Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka:Jo asi jo, hlavně aby se všichni bavili, měli co jíst, tancovat a nikdo se nepopral,to víš vesnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sidi - ale co by :-D :-D to bylo za svatbu :-D :-D kdyby se chlapi nepobili :-D :-D ne vážně, tohle doufám nebude probíhat ani u nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: Tak já jsem ještě dosrt neobjednávala,bylo mi (už 2x :-N ) řečeno,že stačí 1,5 před svatbou. Řekli doneste si fotku,jak chcete aby Váš dort vypadal,že ho podle ni udělají. No a právě,že budeme ještě objednávat ty minizákusky (radši).....
Odpovědět
Profilova fotka
jana:Jo tochápu,že teď je ještě brzo, ale už musím mít něco vybranýho a za slušný peníze.Nějaký mimizákuskybych takychtěla,ale budu mít ještě ty čoko fontány,tak aby toho nebylo moc
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: tak ty ceny u hajka jsou fakt hodne hodne nadsazeny :-N =-) to je des, jak na te svatbe firmy okradaji ]-(
Odpovědět
laura: minizákusky nás vyjdou 220 kilo tušim, nevim, kolik se jich vejde do kila, ale určitě to bude levnější než v cukrárně. S financema to máme úplně stejně jako aci. Akorát až bude mimčo, tak to asi budem muset přehodnotit. zatim neni potřeba. já byc asi nesnesla, aby nám šly peníze na jeden účet. by mi pak bylo blbý koupit si něco dražšího, když ani nevim, jestli mi na to zbyly "moje" peníze. A zároveň je mi jasný, že bych měla tendence přítele kontrolovat, za co utrácí. Zkrátka nedělalo by to dobrotu. Jinak už delší dobu uvažujem, že pořídíme třetí účet - společnej, ale zatim jsme se neshodli, kolim by tam kdo přispíval a ny co by ty peníze pak šly. Ale jelikož asi dostaneme nějaký penízky k svatbě, tak je pak použijem nejspíš jako základ. filu: S těma šatama mě skoro děsíš :-S Já mám napsáno, že první zkouška květen/červen a zatim nic, snažim se ovládat, abych nebyla za hysterku :-N Ale asi tam brzy zavolám, mám to zaplacený od února a jsme dohodnutý, že touhle dobou by se měly šít a do půlky srpna bejt hotový. před dovolenu je rozhodně chci mít doma! Jo, oznámko jsem teď viděla jedno úplně suprový! Jakože "desková hra". Formát A4 přehnutej napůl do "knížky", na první straně fotka, motto, nadpis (jako by šlo fakt jenom o hru), ivnitř vážně hra - téma cesta na místo obřadu, takový ty kolečka s různejmaúkolama a tak, a na konci to vypadá jak pravidla, ale vlastně je to program dne - kdy, kde, co a jak. A v obálce dva paňáčci z člobrda a kostka. Bomba! To "nahatý" je takový divný, trošku exhibicionismus ne? Jako proč ne, ale já bych to neudělala.
Odpovědět
Jo, a ta krásná svatba - tušim, že to fotila "naše" fotografka! Tak to mě fakt potěšilo, protože fotky jsou to moc pěkný, i když velkou roli tam hrajou i ty barvy a všechno. Ta kytice je naprosto úžasně barevná a nevěstě nádherně sedí x-) A s dortíkama - jsem včera koukala na e-party (myslim, že to byli oni) a to je teda hukot, ty ceny! Ale stačí kouknout do jiný kategorie a hle, pěkný dorty, pro cca 20 lidí - kolem 1000. A nám by teda úplně stačil. Ale asi bude z učiliště, já jim věřim ;-) Jo, teď jsem si uvědomila - i našeho 3,3 kilového psíka máme s přítelem napůl - ale já vlastně platila o kousíček víc, takže kdyby se dělilo, dostanu k tomu celej ocásek :-D :-D :-D
Odpovědět
teda vy jste toho napsaly.... sidi: dám fotku toho jejího dortu do alba...až jí najdu :-) krtek: když si vybereš jiný dort než svatební,tak překvapivě je jeho cena třetinová, i když vypadá skoro stejně...jen se nejmenuje svatební
Odpovědět
Holky, teda nechci drbat, ale co řikáte na takle oděnýho ženicha? http://www.beremese.cz/album/view.php... Jako třeba to má nějakej důvod, ale já si teda umim představit, že bych ženichovi odpustila nepřítomnost kravaty, možná i saka, ale přítomnost svetru fakt ne :-S
Odpovědět
krtek: Tak na tohle jsme koukali už s holkama v práci....Třeba je od jinud...jakože jiný kraj, jiný mrav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - miluji fialovou a lila barvu ale co je moc, to je příliš :-D :-D ,.....je to určitě slušivé, šik,...ale na svatbu?.. :-p to je moje odpvěď.............doufám že pak někdo nebude stejným způsobem kritizovat nás :-D :-D
Odpovědět
No mě akorát napadlo, že to vypadá trochu jako "golfová svatba" :-D Ale nevěsta je těžká klasika, tak teda nevim. A přijít jako chlap - host na takovou svatbu v kvádru, tak si připadám divně, asi jako ženská v bílejch šatech vedle nevěsty třeba ve fialovým... Se mohli aspoň domluvit a přijít tak všichni chlapi, to by bylo docela vtipný ;-) A rozhodně bych mu teda nedávala tu korzáž, to mně tam vadí snad nejvíc - ta kytka na čtverečkách!
Odpovědět
Článek se načítá
zelvi: Ale jo, ať mě kritzujou - tak když už to sem pověsim (jestli to sem pověsim), tak s tim počítám. já jsem se taky rozmejšlela, jestli se tu k tomu vyjadřovat, ale fakt to byl tak silnej dojem, že jsem musela. Pardon, jestli někoho třeba urazim :-x
Odpovědět
podle mě to je strašný .... :-D
Odpovědět
Já už radši mlčim, nerada bych někomu ublížila... Každopádně můj nastávající se vyjádřil, že by tak klidně šel taky, kdyby ovšem neměl odpor ke svetrům :-D
Odpovědět
Holky, já už začínám bejt nervózní z těch šatů. Už jsem tam chtěla dvakrát z práce zavolat (páč domů chodim docela pozdě a volat někam kolem sedmý, osmý večer už mi přijde blbý), ale pokaždý si zapomenu doma jejich číslo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Taky mi to přijde trochu jako: "Jééé, sorry, já zapomněl, že se dneska žením. No nic, dopatuju si tuhle jamku, a pak vyrazím..." - nevím, kdyby to měli někde na pláži / útesu / v jeskyni / atp. a ona nebyla nevěsta jako ze žurnálu sakum prdum se vším, co má mít, tak jo, proč ne... ale taky mi to přišlo krapet nesourodý... A přesně tak - pokud si sem dám svoje fotky, musím zákonitě počítat s tím, že se objeví lidi, kterým se nebudu líbit, kterým bude naše svatba připadat třeba přeplácaná, zbytečně pomézní nebo naopak zase málo... a budou mě komentovat - jestli mi to bude vadit, fotky sem nedám a vám třeba pošlu odkaz na nějaký web, kam je budu moct dát s vědomím, že je neuvidí nikdo, koho vůbec neznám... (muž příjemně překvapil - i jemu to přijde divný :-D) Sedmá, osmá mi ještě nijak pozdě nepřijde... Klidně tam brnkni (teda, teď už asi ne ;-))
Odpovědět
jizi: Když já navíc tak šíleně nerada telefonuju s kýmkoliv kromě rodičů a přítele :-N A vůbec, já jsem děsnej stydlín - já se musela kvůli zařizování svatby tak překonávat, bejt to před pár lety, tak to nezařídim - bych se prostě styděla někam volat a chodit domlouvat, jsem nemožná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: To si můžeme vzít za ruce a vyrazit směr Království bez telefonů :-) Nesnáším telefonování, mám z něj regulérní fóbii - když jsem se měla objednat na zkoušení šatů, hodinu jsem se rozdýchávala, než jsem tam zavolala... hrůza ... Takže tě naprosto chápu!! ;-)
Odpovědět
No to já nerada i osobně... Před, během, a dokonce nejvíc po schůzce s fotografkou jsem byla totálně mimo, úplně jsem cítila, jak jsem trapně rudá, zpocená - a přitom je to fakt moc fajn pani! Ale do telefonu navíc člověk nevidí reakce, navíc to trapný oboustranný mlčení, co se občas přihodí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Kdyby mlčení! Já bytostně nesnáším, když mi ten druhý nerozumí! Víš, takový to: "Františka Vopičková, dobrý den, já bych..." "Kdožé? Cožé? Já vás neslyším??" ... Brrrr... :-)
Odpovědět
jizi: :-N A taky je gól, když ten na druhým konci mluví třeba zároveň s někým jiným. Na to je expert můj přítel (ten během hovoru komentuje práci na počítači, kterou právě dělá) a taky jeho maminka. Minule měla na každým uchu jeden telefon a domlouvala nám třem (s tou osobou na druhým drátě) společnej sraz. Fakt úžasný - já pořád nevěděla, jestli mám mlčet, nebo se vyjadřovat, tak jsem se každou chvíli nablble ptala "to jako já? to bylo na mě?" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dřív jsem byla taky stydlín, ale práce mě naučila, moje práce jednat s dodavateli, takže buďto musím být suveren :-( a musím mít navrch, nebo tam nemám co dělat.
Odpovědět
zelvi: nápodobně...tkay jsem se dřív bála někam zavolat,a le od tý doby, co musím telefonovat pracovně jsem to docela překonala :-) akorát teda, když volám do autoserivsu, tak nevím..nerada po telefonu mluví o věcech, kterým nerozumím
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,já věděla,že zas nebudu moc dočítat. Mám teď internet jen v práci a teď sem dva dny v práci byla či spíš nebyla,ale dnes tu jsem sama, nic se nikde neděje žádné problémy. K té svatbě od krtka,ženich fakt vypadá zvláštně. Nikdy sem teda nebyla stryktní,že by se všechno mělo dodržovat,sama nedodržuju,ale jak s pan snoubenec oblékl se mi taky moc nelíbí. Já navíc moc nemám ráda tyhle skandinávské vzory ,jak byli jeden čas modní,tak to byl děs! Ale ted sem nedávno viděla fotky z jedné svatby,nevěsta šampaň,ženich taktéž a vzhledem k tomu,že on je tak trochu korpulentní,tak vypadal spíš jak sněhulák,měl ještě k tomu oranžovou kravatu :-) . No taky kritizuju a sama sem zvědavá na nás :-) . Co se financí týče tak mi máme taky vše dohromady. učty máme sice dva,chtěla sem zřídit jeden,ale mě víc vyhovuje poštovní a přítel chce mít internetový bankovnictví a já sem zas proti tomu.Takže když dávám peníze na stavbu,posílám to na přítelův účet a z něho převážně čerpáme.Můj účet je spíš takovej ten "šetřící".Aby sme neutratili všechno :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda: Sněhulák, haha, jsem si poprskala kafem monitor - není nad bujnou fantazii po ránu... Jinak jsem se včera úplně zapomněla pochlubit, že jsme sehnali u Bati nádherný boty pro muže na svatbu, jsou fakt bomba :-) Zelvi, Aci: S tím telefonováním to u mě bude asi muset být stejný jako u vás - jinak to nejspíš nikdy nezlomím :-|
Odpovědět
jizi: já se nazačátku v práci toho úplně děsila a fakt jsem se potila hrůzou.... :-( Ale tedka už je to dobrý :-)
Odpovědět
Krtku: ten telefonát zvládneš ;-) , jde přeci o svatební šaty... :-N =-) . Být Tebou, tak tam zavolám, tento způsob jednání se mi nezdá úplně šťastný... :-| ]-( . Já to mám obecně s telefonováním jak kdy, někdy pohoda, někdy blok... 8-( 8-( Svetr na svatbě nic moc, s tím golfem jste to trefily :-D :-D , ale každý to má podle svého gusta ;-) ;-) Jizi: dáš boty do alba? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: sněhulák, dobrý, to by měl slyšet můj přítel, který taky není žádný hubeňour, navíc ani moc nevyrostl, a chtěl světlý oblek, jo a je špinavej blond, tak jsem mu to rezolutně zamítla, že on prostě takovej oblek mít nemůže, i paní kde jsme ho kupovali, řekla, jasně černý, nebo tmavý, v žádném případě světlý ale toto bych mu přála slyšet :-D ¨ jinak něvěsta jak panenka a ženich to takhle pokazil, asi jsem také staromodní, ale prostě oblek by byl hezčí
Odpovědět
Profilova fotka
Sarkajak: Rozhodně :-) ... mně na ty svetrový svatbě fascinovala ještě jedna věc - všimly jste si, že všichni chlapi-svatebčani, byli v oblecích a kravatou? ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?