Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jani, já to mám za 108 dní ode dneška, takže hrůza hrůza.... to jsou vlastně tři měsíce a pár dní.... já ten druhý odpočet, kde to je na měsíce a dny smazala a dala si tam hudbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka :-D ,jo letí to opravdu.....No já tam kolikrát už chtěla ten odpočet dát,ale nejde mi to, spíš vlastně nevím jak se to dělá. Jsem hotový antitalent.....Prostě nevím,jak to uložit či hodit ke mně do alba.....
Odpovědět
Profilova fotka
jani, to je jednoduché, klikneš si u někoho v albu ( třeba u mě :-D ) na odpočet, ono to tě přesměruje na stránky, kde se ty odpočty vytváří, tam si ho vytvoříš, je to sice v anglině, ale i takový analfabet jako já to zvládnul :-D a pak si zkopíruješ ten kod co začíná malým a a končí malým a vložíš ho k sobě do popisu alba hned na začátek a to je vše ;-)
Odpovědět
no já radši žádnej odpočet nechci, ješte by mě to děsilo :-) nic nemám hotovýho a ještě tenhle stres do toho žiraf: no vy mi do toho házíte pěkný vidle s těm šatama....:-) ale dík :-) jsem ráda, že se k tomu někdo vyjádří, hlavně i nějakej chlap, protože to nemám s kým konzultovat..
Odpovědět
aci: No, snad mě neprokleješ... Já bych byla rozhodně pro ty první :-N estrellita: Ta svíčková prej byla prostě blbá. Nijak podrobnějš to slečna nevěsta nepopisuje, ale zrušila kvůli tomu rezervaci, a to už snad měla i zaplacenou zálohu :-( My byli původně pro kuřecí steak, ale pak jsme si uvědomili, že to pro nás neni úplně slavnostní jídlo, dělám ho často doma, nebo na něja občas někam zajdem :-N Zato svíčkovou máme max dvakrát do roka. Ale i mně se zdá těžká, tak nevim. Přítelovo nadšení pto knedlo vepřo zelo a smaženej řízek jsem utlumila v začátcích :-D Ty jídla jsou snad jenom návrh, tak třeba se nakonec dohodnem na něčem úplně jiným... Já tam třeba měla kuřecí nuličky s žampionama a nivou, a to bylo fakt moc dobrý. Akorát teda tohle zrovna ne - půlka lidí nivu nejí... A ty podpatky - já myslim jak ty platformy, tak takový ty zbytečně mohutný, kuželovitý a ještě jakoby nakloněný dovnitř - no Baťa. Mám ráda drobný elegantní podpatky, nebo i širší, na denní chození, ale takovej elegantní prohnutej tvar, tohle mi připomíná špalky ze dřeva ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
aci ..... nemáš to s námi jednoduché :-D co osůbka, to názor :-D jinak krtek.... my budeme mít jako hlavní chod právě kuřecí medailonky s ananasem a sypané balkánem, to vše lehce zapečené v troubě.... je to zajímavá kombinace ale na chuť naprosto žůžová :-D
Odpovědět
zirafka: Jé, já mám tady u nás v restauraci oblíbenej steak s rajčatama a balkánem - a ten balkán je na tom vážně moc dobrej. Zrovna v neděli jsem si ho dala a dneska tam hodlám vytahnout mamku, přijede na návštěvu, tak si ho snad dám zase :-D Ale kombinaci maso ovoce moc nemusim. Takže u nás by asi šlo o klasiku šunka sýr, bez broskve ;-) Nebo možná až tam pojedem, tak podle jídeláku vymyslíme něco úplně jinýho. Vlastně jídlo je snad jediná věc, ve který musim dělat docela dost kompromisů - křenovou šunku nejim, a bude. Chtěla jsem místo předkrmu takovej něco jako couvert - pečivo a máslíčka - a nebude :-S Prej šunky s křenem se nikdo nevzdá. Abych já měla nějaký extrabuřty jako mozzarellu s račatama, kterou fakt muluju, na to si netroufnu - buď bych se musela předem zeptat, jestli někdo nechce taky, a to je moc složitý a moc velkej guláš, nebo to nikomu neříct - a zase by byly kecy asi přímo na hostině. Tak se asi přemůžu a dám si tu rolku, ale broskev na maso ani knedlo vepři zelo už mi nikdo nevnutí :-D :-D :-D
Odpovědět
V pohodě, já jsem ráda za každej názor a něco si z toho vyberu :-) No my máme raut, takže svíčkovou neřeším...ale předkrm bude a bude to kuřecí salát bud na zeleninovém listě (na salátu) a nebo kuřecí salát v grepu. Přítel by chtěl ty plněná rajčeta s mozzarelou, ale můj táta zeleninu nejí vůbec a já rajčata nesnáším, takže z toho nic nebude.
Odpovědět
Jo, ještě k těm botám - já teda nenarazit na ty svoje bílý kožený, tak asi jdu někam k Vietnamcům ;-) Obecně mám ráda boty z kůže, umělina je na prd - neroztahne se, nepřizpůsobí, když někdě dře, tak napořád. Ale dát třeba 1500 za látkový střevíčky, který vezmu na sebe jenom jednou, to by se mi asi nechtělo. Takže za mě - buď kvalita využitelná i po, nebo naprostej aušus a modlila bych se, aby nepršelo a nerozpadlo se mi to na noze ještě před obřadem :-D :-D A nebo teda jít do těch látkovejch "svatebních" (třeba ty Střevíce a více maj fakt krásný, to jo...), ale po svatbě je prodat dál.
Odpovědět
A začínám bejt nervózní, že se ještě neozvala pani s těma šatama. Já už je chci tak vidět, aspoň rozšitý :-N
Odpovědět
krtek: pravdu máš s těma botama, vidím to úplně stejně...v Květuši mi řekli, že v pátek tam nejsou, tka na ně kašlu a koupím si to v tom humanicu, aspon je užiju i jindy. No tak té paní na šaty zavolej...ale do svatby je času dost, si myslím,že je nemá ještě ani střižené...tedka šije ty, co má objednané na červen :-) Trošku jen popichuju, nebud nervozní, ještě je čas...kdyby bylo 3 týdny před svatbou,tak to bych taky panikařila, ale tedka...:-)
Odpovědět
No já jsem spíš děsně zvědavá ;-) Je to tak, teď šije ty "akutní případy". Ale mám v objednávce napsáno, že zkouška květen/červen a nějak na konci července by měly bejt úplně hotový. Tak jsem prostě natěšená a nemůžu se dočkat :-D A řikám si, přelom května a června, to už vlastně skoro je, to by se mohli ozvat... :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krtek tak to se ti nedivím, to já bych byla taky netěšená a nedočkavá ;-)
Odpovědět
krtek: no to je pravda..:-) tak tam zkus brnknout, za to nci nedáš...já myslím, že jsou na zvědavé a natěšené nevěsty zvyklí :-)
Odpovědět
Já si pořád řikám, že ještě vydržim aspoň do konce měsíce ;-)
Odpovědět
krtek: no tak se drž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek, ale dá to přemáhání viď :-D to znám Dneska jdu za floristkou, protože má problém sehnat lila karafiáty :-( fňuk fňuk, tak jí ponesu stužku co jsem dávala na jmenovky a budu doufat, že si každá představujeme pod lila barvou něco jiného
Odpovědět
zelvi: no tak jestli to je ženská, tak by snad měla lila barvu znát...ne jako kámošky přítel, kterého poslala, aby si koupil lila košili a on přinesl růžovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca - no uvidíme dneska večer, snad něco vymyslíme,....budeme se dneska ještě domlouvat na květinách na savtební tabuli a na obřadní stůl, tak jsem zvědavá co si pro mě připravila z návrhy a cenový kalkulace x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,bavíte se o barvičkách.Ono je to hrozný, pod pojmem lila, čajová, lososová si každý či každá představí opravu něco jiného.No věřte mi mám s tím bohaté zkušenosti :-D Znám lidi co chtěj zaručeně ten růžovej karafiát a on je ve skutečnosti oranžovej :-D :-D . A převážně ženský
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Petrajdo je to boj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Boj to je ;-) . byla jsem v Liberci okukovat botky, sice už mám,ale chtěla bych ještě nějaké pohodlnější na přezutí a řeknu vám, že si snad pořídím jarmilky :-) . Myslím, že některá z vás je má v albu. nemohu nic sehnat.
Odpovědět
petrajda: liberec je marnej...prošla jsem snad všechnu obuv v obchodácích a v centru a nic :-( ale já sháněla svatební. No ženské by snad měly barvy znát, to o chlapech se říká, že znají jen pět základních barev. Tuhel mě jen zaskočil kamarád architekt, co mluvil o "lososové" :-)
Odpovědět
zelvi: no to mě zajímá ty kytky na stůl, pak dej vědět, kolik tě to bude stát....já mám obrovskej stůl, tak abych věděla, kolik mám počítat...
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka: prosím,prosím,jaký kod mám zkopírovat ??? To je právě to co nevím. Jinač vždycky mám už vše vyplněné tak jak chcu,a pak jsem v háji bo nevím jak dál............... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aci,já jsem také směr od Liberce a máš pravdu,že je to bída,alr v Nise je obuv (myslím,že je naproti C.A.) za eskalátorama a tam něco bylo......ale už je to dýl co jsem tam byla.....Nechtěla jsem se unáhlit a hlavně,jak už tady někdo psal,boty za 1,500,- ,které bych pak neunosila si kupovat nebudu....a ty co se mi líbily,tak stály 1350 ]-(
Odpovědět
barbucha: já prošla v Nise všech těch 8 obchodů nebo kolik jich tam je s botama a nic :-( jen v humanicu jedny slušbné lodičky...je to tady bída :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aci:já docela spoléhám na to,že teprve bude teplo,tak že ty pravé botičky teprve příjdou,tak se snad dočkáme... Nevím jakou máš představu,ale dají se koupit i ve svatebních salónech.U mě je problém,že mám velikost 36-37 a potřebuji min. 8cm podpatek kvůli šatům...jsem prostě prcek :-(
Odpovědět
no jo, ale ve svatebním salonu za ně dám 1800 ani nemrknu a budou na běžné použití nepoužitelné...já mám nohu 37 :-) a podpatek chci taky větší, protože se mi malý nelíbí...a mám silnější nohy, tak je potřebuju tím podpatkem trošku prodloužit. Ale máš pravdu, že v létě by to moholo být lepší s výměrem...ale já chci stejně se zavřenou špičkou, když budu mít punčošky.... Budete mít pod šaty punčošky? nebo na to bude moc vedro? Bez nich to bych zase nevydržela v botech,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít určo samodržky-bílé.A myslím,že 19.09. vedro nebude. Budu ráda,když nebude foukat a lejt,ale se sluníčkem ani moc nepočítám...třeba mě to mile překvapí 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?