Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klid, to je všude stejný, myslím, že jediná z nás, kdo tu má akčnějšího partnera, je Zelvinka :-) A z 350 šatů si určitě už nějaký hezký vybereš, a když ne, tak máš pořád v záloze Prahu, ne? Krabičky na výslužky chci vyrábět někdy během léta a kolik přijde do jedné koláčků nemám tušení - sladký jsem hodila s radostí na krk mamince, takže se od toho zvesela distancuju... ale až jim budu večer volat, zeptám se a dám vědět ;-)
Odpovědět
Jani: Fotky od fotografky jsou moc hezké :) A i ceny má docela rozumné. Jak dlouho ji budete na svatbě mít?
Odpovědět
jizi: Jak budeš vyrábět krabičky na výslužky? Jen nějak zdobit klasické krabičky a nebo je budeš skutečně celé tvořit?
Odpovědět
Profilova fotka
Salomme: Chci je vytvářet celý, tak snad to půjde...
Odpovědět
Salmi tohle mi poslala fotografka do mejlu: je potřeba dostatek casu na foceni novomanželu pekne foto neudelame za 15min počitejte že od 12.30 se bude fotit jen s vami a je treba urcite 45min v tydnu pred svatbou se spolu telefonicky spojime a doladime podrobnosti Jsem moc ráda..co totiž k smrti nesnáším je holič,zubař,gynekolog a fotograf.....tak snad před ženskou se lépe "otevřu" a bude se mi lépe spolupracovat... Jizi Praha to jistí,ale právě ty šaty s bolerkem co mám v albíčku mají i té druhé půjčovně v Mostě v té velikosti 46,takže kdyby to klaplo,tak by to bylo fajn. Jinak k Pepčovi...docela mne někdy štve,řekne ,že tohle nechci,tohle se mu nelíbí a tohle nekoupíme..ale že by v tom něco udělal sám..vrrrrrr.....Ale dneska začal špekulovat o těch oznámeních..řekla jsem mu cenu,kolik to bude stát celkem..a on pořád špekuloval....takže zjistil,že nestála 19,ale 24..tak jsem mu hezky miloučce,plazivě :-D vysvětlila,že z tamtěch jsem si nemohla vybrat,takže byl klídek.A dneska mi řekl,že když ho budu lochtat na bříšku(má tu kocovinu),tak že můžu mít přání jaké chi..chichi..takže jsem lochtala asi 10 minut a můžu si vybrat ty prstýnky ;-) ;-) ;-) ...to jsem ale šikulka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - díky já si myslela že sedím ženichovi po pravé ruce, ....ale zkoukla jsem několik videí ze svateb a všichni seděli naopak. tak sjem z toho takohá tumpachová :-( ,...třeba když píší že nevěsta sedí po pravici vedle ženicha tak myslí z pohledu, když stojíš před nimi a koukáš na ně?
Odpovědět
Profilova fotka
Zelvi: Podle mě bys měla sedět po jeho pravici z vašeho pohledu... Jani: Teda, Pepan to má dobrý :-) Začínám mu závidět... ;-)
Odpovědět
Ahojky! dočítám ;-) Mám fakt radost ze šatů, zatim skoro všem se líběj! Ženich teda ještě neviděl a jsem pořád na vážkách, jestli ukázat, nebo ne. Oznámko jsme chtěli stejně jako jizi - A4 přeložená na třetiny v obálce DL. Ale ten tisk je jak jsem koukala docela drahej, takže to nakonec asi smrksknu na A5 a bude takový pidi. Musim to nejdřív zkusit, ale jako dát 24 korun za jedno oznámko plus mašle plus obálka - to se mi na vlastní výrobu zdá skoro dost. jizi: hosty bych taky radši nekrájela :-D janicka: já budu mít výslužky takový trochu netradiční, spíš drobná pozornost, než klasika výslužka. Jestli to bude vypadat dobře, tak dostane každej host tácek - čtverec a na něm 6 koláčků (od každýho druhu jeden) a tři perníčky - asi srdíčka. zabalený v ncelofánu s mašlí. Jdu na další stránku :-D
Odpovědět
jani: jo jo, na tu vaší fotografku jsem se taky koukala - moc hezký fotky. Akorát poslední dobou se na ně nemůžu koukat, nějak mi to hlásí viry nebo co =-) :-S mně to taky podvědomě táhlo k fotografce - ženský ;-) A tvoje líčení tvojí domácí diplomacie mě fakt pobavilo - ty chlapi jsou fakt všichni stejný :-N Holky, já teď řešim, že se mi děsně zalíbila kytka, která je krémovo - meruňkovo (takový ty úplně jemňounce narůžovělý růže) fialová. A i líčení by se mi nakonec líbilo do fialova, jsem na to i zvyklá... jen nevim, aby to šlo k těm šatům. Ale všechno v jedný barvě nechci, aby to nebylo takový nudný, nevýrazný... Tak že bych tam šoupla tu fialovou. A jako na tý kytce to vypadá fakt dobře (myslim, že jsem tu dávala odkaz), ale nevim, jestli to bude fungovat v reálu... Co myslíte?
Odpovědět
Krtí neukazuj mu to...neměl by žádné překvápko!!A až bude den D,tak pak mu alespoń spadne čelist,jakou kočku si to vybral!!! ;-) ;-) Takže já jsem jednoznačně pro neukazování
Odpovědět
jani: Já asi taky. Jenom jestli to vydržim.
Odpovědět
Uvidíš,že vydržíš..když se nebude ptát,tak není důvod k ukazování...Zkouškou bude až kdyby se ptal :-. Já mám teda strach z toho abych 1.našla vhodné šaty..2nebyla při obřadu nervozní tak,že budu bulet jako blbec 3.aby se nám povedlo fotografování a já nebyla za kopyto..... Zelvi na naší poslední svatbě seděla nevěsta ženichovi po jeho levé ruce(když se podívám jako z jejich pohledu)
Odpovědět
Článek se načítá
jani: tak z focení mám taky obvy. já si prostě neumim inteligentně stoupnout a přítele to šíleně nebaví, tváří se dost často jak kakabus :-| Nebo oblíbenej "vtip" - stká si ruce před obličej - ale to si snad fotografce nedovolí, mně to dělá pořád :-N
Odpovědět
Víš co,když koukám na fotky od té fotografky,tak někteří jsou tak dokonalí,že si říkám,že takhle to nikdy nedokážu... Pepča naopak bude myslím v pohodě...je takový malý exhibicionista ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi a ajni - díky každej to sezení má fakt asi jinak, takže to uděláme jako při obřadu, nevěsta bude sedět na čestném místě, takže po pravé ruce ženicha. Jinak dneska jsem měla čásek, tak jsem vytvářela svatební menu()tak můžete juknout do alba, akorát ta fotka není moc ostrá:-) vytisknu si to v práci na čtvrtky barevně, a necchám si to dát pod folii, něco na styl občanky a řidičáku,...akorát velikostně polovina A4.
Odpovědět
uf, to je horzné všechno dčíst.....takže nejdřív kretk: pochvala šatů, jsou moc hezoučké a sluší ti...rozhodně je neukazuj skoromanželovi, vydrž to. já s tím taky mám problém se mu neukázat :-) janicka: oznámko příjemně jednoduché, jaá tkay nejsem na žádné kudrdlinky...a jinak,ten tvůj Pepča, to je mládenec k nakousnutí ;-) koukala jsem, že jste probraly kde co...takže já jsem pro svíčkovou, ale my oběd nemáme,budeme mít jen raut oznámení jsem poslal zatím těm, co jdou na hositnu, aby měli seznam darů, už tam jich je 5 rezervovaných a já jsem z toho našená :-D krabičky s výslužkou jsem taky řešila, nakonec budu mít malé dortové, budou tam dvě porce dortu, nějaké koláčky, minizákusky a cukroví - budu to dávat po svatbě a nikam jinam ne, ani před s oznámeníma...do práce donesu tak 14 dní předem krabici koláčků a sousedům co bydlí vedle taky, jinak to řešit nebudu fotografku mám ženskou, tak uviím, jak to s ní půjde, je to reportážní fotografka, né svatební zelvi: já myslím,ž e to najdeš někde tady, zkus ty články, co jsou na beremku, tam myslím byl zasedací pořádek dneska jsem byla v praze, v salonu, s tetou švadlenou okouknout hindu, aby podle nich ušila ty postal...už mám doma 15m látky a v pondělá vyrážím do plisovny, aby to naplisovali...takže budou šité a bude...ještě jsem si koupila kus zelené organzy, že bych tam dala občas zelený kousek, když mám tu svatbu do zelena..bylo by to super překvápko pro ženicha, který si myslí, že šaty budou bílé...co myslíte?
Odpovědět
To menu máš moc hezké....pamatuju si,že kamarádka taky dělala,nějaký svatební "pořádek" od rána až do večera,dostal to každý,aby věděl,co,kdy ,kde,v kolik a tak. Asi taky budu muset nad něčím popřemýšlet....jen mne štve,že mi cenovou nabídku na hostinu pošlou až tak do tří neděl:-(.Jinak jsem se i díky vám tady rozhodla pro svíčkovou...i když jsem si říkala,že svíčková se kuchaři nemusí vždy podařit,ale na staročeské se nedá zase až tak moc pokazit.....ale stejně jsem pro svíčkovou ;-) Teď trochu čmuchám po nějaké dortu..holky kolik stojí tak 2-3 patrový dort,potažený marcipánem????1000-1500Kč????
Odpovědět
Profilova fotka
janičko - nás vyjde na 1800kč dvoupatrový, ten hranatý co mám v albu pro 35lidí,...Velkej bude 30x30cm a horní patro 18x18cm.
Odpovědět
janičko: to přidej...tak dvakrát tolik....když ti ho budou vyrábět v cukrárně...přes známé to vyjde normálně...cukrárny na to hrozně rejžujou
Odpovědět
aha..no už jsem to zjistila..našla jsem si normálka stavetbní dorty..a tam na mne vykouknul jako první dort za 11.890 Kč..který se mi navíc vůbec nelíbil.....šla jsem do kolen :-p :-p :-p No uvidíme,máme cukrářku jako příbuznou z Pepčovo strany,i když žádné slevy z toho asi neplynou :-| ..tak jsem zvědavá,jak se vyžvejkne....Potřebovala bych vědět tu gramáž do krabky,ale nemůžu to nikde najít.Bere si 200 za kilo(a má ho úžasný-bereme si ho od ní každé Vánoce-má cca 25 druhů)..tak zase nechci objednávat nějaké haldy.....já myslím,že kamarádka měla snad 50 lidí a objednávala okolo 9 kilo cukroví.
Odpovědět
Přemýšlím ještě,že si Pepča sice nechá tento oblek(který mi bohužel nepřijde moc svatební-ale jiný nechce a je to tvrdohlavec,v tom s ním nehnu),ale chtěla bych do něj bílou košili a saténovou bílou kravatu...to byl vždy můj sem,ale do černého obleku.....myslíte,že by to nevypadalo blbě????
Odpovědět
janicka: já myslím, že ten jeho oblek je dobrý a bílo kravatu a košilis snese snadno
Odpovědět
Aci díky..já pořád nevím..jsem typ,který to musí vidět..nějak mi chybí představivost....zkusím si vzít to sako k nám do Prostějovský,jestli mi něco nabídnou.... A nebo varianta dvě je,že si prostě vezmu kytku z těch oranžovývh kal....ta k té jeho košili už půjde,ale ta původní co se mi líbila..do červena k té jeho kravatě fakt nejde :-( Holčinky ještě že vás mám,co já bych si počala ;-) Aci a to stihnete???Naplizovat,oměřit,nastříhat,vyzkoušet,ušít?????
Odpovědět
No já doufám že jo...tak do svatby je ještě 2,5 měsíce, tak by to mělo vyjít..hodila jsme do alba šaty v kombinaci bílá-zelená...trošk jsem si hrála v photoshopu....co vy na to?
Odpovědět
Aci myslím,že budeš z nás mít nejkrásnější šaty....jsou úžasný!!!A proč sis teda vlastně nevzala tyhle z půjčovny a raději šiješ???
Odpovědět
janicka: protže půjčovný je 13000 a ušití mě bude stát cca 7000 :-) nejkrásnější určitě nejsou...jsou jen jiný a neobvyklý
Odpovědět
Profilova fotka
aci - vapadá to suprově, určitě bych se toho nebála, v té vlečce je to suprové Janička - bílá kravata samozřejmě jde, ale jestli nebude příliž zanikat na bílé košili
Odpovědět
půjčovný 13.000...tak jsem si dneska po 2 sedla na zadek...to je hustý!!!!!A já si říkala,že 6,5 v evanii je fakt pálka.... Aci a jakpak s vlasama,už máš něco vymyšleno???A budeš mít závoj,čelenku???
Odpovědět
asi mít závoj nebudu, když to má ramínka....a účes? mám dva tipy v albu, ale moc nevím...asi nějké drobné zdobení do vlasů bude a jinak nic, mám je krátký, tak do ocásku a ne do culíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - přes prsa bych volila bílou barvu jak máš na druhé fotce
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?