Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky: Vám všem děkuji za podporu a budu se modlit, že vše bude v září OK, zálohu už jsme poslaly, takže už zbývá jen čekat, díky moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: Neboj, to bude OK, prstýnky budou nádherný a vy budete náramně spokojený! :-) Bajuch: A jak dlouho jste s mužem spolu? ... Ta hospoda zní skvěle - máte už v merku, co bude na menu?
Odpovědět
Profilova fotka
19. ledna jsme s miláčekm oslavili 4 roky... mámě vybranou svíčkovou na oběd a večer nějaké grilováníčko,vepřové,kuřecí,rybka teď řešíme předkrm bráním se zuby nehty šunkové rolce,chci něco jiného ale nakonec budud asi převálcována ženichem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baojch: U nás nakonec zvítězilo cosi jako krabí salát v broskvi... :-) Měl být žlutý meloun v parmský šunce, ale vzhledem k tomu, že bude večer v rautu a chtějí za něj o dvacet korun na porci v předkrmu víc, než za zbývající tři možnosti, vyhrála broskev... ;-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
jo to zní dobře mňam
Odpovědět
bajoch: vítej, ty tvoje šatky, to je nádhera a vůbec se neohlížej na to, že nevěsta musí být v bílém..nemusí. lowe: jistě to dopadne dobře a prstýnky dorazí včas
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Bajoch . vítám tě,..šatky jsou super
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky :-) to jsem asi potřebovala slyšet a co ty předkrmy nějaké další návrhy nebo inspirace prosím prosím? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to zelvinka: zdravím brňandu:-) jojo Kozí horku jsme taky chtěli ale přišli jsme pozdě....
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji, jste super, dnes vůbec nestíhám bajoch: máš krásné originál šatičky
Odpovědět
bajcohc: my budeme mít nějaký kuřecí salát v zeleném listu salátu, nebo v grepu...pak jsem slyšela někde nějakí plněná rajčata, ale to u nás nepřipadá v úvahu, já rajčata nejím...
Odpovědět
Profilova fotka
BAjoch - a kdy jste se tam byli ptát? tam je to fakt mazec s těma rezervacema
Odpovědět
Článek se načítá
Bajoch: ty šatičky vypadají moc krásně ;-) My budeme mít jako předkrm husí paštičky Fois Grais s bylinkovou bagetkou:-) Mňam... ;-)
Odpovědět
sarka: husí paštičky...mnam,t o bude určitě dobroučké....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bajoch:Ahoj taktě taky vítám ,máme taky stejný den svatbu.Tyšatyjsou nádherný i s tím přehozem.Takyjsem jednudobu váhalas vínovýma,mám je v albu. Mybudeme mít klasiku šunkovou rolku s křenem a svíčkovou a napůl s knedlíkem,červený bílí zelí a dva druhy masa
Odpovědět
Profilova fotka
kde zase všechny jste?
Odpovědět
ahojky děvčata, tak si představte že jsme s přítelem dostali od matriky dopis. svatbu máme 10.9: Ze se obřadní sín v praze 10 v magnitogorské kde jsme měli mít obřad přesouvá z technických důvodů do ulice moskevské v nějaké galerii kde nevím vůbec nevím jak to vypadá. Takže fakt dobrý to mě fakt potěšíli.
Odpovědět
mayner: no to je tedy pech....tak tam zkus brnknout a zeptat se, jde to je a dojít ot tam omrknout... Tak jsme dneska zamluvli prstýnky, budou max za 13300 se třemi brilinaty 2,5mm.Budou to ty, co mám v albu..
Odpovědět
Bajoch: Ahojky! Nevěsta nemusí být v bílé, jen musí mít odvahu a šaty si uhájit :) My budeme mít jako předkrm kuřecí koktejl v papuči :-) Rolku s křenem jsem zavrhla hned, pak se uvažovalo o nivě v hrušce, nebo taky v rajčeti, ale to se máti zdálo, že to nepujde ke svíčkové. A kuřecí koktejl máme rádi a v té papuči (něco jako těsto na věnečky) je to výborné. Aci: Tak to je hezké cena :)
Odpovědět
salome: kuřecí koktejl v papuči? no už ten název je výbornej :-) cena ujde, mohly být i levnější, ale já se levněji nedala ;-) jinde jsme je viděli za 17400, vyplatilo se obejít s obrázkem i jiná zlatnitví....
Odpovědět
Aci: I tak si myslím, že cena je hoooodně dobrá :) My taky obcházeli zlatnictví s obrázkem, ale nám všude říkali cenu buď stejnou nebo větší, tak jsme usoudili, že to asi objednáme přímo od těch lidí, kteří to měli na svých stránkách v nabídce. A zatím čekáme. Ani nechtěli zálohu, což mě překvapilo.
Odpovědět
Profilova fotka
bajoch: vítej a přidávám se k těm tvým šatičkám,jsou háhodou super,úplný origoš ;-) .... Holky,tak už máme objednané prstýnky,byli tam jedny,které byli boží,ale je fakt,že ty byli úplně nové a stál jeden 9500,-- což se mi zdá už dost. Tak jsme si vybrali bílé zlato se žlutým,s takovým vlnovým rytím + já tam budu mít ještě navíc kamínek. Dohromady nás ty prstýnky vyjdou na 9500,-- + 200 kč za ten šutr (ale briliant to není :-) ,je to zirkon,ale to mi je jedno,opravdu...),akorát jsem se ptala,jaká je pravděpodobnost,že ten kamínek může vypadnout,a paní říkala,že za těch 5 let co tam dělá,se ještě nestalo,aby to přišel někdo reklamovat :-N . Akorát s těma velikostma,to byl gol :-D ,mám úzké prsty,ale výrazný kloub (a v horku či v nervozitě mi prsty natékají),ale objednala jsem si vel.53,no a přítel?? Též má výrazný kloub,no ten má pracky jak slon (o proti mě :-D ),a má vel.66..... No snad to na ty prsty v ten svat.den navlíknem hihihi :-)
Odpovědět
salome: navíc je budeme mít hotové za 14 dní a ještě si je v polovině vyzkoušíme a oni je kdyžtak předělají....a tedka už to vypadá, že se moc chlubím, tak se omlouvám :-) ale mám z toho radost. Nechtěli zálohu? to je zvláštní...tak snad to bude dobré..my dávali jen 1000 kč, to je skoro jako nic v poměru s konečnou částkou... Jani:já mám velikost 53 a přítel 63...akorát o 10..9500 je pěkná cena, v takovou jsem původně doufala, ale je fakt, že nemít tam ty brilianty, tak jsou prstýnky o 4000 levnější...
Odpovědět
Profilova fotka
aci - to je přeci v ppořádku, že máš radost a chceš se o ni podělit,navíc to máte fakt za super cenu:-)jinak já mám velikost 54,5 a přítel kvůli kloubu 66.
Odpovědět
zelvi: dík, to mě těší, že se tu můžu chlubit :-) doma to nevyzní, ti se v cenách neorientují :-)
Odpovědět
Ahoj! konečně jsem doma z práce. jsem dneska byla na místě, kde sice je internet, ale zaheslovanej, takže jenom pro jednu určitou osobu ]-( My ostatní že prej si tam řešíme svoje osobní věci, tak nám to heslo nedaj.) Tak jsem tam holt osm hodin čuměla do knížky a z okna, protože v tomhle počasí fakt nejni co dělat - nejdou lidi. To bych ráda věděla, jakej rozdíl je v tom, jestli si čtu knížku, nebo jestli si čtu na netu... =-) lowe: já bych do těch prstýnků taky šla, na pana Kouřila jsou tu zaitm samý dobrý reference ;-) bajoch: Ahoj! Ty čaty jsou neradiční, ale krásný! A rozhodně byc nbeřekle, že nejdou svatební (přece jenom - bílá tam je ;-) a i kdyby ne, dneska už je spousta nevěst, který chtěj něco jinýho než bílou klasiku). Ta platba na apríla mě rozesmála - my se spřítelem na apríla sestěhovávali :-N
Odpovědět
aci: my máme taky o 10 - já 50 ) a půl teda), přítel 60. Jinak koukám, že kdo dosud prstýnky zřízený neměl, tak už má - tak to je super! mayner: ty jo, to bych ty "technický důvody" asi chtěla znát. To je teda jednání fakt... Ale třeba to nakonec v galerii bude ještě hezčí ;-) bajoch: já se taky bránila rolce zuby nehty, dokonce jsem nechtěla předkrm klasickej žádnej, jenom nějaký pečivo s máslíčkama pro zájemce. Mně by nejlíp vyhovovaly rajčata s mozzarellou. Ale holt ženich se prej bez rolky neožení, "ujíždí" na tom celá jeho rodina :-S A já to zrovna nejim, tak budu asi bez předkrmu no... ježišmarjá, teď jsem si po sobě přečetla poslední odstavec v tom předchozim příspěvku - co jsem to tam blekotala??? No, omlouvám se, dneska mi ty prsty nějak stávkujou nebo co, tak snad to přeluštíte :-N
Odpovědět
Ehm, taková třešnička - jsem tu "potkala" svého fyzikáře z gymplu http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
krtek: hihihi, tak to je trefa..dneska jsem zrovna to album prohlížela a kroutila hlavou na tím,jak může některá nevěsta nacpat ženicha do bílého obleku.....neboj, všichni ten tvůj text pochopily, čteme mezi řádky :-)
Odpovědět
aci: Jo? Tak to je dobrý, já už ho málem po sobě znova nepochopila :-N Jinak "bílej ženich" ve mně vzbuzuje skoro dojetí - on byl na nás vždycky fajn, z gymplu už jsem 9 let, to je neskutečný... Takže ani neumim objetivně posoudit oblečení ani nic jinýho. Já si ho teda v roli ženicha vůbec moc představit nedovedu, ale fakt mu přeju, že "našel" :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?