Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budem hudbu vybírat také až na místě. Máme seznam písní, které tam hraje pán na piano a z toho si vybereme. Nechceme nic mimořádného navíc. Tu svoji si pustíme až na novomanželský taneček :-) . Jinak na nástup ženicha a ostatních bude nejspíš Robin Hood, na můj příchod chci klasiku pochod a co bude hrát jako podkres při oddávání si teď nahonem nevzpomenu, na kroužkování zvolíme That´s Wonderful World od Luise Armstronga a na blahopřání tam máme zatím napsané taky Tenkrát na západě, ale to ještě uvidíme. lowe: jinak kytičku jsem zatím neřešila, nechám si poradit u paní v květinářství. Ale viděla bych to asi na přizdobenou oranžovou růžičku :-) . Svědkyni nechám udělat asi tři a maminám po jedné. A malé družičce taky jen jednu.
Odpovědět
kdytky jsem zatím neřešila, ale obecně bude pro babičky, maminky a svědkyni...a pro družičku kytka na ruku
Odpovědět
Ahojky holky, jestli se můžu přidat k vaší diskusi... Zajímalo by mne, jestli se dávají kytičky i družičkám - má bude mít cca 2 ročky. díky
Odpovědět
no ta moje mám 4,5 roku a volím kytku co se přiváže na zápěstí, aby to někde neztratila, nepadalo jí to a tak...pro 2 leté dítě, to nevím...já bych mu asi nic nedávala...
Odpovědět
taky myslím, je fakt malá. A jakou volíš kytku pro maminky a svědkyně? já osobně budu mít kytku z orchidejí a chtěla bych dát jednu orchidej přímo na ruku svědkyním a jinou kytku ( ne orchidej) maminkám
Odpovědět
Ahoj holky (a kluku) ;-) . Zběžně jsem dočetla... :-p :-p . Estr: Velká gratulace :-) :-) , vítej mezi megerami :-) Bocanka: já budu pro družičky (4,5 a 8 let) dávat taky kytky na ruku, totéž pro svědkyni... Maminkám kytku do ruky... Hudbu na obřad jsme ještě neřešili =-) 8-( , ale snad je času celkem dost...
Odpovědět
bocanka: no já nevím, u nás kytku bude vybírat ženich, takže to asi bude tak, že nevěsta bude mít úplně jinou, než ostatní ženské, protže ty osotaní kytky bude zajišťovat já....barevně stejnou, ale nevím, jestli se stejnýma kytkama...budu mít zeleno-bílou. počítám, že to bude kobinace bílých růží s něčí - mě se líbí třeba zelená orchidei, nebo pak zelené frézie....Pro maminky, babičky a svědkyni počítám s kytkou do ruky, s tím, že svědky ně a maminky asi budou mít kytku větší a babičky drobnější..
Odpovědět
acimedaca: jé tak to já chci barevně stejně - taky bílo zelenou kytičku - buď tu orchidej nebo frézie..moc velký rozdíl v nich myslím není. Máte zeleno-bílou svatbičku?
Odpovědět
My budeme mít růžovo-bílou kytku pro nevěstu. Bude pravděpodobně velice podobné této z alba: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
bocanka: jj, zeleno bílá svatba....přítel do toh chce nacpat ještě nějakou výraznější barvu, oranžovou nebo červenou...tak nevím...mě by se spíš líbila žlutá k tomu..aby to bylo takové ladné a něžné :-) darts: hezoučká....a ostatní kytky budete mít stejné, nebo jiné?
Odpovědět
acimedaca: no já pořád uvažovala o lila svatbě....ale i svědkyně si už koupila šatky v kombinaci se zelenou tak už to nechám tak :-)... Máš docela složitý nick - podle čeho jej máš? Darts: hezkoučká, taková jemná...
Odpovědět
Profilova fotka
já bych chtěla pro ostatní jinou kytičku než já, třeba kaly, nebo orchidej, snad mi poradí floristka
Odpovědět
Článek se načítá
bocanka: no já mám úplně jinou přezdívku, ale nechtěla jsem, aby mě tu na začátku někdo poznal...tak jsem otočila slovo "academica", který jsem náhodou viděla na webu CVUT, když jsem tam něco hledala :-)...stačí, když napíšeš jen "aci" to je kratší :-) všichni to zkracujou no to já jsem ladění šatů do barvy svatby vzdala, protže mě nikdo neposlouchal a tchýně si koupila mordou bublinkovou látku...navíc jedna ze dvou mých kámošek bude čerstvě po porodu, tak jí necchi stresovat s tím, co si musí vzít na sebe a když už ani ona nebude v zelené,tak jsem to vzdala....
Odpovědět
aci: no ostatní popravdě zatim ani nevim :-D . Svědkyně asi nějakou stejně barevnou ale menší a rodiče a prarodiče patrně klíďo píďo i jinou (ale to fakt netušim, to si nějak řeší ty moje ženský tady :-D )
Odpovědět
aci: no já byla překvapená, nikomu jsme nic o barvách oblečení neříkali ( je mi to jedno co budou mít na sobě, hlavě oni se musí cítit dobře v tom svém)...takže jsem příjemně překvapená :-) . Znám jednu holku co řekla lidem které zve, že musí mít něco růžového na sobě ( mají růžovou svatbu) a tohle mi přijde hrozné!
Odpovědět
Profilova fotka
aci: já možná budu mít v barvě dospělé drůžičky, jestli tedy seženou šatičky, ale to je na nich jinak mamka, má úplně jinou barvu, tako šedou, do meruňkové bych jí nenarvala :-(
Odpovědět
lowe: jj, mojí mamču si v zelené taky moc představit neumím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boca: mamka bude slavit 55 v neděli, takže už je z těch starších dost usledlích lidiček, hlavně že se v nich bude cítit dobře, kostýmek jsem jí koupila já a dokonce je oblečený už i můj tatík, co mě povede ;-)
Odpovědět
lowe: a co bude mít táta na sobě? bude nějak slazený s mamčou? Já tátu nemám, bude tam místo něj mamčin přítel...Ale k oltáři mě vede bráška.
Odpovědět
lowe: teda tátu mám, ale vlastně ne. Nezajímá se o mě, takže ho nezvu..
Odpovědět
já ani nevím, co budou mít naši...táta má nový oblek, myslím, že je černý...tak mu asi koupím zelenou kravatu, aby ladil...mamka zřejmě bude mí krémový kostým....
Odpovědět
Profilova fotka
boca: taťka bude mít klasika černý oblek, bílou košily a kravatu bych chtěla vybrat nějakou co bude pasovat k mamce kostýmu, je takový zeleno šedý jinak to samé máme u přítele, tak mámu "nemá" takže ho na 90% povede moje mamka,
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - přítel taky nemá mámu, a máme vtipného faráře:-) prej ho klidně odvede :-D ,....nebo můžeme jít rovnou spolu,....ale to ne,...to si chci s tátou vychutnat až spolu půjdeme :-) ,.....takže půjde sám nebo je ještě varianta jeho sestra
Odpovědět
my máme oba oba rodiče, takže u nás klasika....mě můj táta a jeho jeho mamka...
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi: a co tvá mamka, ta by ho neodvedla to vám musím říct,včera jak jsme vybírali tu hudbu, tak mi přítel řekl, JÁ SE ŽENIT NEBUDU!! tak jsem na něj začala koukat, jakože co se děje, ale jelikož ho znám, je hrozněj cíťa, a ta hudba samá dojemná, takže se zná že bude bulet, jenže jestli on tak já budu taky
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - jako asi jo,..a i když ho má máma ráda, tak mi to příjde divný,....to je jenom můj takovej vnitřní pocit,....takže to ještě budeme muset nějak dokoumat:-)
Odpovědět
já jsem četal minulý týden nějaké svatební album a to začínalo "celý ráno jsem se držela, abych nebrečela"...pokračovalo tím, jak brečeli spolu, když se viděli poprvé, jak brečeli při obřadu, jak brečeli při gratulacích....tak sjem z toho docela vyděšená, snad to nebudet akvoé slzavé údolí i u nás... když jsem se ptala přítele, tak povídal ,že se bojí spíš opačně, že se bude muset smát, když tedka viděl tu svatbu mojí kamarádky...toho já se bojím taky, protže moje svědky ně je prdlá a bude mě rozesmívat....
Odpovědět
no, mě povede můj táta, přítele jeho mamka... Včera jsem s ní byla na obědě a zrovna mi říkala, že j eto hrozný, že ho předá jiné a už nebude jenom její.. =-) 8-( . Tak jsem jí řekla, že už dávno není jenom její, no, asi jsem si nešplhla... 8-( . Co nadělám :-) :-) No a pak se znova vytáhlo téma organizace svatebního dne a teda že všichni z oběda vstanou a půjdou k nim domů, prý abychom ušetřili... :-S 8-( 8-( . Už jsem to brala jako uzavřenou kapitolu, ale evidentně jí to ještě nepřešlo 8-( ]-( ]-( . NE nezabírá... Měla jsem toho celkem dost... :-( :-( Nejlepší na tom je, že se svým synem tohle neřeší, takže špatná jsem já... Přítele to večer pobavilo :-| :-N ... Ach jo...
Odpovědět
sakra: to jenom rejpá, to by přece neudělali.....nebo snad jo? to moje tchýně taky vykřikuje, že když nepozveme sestru tchána, tak že nikam nejdou a že jim oběd zaplatí sami, když mi necheme....
Odpovědět
Netroufám si odhadnout... Přivazovat je k židlím nebudu, ale my nepůjdeme...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?