Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my rozlučku plánujeme společnou. Máme společné známe,tak co. SM to sám navrhl. Někdy v srpnu (když jsou ještě teplé večery) udělamé na zahradě bečku + selátko...... ;-) Jinač bydlení s rodiči už nikdy !!! Být ve svém,je být ve svém. Nikdo neremca,nikdo nedrbe...
Odpovědět
Profilova fotka
svatá pravda Jani - nikdo neví o tom druhém jak je protivnej :-) . Jinak k té rozlučce, my totiž nevíme co slavit dřív, přítelovy třicetiny,kalaudaci,rozlučku. Asi to spojíme a uděláme pořádnou pařbu. Asi taky během léta - jestli teda letos nějaké bude,zatim to pomalu vypadá,aby jsme si tady všechny zářijovky uchystaly beranice a kožichy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: :-D :-D taky to říkám,že nám bude sněžit :-D Určo jdete do jedné pořádné pařby,máte to (jak se říká) při jednom bordelu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Néééé - žádný beranice a sněžnice!! :-D Nebuďte špatné Libuše, dámy!! Žádný sýčkování!! :-) Rozlučku bych taky chtěla, představovala jsem si taky Lucernu a sobotní sedmdesátky (možná se tam, Sidi, potkáme ;-)), ale na druhou stranu nějaký grilování na chalupě by taky mohlo být super... :-) No, času spoustu, to se nějak vystříbří...
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda,proč to rozdělovat.Pozvem jen samé mlaďochy,rodiče dáme solo. Stejně pokud by jsme dělali rozlučku,tak asi jedině společně. kamarádi jsou naši společní tak co. Bude větší sranda,jak říkáš jeden bordel.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - bude nádherné počasí,teploučko celé září a hlavně vždy pokaždé na víkend až nám u toho naskáče husí kůže :-D :-D
Odpovědět
Já nevím, jestli rozlučku dělat společně, nebo ne...máme hodně společných kamarádů, ale já mám ještě další kamarády třeba z vejšky, které přítel zná, ale nevídá....Navíc, nevím,j estli ho chci vidět ožralého jako dobytek, jak dělá neuvěřitelnmou ostudu :-) Protže já bych byla určitě o dost střízlivější... A jinak, co se týdká toho bydlení s tchýní....bydlíme ve dvougeneračním baráčku, my v přízemí, oni v patře, ani se moc nepotkáváme, občas na zahradě, občas na chodbě. Ale P rodiče jsou naštěstí takový, že se nám nemíchají do našeho bydlení....Zatím, za tři roky co tu bydlím jsme neměli žádný významný konflikt. Sokor ani nevýznamný..:-) Naštěstí
Odpovědět
Profilova fotka
Peťa: a zmodrá pusa a do týdne dostaneme účtenky na úhradu léčebných nákladůí lehkých omrzlin 80% svatebčanů... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky zejtra je 6.6. To sem začínala před několika měsíci občas pročítat toto datum kdy si některé holčiny plánovaly svatbu :-. .Toto letí. umíte si představit, že budete vdané? o ono se asi zas tak moc nezmění,ale nějak se mě začíná ujímat takový nepříjemný svazující pocit. brr..pryč s ním.Svého miláčka mám ráda moc,moc,ale neumím si představit až místo můj přítel tohle budu někomu říkat muj manžel tamto x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - :-D :-D .nojo..budou to další náklady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba ani manželství mě neděsí, z čeho mám hrůzu je hypotéka 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
aci- ono je to nakaždym a jak máte třeba i rozdělený kamarády. V mé blízkosti dělala rozdělenou rozlučku jen přítelva sestra,ale ostatní kamarádky a kamarádi vždy společnou. A myslim,že je to lepší namýchaný. Švagrovi tam tenkrát pozvali striptérku - no já nejsem nějaká prudérní,ale zas je to fakt na každym
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jizi: jestli to klapne, tak budeme mít grilovačku..jehnátko, pivečko a pokec, trochu se odreagovat, a taky to budeme mít společně, proč to dělik
Odpovědět
estrellita: My máme objednané ty páté v pořadí, s malými úpravami, ale jsou si hodně podobné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: jo budeme "vdané". Taky mám někdy takový "divný" pocit. Ale nevím jak to popsat. přitom se zase tak moc přece nezmění. U nás už vůbec. Vždyt máme prcka,stavíme barák,svatba je už "jen"taká formalita. Už jsme přece dávno rodina. i u doktora,když jsem třeba s malým,tak se už předsatvuju jako paní a příjmení od skoromanži. vysvětlovat vždycky já jsem p. ..... maminka od tomáška L.....,jak debil. :-D Tak mi i skoromanža řekl,tak proč se už nepředstavíš jako L..... ,prostě je to už hotovo !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak dnes tu máme asi 7stupnů, tak to je fakt hustý, jestli takhle bude v září ]-(
Odpovědět
petrajda: mě to taky děsí.....je to takové "na trvalo"...včera nebo kdy dávali v televizi "Brouk v hlavě" a tam taky bylo, že mu manželka po osmi letech řekla, že ted už jsou spolu musí být až do konce života a on pak měl pocit, že už ho vůbec nepřitahuje.... Úplně jsem z toho byla na nervy na té svatbě mojí kámošky, to sjem si říkala, že je to snad zlej sen...a navíc, ta svatba tak strašně rychle uteče, když si představíš, kolik je kolem toho zařizování, půl roku dopředu nejmín...je to hrozný jizi: hypotéku naštěstí nemám, ...ale zase bydlím s tou skorotchýní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnes to vůbec ale vůbec neutíká, ach jo :-(
Odpovědět
tady je dneska taky zima, kolegyni v práci se dneska vdává sestra a mají jen venkovní raut...to je fakt lituju...sice k tomu mají kuchynkua záchod, ale tam se 40 lidí nevejde...tak si kolegyně brala ssebou zimní kabát. V září bude hezky....pevně tomu věřím :-) I když statistiky říkají něco jiného...nebo může být 14 stupnu a nebo 28...září je takový ošementý
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda:No to on je vyhrožuje,teda doufám, když jde chlastat tak jeještě 2 dnyk nepoužití. jizi To se asi potkáme, myto uděláme zvlášt,a asi týden před,aby jsme na svatbě zas tolik nepily. lowe:Dneska se vdává kamarádka kamaráda a počasí na prd a večer to mají venku, brrrrrrrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
aci - jojo,je to nejdražších a nejrychlejších 5 minut v životě co si řeknete ano a dáte pusu :-D . U nás je to už taky jen taková formalita. Svatbovat se tzv. nemusíme,chceme,dáváme dohromady byt- skoro už je :-N .Vlastně sme se na svatbě domluvili protože je pak všechno mnohem jednodušší a i kvůli trvalému bydlišti atak dál.
Odpovědět
jizi: Jj, vybrala. A to nakonec od S.Patrick Barcenas, nechavam si je sit u cinanu, tak snad to dobre dopadne. Nejdriv jsem chtela Pronovias Nalon, k vůli té mašličce pod prsy, ale ty by se asi špatně zkracovaly, pokud by šaty byly delší, a tu stuhu si tam můžu našít i sama.
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: bez hypoték a úvěrů to snad ani v dnešní době nejde, taky máme úvěr ještě 9 let, ale co žijeme ve svém a to je hlavní no nezávidím těm co se vdávají dnes a ještě slavit venku, to je tak udělat velikej oheň acimedaca: může být jakkoliv ale zase prý méně prší než v srpnu, tak uvidíme, jde jen o focení po obřadu pak už to bude tak nějak jedno, nebudeme to mít venku, tak co?
Odpovědět
Profilova fotka
holky nám do toho nikdo naštěstí nekecá a přítel se zapojuje, diskutuje, vyváží mě:-) takže si nemůžu stěžovat. Rozlučku? o tom jsme ještě nemluvili, asi nějaká bude, ale ne taková ta klasika prase sud piva,...jen pár nejbližších přátel v hospůdce, tak jak když si jdeme běžně někam sednout 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdyby jste to nevěděli tak přesně za tři měsíce touhle dobou už ze mě bude Drdlinka(=paní Drdlová, ale drdlinka zní líp ne :-D ), a budeme mít za sebou i první manželský oběd ;-) taky už se tak těšíte?
Odpovědět
Profilova fotka
hm..tady u nás na radnici chystaj taky prej obřad zejtra někde venku.Ale dlabec snad už bude někde v restauraci. Sem zvědavá ten příští víkend. jdem na jednu svatbu kamaráda,tak ať je aspoň trochu teplo.Koupila sem si na to šatičky,kraťoučké,tenoučké no nevim jestli je použiju.Chtěla sem bejt zase jednou za dámu :-N ,protože v práci sem narvaná furt jen v kalhotech.
Odpovědět
Profilova fotka
Salomme: Ty jsou nádherný - budeš mít k ním ten dlouhatánskej závoj, co je na ofico fotce? ... s mašličkou jsem si zkoušala Mecenas - jsou Nalon docela podobný, jen nemají vlečku a mají trochu jinak sukni - a právě kvůli tý chybějící vlečce nakonec ani do nejužšího výběru neprošly ;-) Lowe: No, u nás to bohužel vypadá na třicet let a ještě to bude pořád dost vysoká částka, z čehož mi fakt vstávají chlupy na zátylku děsem... A ta vaše rozlučka zní skvěle :-) Aci: Když na váhu posadím vedle sebe hypotéku a bublinkatý šaty, nevím nevím... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi - tak už trénujte podpis paní Drdlinková :-) . mě lidi furt říkaj,že pro ně budu stejně pořád petrajda,to je totiž má opravdová přezdívka nejen beremku. je to zkomolenina mého příjmení.
Odpovědět
Já tedy rozluču moc neplánuju, a pokud ano, tak až po svatbě, díky těm našim tajnostem 8-) Nechce se mi totiž pořádat taková ta velká svíca, jak je tady zvykem. Ale včera, kdy jsem jela autem a měla zapnuté rádio a v něm taková správná disco hudba, rozpoměla jsem se na svá mladá léta a řekla si, že by třeba nebylo od věci se svýma nejbližsíma kamarádkama zajít na poslední jízdu za svobodna někam na diskotéku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
občas si dělám z přítele srandu že si ho nemůžu vzít protože když řeknu že je můj "fiancejáček" (=fiancé anglicky - česky snoubenec) tak to zní tak krásně a něžně a pak bude husband(manžel) tak to zní fakt hrozně :-D ale pravda je že nemám vůbec pochyby a neměnila bych. Je to můj poklad(na což mi přítel říká jo jen zakopat :-p chicht)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?