Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
:-D :-D tos napsala pěkně....to by snad neudělali...
Odpovědět
Za chvíli vyrážím na tenis, kurty jsou prý hratelné... Takže čekám, že tam dojedu a začne lejt... Klasika :-N :-N . Mějte se fajn:-)
Odpovědět
tady prší ,ta douám, že v Praze ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím osazenstvo! (nejen dámy, aby se Dart nemusel dovolávat své mužnosti dvakrát v jeden den :-D) Nejdřív: Gratulace Estrel! Jsi hvězda!! (btw. cos vlastně studovala?) - A pak: gratulace sama sobě, konečně mám hotovo :-D :-D (takže díky za všechny držené palce! ;-))
Odpovědět
jizi: tak už to máš z krku a tedka už jen práááázdniny...
Odpovědět
Ahoj dámy a pane. :) Tyjo, jeden den bez PC a už musím dočítat celé metry diskuse. :-D Jak jste tu řešili ty květiny, tak já to vidím tak, že já budu mít kytici do fialkova kaly+něco (ještě nevím, nechám si poradit :) )a maminky, svědkyně + ještě aspoň jedna kamarádka, co mi hodně pomáhá se zařizováním, dostanou všichni stejné menší kytičky z toho "něco", co já budu mít v kytici, ale asi v bílé barvě, aby se to všem hodilo k šatům. Ženich bude mít korsáž taky z toho "něco", protože kaly se mu moc nelíběj, ale musí to být prozměnu fialové, protože bude mít světlý oblek a bílá korsáž by tudíž byla úplně nanic. Jo a včera jsem si koupila modrý podvazeček a udělala jsem si tím hroznou radost a přitom je to taková prkotinka. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Filu: Žjóva, ty máš doma chlapa, který se dokáže vyjádřit ke kvalitě kytek? U nás muž tvrdí, že všechno zelený je prostě "ugrach" a nazdar - pochybuju, že by byl někdy schopný říct: tahle kytka se mi líbí a tahle teda moc ne ;-) ... A s podvazkem tě naprosto chápu, když mi přišly SPZky, tancovala jsem kolem nich jak děcko kolem vánočního stromku ;-) Aci: Joooo :-) (teda, ještě musím sesmolit dvě párci, ale to už je detail - ale hlavně, tři měsíce volna!! :-D)
Odpovědět
je to strašný, já nevím, jestli si ho mám vůbec vzít......tedka jsem se napila vody a zakuckala děsně...a on sedí, čumí na televizi a cpe se vajíčkama, který jsem mu zrovna uvařila....a já se dusím a dusím.....když jsem to vydejchala, tak mu říkám, ještě se skelničkou v ruce... " já se tu dusím a ty se klidně cpeš a nezachraňuješ mě"...a on na to " no kdybych slyšel tu skleničku spadnout na zem,tak bych tě zachraňoval...."...to je úrpveň, tyhle jeho průpovídky mě dostáají....já mu uvařím večeři a on se cpe a nechal by mě upadnout na zem i s tou skleničkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, diky za gratulace :-) ale jinak teda fakt nestiham diskuzi, jede to tu silenou rychlosti a uz jsem zjistila, kdo je ten nas chlapak v diskuzi :-) takze vitem dartsmane :-)) by me zajimalo, jestli spis pripravujes svatbu ty, nebo nevesta?
Odpovědět
Profilova fotka
aci - malinko mě to pobavil,..i když by mě tohle asi taky malinko vytoč:-)....naštěstí o tom jenom čtu ;-) ale co když se to po svatbě změní:-)
Odpovědět
zelvi: on to samo myslel jen v legraci, ale i tak mě to dostává.....jo taky říkal, že snubáky mě nechá prohlédnout jen jednou a pak je schová až do svatby, abych je nevykoukala....má nějaký roupy chlapec v poslední době, budu ho muset trošku zpražit...:-) tuhle jsme se tu bavily o mém závoji....některá z vás navrhovala, abych si vzala klobouček...tak jsem to doma navrhla a překvapivě mi bylo řečeno, že mi klobouky sluší a že on proti tomu nic nenamítá...tak asi místo závoje začnu shánět klobouk....
Odpovědět
Ahojky holčinky....teda musím vám říct,že jsem se na dnešek tak moc těšila...byli jsme domluvení,že pojedeme pro prstýnky.....ale teď tady sedím a nevím,zda jsem víc naštvaná nebo smutná.... Pepča mne vyzvedl v práci,jeli jsme do Žatce pro prstýnky(budou stát cca 12.600 Kč a hotové tak max do 4 týdnů)..pak jsme jeli do MOstu...tak jsem se podívala do CA,udělal si v BAumaxu radost novým květináčem na orchidejky.....a pak jsme se vraceli..a to to začalo....jeli jsme domů přes Pepovu mámu,tak nevím proč jí to Pepča řekl...holky kdybyste viděly,ten její ksicht.....a pak jsme jeli ještě k našim a můj táta diktátor zase navrhnul další tři varianty svatební hostiny....když jsem mu řekla,že si to uděláme po svém a že mne to nebaví pořád měnit...tak nejdřív nevěděl co říct,ale pak mi řekl,že jsem marnotratná,že si nevážím peněz a že si myslím,že se na všechno vydělává lehce.....jako NIKDY...to zdůrazňuju,jsem u neřekla,že od něj chci něco,co se týká svatby zaplatit....peníze máme své a od nikoho nic nechceme(a Pepčovo máma teda ani neměla v úmyslu nám něco dávat)..... Aci ten klobouk mne napadl,protože jsem ho viděla na jedné holčince co měla takové podobné "vílí" šaty...tak by to mohlo být hezké....A hlavně budeš originální....klobouk má málokdo!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, super, že máte prstýnky! A to, co ti řekl táta je fakt hnusný... Jakože vážně hodně hnusný, on se takhle chová normálně? A když si to všechno platíte sami, tak jim nic neříkejte - já vím, člověk se o to chce podělit, ale když místo toho, aby byli rádi, že to s nima chcete probrat, hází ksichty a mají blbý kecy, tak tůdle... Tchýni si představit umím, ale u toho táty by mě to hodně mrzelo... Co se mu nelíbí na vaší hostině? Nebo to prostě dělá z plezíru? Aci: Ty jo, klobouček bude fakt šmrncovní záležitost - držím pěsti, abys našla ten pravý jediný dokonalý! ;-)
Odpovědět
janicka: to je od táty ošklivý....někdy je lepší fakt neříkat, co ty věci stojí, moje babička to taky nemohla vydýchat, že dám za šaty 13000 a měla k tomu hodně jedovatých keců...:-( raduj se z toho, že máte prstýnky a t ošklivé nech plavat... akorát nevím, kde se takové svatební kloboučky hledají :-( to mají tak akorát v těch salonech, ne?
Odpovědět
ahojky janička: mě táta zrovna včera udělal taky scénu, a to jsem jenom řekla že úřad se přesouvá o ulici dál v našem termínu, když jsem mu to oznámila začal mi vykládat at si to uděláme třeba na zámku, prostě uplně mimo, byla jsem včera uplně na přášky. Zařídil nám sice koláčky. ale jinak jsem vše zařídili s mým miláčkem sami, ale když jsem mu řekla že jsem to zářidila odvětil mi na to že jsem jájinek. síla co. jinak všechno už máme zařízené,
Odpovědět
Profilova fotka
janicko - nic si z toho nedělej,..budoucí tchán nám taky párkrát s úsměvem a hrozně vtipně řekl že by jsme ty peníze neměli rozhazovat,...že nám pak stotisíc bude chybět. ale jelikož vím že nám nic platit nebude, dokonce ani cukroví pro jeho stranu,...tak jsem to ještě s větším úsměvem pustila z hlavy,...za jedno komu mi v dnešní době nechybělo stotisíc?,.....a na druhou stranu našetřili jsme si na to sami,....takže at si kdo chce co chce říká,....nenecháme se otrávit. Naši nám přispívají nemalou částkou a zbytek si platíme sami.
Odpovědět
Profilova fotka
aci - zkus třeba na netu svatebniatelier
Odpovědět
Profilova fotka
ale jsou to docela pálky, docela mě to až zarazilo
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak taky na netu caxa tady půjčují a když si tu fotku zvětšíš tak tam mají pod fotkou i ceny půjčovného a to už vypadá lépe,..tohle je jen pro inspiraci,...je to v Olomouci, ale určitě něco podobného budou mít i někde v Praze
Odpovědět
Aci tady je docela takovej odvážnej klobouček...ale je kráááásnej!!!MYslím ten velký..... http://www.svatby-most.cz/doplnky-a-o... Jinak asi budeš muset šmějdit po salonech-doplňky...tam nejspíš bude.Zkoušela jsi zadat do vyhledavače svatební klobouk???? Jinak díky za podporu.Kyybych chtěla za svatbu utratit sto tisíc,tak fajn(ikdyž pokud si je sama našetřím,tak nikomu do toho nic není,ani kdyby stála milion)..ale já jsem původně chtěla svatbu klasickou,v restauraci s oběděm,rautem,hudbou....pak jsme to dali do jiné,menší restaurace bez hudby....pak jsme sehnali sál s kuchyní zdarma,takže by se jen objednalo jídlo.....no a nakonec to asi dopadne tak,že půjdeme do restaurace..ale tak nějak neformálně...jídlo bude jen takové kdo si co objedná,na co bude mít chuť dle jídelního lístku.I když alespoň oběd bych si přála zachovat.... No bude to ještě veselý..ale hlavně budu mít prstýnky,oznámení,cukroví,šaty(táta mi vnucoval kostým...vrrrrrr...stejně bych si ho nikam nikdy nevzala a akorát by to chytalo moly ve skříni...navíc nejsem stará rampeurda co se vdává po 3 v životě.......) dle svého...tak mne už snad nic nena*ere ;-)
Odpovědět
Ahojky! jen se hlásim, ale včera nám vypad internet a dneska mám úplně příšerný nesvatební starosti... takže se snažim vás dočítat, ale moc nevnímám a zrovna je tu toho tolik... :-S Akorát jsem tu zaregistrovala nějakýho ženicha ;-) Takže dartsmen: Ahoj! astrel a jizi: jsem teda zvládla zaznamenat, že na rozdíl ode mě máte za sebou studijní úspěchy - takže gratulace veliká! Já bohužel řešim naprosto opačnej problém - svojí blbost a laxnost, který se mi teď vrátily jak bumerang, a zrovna před svatbou :-( Už se nemůžu dočkat, až budu pani V...ová, že snad nechám všechny ty neúspěchy slečny Z...ový někde daleko vzadu a budem už řešit s čistym štítem jenom buducí rodinu, bydlení a tak.
Odpovědět
tak už brouzdám...našla jsem pěknou stránku - wewewe meluzina cz...mají tam spoustu klobouků...
Odpovědět
janicka: díky, ale ty jsou dooost extravagantní :-) docela mě to nadchlo...
Odpovědět
Profilova fotka
janičko - že jsem tak smělá,..my už to tady dřív probírali,...jaký plánujete rozpočet od A do Z
Odpovědět
zelvi: já jsem tuhla přemýšlela, kolik to asi vyjde, ale řekla jsem si ,že to nesmím sečít na konci...my nějaké peníze vyděláváme, takže se nebojíme, že bsyme to nezaplatili, ale v součtu to bude pěkná pálka, ono 70 lidí je 70 lidí...:-( včera nás překvapil přítelův šéf - on už v té firmičce dělá dlouho a jeho šéf je docela při penězích a rád pustí chlup, tak mu řekl,že si máme vybrat svatební dar v dostatečně vysoké hodnotě..to mě docela potěšilo :-)
Odpovědět
zelvi peníze máme i na svatbu za 100 tisíc,ale nechceme to do toho dát.....pro nás to jsou docela vyhozené peníze(chceme se znovu pokusit o miminko,stavět barák),takže si představujeme tak 40 tis.max.A myslím,že se do toho i vejdeme...největším vydáním bývá hostina a pokud jí pojmeme takto neformálně,tak si myslím,že jí srazíme klidně tak na 10.000 Kč....kytky potřebujeme jen 4(já,moje mamka,Pepčovo máma a pak taková specialita...Pepčovi loni zemřel táta,takže jsem chtěla v podobném duchu jako budeme mít svatebku,i jednu pro tátu na hrob.Pepča tam v pátek určitě půjde....myslím,že to sice pro něj bude moc těžké a určitě se to neobejde bez slziček..ale aby tam nešel mi přijde neslušné....)navíc moje kamarádka co půjde na stavbu je floristka,takže věřím,že vymyslí něco,ale byly podobné,ale zároveň jiné(dle příloežitosti na kterou bude použita).Joo a výzdoby na auto budu mít z břečťanu,zdarma....Dokonce i ta kamarádla se loni vdávala,takže mi půjčí svou organzu na auta.Oznamka budou stát 1000,holič myslím taky tak nějak,jo akorát velkou položkou je fotografka 3750.No a cukroví budeme mít taky od příbuzné,jen dort od profíka... Takže asi tak nějak.....
Odpovědět
Aci kamarádka se vdávala loni,měla okolo 50 hostů a platili 72.000Kč A kolega z bývalé práce měl okolo 90 hostů a platili asi 150.000 Kč Je to individuální....ale zase ve velkoměstech jako je Praha nebo Liberec vyděláváte určitě víc...a pokud se najde šiková restaurace,tak to nemusí být zase takový problém.... Zatím fungujeme tak,že si neodpírám nic,co bych si přála nebo se mi líbilo(uvidíme časem....)....dneska přišla ta bílá kravata...je nádherná,jenže jaksi nejde k tomu obleku...chichi..detail :-D :-D :-o Takže jak jsme dneska byli v Mostě,tak jsme koukali na černý oblek s proužkem....pojdeme do Mostu ještě za 3 týdny pro opravený telefon,tak si myslím,že do té doby Pepču udolám....byla to dobrá kvalita,dobrá cena a byl s vestičkou....a i Pepčovi myslím padl do oka...
Odpovědět
janicka: nj, je to pálka, proto jsem volili k jídlu jen raut a pozdní oběd, abychom trošku ušetřili...ale stejně jen 50 tis. padne na hostinu....ale nějak to zvládneme, svatba je jednou za život....počítám že celkově se vším všudy to vyjde tak na 140 tis.
Odpovědět
jani: koukám taky to máte s rodičema veselý. Ten kostým jako mysle tvůj tatík vážně?? Vdyť se mu poprvé vdává dcera, to tě nechce vidět jako princeznu v šatech? =-) Koukal jsem, že se řšešily kytky - tak jsem si vzpomněla aspoň na jednu dobrou zprávu ze včerejška - asi jsem našla květinářství. pani řikala, že svatební kytice počítá normálně podle materiálu, jako kdyby to byla jakákoliv jiná kytka. takže prej většinou tak 5 - 700. Teď prej dělala jednu za 1200, ale tam byly drahý kaly. Ale chce radši dvě varianty, kdyby náhodou nepřišly přesně ty kytky, co budou objednaný. Toho se docela bojim, já mám vysněný ty růže, přesně vim, jakou barvu... Jo, a naší pětiletý nejmenší svatebčance taky uvažuju, co za kytku - asi jí dám taky něco na packu. Vlásky má krátký, tak do vlásků asi nic, a košíček nechci, pře cejenom, ty děti to nebaví celou dobu tahat. A víte co? já dneska přišla domů s nervama úplně na maděru - a přítel mě překvapil velkým bižu prstýnkem s kytičkama, kterej je mi bohužel fakt velkej, takže si ho dám asi spíš na šňůrku na krk (zkoušel ho podle svejch prstů :-N ), ale prej je jak od Arabely x-) Tak mě normálně rozbrečel - jak kdyby cejtil že je mi dneska fakt ouvej.
Odpovědět
krtek: no tos měla pěkný závěr dne, romantika jako blázen...:-) to mě ten můj jednou taky překvapil...psala jsem mu z práce přes icq, že mám blbej den a že je mi smutno ....a večer jsem přišla domů a na stole kytka proti smutku :-) ...ale stalo se to jen jednou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?