé a ta barva vlasů,..jakou budeš mít kytku, kde jste nechali dělat cukroví tak teprve tehdy mě tak strašně nabudili na tu svatbu, že jsem se začala úplně neskutečně těšit a užívat si to že budu novopečená paní a že se to týká vlastně mě :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?