Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Tak máme pro ženicha boty, ale já jsem nějaká přešlá... A to mě tu čeká spousta práce :-| Mimochodem včera opravdu libovej rozhovor u babičky: babi mluvila s nějakou vzdálenou příbuznou ze Slovenska, který jsme taky posílali oznámko. Prej moc děkuje, moc se jí líbí a bla bla bla a že prej ale nezjistila, kam má poslat blahopřání (ehm, na tom oznámku dole je naše adresa - no, je fakt, že to písmo je dost malý, pani je 75, budiž) a že prej teda asi k našim. Načež máma - no jo, budem tam muset dát tvoje nový příjmení hned po svatbě. Tak jsem jí upozornila, že jaksi ta pošta nedoručuje podle data svatby a že klidně něco může přijít dřív... A její reakce: to máš pravdu, tak to tam nalepíme ještě než vyjedeme (míněno v pátek na svatbu...). Uf, to skoro bolí :-p :-D A teď vás jdu dočíst, mimochodem, mám nějaké potíže se zažívánim - čím blíž je svatba, tim větší jsou ty potíže. to jsem teda zvědavá, jak přežiju hostinu, neb ty potíže jsou určitě nervovýho původu a jestli to takhle půjde dál, tak teda fakt nevim, jak moje útroby budou reagovat v pátek na svíčkovou s knedlikem a křenovou šlehačku :-S :-p
Odpovědět
jana: Taky jsem měla takovej blbej sen - už je to dýl. Ale ta úleva, když jsme se vzbudila a on spal v klidu velde mě... :-) kozinka: Jsem si původně myslela, že tim telátkem myslíš dítko :-N Tak snad to bude do pátku dobrý. nedostalo se mu do toho oka něco? Já bych asi radši pro jistotu vypláchla a pak studený na to.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak já už to mám za sebou včera sem se vdávala. ale měla jsem to náročný prvního druhýho, a třetího září jsme se stěhovali z podnájmu do našeho bytečku, stěhování před svatbou to bylo něco na mě, čtvrtýho jsme jely pro cukroví, a rozdávaly výslužky, bylo děsný vedsro , vše roztečený katAstrofa, v pátek celej den lilo a lilo a ještě jsme měly tolik práce, v sobotu to ze mě všechno spadlo a užívala jsem si to, ale to tak rychle uteklo, holky hned bych se vdávala znovu, měla jsem svatební šaty až do konce i se závojem ,prostě jsem to nesundala chtěla jsem si to užít, doporučuji!!!! manžel mě ve tři ráno z toho vyslíkal a závoj sundával, tak mi bylo líto , že už ty šaty musím sundat, ten den tak rychle utekl, že to nemí ani možný. všem které se vdáváte přeji pohodu a super den:-)užijte si to!!!! tak a já zítra odevzdávám klíče od podnájmu a jdem do novýho tak jdu makat. to ani nestihnu vyklidit. hruuuuza.
Odpovědět
sbedik: Velká gratulace! Tak vy máte aspoň nějakou opravdovou změnu, ne "jenom" jméno ;-) Ale musí to bejt extrémně náročný, to věřim.
Odpovědět
ahoj holky, hlásím se jako paní :-) hodím nějaký fotky a popisek
Odpovědět
Ahoooj, novomanželko! Moc gratuluju! A jaký to bylo? Vy jedete nějak hned na svatebku ne? Jsem nečekala, že zrovna ty se tu ukážeš, tebe omlouvá ta svatebnní cesta :-D
Odpovědět
jedeme dneska v noci...jen maličko, abych vás navnadila :-)
Odpovědět
aci: Jé, tak to si to užijte! Já jsem zrovna dneska tak vzpomínala na dovču, jak to bylo bezvadný, žádnej stres... No, už jsme doma přesně tejden a nervy teda se mnou opět mlátěj, jak se jim zachce :-N Tak to až se vrátíš, tak už nás tu bude vdanejch daleko víc ;-)
Odpovědět
no to jo :-) měli jsme hrozně jídla, strašně toho zbylo, máme to tedka narvané v lednici a jsou toho mraky
Odpovědět
Profilova fotka
sbedík,aci: moc,moc Vám gratuluji..... :-D jdu kuknout na fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha,ještě žádné nejsou hihihi :-N :-D
Odpovědět
vydrž :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo,jo..... :-)
Odpovědět
Ježiši, tak tyhle dva dorty jsou fakt úžasný! To je halužárna :-D http://www.beremese.cz/album/view.php... ten a ještě jeden hned za nim
Odpovědět
já vám holy závidím, že to máte ještě před sebou
Odpovědět
aci: A my zase tobě, že už to máš za sebou :-N Ale taky se bojim, že tu po příštim tejdnu budu závidět holkám, co to maj až po mě. Některý až úplně na konci, ty jsou ještě vyzívaný, že jo? ;-) :-D
Odpovědět
nejlepší ze všeho byla vířivka v zamluveném apartmánu .-) ve tři čtvrtě ráno byla úplně úžasná....proti bolavým nohám paráda
Odpovědět
aci? Koukám zběžně na fotečky, ten čes jsi měla naknec super! To je až neuvěřitelný, že tentokrát už to neni žádná zkouška, ale fakt svatba :-N
Odpovědět
tak fotky jsou v albu...něco málo
Odpovědět
myslela jsem samozřejmě účes. Na tebe jsem včera obzvlášť myslela, protože nebejt v práci, tak snad přijdu na čumendu - Libeňskej zámeček jsme totiž úplně na začátku taky zvažovala. Fakt vám to nakonec všechno vyšlo moc krásně - šaty, kytka, ten dort je taky parádní...
Odpovědět
bylo to super, všechno :-) účes byl super, ani drdol, ani rozpuštěné, akorát pro mě :-) no škoda, žes nepřišla :-)
Odpovědět
Já v sobotu holt makám no :-( Ale stejně jsem tam teď na dvě věci :-N myšlenkama pořád v luftě :-D Ale aspoň jsem zase neprošvihla tu kolegyni smiminkem, to byl taky silnej zážitek ;-) Už jsem nadhodila doma, že bych s prcekem nejradši moc neotálela, ale znáte chlapy - prej to je každá takhle naměkko, ať už vidí štěňátko, koťátko nebo jiný mládě ]-( No, budu ho muset zpracovat, nejradši bych "do roka a do dne" a začíná mi bejt úplně šumák, jakej máme byt a jaký další problémy by s tim byly...
Odpovědět
Profilova fotka
aci: tak se taky přidávám,moc krásné. Ty šaty jsi měla nádherné a móc ti slušely x-) ,účes taky krásný a ten dort? Paráda... ;-) . Tak vidíš,a je to za Váma.....Jsem zvědavá na sebe,jestli budu taky psát co většina nevěst. Jak to šíleně uteklo a že bych si to hned zopakovala. Ted mám opravdu pocit,že to chci mít už za sebou....ale .....na druhou stranu ;-)
Odpovědět
Aci krásné fotky:-) Blahopřeji. ;-) paráda, že jste si to tak užili.:-) Holky já mám zas další problém, budu si muset nechat ještě před svatbou asi vysekat osmičku:-( mrcha se zase začla ozývat a nevím jestli to zas přejde a bolí a bolí. Kruci. Furt něco. :-S
Odpovědět
edvi: Jéje, tak jestli víš, že bude muset ven ještě před svatbou, tak to radši neodkládej. Můj kolega byl teď teda na všech čtyřech najednou, sekali mu to pod narkózou na klinice, třetí den byl už v práci, ale myslim, že toho měl plný kecky, tak pět dní, než ho to přestalo bolet a otejkat.
Odpovědět
Jé, konečně rní vdaná paní. Aci moc Vám to slušelo, přeju do manželství jen samé štěstí! Upřímně mě jen trochu zaráží, jak jsi v klidu... ale to jen proto, že já jsem na prášky a na ten den se vůbec netěším a bojím se ho, kdežto pro Tebe se svatba pomalu stává uzavřenou kapitolou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka82: moc krásné fotečky, slušelo Ti to x-) ,gratuluji...... :-)
Odpovědět
zirafka82: Hurá, další vdaná paní se hlásí :-D Ještě jednou - hodně štěstíčka, ať jste spokojení!
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... To je neuvěřitelný, že je to "z cukru" co? Teda, já bych měla dělat tolik věcí, a místo toho tu očumuju cizí alba :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Aci, paráda - jsem zvědavá na další fotky! A užijte si Misr :-D Edvi, to je jedna jobovka za druhou - budu držet palce, aby zabraly jenom nějaký prášky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?