Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
krtek : to je jasné s tím učilištěm, že až v září. Hájek to je mnamka :-) no a o příšerný postavě ani nemluvím :-( ]-( jizi: a jak velkej ten dort bude? v tvem albu jsem foto nenašla...
Odpovědět
jizi: Ten bordel tu čeká už... no hodně dlouho. A problém je, že roste :-D Hele, ale jahody maj taky semínka ;-) Asi nebudem mít oznámení - přítel má pravdu, dyť už to beztak všichni vědi :-N A ostatním se pošle mail :-D (tak by si to drahoušek představoval). Akorát nevim, u čeho bysme spolu s vnoučatama za třicet, čtyřicet let slzeli dojetím (aspoň já teda) :-N
Odpovědět
Si jdu asi pustit telku, u tý se dá aspoň žehlit... A domácí práce prej postavu tvarujou taky dobře :-D :-D
Odpovědět
krtek: z toho si nic nedělej, my asi taky oznámení mít nebudeme :-) nějak nejsou lidi na něj....bordel neuteče, to je pravda To by mě zajímalo, na co u toho žehlení koukáš, když nic nedávají....NEchci ti kazit iluze, al eu žehlení se toho moc nespálí...je to přesně 260 Kj za 15 minut a odpovídá to malému jablku :-) vyčetla jsem to v chytré knížce
Odpovědět
Koukala jsem na Ordinaci. A malý jablko jsem měla - zabalený v štrůdlu :-D Nejlepší je na tohle asi mytí oken - po tom mě tuhle fakt bolelo celý namožený tělo. Ale to dělám jenom párkrát do roka, tak asi zase nic :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dort mi nejspíš smázla hyperaktivní adminka, protože na něm byl odkaz na cukrárnu, ze který ho budu prachsprostě kopírovat a nechávat ho dělat mimo Prahu, aby byl levnější ;-) Tak už je tam zpátky se smázlou adresou, snad už nikoho nebude prudit (a nikdo nebude prudit mě)... Krtek: Prachosauři jsou kamarádi a navíc by měli být hájený :-D A v jahodách jsou naštěstí semínka asi míň "hnusný" či co, protože jahody prošly ;-)
Odpovědět
jizi: Ten dort vypadá jedle, mňam! No chlapi jsou občas s tim jídlem zajímavý - u nás třeba dost boduje kombinace rajčata - balkán v šopáku, ale dát to na steak a zapéct, to zas ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: O jídle bych mohla napsat román - u nás stále ještě probíhá válka T. versus houby, s každou malou bitvou, kterou spolu s houbama vyhrajeme (= sní je, aniž by si vůbec všiml, že to jsou houby a tudíž měl prostot remcat, že to on nejí), se posouváme blíž ke dni, kdy protistrana kapituluju a já budu moct konečně udělat houbovku :-D :-D Ale jinak je vzornej strávník, to se zase musí nechat, už jí (a to i schutí!) ryby, většinu zeleniny a navíc ještě vytrvale všechno chválí ;-) Co žehlení, úspěšně zdoláno?
Odpovědět
Žehlení úspěšně zdoláno tak do půlky. Hm, tak nám do talíře zatim (ale asi spíš napořád) nesmí ryby (kvůli kostem - no minule byla stopro bez kostí - a stejně prej příště radši ne), niva a hermelín a hlavně a především "fazolky v kabátku" (ĺusky, fazole jako takový naopak můžeme).
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy jste se zase rozepsaly. No co se týče tvarování postavy, tak sice se dá možná tvrdit, že štíhlá sem :-N ,ale jeden čas sem vážila opravdu moc. To sem schodila,ale jaksi se nemůžu rovnat krásným zpěvněným modelkám, bříško spevněné nemám, takže i tak sem si musela pořídit nějaké ty superstahovací kalhotky,sou srandovní, přesně takové co suší sousedka na balkoně :-D . no a dorty..jedna paní známá peče výborné a krásné dorty a opravdu dobroučké zákusky. Dort svatební velký od ní vychází okolo tisícovky. Jinak zákusky mít od ní taky budeme,ale podrobnosti prej u ní stačí dohodnout až začátkem září.Ale fakt nevim kolik, když nás bude asi 90 :-( . Doufám, že si bude vědět rady
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem hrozná trubka, ty kytky budou o tisíc víc, tedy cca 4700kč,.....ach ty počty :-(
Odpovědět
jizi: dort je krásnej a vypadá moc chutně... Ten můj sní všechno a dvakrát, ještě, že sportuje, jinak by byl už jako koule, já to nechápu, jak může mít pořád hlad. U nás jsem ta vybíravá já.... Tak hlásím, že jsem včera během 5 minut vybrali oznámení, což jsem čuměla :-) Původně jsem si ho chtěli nechat překreslit a tisknout sami a já nevím kdesi cosi a nakonec na to kašleme a objednáme ho...ono při počtu 100 ks to vyjde cenově docela dobře, asi za 14,5 Kč/ks.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky holky :-) Můžu se přidat??? :-D
Odpovědět
ahoj kozinka...no jistě...:-)
Odpovědět
kozinka: ahoj! Koukám - další 11.9., hurá :-D
Odpovědět
Tak díky holky.. :-D krtek: jasan... :-D tak krásný datum škoda nevyužít.. :-D
Odpovědět
kozinka: :-D :-D
Odpovědět
krtek: to bude katastrofa za katastrofou, ale mě se prostě 11. líbí a svatbu jsem vždy chtěla mít v pátek, ať je delší víkend.. x-) x-) :-D A co ty??? Proč zrovna 11.?? :-) a jak jste na tom holky s přípravama...??? Koukám, že už asi dál než já, co?? :-N No my jsme začali teprve před dvěma týdnama.. :-D
Odpovědět
Nám to tak prostě vyšlo. Vracíme se na konci srpna z dovolený a taky jsem nevim proč chtěla pátek (fakt nevim proč - v sobotu normálně pracuju, jsem pitomá, měli jsme dát sobotu, v neděli mám pak volno, ale vůbec mi tohle nedošlo, takhle si budu muset vzít dovolenou!). No a hned 4. by bylo moc brzo a po dvacátým zase pozdě - tak zbejvalo 11. a 18. a přítel s potutelným úsměvem, že určitě 11 :-N Taky mi to došlo až pozdějc. Ale líběj se mi lichý čísla a 11 se mi taky líbí, tak co...
Odpovědět
krtek: dobrý.. :-D takže vlastně 11. Vám vyšlo ani nevíš proč ani nevíš jak.. :-D to je krásný!! :-D taky se mi líbí to datum, 11.09.09. to vypadá pěkně.. x-) ale myslím, že je to úplně jedno kdy.. :-) hlavně že to bude fajn :-)
Odpovědět
kozinka: Přesně, ani nevim jak :-N Akorát teď jsem si uvědomila, že kdybych se zamyslela a nechala to na sobotu, tak si nemusim já blbec plejtvat dovolenou ]-( Mám totiž pracovní volno v nedělia úterý, trošku neobvykle... Navíc nám tam v pátek asi moc lidí nepřijde, ale nějak to intuitivně vyplynulo, tak snad to bude stát za to ;-) Jinak co se týče příprav, tak spíš napíšu, co mi chybí (jsem do toho v lednu vlítla jak rozjetej vlak, takže máme dost věcí hotovo, ale dost toho taky řešit nebudem - video, živou kapelu, různý svatební noviny a jiný prkotinky...). Tak chybí nám oznámení (to musíme pořešit rychle), ženichova košile a boty, kytky (musim najít nějaký květinářství, co nebude chtít za kytku majlant :-N ), definitivně se rozhodnout o menu a o dortu, sestavit hudbu na obřad a pak hudbu na hostinu a vypálit to.... Ježišmarjá, že by to bylo všechno? no to určitě ne, ale zatim mě nic nenapadá. Šaty a prstýnky teda ještě taky nejsou, ale už je oboje objednaný, takže mě ještě čekaj nějaký zkoušky šatů a taky u kadeřnice a líčení. Jo, a koupit bublifuky! :-D
Odpovědět
zelvinka - to myslis vazne, ze za kytky das skoro pet tisic? a ktere jsou tam zahrnute? nevesta, maminky, svedkyne, zenich, svedek, auto? holky ostatni - kolik date za kytky? Prijde mi, ze zari by jeste nemuselo byt tak spatny mesic na kytky (ve smyslu nedostatkoveho zbozi, potazmo predrazeneho...) Ale treba mam zkreslene predstavy.
Odpovědět
jankabr: Ono se to nasčítá, když jenom za kytici pro nevěstu chtěj v průměru tak 1500 :-S Proto ještě nemám kytky vůbec pořešený, se skoro bojim někam vlézt, abych se moc nerozčílila. Zelvinka v tom má tušim minimálně i nějakou výzdobu na stoly.
Odpovědět
janka: ono to podle mě nezáleží na ročním období, ale na tom,ž e to je svatební kytka....protže jak je něco svatební, tak je to 3x dražší než věci obyčejné :-( kozinka: nemusíš se děsit, já nemám skoro nic...jen hostinu, obřad a přítelův oblek...a 4 svíčky na dekoraci stolu :-)
Odpovědět
ty jo - a to jsem si rikala,ze kdyz po mne bude chtit kvetinarka z Blanska 2000 za vse (tedy ne vyzdobu na stul), tak je to dost.
Odpovědět
krtek. tak to je super, neboj bude to stát za to.. :-) Já si teda volno brát nemusím, máme s přítelem roční holčičku, takže jsem na mateřské, hele ale když to tak čtu, tak na den svatby dostaneš paragraf, stejně tak Vaši rodiče, jen svědků se to netýká. No tak to jste na tom docela dobře už.. :-) No já už mám toho teda taky docela dost, na to že jsme se do toho vyrhli před pár dny :-D Už víme jak bude vypadat oznámko, jen ho zhotovit, termín zajištěný, vybraná hudba na obřad, prstýnky jsou doma, šatičky vyzkoušené, zamluvené, zaplacená záloha, fotograf domluvený, koláčky domluvené, ale ještě si musíme přijít vybrat přesně jak to chceme, kadeřnici domlouvám dnes, mám svoji i tak normoš, takže v tom problém nebude, jen si potrvdit datumek, cukrářku máme taky známou, která nám peče na všechny oslavy atd.. takže u ní se taky jen dá datum a co chceme, to zařídím dneska ještě, ale jinak mi chybí ještě šatičky pro malou, boty pro mě a pro malou, oblek pro chlapa, a zařídit oběd, což taky doufám, že nebude problém, jelikož to je pátek, a tady v Karviné je vše domluveno tak hodně dopředu, že kdyby to byla sobota, tak nemáme šanci a musíme si to domluvit minimálně půl roku předem!
Odpovědět
kozinka: ty jo, to jsi toho stihla za dva tejdny strašně moc! A sěvdci nedostanou paragraf? Ty jo, já myslela, že taky! A jinak jsem četla, že na páteční svatbu jsou dva dny volna ze zákona, ale jenom jeden placenej :-S Tak jsetli je to pravda, tak si radši vezmu dovču... Se vdávám a ještě abych přišla o peníze za jeden den v práci 8-( Takže mi to nakonec pohltí asi dva dny dovolený plus jeden paragraf. No, možná si vezmu ještě pondělí, ať mám trochu volna pro sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kozinka: Vítej :-) Seš fakt jak blesk - paráda, tady je krásně vidět, že se svatba dá opravdu sfouknout velice rychle - když člověk ví, co chce, je to hned :-D A díky za pochvalu dortu :-) Tenhle prošel jako jediný bez námitek... Tak snad bude ve finále jedlej...
Odpovědět
Profilova fotka
rodina se rozrůstá. kozinka - seš důkaz toho, že vše jde zvládnout běhěm "chvilky" mohla by jsi se vdávat zejtra :-D
Odpovědět
Holky fakt to jde, ale jak říkám, já jsem na mateřské, takže zase by bylo něco jiného, kdybych pracovala.. ;-) No ale jsem zvědavá jak stihnu ten zbytek, i když si myslím, že to půjde, nejradši bych měla během měsíce vše zařízené a pak už jen čekala.. :-D No uvidíme :-) Snad nebude nikde žádný zádrhel a vše půjde hladce.... sice už tady jeden rodinný zádrhel je, začínají se nám do toho starat docela dost jak moje mamka, tak budoucí tchýňka, a to jsem si myslela, že jako zrovna ony dvě se do toho starat vůbec nebudou... je mi to moc líto a včera jsem to skoro až obrečela, ale dneska už mám zase síly a pokud se jim ještě jednou nebude líbit to co chceme my a budou protestovat, tak prostě bude po obřadu jen oběd a pak si volnou zábavu uděláme někdy samy s kamarády a žádná grilovačka nebude.. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?