Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi- ano řekla jsi ,vlastně napsala, naprosto výstižně. Až se konečně dostanu k nějakému funkčnímu počítači který nefunguje jen na poštu a internet vložím konečně i naše oznámko. My ho máte taky naprosto ušité namíru. A taky dodám ujasňující text, proč to tak všechno je. Máme tam větu " Dlouho jste čekali,ale nakonec jsme se našli. Budeme se brát toho a toho..." jde o to že jsme oba byli dlouho opravdu dlouho bez partnera a naše rodiny si mysleli,že zůstanem na ocet :-) .Motto a básničku nemáme,to jsme nějak vypustili,teda měli jsme nějakou variantu,ale nakonec jsme ji tam nedali.Ale to tvé se mi fakt líbí. je to dobrej nápad. No a nemluvě pak o těch malůvkách,ale až to tam dám tak se ozvu,tak se nezlobte holky :-( x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajdo - musím se ale přiznat, že úplně z naší hlavy to není,.....někde jsme to kdysi viděli (to jsme ještě nebyli ani zasnoubení) u někoho na netu a hned jsme věděli že tohle tam jednou budeme mít. To je taky super,....lepší než jdi s tím kdo tě má rád,.....to byl jeden čas hroznej hit,...i když to nechci nijak zhazovat, ale příjde mi že když někomu dáš tohle oznámení tak přečte první slovo a už ani nemusí číst dál:-)chicht prostě alespon trochu být originál. tak to se budu těšit až ho sem vložíš
Odpovědět
My ještě oznámka neřešili, ale já bych to viděla jen na prosté "... oznamují, že budou oddáni ...". Protože jak píšete, pokud člověk nemá nějaké motto nebo citát, co by ho opravdu vystihoval a zároveň byl aspoň do nějaké míry originální, přijde mi lepší to jen takhle zestručnit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka:Oznámení máte krásný.Jinakmymáme napsáno jen Máme se rádi, tak se prostě bereme......Nechtěla jsem takovou tu klasickouromantiku, zlaté prstýnky a atd ani jeden na to moc nejsme,tak by to k nám ani nešlo.Ale teď jsem objevila to je taky krásný,.......se splní holčičí sen a chlapecká noční můra.
Odpovědět
Profilova fotka
ženský,tak kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
sidi - nějak sjem usnula:-)
Odpovědět
Tak my máme v plánu: Kamkoli půjdeš, půljdu, kdekoli zůstaneš, zůstanu. Krátké a zatím pravdivé. Bez sebe na delší dobu ani ránu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme - to je taky super
Odpovědět
ahoj, tak jsem tady... zelvinka: moc pěkné oznámení, takov jemné....a ten "citát", to je Karel Čapek a v originále je to trošku delší :-) Mě se to strašně moc líbilo, ale moji rodiče to měli na oznámení, tak jsem to nechala být... někdy je to tady takový fofr, že než něco napíšu,tak už je 5 dalších příspěvků.... salomme: ten váš citát je taky moc pěkný
Odpovědět
Profilova fotka
Těm co si myslí že nestíhájí....hlavně v klidu, ještě pořád máte dost času...Nejtěží je sehnat místo obřadu, restauraci a kapelu...pak uže to všechno á zvládnout docela rychle....Ještě mám takové upozornění pro ty co nemají prstýnky, blíží se prázdniny a lidi si budou vybírat dovolené, tak je možné, že se vám zpozdí dodávka prstýnků. Upozorňovali mě na to totiž ve zlatnictví. Jsem sice z Hradiště, ale určitě to v jiných městech nebude jiné s těma dovolenýma....
Odpovědět
Co se týče těch prstýnků, tak mám taky čerstvou zkušenost se zpožděním dodávky. Byli jsme dneska u Lukáše Rýdla (a poznámka na okraj: vybrali jsmeee, hurááá ;-) ) a termín dodání máme 13. 8., čili za víc než dva měsíce. Prý je strašně moc svateb a vůbec nestíhaj. :-|
Odpovědět
Jejda, 13.8., to je docela dlouho....to abych tam zašla brzy, aby ten náš vůbec stihli... Filu: jaké jste vybrali?
Odpovědět
Článek se načítá
acimedaca: Asi pro jistotu ano, aby z toho pak nebyly nervy. Na stránkách sice píšou, že je zhotovujou do dvou týdnů, ale jak vidno, tak teď to neplatí.... Jaké jsme vybrali, můžeš mrknout ke mně do alba, nechala jsem tam teď už jen ty vítězné. Kupodivu jsme se na nich úplně shodli, takže nemuselo dojít k obvyklému kompromisu. :) Jen mě mrzí, že vzhledem k tomu, že prsten má briliantíky po celém obvodu, se tam vejde vyrýt jen datum a ne jméno, ale tak to nevadí. Svoje jména navzájem snad nezapomenem, s datumem by to mohlo být horší. ;)
Odpovědět
Ten citát je z bible, jsme věřící, takže se to hodí :)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme:Krásný citát a oznámko ještě nemáte jo? filu:Takto je doceladlouho, my tam byly je to tak 14 dní a řeklinám koneč července.Tak mají být u nichnebo ti mají ležet v šuplíku.Prstýnky nádherný a máte to ve žlutým nebo bílím zlatě?
Odpovědět
sidi.m: Děkuju, jsem ráda, že se taky líbí. Máme je ve žlutým, přesně jak je to na tom obrázku. Já mám většinu šperků žlutých, tak jsem chtěla taky takové. Navíc nám přišlo, že na tom žlutém zlatě víc vyniknou ty kamínky. Ale jinak jsme asi dost výjimka, většina lidí si nechává dělat z bílého.
Odpovědět
Profilova fotka
filu:Myáme kombinaci bílé a červeným, já nosím už dlouho bílé zlato a přítel má žluté, ale on ten prstýnek stejně moc nosit nebude,takje to jedno.Já ty kamínky mám zasazené v tom červeným.Kolik jste za ně dávali-?
Odpovědět
filu: jsou moc pěkné :-) my budeme mít taky kombinaci bílého a červeného :-) podobné prstýnky jako má sidi
Odpovědět
Profilova fotka
aci:A kde si je nakonec budete nechat dělat?
Odpovědět
sidi.m: Máte moc pěkné prstýnky! Ta červeno-bílá kombinace vypadá krásně. Nás vyšly ty naše na 14 650,-, což ještě není tak zlý, ale ty položky ve svatebním rozpočtu nějak rychle naskakujou. :)
Odpovědět
sidi: zatím nevím, pořád čekám na nabídku od Mádra...v pondělí mu zavolám a uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Aha ,já myslela,že už ji máš.Teda dneska je taky pěkně hnusně, mám noční to se mi chce, nejradši bych zalezla do pelechu
Odpovědět
sidi: Ještě pořád ne, protože nevím, kde přesně bude obřad, jestli v kostele a nebo v kapli :-)
Odpovědět
sidi:ne, mám jen nabidku od Rydla...
Odpovědět
Ahojky! Tak my budeme mít oznámení doufám tak do měsíce - visí to samozřejmě na mně, musim to dát dohromady a pak nechat vytisknout. Ale teď jsem dělala takovej hrubej návrh - hodila jsem tam jen tak větu z jedný písničky, která se mi líbí a stručnej text "X a Y budou oddáni... a tak dál" (ani "oznamují" tam neni :-N ), mělo to bejt provizorní, jenom abych koukla, jak to vypadá vytištěný - no a tak se mi to zalíbilo, že to nechám skoro storpocentně tak, jak to je ;-) A dole budou naše iniciály, který mě napadly v práci :-N Akorát si snima musim teď pohrát, mám je jenom tak hrubě nahozený propiskou, což neni úplně ono :-N Ale nechce se mi do toho... Celý to bude přehnutý na třetiny a svázaný mašlí. Chtěla jsem formát A4, ale bude asi poloviční - kvůli financím. Už se těšim, až taky budu moct hodit fotku prstýnků - sama jsem děsně zvědavá, jak nakonec budou vypadat. A taky fotku šatů - totéž, co prstýnky - jsou ve fázi výroby. Ale koukala jsem na objednávku a tam mám napsáno, že zkouška bude květen/červen, tak začínám bejt fakt netrpělivá a asi pani zavolám. Nabo se mám ještě aspoň do půlky měsíce udržet?
Odpovědět
krtek: rozhodně jí zavolej :-) já bych už volala :-) My dneska večer budeme vyrábět jmenovky, pak hodím nějaké vzorky do alba, ještě nevím přesně, jak budou vypada, mám několik námadů...Dnes jsem byla ještě v jedonom salonu vyzkoušet dvoje šaty, ale nic moc, na ušití to nevypadá, budu si je muset půjčit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aci: a jaka je nabidka od Rydla?
Odpovědět
estrel: v liberci je mají za 17400 a rýdl nám je nabídl za 12300. Takže pozitivní :-) Vybírám si kuchynský robot jako svatební dar, nemáte doma některá nějaký, abych měla referenci? Rozhoduju ze mezi Moulinexem a Kenwood
Odpovědět
aci: Já dostala loni k Vánocům ten Kenwood a jsem s ním moc spokojená, ještě jsem ale ani nestihla vyzkoušet všechny ty nástavce. :)
Odpovědět
filu: tak díky za doporučení :-) dneska to jdu okouknout do obchodu, abyc už konečně dodělala ten seznam svatebních darů, když už budeme posílat ty svatební oznámení, tak aby to bylo kompletní
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?