Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Holky ten polšářek na prstýnky si taky musím pořídit nebo ne???
Odpovědět
Aci: Holka, tak tobě ty šaty fakt seknou! ;-) A pokud je nebudeš chtít prodávat, tak ta zelená je tam taky hezká! Pokud máš v plánu je pak prodat, myslím, že by to zhoršilo jejich prodejnost.
Odpovědět
Zelvi, menu jen hezký nápad :-) A co se sezení nevěsty týče, tak si myslím, že by měla sedět po pravici ženicha. Alespoň dle nákresů v knize etikety ;-)
Odpovědět
Souhlasím se Sal ;-)
Odpovědět
Jani, to víš, že nemusíš :-N Já třeba polštářek určitě mít nebudu. Buď dám prstýnek do nějakého písku nebo šutříků na skleněném podnose a neo do nějakých kytek, to už jsem tu taky u jedné holčiny viděla a moc se mi to líbilo :-)
Odpovědět
Holky teda já si občas připadám jako hodně velkej mimoň..... myslela jsem,že prostě prstýnky odevzdám při příjezdu té zapisovatelce a oni už je připraví...ale ani to co píše Sal jsem nevěděla.... :-N :-N :-N
Odpovědět
Tak i to je možné, že ti je tam připraví matrikářka. Pokud bych neměla v plánu tohle, tak vím, že v kostele by je dali an nějaký nerezový tácek s bílým kapesníček a bylo by :-)
Odpovědět
Aha,tak jsem zase chytřejší.Díky Jinak jsem se teď ptala holek v jiném témátku...jsou z města,kam se chystám na zkoušku šatů a salon,který mi kamarádka pohanila,tak ony vychvalují...Už se mi to stalo snad po 3......tady někdo strašně chválil jeden salon v Roudnici a od někoho jiného jsem se dozvěděla,že tam jsou nepříjemný a šaty mají v nedobrém stavu....Takže asi nemá moc smysl dát na názor někoho jiného a prostě si projít všechno....Co člověk,to názor....
Odpovědět
Profilova fotka
janičko - to máš asi pravdu,....každýmu vyhovuje něco jiného,....třeba můj salon, kde mám šaty tak ten tady taky jedna nevěsta strašně haněla, že je tam svérázná majitelka,....ale šlo o to že ji po pravdě řekla tohle vám dělá malý prsa, tohle boky,....to je opravdu co člověk to názor,...protože mě je tohle stokrát příjemnější, nežtřeba poslouchat jak všechno na mě je úžasný,....chápeš jak to myslím
Odpovědět
Ahoj! Tak V Brandejse maj na prstýnky takovej tácek - jako skleněný broušený srdíčko (nebo minimálně ho tam měli dřív). Mně se teda moc nelíbí, ale uvidim - když mě to chytne, tak vyrobim polštářek, když ne, tak to bude na jejich. Každá matrika na prstýnky něco má, většinou skleněnej nebo nerez táceček podle mě. Ale ne každýmu se to holt líbí. Mně se moc líběj ty polštářky, jsem taková hračička :-N Ale už takhle je těch drobností na připravování až nad hlavu. aci: Jako třeba zelenou průsvitnou látku zakomponovat jako jeden z těch "lístků" na sukni? to by mohlo vypadat dobře, budeš originální! Ale je fakt, že pak ty šaty těžko prodáš, jak píše salomme. Já teda vim od začátku, že svoje svatbení šaty v žádným případě prodávat nebudu ;-)
Odpovědět
aci: Aha, koukám, že ty už jsi to zoušela, tu zelenou! Tak v tý vlečce to vypadá fakt hezky! Takhle nějak ne moc symetricky by se mi to líbilo. Ale to "tělo" bych asi aky nechala bílý. To sis hrála s barvičkama na počítači? Vypadá to docela reálně ;-) Jako celý bílý jsou čistší a elegantnější ty šaty, ale s tou zelenou jsou zase takový "vílí" :-)
Odpovědět
díky holky za recenze :-) no jo, jen jsem to tak zkoušela, včera jsem totiž mimo bílé látky koupila i dva metry zelené, tak nevím...asi se to tam na zkoušce našpednlí a pak se uvidí, jak to bude vypadat....ještě zkusím nějaký vartianty, jako třeba zelený spodek, jako jen tu poslední spodní čáast...uvidíme...je fak, že sezadu na té sukni to vypadá dobře, ale zepředu si s tou zelenou moc nevím rady janicka: já přemýšlím, že dám prstýnky matrikářce, mě je t asi jedno, na čem budou ležet, maximálně dodám nějaký tácek s kamnínky a jednou kytičkou, polštřek nebude zelvi:jmenovky jsou super a meníčko taky pěkné, musím ho ještě vyrobit, ale až doladíme s restaurací, co bude k jídlu... jo chci se zeptat, na jmenovky píšte ty lidi jak? jako "stejda Karel" nebo "strýc Karel" nebo "strýc Karel Vopička" nebo jen "Karel Vopička"...ted myslím rodinu, protože u kamarádů je to jasný, tam by mělo přijít jméno i příjmení...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aci - původně jsem tam měla např, strejda Pařil(fakt se tak jmenuje :-D :-D ) ale v práci kde jsem to tiskla jsem vzbudila velké veselí, takže nakonec tam mám formáleně strýc Pařil,....u kamarádů máme jen křestní jména,...akorát se nám tam sejdou tři Jany, takže tam jsme to řešili stylem Jana D., ....no a jinak maminka nevěsty, bratr nevěsty,...ale třeba u sestřenice jsem nepsala sestřenice, ale jen jméno,...vlastně když nad tím tak přemýšlím tak pouze u rodičů, babičky a sourozenců nemám jména,...jinak u všech ostatních mámejen křestní. :-D :-D a u tetiček a strejdů máme strýc a příjmení :-D
Odpovědět
já jsem nad tím přávě přemýšlela, jestli nespisovně "strejda" nebo jak...nebojestli napsat všechny jméno a příjmení...uvidím, ajk to dopadne..to je dneska odpolende,taky u vás tak leje jako tady?
Odpovědět
Ahoj holky. U nás dnes proběhlo oficiální oznámení rodičům. Naši trochu překvapení, ale asi to už čekali a přítelovi rodiče totálně v pohodě, ti to čekali prý už dávno :-D Takže teď už se u nás začalo přemýšlet, kdo všechno se pozve a co bude k jídlu a kde to bude....Takže příští týden se jdeme zeptat na ten náš zámek, jestli nám to tam povolí. Pokud ne, máme i další variantu, ale já bych nejraději ten zámek. Ségra už začala vymýšlet skleničky a výzdobu (pracuje na hotelové škole, kde to vyučuje), takže asi to nakonec nechám na ní, má s tím přeci jen větší zkušenosti. Teď momentálně všichni listují v časopisech a vybrají si oblečení :-N
Odpovědět
salome: tak to je důležitý, že to všichni vzali pozitivně...máš dobrý,že ségra studuje hotelovku, aspon ti ledas sčím pomůže :-) moje tchýně bude mít modrý kostýmek s bublinkama, tak jsem na ní zvědavá....
Odpovědět
holky potřebuju poradit....jak jsem tady už psala,s Pepčou nehnu a vezme si ten oblek co má v albíčku....chtěla bych ale alepoň novou kravatu a bílou košili....děsně se mi líbí tahle: http://www.kravatak.cz/kravaty/jednob... takže bílá košile,bílá kravata a ten antracitový oblek...dokážete si to něko představit???Jak by to vypadalo? Jinak mám pak ještě variantu: http://www.kravatak.cz/kravaty/vzorov... ale nebude za šedou myš??? tahle by se mi zase hodila k oranžovým kalám: http://www.kravaty-motylci.cz/118-kra... Jako moje favoritka je ta první bílá s bílou košilí...ale nevím.....
Odpovědět
Jinak u nás to bylo jednoduché....když jsme ohlásili,že čekáme rodinu..tak tátovo první bylo a kdy se vezmete..je ze staré školy,takže mít dítě za svobodna se mu moc nelíbilo...ale kdyby se to nepokazilo,tak to tak dopadlo.....takže teĎ když jsem se začala s mamkou bavit o tom,že bychom se v září vzali,tak naši byli pro. A Pepčovo mamka je taková...nevím jak to přesně popsat....mám z ní pocit,že jí moc nezajímá,co děláme. Můj táta hned řekl,že jako otec nevěsty platí hostinu...jenže je mi to dost hloupé,Pepčovo máma nám totiž určitě nic nedá....a zase sosat naše jen proto že jsou šetřiví a mysleli na to,že mají dítě a bude se jednou vdávat.....
Odpovědět
janicka: mě se líbí ta první kravata..no bílá bude asi méně výrazná, ale tak já myslím, že to nevadí, nemusí mít každý chlap kontrastní kravatu
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... tady tento ženich to tak má....
Odpovědět
to přece záleží na tobě, jak se rozhodneš, jakou bude mít kravat, když se ti líbí bílá, tak mu dej bílou, já myslím, že to nevypadá zle....akorát na fotkách asi nebude moc vidět,ale myslím že v zásadě proti tomu nic není...
Odpovědět
On je hezký i ten set co jsem mu kupovala na loňskou svatbu.-..jenže ta barva je taková blbá...teda alespoň mi tak připadá...k tomu se mi nebude hodit žádná kytka.....to ta bílá mi přijde lepší...jen jsem si jí představovala s novým černým oblekem...ale mám doma tvrdohlavce obecnýho ]-( ]-(
Odpovědět
k oranžové se hodí hodně kytek, toho se neboj...třeba kaly, nebo růže, nebo gerbery....jestli je to tedy oranžová...vypadá to tak na fotce, taková lososová :-) Ten můj je úplně stejný, co se týká obleku, bylo jedniný štěstí, že ten jeho stávající se na svatbu vůbec nehodí - má zelenošedý ze stojáčkem, ještě ze státnic (5 let)
Odpovědět
aci: Ségra ji nestuduje, ona tam vyučuje :-)
Odpovědět
salome: no tak tím lépe :-) to je ještě ta lepší varianta...ale taky jsem slyšela, že to není ideální, nevím, kdo to tu psal, že vzal sebou maminku na schůzku do restaturace, kde bude hostina a maminka přitom je také restauratérka, tak prý z toho byl trapásek, protože maminka měla velice všetečné otázky :-D
Odpovědět
Aci psala jsem to ve fofru,šli jsme k našim grilovat...máš pravdu je to lososová....chtěla jsem to ton v tonu....Jedině bych musela mít bílou kytku..když mne tak nějak chytla ta co mám jako první v albíčku.... Jinak jsme dneska zase u našich řešili hostinu...holky to bude ještě veselý..každý má jiné představy a každý má potřebu si k tomu něco říct..ale ještě že je Pepča takovej(to ho musím moc pochválit)že si všechny názory vyslechne,ale konečné slovo bude jen na něm a na mě.
Odpovědět
jani: no a myslíš, že by ta kytka, co tě chytla nemohla být v kombinaci oranžovo -červená? tedy za předpokladu, že se ti líbí hlavně ty "bobulky" v té kytici, ty těžko změní barvu na oranžovou, ale růže oranžové být můžou....No jo, to je děs, jak něco řešíš s rodičema - naši naštěstí do jídla nemluvili, dokonce se poměrně rychle smířili s tím, že nebude oběd. Ale kecali do pozvaných hostů....jak moji, tak přítelovi rodiče..v tom jsme trochu ustopili
Odpovědět
Aci a jak to máte vy s hostinou a hudbou????
Odpovědět
Víš já nejsem moc příznivec tancování...ráda si posedím popovídám atancuju jen minimálně....takže bych sand hudbu ani mít nemusela...ale zase si říkám,že by to bylo takové chudé.... No za minulý týden jsem zařídila 3 věci,takže i tento týden bych v tom pokračovala(prstýnky,šaty,hostina).....
Odpovědět
Procházím teď albumy a tomuhle říkám stylová svatba 8-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?