Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
no já chci mít samodržky, ale ne bílé, když se převléku pak,tak by to bylo divný..chtěla bych samodržky s bílou krajkou,ale tělové, ale nejsou nikde k sehnání..:-( a já věřím, že 5.9. bude hezky a teplo tak akorát :-) takže mi v těch punčoškách nebude vedro..doufám
Odpovědět
Profilova fotka
Aci.: Myslíš, že to bude hezký? Ty tělový punčochy s bílou krajkou... moc si to neumím představit...
Odpovědět
Profilova fotka
A punčochy už jsou doma - bílý, s krajkou, na podvazky - mně ty samodržky nějak nedrží... :-) A na boso bych to taky nevydržela, i kdybych se měla upotit, tak punčochy mít musím...
Odpovědět
Já pořád zvažuju, co je menší zlo - punčochy (mám boty s otevřenou špičkou a odpor k punčocháčům, samodržky jsem na sobě nikdy neměla), nebo riziko puchejřů od bot :-| Asi risknu ty puchejře... Jinak na řešení kytky a konkrétního menu mi přijde ještě moc brzo. Na kytky už sice mám nějaký tipy - fotečky a už se mi to rýsuje, ale uvidim s cenou. Já fakt nechci svojí kytku třeba za 1500, to je moc... I když kytky miluju. Smířim se klidně s menší, ale aby byla v tom stylu, kterej se mi líbí. nemusim mít "megakytici". Se vším kvítím bych se ráda vešla do 2000, a to je fakt absolutní strop (na auto ani na stůl nebude).
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: To by ses měla vejít v klidu... Do punčocháčů bych asi taky na svatbu nešla, mít je zařízlý celej den na břiše, ne, díky pěkně :-) tak si nějaký samodržky na zkoušku kup - není to taková investice a uvidíš :-) ... a na menu si myslím, že je taky hafo času - nám říkali na konci srpna, že bohatě stačí, když se stavíme a domluvíme na detailech...
Odpovědět
jizi: No punčocháče určitě ne!!! Mně šíleně vadí ten pocit, jak se to na mě lepí, obzvlášť v oblasti rozkroku... Bleee, mám husí kůži. Což u těch samodržicích by mohlo bejt lepší, ale stejně. A boty s otevřenou špičkou... Asi půjdu úplně bez (teda bez punčoch ;-) )
Odpovědět
jizi: já myslím, že to bude hezký...bude to vypadat jako krajkový povazek :-)teda když je seženu... Samodržky jsou dobrý, mě naštěstí drží, nosím je vždycky na plesy pod šaty, tam bývá děsné vedro...No já bych bez punčoch nešla...taky proto chci mít zavřenou špičku, aby nebyly vidět...přišlo by mi divné mít sandálky a v nich punčochy vidět..Akorát s tou barvou nevím, mě se ty bílé prosě nelíbí, je to jako mrtvola....:-( sorry
Odpovědět
Mně se bílý zdaj nepřirozený a tělový zase s tou tělovou krajkou nic moc... takže tělový s bílou krajkou by byly asi dobrý, ale jak jsem se tu dočetla, prej je nikdo nedělá. Jinak já barevně nevim, jak s prádlem - bílý nebo krémový se bojim, že bude prosvítat a tělový je zase úplně asexuální (aspoň pro mě)... Bych potřebovala romantický, krajkový, ale zároveň který mi schová špíčky, nebude vůbec pod šatama vidět, ale až šaty sundám, ženich musí bejt paf :-D :-D Hm, tak to asi dohromady nedám :-D :-D :-D
Odpovědět
Myslím, že zrovna tady v diskuzi jsem četla, že se vyrábějí samodržky bez špičky, takže se dají použít do bot s otevřenou špičkou... Myslím, že tady padlo, že je mají třeba v tescu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Acimedaco a ostatní ženská ;-) - tak už mám definitivně domluvené kytky. Moje svatební kytice(ta zelená karafiátová v albu) vyjde na cca 1600kč. Pokud moje floristka nesežene lila karafiáty, budou v ní lila růže, výzdoba na svatební tabuli(dohodila jsem do alba, ale bude víc zdobená něco ve stylu svatební kytice, tvar podle obrázku) vyjde na cca 250kč jeden kusKlopa pro ženicha je zdarma, kytička pro maminku cca 500kč a výzdoba svatebního stolu bude do 1000kč.(fotky bohužel nemám, malovala mi návrh, bude to taková koule z lístků a přes to něco ve tvaru mé kytice a převislé dolá jako ze stolu z květů a barevných špendlíků). Takže veškeré kytice budou stát cca 3700kč
Odpovědět
Já o nich taky někde četla, asi tady ;-) Si pořád řikám, že tohle má ještě čas - asi jak se mi do těch pumčoch nechce :-N Takže je asi "nestihnu" :-D :-D
Odpovědět
no já jsem tu o těch punčochách tu diskuzi četla...je to s nima asi docela marné (bílý lem + tělové punčošky), což je škoda a je to díra na trhu, třeba se toho někdo chytne..:-) zelvi: no.....přizávám, že je to docela pálka.Já furt nechápu, co je na tom tak drahýho :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aci - na jednu stranu je, ale na terasu jsem chtěla něco většího jiná výzdoba krom oblouku tam nenbude a za 250kč v dnešní době seženeš kytku ze třech růží a k tomu zeleň. takže je to pálka ale čekala jsem víc. všude jinde mi za kytku řekli nejméně dva až tři tisíce.
Odpovědět
zelvi: No, tak přesně takový částky se docela bojim. Hlavně za mojí kytku... Že bychom to nazvali "slavnostní" místo "svatební"? :-N Blbý je, že díky korzáži to každej prokoukne :-N :-N Ale fakt mám pocit, že to slovíčko je na tom to vůbec najdražší... aci:Tělový punčochy s bílou krajkou jsou očividně díra na trhu, se divim, že se toho ještě nějakej podnikavec nechyt ;-) Nebo že by bylo technicky náročný je vyrobit? Co třeba... koupit bílý a až po krajku obarvit v čaji :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na těch punčochách, co mám, není takový ten klasický tmavší okraj kolem prstů (jestli víte, co myslím) a nemají ani vpředu šev, takže do bot vypadají dobře :-) A k tý bílý - ono to nevypadá tak blbě, jak se může zdát ;-) Mrtvola jsem momentálně spíš v ksichtě (mám zdravou zelenou od monitoru zkrášlenou olympijskýma kruhama za Afriku pod očima), v tom mě bílý punčochy nevytrhnou :-) Navíc - je to trochu něco jinýho (a mám bílý prádlo) - je na nich na boku výšivka s kamínkem, takže budu panna nevěstinka jak vyšitý haha... jinak Aci. - mrkni na tohle, přijde mi, že ta krajka vypadá docela světla a ty punčochy dostatečně tělově (jen jsou dost drahý :-/) http://mojepuncochy.cz/puncochy/samod...
Odpovědět
ty bláho dva tisíce za kytku....no já četla že jsou svatební kytky drahý...je fakt, že když přítel šel žádat o mojí ruku, tak měl obrouvsou kytici - veliké růže a bílé lilie a dal za ní 1000 Kč. No mě kytky na stůl domlouvá mamka a kytku pro mě bude kupovat ženich, tak to neřeším :-) a radši se teda nebudu ptát, co bude stát.
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem ještě zapoměla říct že do ceny jsem počítala květinový polštářek na prstýnkykytice pro babičku a svědkyni
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - dobře děláš :-D
Odpovědět
Ježišmarjá, jsem jukla do plánovače - 115 dní =-) Z toho asi 12 na dovolený, pár dní předtim už budu v "modu dovolená", takže svatba mi bude ukradená... A po návratu chci mít všechno připravený, objednaný, jenom vyzvednout. Pomoc!
Odpovědět
aci: No mně bude kytku taky platit ženich (teda doufám, že když už bude "v tom", tak cálne všechno kvítí :-D ), ale zas má pocit, že do toho může kecat - což nemůže, já mám dávno svojí představu :-N Ať si jako nemyslí, že když to platí, tak budu mít rudý karafiáty (nic proti vám, co je máte, ale já mám představu o jemné, něžné kytici ladící k barvě svatby ;-) ) Mimochodem, jsem si vzala dva dny volna, abych dala do kupy byt - je tu příšernej bordel! A co asi tak dělám - jakž takž jsem spacifikovala předsíň (asi metr na metr :-D ), dala s mámou dohromady fotky z loňska a připravila je k vypálení na CD - na to jsme se chystaly dlouho, a teď vysedávám opět zde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky chtěla jsem se zeptat jak to máte s cenama dortů
Odpovědět
krtek: NEPANIKAŘ, vždyt už máš skoro všechno....mě to pak taky děsí..No já tomu svému dám nějaký obrázek a věřím, že přinese něco pěkného, má přeci jen docela vkus, vždyt si vybral mě :-) Já jsem si říkala, že jsi dneska nějaká akční v psaní a ono je to tím, že máš dovolenou :-)Holt zítra budeš muset uklidit ten zbytek :-)
Odpovědět
aci: Já nepanikařim, akorát na spoustu věcí mi přijde brzo, do jinejch se mi zase nechce... A vůbec ne do toho úklidu :-D S dortem to máme tak, že asi bude od učňů, ale cenově ještě nevim - pani mi řekla, ať si donesu fotku a pak mi teprve řekne. Já doufám, že se vlezem do 1000, taky bysme si mohli nechat udělat ovocnej přímo v tom hotelu, kde budeme mít hostinu, ten by vyšel prej tak 800. Ale určitě bude malej (asi jedno patro), bude nás max 16. A do výslužek dávat nechci, se to pak akorát rozpatlá...
Odpovědět
krtek: jen jestli nejsi závislá...já jsem se dneska dozvěděla, že prý jsem...když jsem přišla z práce, hend jsem pustila ntb a šup na beremko :-) Zelvi: já mám dorty od kamarádky, je cukrářka...ale nevím, co mě budou stát, předpokládám, že to nebude 4500, ale třeba jen 1500 za ten hlavní. Dortů bude víc, protže pro 70 lidí jeden je nepřevozitelné z Lbc do Phy. Takže bude jeden asi 3 patra a pak k tomu asi 2 menší ve stejé výzdobě - ty budou jako svatební. No a k tomu dva obyčejé dorty, co se rozkrájí do výslužek a pak ještě asi dva dorty co se sní třeba večer. Uf, je toho spousta.
Odpovědět
Vlastně kacám, když tu vidim ty "odpočítávače", tak mě panika lehce chytá :-D Ale fakt jenom když vidim ty čísla - tak se asi nebudu dívat :-D
Odpovědět
aci: jéje, to já jsme závislák totální - jsem se dozvěděla už dávno :-D No, můj muž první rok apůl našeho soužití pařil do časných ranních hodin nějaký hry po netu, tak aspoň těch pár měsíců může okusit, jak mi asi tak bylo :-D A to já končim většinou "už" kolem půlnoci... Holky, jak jste na tom s oznámkama? Protože já jsem se tak nějak rozhodla, jak bude zhruba vypadat, ale od tý doby na to ani nešáhla. A ani nevim, jestli to budu muset komplet celý připravit k tisku sama, nebo bude stačit něco načrtnout na papír - bude to tisknout asi tátův kamarád. A taky nevim, jak dlouho to bude ve fázi tisku, tak abych to pak neposílala tejden před svatbou :-N
Odpovědět
No právě...to je důvod si je nedávat :-D Mě je špatně jen na to pomyslím..... My budemem mít z učiliště minizákusky a koláčky...ale ještě to nemám zařízené :-( jsme hrozná. zelvi: moje kámoška má svatbu tedka, objednává dort bud u Hájka - ovocný a okolo rulličky bílé čokolády a nebo u Erharta, tak pak poreferuju, jaký byl a kolik stál Hájek má super dobré dorty, ale nevím, jak to vyjde finančně. Jako cukrárna jsou dost drahý (jako na zákusky), ale je to perfektní kvalita a chut. Máme tu cukrárnu v praze před barákem a domů si kupujeme s našima dost často :-)
Odpovědět
aci: O Hájkovi jsme taky uvažovali, kupodivu na netu ty ceny nevypadaj tak děsivě (velkej dort 7, 8 set? ale bez těch trubiček). Dneska právě máma přinesla nějaký ovocný dortíky, tak mě zase napadlo, jestli do toho nepůjdem... Ale zase nejsou tak pěkný. Zato dobrý jsou moc ;-) Mně je špatně, když pomyslim, jak jsem si v lednu řikala, že mám dost času dát se do pořádku, pěkně zpevnit postavu, ať mi to sluší... No, ani nepíšu, jak jsem na tom teď ]-( :-N V učilišti máme prostě rezervaci, ale konkrétní objednávku budem dělat až začátkem září. Přes prázdniny tam ani nejsou, tak neni jiná možnost.
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Klííííd - času dost... A bordel je jedna z věcí, který ti rozhodně nikdy nikam neutečou - ten na tebe pár dní spolehlivě počká :-D Zelvinka: Myslím, že v cukrárně říkali, že se vejdeme do 1500,- (bude ten čokoládovej, co mám v labu, jenom na vrchu nebudou maliny, ale jahody - ženich totiž frfňá, že jsou prý v malinách pecičky... bóže, kde na tohle přišel?... :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
no to my bohužel nemáme ani učiliště, ani šikovnou kamarádku, takže nám řekli ž ten hranatý vyjde na 1800kč(průměr 30cm) snad to bude stačit pro 35 lidí. chjo to je věcí a svatba tak brzičko :-( Jinak onámení máme už asi dva měsíce doma, objednávali jsem si u Stloukalů přes net.mají docela levné. nejdřív my poslali na ukázku asi tři kartičky, o které jsme měli zájem a pak už to šlo ráz na ráz. Dokonce nám dali i písmo, které nemají uvedené. Viděli jsme je na oznámení u kamarádů a tak jsem se zeptala a nebyl v to problém.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?