Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci:To asi jo, já to většinou řeším přes den.Ted si dám nachvíli asi pauzu,už začínám kupovat blbiny.Nadělám nic jinýho,než žesedím u počítače a koukám co by se mi mohlo hodit.A práce doma stojí, takyam byutíkala ;-)
Odpovědět
no mě to právě přijde,že nemám co zařizovat a taky koukám po blbinách....:-) ale v práci na to nemám čas, to zvládnu tak akorát napsat na beremko :-) takže všechno lovím na netu po nocích....
Odpovědět
Profilova fotka
aci:To já v práci takymoc ne,ale jak mile jsem doma,tak zasednu a už hledám,oni mají pěkný věci i tady v bazaru, už jsem objevila čelenku a botky,tak uvidím :-) Já ještě musím dořešit kytky a hospodu už mám zamluvenou ale musíme nějak domluvit pití, dotoho se mi vůbec nechce
Odpovědět
sidi: já tkay jak přijdu domů, tak zapínám a hledám...bazárem mám taky zkouklej :-) my hospodu taky ještě nenáme, jen předběžně, ale to budu zařizovat asi až v červenci
Odpovědět
No já teď vlastně nezařizuju nic.. :-N :-N Holky (kluku ;-) ), zkuste mi, pls, poradit, jaký závoj by se podle Vás hodil k mým vybraným šatům... Vlasy chci mít polorozpuštěné, tj. strany nějak hezky ;-) stažené dozadu... Dík za názory ;-)
Odpovědět
sarka: ty šaty ti hezky sednou, hodí se k tobě...já bych byla pro takový ten polodlouhý...lehce k lopatkám,asi douvrstvý, ty vypadají líp...a s tím saténovým lemem
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Já bychšlado nějakého kratšího třebajen do půl ramen.A Adině jsi žádný nezkoušela?
Odpovědět
nezkoušela :-( . Už jsem byla z těch salónů tak zblblá, že mě to nenapadlo :-N :-N . Slabší chvilka :-D :-D
Odpovědět
sarka: z toho si nic nedělej, já si ke svým vysněným taky závoj nevyzkoušela, jak jsem z toho byla zblblá....a tedka k nim sháním klobouk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krtku, to je teda panečku sen - brrr! Že tys tu pročítala onu diskusi "Chlap psychopat", přiznej se! :-) Sarka: Já bych šla klidně do dlouhatánskýho, úplně jednoduchýho... Ale to je tou mojí ouchylkou na dlouhý závoje, přijdou mi naprosto úchvatný, a když vidím, co s nimi dovedou při focení vymyslet fotografové, nestačím zírat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Jábychto viděla tak,že se stejně budeš muset ještě vydat do Adiny apořádně to prozkoušet. Holky nenakupujete některá přes ebay?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jé vy jste toho zase napsaly... sarkajak - mi termín svatby taky plánovali podle stěhování. Dokončit byt do obyvatelného stavu,přestěhovat se a hup na svatební veselí :-) . A už jsme ve svém.Takže nás čeká teďka malá dovolená a pak se zase začnu plně věnovat svatebním příravám. Jinak holky k těm závojům,já zas slyšela že už nejsou in,ale zase,když to není ta hrozná vlna přes hlavu vypadají vkusně. Jinak aci ten nápad s kloboukem je vážně dobrej. Budeš krásná nevěsta.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petrajda:Jámyslím,že ted je zas moderní ten závoj přes obličej,tak nevím asi komu co sedne.Ale stím závojem je to takový slavnostnější
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Jinak moje skoro švagrová mělka takyklobouk vdávala se cise před 6-ti lety ale zkusím sem hodit foto
Odpovědět
já myslím, že závoj to dělá takové slavnostěnjší..... sidi: hod, jsem zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
holky :-) - to souhlasim. Je to pak taková PRAVá svatba. Jenže já se furt stavim do takové té rebelky. Třeba docela nedávno mi jedna pani tvrdila že když nebudu mít šaty nadýchané jako princezna s vlečkou dlouhou nejméně 5 metrů,tak to nebude svatba.Jen taková slavnostnější zábava |-| .Škoda,že jsem neměla čas vysvětlit té paní,že do obřadky by jsme sepak vešli jen ženich a já a ostatní by asi museli čekat venku :-D - to trochu přehánim,samozřejmě.Ale každej může říct svuj názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky - já myslím že šaty podléhají nějaké módě a trendu,...ale závoje byly, jsou a budou,....a je jen na každým čemu dává přednost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: já taky nebudu mít vlečku a myslím si, že každá bude pro toho svého princezna a závoj taky mít nebudu, ani jsem ho nezkoušela, já ho prostě nechci, ale jak říká zelvinka, je to každého věc Jo a mám domluvené kytičky hurá, já to fakt stihnu možná doladit, než odjedeme na dovču
Odpovědět
já budu mít jen malou vlečku.....původně jsem jí nechtěla, ale k těm šatům nějak patrří.....no a ten klobouk...snad...zítra jdu do kloboukářství, jsem zvědavá,c o to bude stát... lowe: tak si můžeš odškrtnout další položku a být klidnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - no a jaké jsi si domluvila. Budeš meruňková i s kyticí? Budeš to mít moc pěkné.jaký tvar a květy??
Odpovědět
Profilova fotka
aci: právě, další věc dořešená, ještě mi spočítá cenu a bude petrajda: jo budu mít kytičku laděnou do meruňkové, a budou klasi růžičky plu asi nějaké frézie a bude převyslá a přítel bude mít v klopě jednu meruň. růžičku plus brslen atd
Odpovědět
lowe: já jsem taky ráda, když si můžu něco odškrtnout..
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky a nas chlape :-) jj, je mozny, ze to cte vic chlapu, ale neprihlasi se, ale o tom svem jsem rpesvedcena, ze to necte :-) Ale obcas se angazuje, v hudbe se bude vic angazovat on :-) lowe: chlap by to asi takhle dlouho nepripravoval a v tom ja jsem asi taky chlap, prijde mi to zbytecne marneni casu. a vim, ze ty nejsi ten typ, ale uz jsem tu jendou psala, ze ty holky se na to podle me pak silene upnou a vznikla tu i diskuze, ze brecely den po svatbe a sviraly u toho saty a bylo jim strasne lito, ze uz JE KONEC a co jako budou delat ted? tak to jsem si fakt tukala na celo, ale kdybys videla, kolik holek se tam pak rpihlasilo, ze to maji stejne a ze pripravovaly svatby 2, 3 roky .... ale vim, ze ty jsi jina :-) Jen mne se zda dlouho i leden az zari. proste je to zbytecne roztahane, jen nam bohuzel jne veci neumoznily uskutecnit svatbu driv. ale co uz, svatba je za 3 mesice, tak to uz je chvile, i kdyz stale spoustu casu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a teda sen jsem zatim mela jen jednou, jsem vam ho sem psala, ale uz si nevzpominam, co to bylo a hledat to radeji nebudu :-D ale jinak nic, ani nervozni nejsem. ale tesim se, to jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mne ted ceka reseni kyticky, musim sepsat co vsechno od nich budeme chtit a pak taky hudba. Holky, z ceho budete mit kytku na auto? chtela bych mit jen bilou, jake kytky se hodi, aby vydrzely? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
astre:Já bych chtěla bud nějaké srdíčko nebo bílé lilie nakombinovat s vínovou svuhou, ještě sama nevím
Odpovědět
estrel: no to je docela trága, s tím pláčem po svatbě...je fakt, že je potřeba s epřipravit na to, že ten den strašně ryhcle uteče - viděla jsem to na té svatbě mojí kámošky, byly jmse s ní od dopoledne a najdenou byl večer...tak se na to psychicky připravuju, že to bdue hrozně krátký .. ale koukal jsem dneska do diskuze na téma po svatbě - co se změnilo....a spousta holek tam píše, že před svatbou se hodně zaměstnávaly těma přípravama a tedka po ní nevědí, co dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: a lilie tedy vydrzi? a neni blbe, ze budu mit kytku z kal a na aute lilie? aci: ale to je des, preci, ne? :-N vzdyt je spoustu jinych krasnych veci, co delat, nez sedet u pocitace a planovat a domlouvat atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
estre:To já nevím jestli vydrží tak snad tucestu určitě,nevím co plánuješ s kytkou potom.Já budu mít taky kaly ale s liliema,takto snad bude pěkný
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?