Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ahojky! Já dnešek úplně zabila. Ráno jsem pospávala - ve 4 ráno nás vzbudilo, že se sama od sebe rozzsvítila lampička a nešla zhasnout. Tak se v tom přítel do 6 šťoural, naštěstí to "spravil" - byl tam vyhořelej drát, tak to odpojil, ještě že má ta lampička vlastní vypínač. Jsme se báli, aby to nezkratpovalo, tak proto to řešil takhle hned... Takže jsme toho moc nenaspali, já to doháněla celý dopoledne :-S Pak jsem tady trochu uklízela, kuchtila... A zítra večer budu muset spát u našich kvůli hlídání psa, se kterým jdu v úterý na veterinu, naši jsou na dovče, tak se holt musim starat já... Takže budu celý dva dny bez netu =-) A musim si dneska s sebou připravit nějaký věci a vlbec nevim co vlastně - aby mi tam nic nechybělo,ale zas aby to nebylo jak menší stěhování :-N aci: ten klobouk vypadá dobře, ale ta cena je fakt hrozná! Plisování moc hezký, akorát ta zelená - fakt vypadá jak zeleno - červená, to bych to možná nechala radši bílý...
Odpovědět
Po 3 dnech jsem se dostala k pc a dočítám příspěvky. Sidi: Já plánuju tombolu, tak snad se povede. Jani: Nic si z příbuzenstva nedělej, u nás už to taky začíná. A nejhorší na tom je, že máti. Ale i otce už to chytá...Máme to ke kostelu 7 minut pomalou chůzí a on chce na ten přesun objednávat autobus!!! Máti zase začala něco o organizaci, co jako budou dělat, když my se opujdeme hned po obřadu fotit....Že by se měla vymyslet nějaká zábava a že svatebního starostu by měl dělat můj strýc. Já jí na to řekla, že on teda ne, že z toho nechci žádnou estrádu, aby tam povykoval a dělal nějakou tu trapně organizovanou zábavu. Samozřejmně je dobré, když někdo svatebčany popožene, ale rozumně. Tak to se máti trochu nafoukla, pak se začalo něco o penězích a já jí řekla, že se starat nemusí, že si to zaplatíme, to se jí taky dotklo, protože oni nám přeci svatbu vystrojí! Nu a já na to zase, že si ji raději zaplatím sama, ale podle sebe....No bude ještě veselo. A jinak dneska jsme s drahým za dopoledne vytvořili oznámení, tak aspoň něco už máme. :-) Aci: to jsem se zrovna ohledně té tomboly chtěla zeptat - jak to budete dělat? Necháte cenu dobrovolenou (což mi přijde lepší) a nebo stanovíte nějakou minimální cenu? A kolik cen budete mít? pro každého jednu a nebo jich bude víc/míň než svatebčanů? A poslední dotaz - plánujete některá mít jiné příjmení než manžel? Například si nechat svije, nebo mít obě přájmení a nebo si manžel vezme vaše?
Odpovědět
Aci: klobouček je hezký, sluší ti!
Odpovědět
krtek: tak to jste měli veselé ráno....cena klobouku je děsná :-( mrzí mě to, docela se mi ta myšlenka zalíbila..ještě mrknu po půjčovnách...a se zelenou do šatů, to se ještě uvidí.. salome: no já dneksa četla v diskuzi, že měli 5 lístků na osobu a cena byla dobrovolná...tak bych to asi taky tak udělala...ale nevím, zase aby to nebylo líto těm, co nevyhrajou.Nebo říct, že jsou všechny výherní a každý si může koupit jeden svůj za dobrovolnou cenu.... já jsem chtěla, abychom si příjmení změnili oba, ale neprošlo to....
Odpovědět
Profilova fotka
salomme:No já právě nevím jexstli to udělat nebo ne a hlavně kdose o tu tombolu bude starat?A jaký budete mít ceny, já jsem našlatakovej manuál, dám ho do alba a je to i celkem vtipný. Jinaksvoje příjmení siurčitě nenechám, jsemráda,že se ho zbavím z rodiných důvodů ]-( aci:Tak to chápu, ten můj mi říkal,že nikdy by na nic nepřistoupil, to víš chlapsá ješitnost.Prej má jedinečný příjmení :-D
Odpovědět
sidi: o tombolu se musí starat někdo hodně ukecaný :-) ceny budu čerpat tady z diskuze o tombole...
Odpovědět
Tak já jen přihodim, že tombola se u nás s největší pravděpodobností konat nebude :-D
Odpovědět
dartsman: a plánujete nějak "vybírat" peníze na svatbě?
Odpovědět
aci: nějaké to "vybírání" jsme ani neplánovali. Můj svědek je hodně nápaditej člověk, tak třeba s něčím přijde, ale to netušim ;-) . O penízky si budeme jen říkat, co se svatebních darů týká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím kočky a kocoure, Aci: klobouk je super, určitě se tý představy nevzdávej, byla by to věčná škoda! Budu držet palec, abys ho někde sehnala za rozumnou cenu! Tombolu chceme a snad i mít budeme - postará se o ni potom kamarádka - akorát teda nevím, jestli není blbý vybírat peníze za lístky, když už si obecně v podstatě místo svatebních darů řekneme o peníze... A příjmení budeme mít stejný, trochu mě mrzí, že se s tím svým budu muset rozloučit, ale což - naštěstí je to takový normální příjmení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
estrallita: já jsem jiná, dělám sice svatbu dlouho, ale rozhodně budu ráda až bude po všem, a brečet možná budu ale štěstím, ne z toho že nemám co dělat, vždyt přeci po svatbě budu přichystávat věci pro miminko tak na 90% a kytí na autě nebude bude panenka a panáček píšu se spožděním ještě pročítám narychlo
Odpovědět
jzi: kámoška měla super nápad, tak začínám obvolávat půjčovny kostýmů...tam by snad nějký klobou mohli mít za rozumnou cenu :-) ty lístky na tombolu, já myslím, že každej dá nějakou symbolickou cenu,dvacku, někdo naopak třeba stovku...dřív se přece vybíralo do střevíčku a za tanec s něvěsou a na mimino s cikánkou a kdesi cosi....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my nakonec taky tombolu mít nebudeme, už bych to nezvládla
Odpovědět
lowe: no my si zatím myslíme, že jí mít budeme.....ale nevím, kdo jí udělá....bud se do toho pusitím, nebo nebude..
Odpovědět
Profilova fotka
aci: no já mám vlastně připravené ceny, i výherní listinu, jen nakoupit ceny, ale už do toho nejdu, už tak je toho ještě dost
Odpovědět
Ahoj holky, tak zatím si myslím, že tombolu mít budeme, za lístky asi nic vybírat nebudeme... Nebo min. jeden lístek dostane každý zdarma a pak dáme pár lístků, které bude možné "vydražit"... ;-) Už tak si budeme říkat místo svatebních darů o peníze :-N
Odpovědět
aci: ten klobouk vypadá celkem zajímavě:-) Doufám, že něco podobného za rozumnou cenu seženeš ;-) Ad příjmení: měním si ho pouze já a rodné si nebudu nechávat...
Odpovědět
Profilova fotka
jo my budeme taky vybírat do střevíčku sice někdo může říct, že si bereme penízky místo darů, ale je to právě místo darů, ne pro nevěstu...Ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak my určo tombolu mít nebudeme. Srandy tam bude dost a dost,vybírání do střevíčku asi taky bude :-) aci: tak v tom klobouku vypadáš opravdu dobře,držím palečky,až se podaří sehnat podobný,ale samozřejmě levnější :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky,kolik prosím Vás,na cca 80 lidí,kolik to asi bude KG cukroví....???? Myslíte si,že 15 bude stačít...???
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: tak to fakt nevím já vím, že my budeme dělat koláčky ze 4 kil (cca 2000ks) a to ostatní nevím kolik vyjde na kila, bude mít asi 15 druhů "vánočního" cukroví a pak 4 druhy rolád místo dortů
Odpovědět
jana: no my budeme mít 70 lidí a s tím cukrovím nevím vůbec - počítáme 5 minidezertů na osobu a 5kg koláčů velkých (6cm průměr) a 5 kg koláčů malých (3cm průměr) + 60 ks věnečků velkých (můj táta je miluje)...no tak už jen nějaké rolády do výslužek...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vsem, zdravim Vas po delsi dobe, nemela jsem minuly tyden vubec pristup k internetu... a kdyz vidim, kolik jste toho napsaly, tak nevim, jestli to budu mit silu docist..
Odpovědět
Janinko kamarádka měla asi 20 výslužek a dávala do nich cca 5 kilo cukroví. chichi..holky už si trénujete podpis???
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte, jestli je nějaké pravidlo, kdo se píše na oznámení jako první? Ženská nebo chlap?
Odpovědět
Jiřinko já to okoukala z toho vzoru,co měli na stránkách....já jsem první a za mnou je Pepčovo jméno...
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: mám taky nejdřív své pak přítele jméno
Odpovědět
Profilova fotka
Díky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci - kloubok je krásný. caxa má i pobočku v Praze třeba by to nějak zařídili. Obřad máte v Praze,tak třeba by sis ho vyzvedla cestou ;-) - no to byl jen vtip jinak bych chtěla říct,tedy vlastně napsat,že ač jsme původně tombolu zamejšleli,tak od ní pomalu ustupujem.myslím,tedy doufám,že bude zábava samovolná. a jinak k tchyni,te´d jsme byli u přítelovejch rodičů a akorát jak jsme přijeli,tak tam byla nějaká sousedka od vedle a předávala jim svatební koláčky s oznámenim. tak si tchyně trochu rejpla,že aspoň vidím,že se to opravdu tak dělá.No já vim,že se to tak dělá,ale nemusim s přece opičit ve všem ne ;-) .jinak jak čas běží vztahy s přítelovejma rodičema se zlepšujou ale je to pořád na hraně. nejraději tam nejezdim a když tak jen na chvíli.A když sem se v sobotu dozvěděla,že v neděli tam musíme,měla sem zkaženej celej víkend. jizi - taky mám první sebe a pak přítele
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - my máme na oznámku také prvně moje jméno,.....myslím že to tak mají všude když se podíváš na různé oznámení na neto. Aci - tak to je super jestli má salon caxa pobočku v Praze,...protože mají pobočku i v Brně a tam klobouky mají,...takže se určitě v té Praze obejdeš,...držím Pěstičky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?