Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Filu: Kde budete mít svatbu? ... Koukala jsem do alba, že máte zaplacenou zálohu na svatebku, kam vyrážíte? (bacha na nás, my jsme ženský zvědavý ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem sehnala taky tady na bazárku na beremku, úplnou náhodou a jsou krásné meruňkové, klidně bych se v nich vdávala, ale budu je mít na převlečení, jelikož mám půjčené a budu mít strach abych je nějak neponičila petrajda: no vidíš, je jich strašně, ale co nadělám :-D
Odpovědět
filu: takže ty šatky co máš v albu jsi nakoupila v Orsay??? Vypadají moc hezky :)
Odpovědět
jizi: Svatbu máme na Praze 4 v jednom hotelu na zahradě v altánku, takže romantika jak hrom... stopro bude lejt. ;-) Na svatební cestu jedem do Řecka na Peloponés. Já původně myslela spíš na nějaký řecký ostrov, ale přítel v Řecku ještě nebyl a rád by se podíval do Athén a na další památky, tak na to je lepší být rovnou na pevnině. A i tak to bude určitě krásný, já jsem vůbec ráda, že budeme mít svatební cestu, protože jsem si říkala, jak chlapi na tyhle svatební výmysly moc nejsou, tak ho nebudu tímhle vůbec dráždit, ale když i sám chtěl, tak jsem jen ráda a jela bych skoro kamkoli. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
filu: tak to bylo jediné, co přítel řekl, tak to musíme někam jet, tedy letět, taky jedeme do řecka na Kos, my jsme chtěli pohodu klídek romantika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
padla řeč o svatební cestě. tak my ji máme letos už jasnou. 4 dny na řece,no teď nevim jméno, v severních čechách jak jsou teplice, v červenci.takže předsvatební cesta vlastně. no - nějak se nám tenčej úspory,přišel mi výpis z banky a valila sem oči. takže mé takné přání,že jako možná někam něco bude asi nevyjde ;-( . Ale co,budem s kamarády a bude sranda
Odpovědět
salomme: Jestli myslíš ty šaty, co na fotce visejí na dveřích :-), tak ano, ty jsem oboje koupila v Orsay. Vzala jsem radši rovnou dvoje různé, protože v tu chvíli už jsem byla smířená, že v normálních obchodech nic neseženu a budu si muset šaty koupit v nějakém drahém butiku za třeba pět tisíc, tak mi přišlo za 1300 dvoje úplně zadarmo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) je petrajda penízky lítají až hrůza, ale co ne peníze budou my nebudeme, tak co, já to nějak neřeším, prostě tu svatbu udělám podle svých představ ale co nejlaciněji
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jenom dotaz mimo - co se tu dohodlo, že je lepší dát na stůl - organzu nebo vlizelín?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - no tak nějak to taky bude. My furt ještě vydáváme peníze na stavbu,ale to vy asi taky,hypotéka atd,vi´d? a máš pravdu,nejsem žádnej škrt. Říkám si,že na lecčems sme ušetřili a na svatbě nebudu koukat jak korunky se kutálej - to už budou dávno odkutálený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: já nevím já použiji netkanou textilii a je to mám jí obarvenou na merunkovou a budu jí mít i jako přehoz na židle a vyjde to nejlaciněji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - já si myslím že obojí. tady kámošky furt dávaj organzu,tak já dám vlizelín ;-) . Aby to nebylo pořád stejné.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky mějte se v pondělí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi:Já jsem si koupila organzu vínovou už jí mám domaa nádhera. Převlíkat se nebudu za ty prachy v nich asi budu i spát :-D V půjčovně musí počítat s nějakou nehodou. Výdaje na svatbu neřeším, udělali jsme předběžný rozpočet a to stačilo.Naskakuje to neuvěřitelně,ale je to jednou za život. Svatební cestu dostaneme svatebním darem,takže to bude překvápko,ale chceme říjen/listopad,tak do teploučka
Odpovědět
Profilova fotka
Díky díky, organzu mají lacinější, tak objednám organzu - dostala jsem záchvat a musím si něco koupit :-D Lowe: Hezký víkend!!
Odpovědět
Profilova fotka
nechám světlemodrý vlizelín nebo textili-každej to jmenuje jinak. nebude to takové schrnuté jak se dělá,ale zas se na to bude líp zakládat pohoštění ,dekorace a ostatní blbiny. No tak mi pomalu vyrážíme směrem velkoměsto a Ikea to teda jistí. Tak sem zvědavá zda něco seženem. Tak zase čus někdy.
Odpovědět
teda vy píšete jak divý..já nestíhám No jsme spolu 5 let, ono to zas tak hrozný není to víte nepíšu sem to nejlepší jen spíš to zlý když si chce člověk ulevit no.. Jsme spolu v pohodě máme se rádi ale občas hádky no a bohužel já jsem lev a přítel ryby takže jsme oba moc hrdý ustoupit..Takže já jsem moc hrdá se ptát jak to bude a taky moc hrdá si říct o ten prstýnek a on je moc hrdej jen tak mi ho dát..
Odpovědět
jiank ja taky vidím spíš disko s kamarádkama- chodíme asi 10 let do takový malinkatý je to spíš na pokec a vstát na dobrý písničky a jinak takový domovský.. no a nebo společně grilovačka jenže to je rozdělit kamarády z chaty jen a z prahy ne
Odpovědět
filu: tak to je super cena za ty šatky!
Odpovědět
vy jedete, já to vůbec nestíhám ,musím to dočíst zítra, jedu do prahy, tu těhotnou kámošku co jsem jí byla na svatbě minulý týden odvezli v úterý do porodnice, je v 7 měsíci, mají strach,ž e porodí...asi ten svatební stres...tak jedu za ní na návštěvu
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja s etaky prevlikat nebudu, chci si ty saty poradne uzit :-) a jinak mame doam uz vinovou organzu x-) lauro: no a co kdyby se na tu svatbu zeptal pred vama zeptal nejaky kamarad/kamaradka? co? :-)
Odpovědět
ester tak o ní mluví stejně jao předtím, nic moc.. já taky nestíhám, taky bych chtěla v šatech vydržet ale mám strach aby mi o půlnoci nepřekáželi a nebylo pozdě..
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se převlékat taky nechci, ale pro případ že by se stala nějaká nehoda s vínem, nebo cokoliv, jsem ráda že mám ty převlekovky sebou v záloze, taky chci být načinčaná co nejdéle:-)vždyť to bude jen jednou za život,...teda doufám :-D :-D jinak vlizelín = netkaná textilie není vhodná k ledabilému řaení na stole, proto kdo chce mít tu látku uprostřed stolu nařasenou, tak určitě organzu,...parádu udělá oboje, je to jen o vkusu. Organza je jemnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lauro - je jasný že jeden z vás tu hrdost bude muset překousnout, i když chápu že to není lehký,... asi v tomhle případě bych taky nechtěla ustoupit, na druhou stranu čas kvapí,... a aby jste všechno nezařizovali poslední měsíc a nehádali se pak kvůli tomu. jinak máš pravdu, člověk si většinou potřebuje vylít srdíčko když je mu ouvej, o radost se většinou člověk dělí s polovičkou.a pak může všechno vyznívat mnohem černěji
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak sem nesehnala nic :-( .tedy co se svatby týče. Jinak jsme přivezli plný auto,to víte zařizujem.Dokonce tam nebylo ani tolik lidí.Lufťáci jeli pryč :-). Já budu dávat na stůl světlemodrej vlizelín,je pevnější a líp se na něj staví věci. Ozganza je skutečně jemnější ale tady to dává na stůl každej,tak jim předvedu že to jde i jinak ;-) . Jinak mi se občas taky pohádáme,ale zase se rychle usmíříme. A většinou jde o prkotiny. Rušit svatbu jsem v počátcích příprav chtěla spíš já.Ale te´d se lecos uklidnilo,lecos už máme jakoutakous představu a práce až nad hlavu,takže na nesmysly pomalu nezbejvá čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda, to znám člověk si jde něco konkrétního koupit a pak přijede domů úplně s něčím jiným :-D Jinak jsem holky dohodila do alba naše oznámení, už ho pomalu začínáme předávat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj drdlinko :-) , oznámko máš moc pěkné. Je jemné a líbí se mi ten krásný stručný text" jsme dva...na všechno".Fakt vydařené
Odpovědět
Profilova fotka
zalvinko: oznameni je fakt nadherne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda - Děkuji :-) jo jo, přítel si občas z toho utahuje, jako když ho za něco pochválím a připomenu se že jeho ochotu neberu jako samozřejmosti, tak vždycky slyším "ale Ňuchninko jsme dva na všechno přeci:-)"......je pravda že jsme nechtěli nějakou básničku, i když se mi líbí citáty a pak když je tam napsán autor, ale chtěli jsme něco co nás vystihne. Snad se tím bude řídit i rok po svatbě :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Estrellita - taky samozřejmě děkuji za pochvalu:-)než to vždycky sesmolím co chci napsat, tak už tady jsou další vzkazy:-) a co vy holky co tam budete mít na oznámení napsáno?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?