Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Teda já se fakt omluvám, ale snažim se vás dočíst a nějak nevnímám. Ale aspoň takle: edvi: Dobře, že je osmička venke teď, to by mělo bejt za tejden docela v pohodě. laura: to je teda prekérní situace. Ale pokud přítel svatbu rušit nechce a i zbytek rodiny to bere jako potřebný rozveselení, tak bych to taky nerušila. lotri: Já si teď ověřila, že ten obřad je fakt děsně krátkej, navíc nám tam asi skoro nikdo další nepřijde, naž ti, co jsou zvaný i na hostinu - to budou gratulace raz dva a za 15 minut jsme venku :-| Ach jo, už teď se bojim depky, Navíc mám pocit, že jsem ty přípravy děsně odflákla, že jsem třeba měla mít přece jenom honosnější šaty a pořádnou party a hudbu... No, už blbnu. jani: Počkej, jak budeš za pár měsíců s prckem na ruce vzpomínat, jak ti před svatbou bylo blbě - a určitě si řekneš, že to byla prkotina a že to stálo za to ;-) Držim palce, ať je ti brzo líp! Já se jdu konečně vypořádat s instrukcema a taky musim dozdobit perníčky, Kus už mám, zítra možná hodim fotky. A vůbec nevim, kdy si vyzvednu šaty a kam je povezu - zítra je to blbý, ve středu taky, ve čtvrtek už na to neni čas a v pátek se vdávám :-N
Odpovědět
zelvi: Mně tohle došlo, když kolega obřadně nalepil moje oznámení nna stůl, aby to nikdo nepřehlíd ;-) Ale stejně - jsme se se svědkyní bavily, kde bude stát a tak, a já si to pořád představuju z pohledu zezadu, vůbec mi nedochází, že já budu úplně vepředu a vůbec neuvidim, co se děje za mnou :-D SA všichni na mě budou civět :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,teda Vás dočíst, Tak Krtek: úplně stebou souhlasím a vím jak se cítíš :-) Edvi: dobře,že zub je venku,za včasu. Než kdyby tě to mělo chytnout těsně před svatbou :-N ,a účes je krásný :-) Laura: taky souhalsím s holkama,pokud to sám takhle tvůj přítel chce,tak nevidím důvod svatbu rušit..... Jinač,hodila jsem fotky do alba,těch perníkových srdcí,nádhera,mám z toho radost x-) x-) . Zítra jdeme do hospy objednat jídlo atd.....Takže další velká starost bude za náma. Pak obvolat všechno ostatní,jestli je vše ok. Jo a koupit přítelovi novou košili.....má ji malou,a dokonce mu vadí,že má kratký rukáv :-p :-N ....
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Taky si připadám,že to zařizuju pro někoho jinýho a ted mi dochází,že vlastně celej den budu středem pozornosti,tak jsem z toho taky nějaká divoká.Pořád mi připadá,že je to za dlouhou dobu a ono už v sobotu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, edvi: ty vado, toho šoférování se ale hodně rychle zbav, jak říkají holky, i kdyby si měla za flašku říct sousedovi. Ty lidi jsou tam kvůli tobě, ne ty kvůli nim, ty jsi hlavní superstar :-D jana1k: ty vado, ty srdce rodičům jsou fakt paráda. Já si furt lámu hlavu právě s nějakými děkovnými "předměty", sestřenka taky peče perníky, tak že bych ji překecala.... ? :-N laura: holyk už všechno napsaly, ale jen ti chci říct, že u nás bylo úmrtí v prosinci, vůbec jsme na to nepomysleli v souvislosti s rušením svatby a teď se ozvala jedna teta, že to máme moc brzo po...Ale my to rušit určitě nebudem, i když náma taky v tu chvíli prostoupil provinilej pocit. Dneska max. zítra musim učinit finální objednávku kytek a jinak už jen ladim blbinky.
Odpovědět
Holky, já jsem od včera nemocná. Co se s tim dá dělat? Rýma, bolest mandlí a hlava. Za 3 se bereme, takže paráda největší :-D Holky, já z tý svatby asi umřu. Už chci mít klid. Jenže toho se asi nikdy nedočkám. Pak hned zápis předmětů a nástup do školy, kde klid rozhodně nebude. Fuj, to je život :-)
Odpovědět
Ahojky kočky, tak jak koukám nervozita u toho našeho "nejsilnějšího"data vrcholí...myslím,že tento týden vás bude bezkonkurenčně nejvíc ;-) ;-) Lotri okamžitě bych se hodila marod a nevylezla do čtvrtka z postele...protože byt s nudlí u nosu,horečkou,bolavým krkem nebo třeba odřeným nosem ve svůj den D..to bych teda nechtěla.Nijak by sis to totiž asi moc neužila...
Odpovědět
Holky, ale aspoň rodinný vtahy se nějak uklidnily. Volala jsem tátovi, ten supr, že počítaj se vším, že přijedou všichni. Že pojedou společně 3 auta, aby nikdo nebloudil, babičce, ta chudák nemá net, takže nic přesně nevěděla, a ke konci hovoru když jsme jí to všechno osvětlila, tak plakala dojetím docela hodně... . Na druhou rodiče ženicha přijedou až na místo obřadu, prostě k nám nepojedou, jeho bratr prej ASI půjde na hostinu... mně teče z nosu, ale měla bych ještě umýt okna Holky, řešíte nějak úklid ve svatební den? Já asi budu ráno muset vyluxovat, všechno naleštit a tak... bylo by mi hnaba, kdybych měla binec v bytě, nevytřeno, nenaleštěno. =-)
Odpovědět
Na úklid už jsem domluvená s mamkou..ale nechystáme žádné divočiny..nejsme čuníci..takže takový ten běžný úklid jako prach,vysávání,vytírání děláme běžně...takže bych pouze ráda umyla okna a umyla lednici + dala si běžní jídlo k našim,aby si tam každý mohl brát občerstvení dle své chuti a nekoukal na něj párek,kastůlek s nějakým jídlem a podobně.. Jinak už jsem s kamarádkou co mi bude dělat kytky a líčení domluvená,že můžu být u nich..takže veškeré vítací rituály jsou na Pepčovi...já se s Pepčou uvidím až na radnici...na to se moc těším..on je sice takový ťuntík puntík a tyhle věci neřeší....ale snad bude potěšený,když mne uvidí jinou než jindy...
Odpovědět
jana1k: Ty srdíčka jsou kraaasné! Kdybych znala někoho, kdo by mi je vyrobil, taky bych do nich šla!
Odpovědět
No jasně - já mám doma naklizeno, ale děsí mě, když vidím v těch albech, jak je tam nevěsta a za ní neuklizená postel, všude poválený harampádí, věci na skříních, prostě chaos, binec. Já jsem zvyklá mít doma opravdu čisto a uklizeno, narovnaný polštářky a naleštěnou kuchyň. =-)
Odpovědět
Ahoj holky, díky za pdopru, ono to není lehký. Mě je taky pěkně blbě mám sr.. a hrozný křeče v břiše už od neděle beru léky piju čaje a ono ne a ne to ustat..tak sem z toho strašně špatná. Hlavně samozřejmě aby mi nebylo zle na svatbě ale taky jedeme v pondělí na 2 týdny do egypta a tam má každej faraonovu pomstu a já bych tam s tím měla už rovnou jet.. No mám fakt strach držím dietu jako blázen jím jen chleba a kaši ale nelepší se to a navíc mám strach když ted budu držet dietu a pak se po 5 dnech najím aby to nebylo ještě horší..
Odpovědět
Článek se načítá
lotri: Já radim - nadopuj se Paralenem, na všechno se aspoň do čtvrtka vykašli a do postele! S úklidem - nemáš nějakou dobrou kamarádku, která by ti s tim eventuelně pomohla? My se teda budem scházat u našich - takže jsem tuto starost elegantněpřehodila na ně, máma o víkendu myla okna, ačkoliv jsem jí to vymlouvala... Ale tady doma chci poklidit taky, nechci se jako čerstvá novomanželka vracet do bordelu! A jako že ten je tu řádnej - za prvé už nemám kam dávat ty svatební věci a za druhé fakt nemám čas tu ulidit. No kdybysme se měli sejít všichni tady, tak bez dvou dnů dovolený by to fakt nešlo. Takhle to aspoň trochu "uhrabu", abych neměla tak blbej pocit. laura: Tak tyhle problémy mám taky, jim teda normálně, protože jsem si jistá, že u mě je to z nervů :-N Ale třeba v neděli... jsem se bála najíst, protože jsme věděla předem, jakej to pak bude mít "průběh" :-S Dneska kupodivu dobrý, ale taky se mi včera nesmírně ulevilo, neb jsem konečně poslala ten mail s instrukcema (v neděli už jsem dostala sprdunk od ženichovo rodiny, že jsem slíbila do konce tejdne a kde nic, tu nic)
Odpovědět
Jo, dala jsem do alba perníčky, Ne že bych se chtěla chlubit... Ale jo :-D Fakt mi šly líp než ty vánoční. Jinak jsem tak nas..., až se mi klepou ruce, ale nechci to tu rozepisovat... Za chvilku jdu ke kdeřnici na zastřižení a pak pro nějaký serepetičky typu celofán a mašle a možná stihnu i šaty, jestli už jsou hotový. Tak snad to nějak "rozdejchám".
Odpovědět
ahojky holky,konečně přispěju do diskuze lauro.r: radím ti ,kup si probiotika!!!! já měla na jaře střevní chřipku,celá rodinka a to jsme za 14 dní letěli taky do Egypta,na radu zkušených jsem je koupila a ládovali jsme se všichni!!!není to pak sranda tam ještě chytnout faraona na oslabené střeva,věř mi:-) jinak v sobotu už taky do toho praštím,ale jsem lajdák,v albíčku nemám skoro nic,skrz práci Vás tu jen čtu a nic nezvládám :-/
Odpovědět
Spa: A probiotika to je co přesně? Já beru ercefuril a koupila sem si lactobacily - kladné mikroorganizmy nejsou to náhodou probiotika? Krtek : Kdybych měla jen to běhání tak bych si říkala že dobrý a že to v pátek přejde ale mám ty křeče a to se mi běžně nestává, a že sem si toho u zkoušek užila a před státnicí ale ted mám i ty křeče.. jinak já jdu dneska na melírek a na zkoušku účesu tak sem zvědavá..
Odpovědět
krtku, ty brko ty perníčky jsou luxus... ;-) já už se psychicky uklidnila... pomáhá pokecat s lidma a neřešit si svý problémy jen sama. Dneska jsem koupila kufr a opalovací krémy :-D a budu muset opět předělat zasedací pořádek =-)
Odpovědět
lotrinkas - já předělávím pořád, každý den změna tak sem se na to vyprdla a předšělám ho definitivně ve čtvrtek..že ty lidi nepochopěj že přidělávaj starosti když vše nechaj na poslední chvíli
Odpovědět
krtek: Ty Holky, vy jste na to zdobení takové šikovné, to je až neskutečné :-) Moc se ti podařily. laura: Na křeče je dobrá no-spa anebo algifen, pokud máš doma nějaký z dřívějška, klidně si lupni. Já si je brala spolu s ercefurylem i do egypta, protože ten průjem ani nebyl tak hrozný jak ty křeče. A jinak ta probiotika (laktobacily apod.) určitě užívej, jak radila spa.
Odpovědět
Lotri: Kdy a kam jedete, že nakupuješ opal. krémy? Krtku: teda ty perníčky jsou fakt hodně profi. :-) Jinak se mi asi fakt začli líbit na kytici chrizantémy. Co na tom, že jsou trochu hřbitovní, ale je to podzimní kytka ne? Bíle a lehce bych je dokombinovala něčím červeným, možná růže? Ta kytka je pro mě největší zápřah. :-) :-D :-D dnes jsem ještě doobjednala synovi košili a už mám všechno. A prádýlko na svatební noc dorazilo před chvíli. 8-) Takže už mám skoro všechno.
Odpovědět
edvi: 4. den po svatbě odlétáme na Djerbu na líbánky chryzantémy jsou opravdu úžasný, ty malinký... budu z nich mít kytičky na tabuli.
Odpovědět
Lotri jj možná z těch malých by se mi to líbilo. Tak to máte super. No my právě jedem na líbánky hned v neděli ráno po svatbě, tak to jsem zvědavá. :-D jak to zvládnem. Ale na Djerbě bude teď ještě krásně, to si užijete.
Odpovědět
Hodily by se k sobě bílé chryzantémy a červené růže?
Odpovědět
edvi: no my jsme nechtěli hned po svatbě, i když hodně odletů je 12.9.. Chci mít klid, ještě dyžtak něco vyprat, vše zabalit, vrátit šaty a v úterý odletět do Afriky x-)
Odpovědět
Holky, mám dotaz ohledně tomboly... nemáte některá tipy? To, co tu koluje, to je použitelný tak z třetiny až poloviny, jinak mi to přijdou trapárny. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme: jo děkuju za pochvalu srdíček,jsou fakt roztomilý (akorát nejsem taká šikovná,že bych si je udělala sama :-N ) , za to Krtek, tý jo,tý tvé jsou fakt krásné,jseš dobrá ;-) Edvi: no chryzantémy a růže..?? Proč né,snažím si to představit,a myslím si,že jo...ne?? :-) Za chvílku jedeme do té hospy vše domluvit,no jsem zvědavá..... =-) , a začínají mě štvát někteří určití lidi z rodiny. Ví,že k nám se jezdí už na snídani. A volam dneska sestřence,že se mají ve sv. den dostavit do 9 h. (bydli v Praze),myslela jsem,že přijedou k jejim rodičům už v pátek večer. A ona,že chco teprve v SO ráno,vyjíždět z prahy, tak ji říkám,že si dělá srandu ne? Že jako nezná D1...??? No já to kašlu,až si příjdou kdy chcou,se budu furt rozčilovat ne....???!!! :-. 8-( No nic letím,chlop už stojí ve dveřích,že mám tu černou klebetu vypnout.... :-D tak papa :-D
Odpovědět
jana: přesně, neřeš to, prošvihnou to svou blbostí, když se opozdí... já už to taky neřešim. Kromě manžela tam nepotřebuju nikoho...
Odpovědět
Díky za pochvalu perníčků, já se přiznám, že z nich mám taky docela radost. navíc je to super odreagování navečer ;-) lotri: No já včera rozesílala ten mail, jak se k nám dostat, napsala jsem to jk pro blbečky (fakt hodně hodně podrobně), začínalo to "metrem C na stanici...". A dneska ráno v poště reakce od jisté nejmenované - že k nim metro nejezdí (bydlí v Praze) a že jí mám teda najít nějakou náhradní variantu :-o :-o :-o No, musela jsem se hodně ovládat, sedla jsem k IDOSu, trvalo mi to asi dvě minuty a doprovodila jsem to slovy, že jsem zvolila metro jako záchytnej bod, neb jsem se domnívala, že na metro se každej Pražák dostat umí. Asi ne no... Vždycky někdo dovede "překvapit" že :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, ty pernicky jsou uzasne. jste obe moc sikovne!!!!!!!!!! ja jsem vcera v noci porad premyslela, co je potreba doladit. no jsou to uz jen detaily, ale stale mi pripada, ze se ta svatba strasne rychle bliziiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Jinak jsem dneska byla u kadeřnice - jenom zarovnat konečky, šaty už jsou u našich, dolaďovali jsme organizační detaily a nakonec sjeli pro nějaký pití do auta. Na tu dobu, co se budem fotit, aby nám tam někdo nelek :-D taky nějaký drobnosti mám pokoupený, stuhy, blbinky do výslužek... Táta děsně řeší tácky na výslužky, abych mu prej pak nevynadala, až to udělá blbě - jenže mně už je tak nějak všechno jedno, nasypu jim to klidně do svačinovejch pytlíků :-D Pětiletýmu prckovi jsem pořídila omalovánky a pastelky a lentilky a sobě samodržky bez zesílený špičky, abych pak doma zjistila, že je stejně nepoužiju - zouvaj se mi pak boty. Mohly bejt o číslo menší (boty), ale neměli, tak teď držej líp na bosý zpocený smradlavý noze než na jemnejch voňavejch punčoškách :-D :-D Akorát asi budu mít docela otlačený palce....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?