Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Sidi jsem v práci..ještě že jsem tady sama..bulím jako blbec...kdybych tohle věděla,tak se prostě nevdávám!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: Nebreč! No tak!! Jsi velká holka, žádnej usmrkanej harant, aby ti takhle ubližovali a ty ses nechala! Hlavu vzhůru - ať si bába trhne ploutví! Prostě nic takovýho objednávat nebudeš, objednáš to, co budeš chtít ty a rozhodně si tím nekaž den - natož pak se nechat rozplakat!! Nic jí už neříkej, čím míň toho zjevně ví, tím líp!!
Odpovědět
Ahojky! Já jsem taky dneska tradičně v práci, ale už pomalu končim... No, ještě tak hodinu. Jani, vyprdni se na to, prostě s klidem prohlaš, že ty to chceš takhle a hotovo. Nebo řekni rovnou, že už máš objednáno - takže jako díky moc za nabídku, ale bohužel pozdě ;-) Případně přihoď zaplacenou zálohu ;-) Nebo si objednej a zaplať svoje, tchýně může udělat totéž a holt toho bude hodně no... Já si ze začátku taky všechno brala (pravda, něco si beru doteď), ale ono toho je během těch příprav tolik, že to člověka docela zocelí a poněkud "zflegmatizuje".
Odpovědět
Uff...kdybyste jí ale znali.... .....Jakmile mne máma slyšela,že chci cukroví od téhle paní,tak mi nabízela milion jiných variant.....jedna Pepčovo ségra,že mi upeče sama(betonovou bublaninu tady máme ještě po týdnu a nikdo jí nechce),pak mi to nabídla máma,která dává do pečiva sádlo..a nakonec mi nabídli tchýni od druhé ségry,která peče a plní takovým tím hutným máslovým krémem..takže by měli všichni salmonelu a umaštěný výslužky.......když jsem to teda odmítla..tak se máma ksichtila i v telefonu(já jsem to fakt viděla). :-o ..... Do pr..kýnka...celej rok si nás nevšimne,jak je rok dlouhý,Pepča jí tam pořád něco vozí a to jí nenapadne,že jezdí na benzín a ne na vodu,k Vánocům mu nedala vůbec nic,takže kdyby něměl moje rodiče a mne ,tak na něj čekla pod stromkem velký bobek a teď by se mi srala do cukroví a cítí se ukřivděná,když je to moje svatba,že to chci po svém!!!!!!!!!!
Odpovědět
Joo a to když jsem se zmínila o posledních Vánocích..tak to vám musím říct historku s ní: Pepča přišel a prý co nám má máma koupit k Vánocům,tak říkám,že je mi to jedno.Třeba pánev.. Tak když jsme tam jeli na oběd,tak jí to Pepča řekl a ona začala vytahpvat ze skříně pánve,a jestli nechceme její..nakonec vytahle smaltovanou pánev s kytičkama po straně,která pamatuje ještě asi Karla IV............ No tak,žjsem se z toho vymluvila,že jsem chtěla i s pokličkou...a její řešení????...Nekoupila nám raději nic!!!!!!
Odpovědět
Janicka: musím říct, že tchýni máš hustou:-(... A to cukroví si zařiď podle sebe, do příprav se kafrá téměř všude ]-( , všechny nás to vytočí 8-( 8-( .... Časem otupíš ;-)
Odpovědět
Holky kdepak jste kupovaly krabičky na výslužky???? A někodo z vás je vyráběl..pokud si dobře pamatuju....kde jste sehnaly vzor???A to máte normálka ze čtvrtky?
Odpovědět
Profilova fotka
janicka,tak to je hustý,souhlasím s holkama,nenechat si do ničeho mluvit. Je to Vaše svatba. Udělejte si ji podle sebe!!! Naštěstí todle já řešit nemusím :-N . Co se týče krabiček na výslužky,tak tady je u nás jeden spešl podnik co také krabičky vyrábí.Zašla jsem do jejich podnik.prodejny,a mají tam bezvadné krabičky na cukroví,bílé,a na víku,je vyřezlé srdíčko,vypadá to hezky. Jedna stojí 11 kč,což jde. Úplně stejné jsem viděla na jednom e-shopu,a stály myslím si 15kč za jednu.... ;-) sidi. To video s tím tanečkem,to je super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Janicka.... nic si z toho nedělej.... u nás pro změnu švihlo mojí mámě, jinak si to vysvětlit neumím..... ]-( Máme svatbu 5.9., nejdřív bylo domluveno, že nám dorty udělají u ní ve škole ( SOU cukrářské ), pak nám bylo řečeno, že to nestihnou, je to začátek školního rodinu a nastupují do cukrárny prváci ( dobrý, to chápu ), mamka mě pak začala skoro přemlouvat, proč se nevdávám 19.9., že by to stihli ( mám narozky a nechci se prostě vdávat na svoje narozky a krom toho, už jsme měli oznámení, zamluvené šaty, a já nevím, co ještě ), pak mi řekla, že s tátou nechtějí dort pro rodiče ( chtěli jsme jen dva malé dorty pro rodiče s našimi fotkami, když jsme byli malí ), no a završila to tím, že mi řekla, že výzdoba svatebních aut bude přeplácaná ( já chápu, že to asi není tradiční, mít ozdobené všechny auta, ale prostě to tak chci ). Jo a protože mám celou rodinu z Prahy, event. Východních Čech a já se vdávám v Severních Čechách, tak jsem chtěla pár lidem zajistit ubytování už v pátek ( když je svatba v sobou ), tak to je prý zase zbytečný. Když jsem s ní mluvila, málem jsem se u toho rozbrečela, pak jsem položila telefon a rozbrečela se jak malý dítě, protože mám pocit, že všechno, co chci a co se mi líbí, je špatně. Dneska jsme byli na prstýnkách a když jsem jí řekla, že jsme nevybrali, tak prý máme slevit z našich nároků. Tak já nevím, co dělám špatně, vždyť chci prostě jen prstýnky, který se budou líbit oběma a nebudou úplně tradiční. Naštěstí už
Odpovědět
Profilova fotka
máme vybrané prstýnky v Roudnici a budou hotové za 3 týdny, takže je čas :-) (Omlouvám se za dva přípěvky, omylem jsem ten první odeslala :-D ). Jinak to video je úžasné, nevěsta není žádný hubeňourek, a tančila naprosto skvěle......
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, já jsem ale - místo školního roku jsem napsala rodinu ( už ani nevím, na co myslím ) Pardon ..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak kde jste všichni,tak jsem byla včera na té svatbě v Průhonicích, sice měli obřad až v půl 4,ale vůbec to nevadilo.Je to tam nádherný a ani nepršelo,tak to bylo krásný.Od 8 večer byl raut pro kamarády a živá hudba.Jediný můj postřeh byl,že lidi málo jedli a ani moc nepili,tak nevím čím to bylo. janicka:Nic si z toho nedělej, některý tchýně jsou fakt vyvedený.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj sidi, to je fajn, že svatba byla fajn ;-) . Asi tam chyběl nějaký "tahoun" ;-) U nás bude jich asipár bude =-) :-N
Odpovědět
Píšu jak tatar, pardon :-N
Odpovědět
sidi: Celkem sympatický postřeh, že moc nejedli a nepili, jenže člověk se na to asi nemůže spoléhat třeba při objednávání množství jídla na raut. :-D Já už to vidím, že my to taky předimenzujem, ale zas mi to přijde lepší, než aby jídlo došlo a lidi měli hlad... Možná si někdo toho dává málo z toho důvodu, že myslí na to, kolik to stálo a nechce to všechno vyžrat. :) Já to tak většinou mám, že když si dávám za svoje, objednám si toho víc a dražší, než když jsem zvaná někým jiným, to se pak, byť podvědomě krotím, obzvlášť když vím, že hostitel není zrovna milionář. :) janicka: Nám taky tchýně do hodně věcí mluví. Přitom je vidět, že to myslí hrozně dobře, že chce pomoct a hodně je to způsobené tím, že v nás vidí pořád děti, kterým se musí všechno říkat a radit (ale dělá to i svýmu manželovi, takže jenom tím to asi nebude :) ). U nás je výhoda, že tcháňata bydlí od nás dost daleko a jezdíme tam tak jednou za čtvrt roku, takže jsem si zvykla vypnout hlavu, když v tomto směru něco vykládá, všechno jí to odkývám, že je to dobrý nápad a že to ještě promyslíme, a pak si to uděláme po svém. Jinak ale jí mám ráda, je zlatá a udělala by pro nás všechno, vydala by se z posledních peněz atd.... Holt každý má své mouchy.
Odpovědět
Holky nemluvte mi o tchyni já už se te své začínam bát :-D naštestí ví jen kde a kdy to bude a nic víc :-) má ted jiné starosti přestavujou barak abychom se tam mohli po svatbě mohli přestěhovat do nového :-| co bych pro skoro manžílka neudělala že? :-( ale ona našla asi 50let starý oblek hruby hnsný modry a hned že by si ho petr mohl vzít na svatbu že by mu to (ženichovi) slušelo aloe to byl fakt hroooozný oblek a ona pořad jak není moderní tak jsme to nakonec ukecali že chce světly oblek :-D :-D ale bylo to tak tak zase na sruhou stranu byla dotčena že se nám nelibil ale raději jsme rychle zmizeli...co z toho vyplívá??že tchyně jsou tchyně oni maj v hlavě zabudouvaný senzor asi nějaké čidlo nebo co že když nám jako budoucím /později už jen/snachám něco libí tak oni schvalně na truc řeknou nééé mě se libí něco uplně jiného...Ale zapamatovat si jedno nikdo nestoji za to abychom někomu dělali kompromis..Je to přece NAŠE svatba a jestli chcou do něčeho kecat at si kecaj do své svatby...Tak jako tak se jim v den D něco stejně nebude zdát at už učes nebo šaty popř hostina..Je to zakon schvalnosti ale přece se neskazíme jediný krásny den v našem životě
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Hele asi jo ahlavně mi přišlo že se tylidi mezi sebou neznali,taktam byli takvý skupinky a někdo byl i venku.Hlavně jak včerabylo dusno,takv tý hospodě bylo na padnutí. Akorát člověk tu svatbu připravuje tak strašně dlouho aq během půl hodiny je po obřadu a je po všem.Přišlo mi to hrozně všechno krátký. :-( Já naštěstí žádnou tchýni nemám,takaspon něčeho jsem ušetřená ;-)
Odpovědět
ahoj holky...tak rychle dotčítám, přijli jsem z mejdanu, já byla i v pátek, tak jsem totálně hotová...v pátek jsem byla v praze skoušet svatební klobou - měli tři, víc ne :-( Paní mi nechtěla povolit, abych se v nich vyfotila, dovolila mi jenjeden. Fotku sem dám odpoledne - bohužel, cena je dost vysoká 3900 Kč :-( Plisování je doma, fotky dodám odpoledne, přítel si koupil boty, fotky taky odpoledne :-) jdu spát :-)
Odpovědět
ziraf, janicka: no jo, nikomus e nemůžeš zavděčit úplně....já bych se na to vykašlala, nervovat se...ono se to dobře říká, ale hůř děla, já vím :-) nejlepší je, když tchýně bydlí dost daleko :-) ...já jí teda mám přímo v baráku, ale tak zatím spolu teoreticky vycházíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - na téma tchýně nemám žádnou výtku,..protože žádná nebude. Přítelova maminka už nežije. A jelikož jsem se odstěhovala za přítelem,...tak jednou nebudu mít třeba hlídání v podobě babičky :-( Co se týče svatby tak si máma zezačátku stavěla hlavu že abych spúala doma, i když už tam hodně dlouho nebydlím,,,naštěstí jsem jí to vymluvila,....na jiné zařizování občas prohodí,..jako našla jsem hezkou kytku,...ale ty si to uděláš stejně po svém :-D :-D naštěstí to pochopila docela brzičko :-D :-D :-D Aci - to je teda pálka za ty klobouky,....tak v půjčovně to bude lepší,....když jsem se dívala třeba na netové stránky caxa tečka cézet tak půjčují za petset,...tak snad něco najdeš podobného tam u vás.
Odpovědět
zevi: no hledám, kde mají někjaký klobouk k vpůjčovnách, ale nic moc :-( tedka jseště musím udělat fotomotnáž a spasovat fotku klobouku se šaty :-) abych věděla, jestli to bude pasovat k osbě. akorát těch fotek klobouk nemám moc, paní v obchodě mi to nechtěla moc dovolit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a koukala jsi na tu stránku caxa?
Odpovědět
koukala...ale mám to trochu z ruky...myslíš, že by ho poslali poštou?
Odpovědět
Profilova fotka
Chci se zeptat plánujete některá z vás tombolu?
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - tak to nevím, a nespolupracují s n+jakým salonem tam u vás? a určitě tm u vás poblíž musí tak někde půjčovat. Sidi - já tombolu neplánuji
Odpovědět
Profilova fotka
filu:Koukalajsem ti do alba a budeme mít stejný oznámení,taky máme dráčky :-D
Odpovědět
sidi: no my teoreticky tombolu plánujeme....ale ještě jsme nezačali shánět ty věci zelvi: no co jsem koukala na web u pražských salonů, tak je moc nenabízí - mají třeba dva. no a tady v liberci, tady jsem tak tři slušné salony....musím to začít pořádně heldat, kouknu na weby a asi ty salonu obvolám, jestli ty klobouky půjčují - a když jo, tak se tma dojdu mrknout
Odpovědět
holky, kde jste všechny?
Odpovědět
Já jsem tu, ale všechno jen tak z povzdálí sleduju. :) Tombolu ani žádnou jinou organizovanou zábavu neplánujem, dost možná se ani tancovat nebude, ale uvidíme. Než budu mít svatbu, jdu ještě asi na 4 svých kamarádek, tak omrknu, jak kdo to měl a jak se to líbilo. :)
Odpovědět
filu: já taky projíždím :-) přítel je z tomboly nadšený, tak se do toho asi pustíme, protže jinak peníze na svatbě vybírat nebudeme, tak aspon za lístky...cena bude dobrovolná a tak se třeba něco vybere :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?