Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ahoj holky, konečně jsem zase tu, byla jsem celý víkend bez netu. Byli jsme u přítelových rodičů seznamovat je s těma mýma, nechtěli jsme, aby se poznali až na svatbě... Všem děkuju za zhodnocení líčení a účesu, jsem vděčná za různé názory, protože člověk sám na sobě někdy těžko pozná, jestli to vypadá pěkně nebo ne. Jak jste se někdo ptal - už nevím kdo a nechce se mi to tu už znova dohledávat :) - tak na svatbě budu mít normálka brýle. Do tanečních nebo třeba na plavání jsem nosila i čočky, ale běžně nosím brýle, už ke mně patří, takže je budu mít i na svatbu. Navíc ženich je má taky a ten by čočky asi ani nechtěl, tak budeme aspoň hezky sladěný. :)
Odpovědět
Aci: to u nás nehrozí, do restaurace nejdeme, takže všechno bude dle nás :) Ale je pravda, že jít s mojí rodinou někam do restaurace je problém, máti i ségra jsou od řemesla a tudíž vidí ty chyby, které já třeba nevnímám.... Na hudbu mi dnes můj miláček řekl, že by zařídil cimbálku. Tak jsem zvědavá, zda se mu to povede. U nás mají všichni folklor rádi, můj by třeba skočil i nějaký ten verbuňk, aspoň by byla závbava :-N Ale jinak asi bude me mít jen CD.
Odpovědět
Tak jsme se vrátili z výletu do Kutný Hory, moc fajn to bylo. O jmenovkách jsem zrovna tuhle přemejšlela. Zvažuju dvě varianty - "teta Alžběta" nebo "teta ženicha". Ta první má výhodu, že si aspoň všichni zapamatujou jména a nebude jim snad dělat problém se oslovovat. Ale zase vůči starší generaci (konkrétně mojí babičce a dědovi) je to takový blbý - "babička Maruška". Tak jsem jí nikdy neřikala. Ale to by se zase dalo vyřešit tak, že bych tam dala jenom "babička" a "děda", protože to jsou jediní babi s dědou, co tam budou. Příjmení tam dávat určitě nebudu, přijde mi to moc formální. I když babičky jsem tak vždycky označovala, dokud jsem měla dvě ("babička N...ová a babička Z...ová). To je zase dilema...
Odpovědět
filu: To jsem se ptala asi já. Tobě to moc sluší i bez brýlí, víc ti vyniknou hezké oči. Ale záleží samozřejmně i na zvyku, proč se trápit s čočkama, když nemusíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Vás všechny zdravím po víkendu. tož jak bylo? U nás opět pracovní :-D . Tak zítra (snad) by jsme měli zajet na matriku a juknout na ty prstýnky,tak se už celkem těším. Teda pokud nás to tady nevyplaví,jak furt mluví v telce o těch přívalových deštích. :-N Myslíte si,že bych už ted mohla koupit čokoládové mince??? Určo do září vydrřží ni?? (teda pokud je nesež..u :-D ). I když vlastně někdo už tady má čokoládky udělané. Takže asi jo....hned na to junku.... ;-)
Odpovědět
janicka: my máme jen velký raut s předkrmem a polévkou....máme hostinu pro 70 lidí. Hudba bude DJ
Odpovědět
Jani a na co se ty mince používají????
Odpovědět
salome:cimbálka, to by bylo fajne :-) krtek: taky říkáme přímnením babička B..ová a babička T....a nebo babi z příbrami a babi z prahy...tak nevím, co tam napíšu jani:určitě ty čoko mince vyrží, čokoláda normální tkay vydrží,mají datum spotřeby, tak se na něj mrkni :-) filu: já budu mít taky brýle
Odpovědět
Profilova fotka
janicka. no já je nakoupím (tak kolem 100 Ks),a rozhážuje je po celým stole. No jen tak,někdo kupuje mandle v čokoládě (ale ty prý něco symbolizují). Jen se mi to líbí,a děcka budou aspoń tlačit do "bečky" :-D . Musím se na ně už mrknout,je na nich napsáno,myslím si "štěstí novomanželům"...??? Či něco podobného..... ;-)
Odpovědět
janak: Jojo, ty čoko mince si pamatuju jako dítě ze svateb...Ty mě na tom bavily nejvíc :-D Jinak já jako dítě svatby strašně nerada, během 5 let jsem byla na 6 svatbách a na každé to byla pro mě otrava...Tak snad aspoň ta moje mě bude bavit.
Odpovědět
Profilova fotka
salome. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, včera js,me si byli zahrát minigolf, takže už nezbyl čásek jít na net:-) Janičko - u mě vítězí úplně jasně ta první kravata, a doufám že se neztaprním,....ale příjde mi spíše světloulince šedá,...když to porovnáš s tím podkladem bílým co je pod ní,....ale i tak u mě vede. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ráno holky, normálně Vám musím hned napsat,než to zapomenu. Normálně se mi poprvé zdálo o mé svatbě. Hrůza.... :-D . Šaty se nikomu nelíbily,tak jsme spěchali z domu,že jsem si zapoměla vzít silonky a podvazek :-N ,přišla jsme na to až před kostelem,kde se už konala jiná svatba,a ti všichni kolem obdivovali tu "cizí" nevěstu 8-( ,a furt mi padal účes (i když ve skutečnosti chci mít rozpuštěné vlasy). Vím že jsem si gumičkou dělala copek,do něj zapíchla závoj (až má na čem držet :-N ) a měla jsem sponky jakési růžové srdíčka,či co.....A říkám furt mamce,že asi na svatbu by růžové srdíčka být neměli a mamka,že to je dobré..... No fůj,to byl sen..... :-D Holky tak u nás už "chčije",sice né moc,ale přece. Večer Vám písnu,jestli jsme byli na ty ptrstýnky ju? Mějte se.... ;-)
Odpovědět
jani: my jdeme dneska tkay na prstýnky, musím si vybert, jestli briliant 2mm nebo 3mm...zní to hrozně "marnotratně" :-) v Lbc neprší, dokonce prosvítá sluníčkoa to je co říct...
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY, tak mám konečně cenu na prstýnky, jsem docela mile překvapena, protože jsem si na p. Kouřila vymyslela spoustu věcí a teď doufám, že vše bude podle toho jak jsem mu dala instrukce. Ale co je horší, je dodání až začátek září, když svatba je 19.9. šly byste do toho Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: no jestli jsi spokojená tak bych do toho asi šla! Přece jenom,píšeš,že dodací lhůta je někdy na začátek září,a ty ji máš až více než za půlkou září....Takže ten p.Kouřil,asi musí vědět,že jí máš 19.9.tak snad asi ví,že je budete potřebovat. ;-) A slíbil Vám začátek září,což někde i musíte mít potvrzeno,takže to musí dodržet.....ne??? :-)
Odpovědět
lowe: Taky bych se toho nebála. Pan Kouřil je ten z Brna???
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: děkuji za podporu, určitě to ví, že svatbu máme 19.9. bude to vyrývat do prstýnku a potvrzené to máme všechno mailem salomme: je to zlatník z brna
Odpovědět
lowe...já bych to napsala někam do objednávky, nebo tak, aby to bylo psané, že to musíte mít do 10.9. třeba, protže svatba je 19.9.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno vespolek :-) Jani: Vítej do klubu! Nechci vidět, jak často se mi budou podobný sny zdát s blížícím se zářím, už teď si přijdu jako dost velkej magor :-D Lowe: Já bych se toho nebála - přinejhorším máte ještě skoro celý měsíc na případnou úpravu, ale jestli má pan zlatník dobrou pověst, neřešila bych to... Filu: Nevím, jestli jsem to už psala nebo si to jenom myslela - každopádně líčení je opravdu krásný! Moc ti sluší :-) Jdu mrknout, co jste ještě probíraly :-) Jo a jak jsem tu s někým řešila koláčky, tak mamka tvrdí, že sestře dávali 12 - 16 koláčků do krabičky, z 1 kg je prý 800 koláčků... A rovnou si ještě trochu postěžuju: moje maminka by se (vcelku logicky) ráda sešla se skoro-tchánovcema - jenže ti o to prostě nemají totálně zájem a už mě začíná pomalu a jistě iritovat, jak to neustále řeší - a to s každým, včetně rodinných známých, kolegyň v práci, neustále to cpe taťkovi a sestře a o mně ani nemluvě... Jasně, taky nechápu, že si neudělají jedno blbý odpoledne čas (tchán je v důchodu, takže ho má hafo) a nesejdou se, přeci jen - žení se jim syn, ne? Na druhou stranu, když nechtějí, tak nechtějí... proč tlačit na pilu?
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Ta kombinace se zelenou je super! A myslím, že bys je pak i prodala - protože se vždycky najde někdo, kdo chce mít trochu jiné šaty a tohle je ideální varianta! :-)
Odpovědět
ahoj holky já ted vůbec nestíhám sotva vás dočtu a můžu začít znova..a mezitím uplně jiný lidi..nestíhám
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím po víkendu, z diskuze jsem prolétla jen poslední dvě strany.. :-N :-N . Janicka: z kravat se mi líbí ta č. 3, bílá je fajn, ale na fotkách by nebyla vidět, což mi přijde trošku škoda... :-x :-x . Ale záleží samozřejmě na Vás:-). Aci: ty šaty s tou zelenou jsou prostě bomba, mooc Ti sluší, šla bych do toho ;-) ;-) Lowe: prstýnků bych se nebála, nikde jsem nečetla na p. Kouřila špatnou referenci kvůli nedodržení termínů... Filu: Líčení je super, moc Ti sluší i ty šperky ;-) ;-) . Brýle jsou asi o osobním pocitu, zvolila bych podle toho, co je Ti pohodlnější, přirozenější... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: jukla jsem Ti do alba,a souhlasím se sarkajak,ty postal s tou zelenou je opravdu hezké..... ;-) hlavně ta vlečka je úžasná....
Odpovědět
lowe: U něj jsme se taky byli kouknout a jeho bych se nebála, fakt vypadá seriózně a kdyby to nestihl, tak by to přiznal.
Odpovědět
dík holky za pozitivní reakce na zelený šaty :-) uvidím, jak to s nima dopadne, plisování je zadané, první vzorek bude v pátek a pak se uvidí jizi: a to tchánovici neprojevují vůbec žádný zájem? no sejít by se s tvýma rodičema určitě před svatbou měli...ale těžko je donutíš, když nechtějí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aci:S tím zeleným je to fakt hodně zajímavý a hlavně ti to sluší. lowe:Já bych se toho nebála a šlabych do toho. filu:Líčení krásný,sluší ti to i bez těch brýkí. Co se týká jmenovek mám u babiček babička ženicha a babička nevěsty.Pakještě svědkyně a její jméno a pak u všech jen jména.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu nová zářiová nevěsta :-) tak pomalu pročítám a rozkoukávám se. Jo a ktěm zeleným šatům se přidávám,jou supeeeeeeeeeeer! Já nemám taky zrovna tradiční,ženich jhe neviděl, spousty lidí jsemj imi zklamala, že mám mít bíle a žeto nejsou ani svatební šaty. Ale byla to láska na první pohled. Jsou to ty pravé.I když jsem hodně váhala.....právě kvuli tomu "netradičnu"zkoušet jsem je byla 3X :-D a zálohu jsem zapaltila na Apríla :-D Jinak celá svatba bude vínovo krémová. Máme už zařízené spousty věcí,nejvíc nám dala zabrat hudba ale tasnad už je taky za náma.
Odpovědět
Profilova fotka
Bajoch: Vítej mezi námi :-) Koukám, že se budeme vdávat ve stejný den :-D Máte vybraný moc hezký místo obřadu... Co hostina, kde bude? Dívala jsem se na ty tvoje vybrané šaty - takže budeš mít vínově vyšitý korzet a sukni bude bílá? Nebo bude mít na sobě ten vínový tyl (či co to je za materiál, v tomhle směru jsem dost nepoužitelná ;-))? V každým případě si z lidí nic nedělej, šaty jsou nádherný, budeš kouzelná nevěsta a komu se to nelíbí ten si může políbit víme co, že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo přesně tak to bude jen ten korzet tak jak na obrázku a sukně jen krémová bez toho přehozu. Hostinu máme v Brně, v naší oblíbené restauarci - pizzerii. Jsoutam moc milí a ochotní,hospůdka bude celá naše bez rezervačního poplatku,můžeme tam mítnašeho pejska a vlastní víno,předběžná kalkulace pro 37lidí je do 30 000.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?