Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono šlo hlavně o pár fotek.A tady na té bylo jasně vidět,jak je důležité volit oblečení i kvůli focení.To že šaty a oblek byli šampaň vím odjinut,na fotce oba vypadali,že jsou oba v býílim.Tohle tvrdí vždycky můj přítel,je fanda do focení,že třeba černý oblek a šampaň nevěsta pak vypadá -ta nevěsta :-) -jako že je "ušmudlaná".To jsou takové kontrasty.Ale záleží pak na fotografovi jak pak ve finále fotky upraví. My to máme tak že já mám šaty bílé a ženich svetlešedý oblek,ale protože je taky blonďák sem začala trošku váhat.Ale byla sem u toho,když si to zkoušel a seklo mu to.No já nevim jestli sme neudělali blbost. No jinak co se telefonování týče,tak sem se do toho musela taky težce vpravovat,ale už sem psala,že sem osvč,tak mě to prostě muselo všechno dokopat,protože řadu věcí si holt musím obstarat sama.Jinak kdy te'd nerada telefonuju,jen když jde o nějakou nepříjemnost,což je logické ,ale někdy se nepříjemnosti po telefonu řešej líp :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jinak když se bavíte o kosočtvercovim ženichovi,tak známá zase jednou vyprávěla,ale už je to docela dlouho,že byla na jedné venkovské svatbě -nevěsta květinový šaty,proč ne slušely jí a hodily se k jejímu typu a ženich měl kostkovanou flanelovou košili a rifle.No každý ať si to udělá podle svého,ale zas nějakou úroveň by to mít mělo.My si z naší svatby děláme tak trochu legraci,ale v neoprénu :-) ,jak původně muj ženich navrhoval,taky nakonec nepůjde.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: já jsem o ženichovi měla jasno hnedka, černý oblek a hotovo já jsem původně chtěla taky šampan šaty, ale ženich řekl, jak ty píšeš, prej ty vypadají jak zapraný, tak mám nakonec čistě bělounké šatičky a myslím, že spolu budeme ladit s tím telefonováním, jsme na to asi všechny dost podobně, jak říkám, život nás naučil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - moje řeč a určitě ještě naučí :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajde: A měl v ruce vidle? :-) U nás má ženich černý oblek a já šampaň šaty ;-) V bílých jsem vypadala jak vyblitý zelí, to fakt nešlo - tak snad nebudu na fotkách zapraná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - no nějak to už dopadne,taky sme možná měli dát na klasiku.Aspoń v oblečení :-D . Jinak holky včera babička přišla s tím jak se těší na tu naší svatbu a na tu naší kapelu. Jenže její představa byla taková,že bude obřad a někde v rohu nám bude fidlat nějaký muzikant na housle,pianista a saxofon :-D . nevím kde to sebrala,ale tady je to vesnice a jdou tu strašný drby.Já bych takovou svatbu nikdy nechtěla. Netvrdim,že je to špatně,ale k naší povaze by to byla jak rána palicí.Babička bude asi sklamaná.. :-)
Odpovědět
Jednat s lidma je docela těžký. Hlavně, pokud oni nechtějí pochopit...to mám v práci pořád. jak arci psala o tom telefonování ms tím autoservisem - tak na tom jsme stejně. Ale už jsem se naučila, že není ostuda přiznat, že něco neumím nebo něčemu nerozumím, když je to absolutně mimo můj obor a zejména před pány. Jsou pak ochotnější a nech si klidně myslí, že jsem blbá ženská...já vím, že oni zase neumí a nerozumí spoustě jiných věcí ;-)
Odpovědět
A jakou tedy budete mít hudbu? My asi jen CD....I když se bojím, že rodičové budou chtít aspoň harmonikáře, aby si mohli skočit v kole....
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - vidle neměl,jen opratě a hnal kočár rychle k obřadu. Možná rychle proto,aby si to nevěsta nerozmyslela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: tak me se zenich ve svetru taky nelibi, al etady mame vysvetleni pod gratulacema od nevesty :-) .......Ženich se v saku necítí dobře a tak se hledalo jiné řešení. Já myslím, že podstatný ve svatební den je právě to, aby oběma bylo krásně. A v saku by se manžel pořád ošíval a řešil ho. Takhle se cítil dobře, byl nádhernej a ten nej. Svatba nebyla zrovna tradiční, ale to jsme ani jeden nechtěli. Proč taky, byl to náš den, tak jsme všechno naplánovali přesně podle našich představ a všechno vyšlo:). Rodiče a všichni nám blízký byli nadšení a to pro nás bylo důležitý. Ale závěrem, všem za názory děkujeme a těm co si rýpou, pmohu jen popřát, aby je podobné poznámky po vlastní svatbě nepotkaly........ ale asi bych to taky vyresila radeji nejak jinak :-) ale myslim, ze ma nevesta pravdu, proc by se mel citi neprijemne, ze? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme - no já osobě taky nemám přehnané mínění a když jednám o nějaké technické věci,tak si naopak myslím,že je výhoda,že jsem ženská.Chlap,přesně jak píšeš je pak ochotnější a myslí si stejně svoje. Jinak budem mít normální kapelu,kluky co maj kytary,nějaké klávesy a hrajou tak nějak všechno.dechovku jsme zakázali a country bude jen občas na cd během přestávek.
Odpovědět
ten můj bude mít tmavě šedý oblek a já svoje šaty ještě nevím :-( jednu jsou ivory a ty druhé bílé, no tak uvidíme, jakt odopadne...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
salomme: myslis na obradu? budeme mit zivy klavirni doprovod :-) a na hostine pak DJ 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wow holky, u nas se behem jedne minuty strhla neskutecna bourka,hromy, blesky a dest. uff, a to jsem ted chtela vybehnout ven :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aci: ja budu mit bile saty a zenich cerny oblek (asi), bilou kosili a vinovou kravatu. jen nevim, jestli nebude proti mne vypadat moc bile, protoze on je v obliceji svetlejsi typ a ja se jednou opalim a jsem jak cernoch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - nevěsta pravdu má,taky by se mi nelíbilo a asi líbit nebude až si někdo bude rýpat do našeho melounu :-) místo polévky,ale jak ona píše ženich se tak cítil dobře oba byli spokojení.Jediné pokud tedy ještě k tomu mohu doplnit je,že bych, být nevěstou, přizpůsobila oděv svuj a celkové vyznění svatby a obřad bych uskutečnila třeba na jinym místě - nevim teda kde ho přesně měli. naopak měla odvahu to tady zvěřejnit a opravdu si svatbu udělali podle svého.Všechny chceme tak trochu něco jiného ale vždy je to něco co tolik nekřičí.takže nám to "něco jiného" tady náležitě předvedla.
Odpovědět
Profilova fotka
holky - já myslím že je hlavní je, že jsou šťastní, přátele to pochopí jak byl oblečenej a ostatní? to jim může být jedno,...jsou důležitější věcy než kdo si co myslí ;-) ;-) uzavřela bych tohle téma že jim všichni přejeme štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka: přesně tak,sice jak já to viděla,tak první co jsem si pomyslela,že se to nehodí. Ale od každého věc.Prostě,když se v tom cítí,tak proč né. Akorát nevěsta (i když byla krásná-jak účes,tak šaty),tak se mi k němu jaksi nehodila. Nevím..... a hotovo :-D Holky máte tak už v merku,kolik Kč zaplatíte za svatební dort?? Možná už se to tu řešilo. Ale chtěli jsme z cukrárny,ale nevím kolik cca stojí,ale asi dost. Máme možnost objednat dort,tady od nás od učnů. Známa tam tedkom měla taky sv.dort (3patrový),a stál ji 1200,-- a prý byl výborný (1 patro oříškové,2myslím čokoládové,a 3 vanilkové). Což se mi zdá solidní cena. Tak ted uvažuju,že tam asi zajdu se poptat. I když máme to v září,takže nevím,jak to s tím pečení (na začátku školního roku) vypadá.....Myslím si že KRtek,taky máš od učnů že??
Odpovědět
Jana: S pečením od učňů (tedy z Ďáblic v Praze) je to tak, že nepečou přes prázdniny a snad první týden v září... Pak už je to ok:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jana - nevím jak je to datumově s pečením od učňů,ale kdyby to šlo tak bych do toho šla.Zaprvé většinou ty výrobky maj nějakou chuť a za druhé ta cena je fakt supr. Myslim,že někde se tu psalo,že dort stojí i 6000. To bych za dort nedala.
Odpovědět
Profilova fotka
jani - my dáme za ten hranatej co mám v albu 1800kč a bude pro cca 35lidí. Nevím kolik je to kil, ale rozměrově bude spodek 30x30cm a vrchní část 18x18cm. Celkově podle rozpočtu jsme plánovali cca 4500kč i s děkovnými pro rodiče, a ty by měli vyjít na cca 2x500kč, takže vlastně ještě ušetříme. Jinak v naší výrobně mají celý srpen sanitární měsíc, a malují, takže nemakají, ale říkali že na toho 5.září to není problém, jen to musíme zamluvit nejpozději v červenci, jinak by jsme se neměli s kým domluvit:-)
Odpovědět
jana: na první týden září je na učně brzy, ale ty to máš později,t ak to by bylo v pohodě...Jo, svatební dort 3 patra je tak 3000 - 5000 kč objednaný v cukrárně
Odpovědět
Profilova fotka
holky když se tu bavíte o těch dortech tak sem dostala šílenou chuť :-p na něco sladkýho.Ale šílenou!Ale musím bejt ještě dvě hoďky v práci :-S a nic tu nemam ]-( . Jinak sem tak namátkou koukala kdy sem sem začala poprvé chodit,tj začátkem března a byly jste na nějaké 43 stránce,toto letí.A tolik jsme toho namluvily... Řešily se tu svatební cesty atd.
Odpovědět
ahoj holky já nestíhám jednou napíšu za den a pak jen čtu, tak k těm fotkám mě to taky příjde strašný .. celou dobu sem si myslela že je ženich až ten v obleku na nějaký dalšá fotce ale on to je snad někdo z rodiny bratr nebo tak ale fakt sem si říkala že ten svatr není možný.. K barvě šatů - přítel bude mít černý oblek já bíle šaty a chtěl vestu tak sme vybrali takovou stříbrnou tak bude zašle vypadat on.. a mamka ted přijela vyšokovaně z chaty je tam takovýá restaurace se zvěřinou- je to roubenka ale tam to k tomu kraji patří a je to tam fakt luxus a říkala že tam byla svatba prý mraky svatebčanů v oblecích najednou svatebně vyzdobené auto a vylezla holka v černých monterkách a všichni okolo ní běhali a mamka kouká a ona na hlavě diadem tak mamka vyšokovaná že se v tom vdávala!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju za info. :-) Petrajda: jo tak to souhlasím,taky jsem na BRm začala chodit v březnu,nedávno jsem na to vzpomínala....A ted?? Vše je zařízeno (krom prstýnku a obleku),výzdoba objednána. Jen to sladké a kytice.... ;-)
Odpovědět
Kolk z vás jede na svatební cestu a kam? My asi nikam, my spíš pojedeme na předsvatební cestu, jelikož přítel pracuje ve školství a v září už nikam nemůže.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
salomme- chystáme se na prodlouženej víkend už v červenci na túry do Adršpachů nebo Prachovskej skal, na čtyři dny na MAsters of rock(fesťák) a svatební cestu odložíme na příští rok. Zařizovali jsme byteček, svatba bude stát taky nemalé peníze a většínou jezdíme k moři jednou za dva rok,y takže na jaře nějakej lastík to jistí,....pokud nebudu už těhotná, čemuž se nebráníme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a kolik z vás plánuje mimi co nejdřív po svatbě? my ano,ale jak to dopadne se uvidí... ;-)
Odpovědět
my plánujeme svatební cestu na nKanáry - Tenerife....a mimčo možná, uvidíme...zatím to neřešíme, ale mě to v práci nebaví, tak asi vysadím po svatbě prášky a bude
Odpovědět
Profilova fotka
Laura: Hustý :-) Doufám, že měla k těm montérkám aspoň ještě vodrbaný triko Motor Head :-D Salomme: U obřadu nám bude hrát nějaký místní pán nejspíš na klávesy, či co - je tam součástí inventáře a žel bohu to vypadá, že jiná cesta není (ale povzbudila mě jedna nevěsta z diskuse o Chodovský tvrzi, prý pánovi volali a dvě věci jim pustí, tak třeba to nakonec půjde - budu muset muže zaúkolovat, aby tam brnkl... ;-)) - a jinak na pařbu máme hudebníka - je to chlápek s klávesama, hraje v podstatě všechno - hrál mojí sestře na svatbě a byl super ;-) Na svatební cestu vyrážíme necelý dva týdny po svatbě - dlouho jsme řešili kam, protože ať už jedeme kamkoliv, nevydržíme sedět na zadku a většinou se vracíme ještě unavenější a stahanější, než jsme odjížděli, takže jsme hledali něco, kde budeme omezený hranicema - a pokud možno přirodníma, těžko překonatelnýma :-) A výběr padl na Zanzibar - chvílema nevím, jestli se víc těším na svatbu nebo na tu cestu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?