Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
aci: ten můj netušil, že se něco děje... Ale prostě ho to asi napadlo. Asi intuice nebo co. pak jsme tu docela dlouho řešili, co s celou tou situací a bohužel se neshodnem úplně... No, prostě už delší dobu jsem čekala, kdy se něco pos..., tak už je to tu :-S Jde o prašule a zrovna teď před svatbou - já jak idiot hlídám každou korunu a teď možná budu muset vylejt x tisíc doslova do kanálu.
Odpovědět
aci: ty první tři kloboučky jsou krásný, obzvlášť se závojem vzadu!
Odpovědět
krtek: tak držím palce,at se to vyřeší co nejlíp a stojí to co nejmíň :-) jdu spát..
Odpovědět
aci: tak dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - ty kloboučky jsou super a není to okoukané,.....a ta poslední kytka taky nemá chybu. ;-)
Odpovědět
no o víkendu jedu do prahy. tak se zkusím na ty kloboučky někam mrknout, našla sjem nějakou firmi Model praha nebo tak nějak, mají asi 6 prodeje a výrobu klobouků, asi by musel být dělaný na míru...
Odpovědět
krtek: Ahoooooj :-) estrellita: no co se týká svatebních příprav, tak se toho účastníme s partnerkou spolu. Já mám tu výhodu, že to tady stíhám pročítat i v práci :-D .
Odpovědět
dart: to tedy máš můj obdiv, že se takhle angažuješ, dokonce na úrovni čtení beremka :-) můj přítel se taky aktivně účastní, ale k pročítání diskuzí se nemá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci - souhlasím s tebou,..akotát se občas zeptá co která z vás jak dopadlo to či ono,...ale jinak na to nemá čas,...navíc kfdyž už ho náhodou má,...tak jsem tady já :-D :-D
Odpovědět
Nazdárek dětčátka...zdárek odvážnému ženichovi ;-) Aci myslela sem tohle albíčko!!: http://www.beremese.cz/album/album.ph... tady takový klobouček..je takový jemný...
Odpovědět
janicka: jojo, koukalal jsem tam,a le přijde hodně takový kovbojský....ale k té slečně se hodil, ona je tak štíhlá.. zelvi: no ten můj nikdy ani diskuzi na berem ku nečetl, snad je něco málo o hudbě na obřad...ale jinak to zadává mě - jako - najdi tam, jestli tam někde píšou o tom, že ženich nemusí mít kravatu - to ho zajímá nejvíc, protže kratavty nesnáší...
Odpovědět
Profilova fotka
aci: tak ten můj mi říká "sektařko" nikdy tu nebyl, doma totiž nemáme poč, jen v práci, takže nemá ani příležitost
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojík, myslím si, že svatba je celkově ženská záležitost :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
já taky zěnský to prožívají mnohem víc ikdyž prý příteli už začíná lochtat v břiše když na to pomyslí to mě tedy zatím ne, ale spíš nemůžu spát, tak asi budu mít pěkné kruhy pod očima v září
Odpovědět
Profilova fotka
Mě přítel prozradil, že se na ten náš den moc těší, stejně jako já a to je pro mě potěšující :-D . Často mě honí sny a zdá se mi třebas jako že jsme na zámku, jsem učesaná, ale ne oblečená v šatech, ale třebas v džínách, pak zase naopak, že jsem v šatech, ale nejsem vůbec nalíčená, učesaná .......... NO HRŮZA =-) . Co se mi bude zdát v září?
Odpovědět
No, svatba je obecně ženská záležitost, nicméně výjimky se najdou :-D :-D :-D . Přítek tvrdí, že se na svatbu netěší a prý to nesouvisí s tím, že by si mě nechtěl vzít... Už i někteří kamarádi (ženatí muži:-) ) mu domlouvají, ale asi bez úspěchu... Nenadělám nic... |-| :-S
Odpovědět
lowe: ten můj říká "závisláku" :-) včera jsem se teda vrhli doma na výběr hudby a dopadlo to tak,že na nástup nevěsty mi vybral Odu na radost a vyškrtli jsem Tenkrát na západě, že je to smutné...místo tohoa si bude hudba z Bella a Sebastian
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka: tak takových je nás tu určitě víc mě se třeba posledně zdálo, že jsme měli tabuli (budu si jí dělat sama) obyč žluté ubrusy, bez ničeho, nikde nebyli jmenovky, ubrousky, židle bez mých vyrobených přehozů, no fakt hrůza takže neboj, nejsi sama a pak nemůžu už spát, protože se bojím co se mi bud zdát a přitom už mám na tabuli téměř připraveno, krom svíček
Odpovědět
Tak já musím "zaklepat" :-N , já zatím žádné svatební sny nemám.... Ani noční můry ani vyvedené :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: tak to se máš, já mám pořád nějaké sny
Odpovědět
No... asi bych plně nesouhlasil s tvrzením, že svatba je ženská záležitost... Je to záležitost obou a záleží, jak se na přípravách atd podílejí... Po zásnubách jsem tu třeba já osobně přečetl a prohlédl kvanta všeho a uřčitě jsem to "žral" než moje milá :-D Lze možná jen konstatovat, že ženy to víc "prožívají". Myslím, že chlapi jsou taky angažovaní, leč ze své povahy více praktičtější. Znám to z domova - přítelkyně dokáže některé věci neskutečně a zbytečně rozebírat - chlap prostě zhodnotí a řekne takhle a tahle... Každá strana věci má prostě svoje pro a proti, ne? A tím, že jsem tady na BRM od cca ledna a hledam, co se dá, tak si rozhodně nemyslim, že bych byl zženštělej :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
darstman: tak to je pravda, že ženská hodně věcím přezkoumává, a pak příde chlap a řekne tohle a je vymalováno, to je fakt od ledna? je jsem tu od února....2007 :-D
Odpovědět
tak u nás se na svatbu určitě víc těší přítel....já prožívám takový ty kravinky, jako výzdobu a tak, on to bere sice spíš prakticky, ale věnuje se tomu no a sny mám taky, že si beru někoho jiného, že ženioch nepřišel, že babičky byly v nočních košilích...různé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dartsman: jsi výjimka ;-) . Neříkám, že to chlapi vůbec neřeší, jen to tolik neprožívají :-) . Je jasný, že chlapi pomáhají, ženská sama by všechno nezvládla, ale my to prostě chceme mít dokonalý :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
aci: tak přítel se taky těší to jo, ale nějak se moc nezapojuje, až na tu hudbu, a pak mi řekl, že se ženit nebude tak to je dobrý babičky v košilích :-D
Odpovědět
katka: no jestli vyjímka, to netušim. Třeba tohle psaní čte víc chlapů, jen už se třeba nechtěj "prozradit" tím, že by sem něco napsali. Já sám jsem dlouho jen četl, než jsem něco napsal... A dneska? :-D
Odpovědět
lowe: to už tu svatbu plánujete od ledna 2007? to je docela dost dlouho....
Odpovědět
Profilova fotka
aci: svatbu plánujeme přes dva roky, to je pravda, nebo spíš víme, že se 19.9.2009 vezmeme, ale přípravuji jí pamulinku tak od minulého léta, když jsem začala jako první dělat oznámení a noviny...to je moje hezky v klidu si vše promyslet, vyhodnotit všechny možnost...no chlap by to tak určo nedělal
Odpovědět
takže vy jste si stanovili krásné datum a na něj jste čekali :-) to my to máme na rychlovu - jen půl roku na přípravu - rozhodli jsme se letos v březnu
Odpovědět
Profilova fotka
aci: koukni ke mě do alba a tam se to dozvíš ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?