Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dočítám a k prstýnkům, nás by vyšly na 8500kč a měli jsme ještě zlato, které jsme prodali ,takže na nich aniž by jsme chtěli jsme docela dost ušetřili. Ale je to i tím že jsou bez kamínků a hlavně kupovali jsme je ve Velkém Meziříčí(od tud pocházím) a dávaj si tam nižší rabaty, v Brně ty samé objednané zlatníkem u té samé firmy by vyšly o 1500 více. to je docela mazec
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - jmenovky co máš v albu jsou krásné ;-) , akorát bych volila buď jen mašličku nebo jen obrázek, v jednoduchosti je krása, ale je to piplačka si s tím vyhrát co?
Odpovědět
zelvi: no to já právě zkoušela víc variat...ale asi se taky kloním spíš k obrázku bez mašličky...bude to hlavně jednodušší, natiskne se to na tiskárně :-) S těma prstýnkama, já si taky myslela, že v Liberci pořídíme levněji než v Praze, ale moc ne :-(
Odpovědět
Aci: Máš na oznámení i jmenovkách super obrázek ;-)
Odpovědět
salome: dik, ale není z naší hlavy, jsou to oznameni ze stranky budesvatba..teda objednali jsme si jen oznámení, ty ostatní věci si přirpavujeme sami v photoshopu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci - ten obrázek se mi taky líbí, pošlu ti něco do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: taky bych udelala jen obrazek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: tak to je dobra nabidka :-) tak uvidis, co ti rekne Madr. kolik, ze je tam kaminku?
Odpovědět
estrel: jsou tam tři kamínky, fotka je v albu..
Odpovědět
Profilova fotka
aci - prstýnky jsou krásné, budeš mít briliantíky?
Odpovědět
jojo, budou briliantíky...můj drahý povídal, že prý abych se nedala lacino a at si řeknu, jestli chci jeden nebo tři ...a pak povídal, že jemu se líbí tři, tak at si prý řeknu tři :-) tak si mě asi cení na tři briliantíky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,zdravím po víkendu. Jen jsem zběžně přečetla co jste si písaly.....Takže na prstýnky musím toho mého chlopka popohnat. ;-) Jůů když píšete ty dlouhé čekací doby.....no nevím,nevím..... Aci. krásné oznámko,i jmenovky. Fakt,no na ty jmenovky bych se už taky pomalu měla vrhnout.Jéžiši,mám poslední dobou pocit,že nic nestíhám.... Jinač jsme si povšimla hodně nových příchozích zářijovek :-D ,takže zdravím.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Jani ;-) jaký budeš dělat jmenovky, už to máš namyšlené?
Odpovědět
no jo, už se nám to pomalu blíží :-) je to méně, než tři měsíce...aspon u mě tedy
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Tak jsem zkoukla ty tvoje výrobky a pochvala i ode mě.Jmenovky krásný, mě se líbí s tou mašličkou.Já na to nějak nemám nervy ani ten čas, tak jsem to objednala a jsem taky spokojenááá. jana:A už máte aspoň nějaké prstýnky vyhlídnuté nabo ještě nic? Já se ještě chystám k fotografce mám ji jen předběžně zamluvenou,tak to musím už nějak dořešit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky,tak včera jsme makali na stavbě,tak zametám a přemýšlí a počítám,a dopočítala jsem,že máme svatbu za 15 týdnů,to je šílené číslo :-D :-D zelvinka: nooo,já jsem koupila také červené srdíčka,které chci na jmenovky nalepit. Ale máme bílo-oranžo.svatbu,a aby byli jmenovky bílé s červenýma srdíčkama,nevím jak to bude vypadat. Nebo uvažuju,místo bílého papíru,použiju oranžový,no a tak tam ty srdíčka asi můžu nalepit. Nevím,nechci aby to na tom stole vypadalo jako pěst na oko :-D . . . . . . .
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: no,nemáme vybráno :-N ,prostě přijdem do zlatnictví,juknem a které se nám budou líbit tak ty si objednáme. Nějak to neřeším.....Ale ten čas na to není. Teda aspon u SM. Chodí každý den pozdě z práce,takže.....Ale po 19.červnu musíme na matriku pro papíry a pro křestní list (ten nesmí být starší než 3 měsíce),takže si ten jeden den udělá volnější no a tím pádem prubnem i ty prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
jani - co co jakej křestní list? to mě zajímá, asi mám nějaký nedostatky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No doklad jak jsem byla (jako mimi) pokřtěná :-D . Máme svatbu v kostele,tak proto ;-)
Odpovědět
jana: No, počítáno v těch týdnech - to je asi nejděsivější :-D Tyk to my 14... aci: ten obrázek je kouzelnej - milej, ale vtipnej... taky bych to už mašličkama "nevylepšovala". A ačkoliv my robota nepotřebujem (mám tyčovej mixér a zatim na všechno dtačí), tak ten kenwood jsem teď viděla v nějakým časopisee a hodně mě zaujal ;-) Docela často teď lituju, že nemáme větší kuchyň, je takovejch "nezbytností", co by se hodily, a neni je kam dát :-(
Odpovědět
sidi: díky díky, já zvolím asi tu jednodušší variatu bez mašliček...to by mě trefilo vázat mašličky pro 70 lidí... jani: červené srdíčko se hodí skoro na všechno, já myslím, že by to šlo...
Odpovědět
Profilova fotka
aci: myslím,že jo,díky ;-) krtek: :-D hlavně už nepočítat,bo tím se člověk akorát znervozňuje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani - já si myslím že by to taky nemělo vadit
Odpovědět
Profilova fotka
krtek. jo a už jsem viděla (i když dělám blbou :-D ) první náš svatební dar. Je to sada nerez hrnců....koupila babička od SM. Ale jéžiši,nesmí se dozvědět,že to víme. Byla by smutná,takže..?? Nevím vlastně nic :-D
Odpovědět
jana: A jak řešíš ty barvy - já bych dala buď bílej podklad s červeným srdíčkem (to by bylo takový stylový ;-) ) - s oranžovou výzdobou se to podle mě nepotluče, nebo kombinaci bílý a oranžový bez srdíček (ale to mi přijde, že to na tom oranžovo bílým stole zanikne), ale oranžová plus červený srdíčka asi ne, nějak mi tahle kombinace nesedí. já myslim, že když budeš mít prostřeno oranžově, tak ta bílá varianta se srdíčkem to docela příjemně osvěží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: OK díky....asi máš pravdu ;-) ,zůstanu u té bílé
Odpovědět
jana: :-D To je jak u nás na Vánoce - si koupim třeba tričko, mamča mi ho proplatí, pak přepošle babičce, ta ho zabalí a já pak jsem pod stromečkem "strašně překvapená" :-D
Odpovědět
jana: tak si zkus udělat každu variantu a uvidíš ;-)
Odpovědět
Aci: Panečku, tak to jsem ani nepřemýšlela, že to už nejsou ani 3 měsíce...Tak a teď mě chytá nmeklid, že skoro ještě nic nemáme!
Odpovědět
krtek: to s tím přeposíláním dárků, to je dobrý....a ten robot jsme na konec vybral ten Kenwood :-) my jsme tedka dodělali ten svatební seznam a konečně ho rozpošlu všem a tak se pak uvidí, můžu si tam kontrolovat, co je už zaškrtnuté, na co se mám těšit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?