Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
jj, krakov znám...zkusím, dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci- já se obešla v deichmanovi a za super cenu
Odpovědět
zelvi: tyto jsem tam také viděla :-) ale mě se nelíbí tenhle zkosený podpatek... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
acid: asi vim, o kterych botech z Humanicu mluvis, ale mne na tom vadil ten dreveny podpatek. a nebyly uplne bile-
Odpovědět
jj, mě se to taky zdálo divné, ale jiné jsem hezké neviděla...nakonec, když to vezmeš kolem a kolem, tak stejně ty boty nebudou vůbec vidět...takže o kdybych si vzala holinky, tak se na to nepřijde :-) teda musely by být bílé, aby neprosvítaly...Jedině pak když se fotíš, nebo někde pozuješ...Aspon si myslím já..a nebo budou vidět maximálně špičky, ale podpadky těžko, když máš sukni až na zem a vlečku
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - to máš pravdu, když se díváš tady u věech a fotky, tak vždy jsou vidět špičky, jedině když si někdo nechá fotit podvazek tak je toho vidět víc, ale do toho já rozhodně nepůjdu:-)
Odpovědět
Tedka jsem koukala náhodou na studio květuše, tam mají botky za 400 kč a vypadají docela slušně... Zelvi : kdes kupovala šperky? na netu, nebo někde v kamenném obchodě? já budu mít asi ty šaty do "v" tak musím vymyslet, co si pořídím...asi něco delšího, co bude viset do výstřihu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak se po víkendu taky připojuji, botky taky ještě nemám.Já asi nejdřív půjdu obhlídnout vienamce, nechce se mi dávat kolem tis. za boty, který už si stejně nikdy nevezmu.V lodičkách hodím fakt vyjímečně.Jinak už mám domluvený kytky,je to kamarádka od kamaráda a zabývá se tím dlouho,takjsem ráda,že je další věc z krku.
Odpovědět
Já mám kytky domluvený teoreticky :-) domlouvala mi to mamka u nich v zahradnictví...prý teoreticky, tak jsem na to zvědavá, jak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já taky kytky jsem objevila tady, tak to je obrázek jako předloha.Pro mě do rukyají nechám volnou ruku,nějak to dopadne. Aci: Jaký sis nakonec vybrala šaty?
Odpovědět
kytku pro mě nechám na ženichovi, dám mu nějaké obrázky na tip a uvidím, co přinese :-) Šaty mám dva favority - ty poslední, co jsou v albu - Postal od St. Patrick a nebo ty Amor od Atelier Diagonal. Jde o prachy, protže postal jsou za 13000 půjčení, což je hrozně moc...tak si zkusím zjistit, kolik by stálo je nechat si ušít - mám tetu švadlenu, ale nevím, jestli se sežene ta látka - je to plisovaná organza...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to už je fakt dost.Měse líbí ty magie sotero brit...Nevím jestli to píšu dobře.Ty ti fakt slušíajsou nádherný.Já musím mít jednoduchýabych nebyla jak sněhulák.A kde je je mají v jakým salonu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja si taky myslim, ze ty boty je zbytecne nejak hrotit. ja jsem sla take do tech z deichmana - -nenadchly,a le ani nejsou spatne, takze za 500 kc super :) a fotky podvazku taky nepotrebuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita:Ahoj to jsou ty botky comáš v albu? Jestli jo,tak jsou pěkný, ale já nevím co je to za módu tyhle podpatky, v Batovi to majív šude.-ale ta cena je taky pěkná, to by šlo.Jak mají vysoký podpatek?
Odpovědět
sidi: jo, brittania jsou krásné a byly i lehoučké - ty měli v salonu v liberci, ale není to můj tip, já chtěla úplně jiné.Ty Postal mají nejblíž v Hradci Králové, pak je mají i v Ostaravě, tam dokonce za 9000 Kč, ale je to moc daleko. Jo a mimochode,v těch Brittania se dneska vdává kde kdo, jsou hodně oblíbené :-) já si ty botky asi objednám přes net v tom studiu květuše, našla jsem to dneska a mají tam docela hezké za 390+150 kč poštovného...
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: jj, to jsou ony, co mam v albu. podpsatek je myslim 5,5 cm, nebo 6. takovy standart, ze to zvladnu i ja, co na podpatky moc nejsem :-D jen je ma asi skoro kazda nevesta, protoze nez jsem se rozhoupala, tak v mem cisle skoro nidke nebyly. ale jsou proste normalni :-)
Odpovědět
estre: ty tvoje jsem moc v albách neviděla, ale takové ty druhé, co mají v deichmannu, lesklé s pásky od špičky k patě...ty tu má hodně nevěst
Odpovědět
Profilova fotka
aci: ktere myslis? az to nekde uvidis, hod sem link :-)
Odpovědět
estrel: tedka je nemůžu u nikoh najít, ale přes víkend jsem je určitě viděla alespon 5x...takové...jsou lesklé bílé a do šipčky,jakoby lodičky, na předku mají takové jakoby sámky - skládání....a zepředu dozadu přes patu vedou dva pásky, i jako ze stran podél nohy, aby držely ...nevím, jak to popsat, když je někde ještě uvidím, pošlu ti odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - pozor na ty boty z té Květuše, taky jsem si tam objednávala a vzhledově byli moc krásné, ale byly plastové!!! nebyla to ani syntetická kůže, byli nepohodlné, ale naštěstí se mě je podařilo tady v bazaru prodat za stejnou cenu :-N , po hodině bych v nich trpěla jako pes. A ten šikmej podpatek musím říct že se mi to taky nelíbilo než jsem to dala na nohu a zjisstila jak jsou pohodlné a že to není až tak vidět, a jelikož nejsem na podpadky zvyklá, tak opravdu se v nich necítím vratká ani jako na chůdách :-D A šperky? tu naušnice jsem si koupila ve stříbrnictví, mají to všude a stáli 650kč a kuličku na krk jsem dostala od budoucí švagrové k vánocům a tam záleží na velikosti, je to otázka od 390kč ty nejmenší. Líbílo se mi, že to budu moct nosit i po svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ale můžu doporučit od Květuše tady na netu na focení vějíř, ač tam píšou že plast není úplně bílý a na fotkách to tak vypadá, ta ve skutečnosti bílý je. líbí se mi to víc než paraplíčko, je to takové neokoukané. Mám to v albu
Odpovědět
zelvi: tak díky za upozornění, mě se tam ty boty líbily a vůbec na obrázku nevypadají jako plastové...tak se na to vykašlu
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - nechci tě zrazovat, to vůbec ne, ale mají to i v popisu, že jsou lité nebo tak něco, a já mám docela velký klouby u palců, takže o pohodlí nemohla být řeč, a nepomůže na to ani sprej na syntetiku :-S ale vzhledově vypadali mov hezky.
Odpovědět
ahoj holky no já bych se rozhodně bála jít do bot z internetu, musím si je zkusit a musí sedět..já chtěla taky nějaké univerzální, ale pak jsem byla ve střevíce a více a fakt nádherný výběr tak sem si koupila svatební sice za vyší cenu ale co tak je to jednou a pak je unosim jinam no.. a prstýnky- máte jrozně hubené ruce já mám 54..a se šperkama sem se taky vyřádila a pořád nevím ale už asi jo asi štras ale zas mi nebude ladit čelenka.. a taky účes - nějak v ničem nemám jasno pořád..Líbil se mi jak měla vlasy Vernoika Vařeková na svatbě s Nedvěděm- mám v albu ale zas sem si říkala sundám závoj a nebudu mít nic..tak sem chtěla čelenku že si vezmu pramen vlasů dám si hi středem sepnout dozadu a přes to čelenku a závoj, ale zas aby to nebylo přeplácané..no ale zase když to ty holky mají rozpuštěné jen se závojem tak je to v jednoduchosti krása.. Ono se jim to na těch přehlídkách nosí když si můžou hodit pokaždé něco jiného ale když to má být jednou tak mám strach že špatně vyberu..
Odpovědět
tam píšou: boty nejsou vylisované z plastu, proto nemají bílou barvu...no přítel jede náhodou do Mostu v pátek, tak tam na ně mrkne, jak budou vypadat, když budou umělé, tak se na ně vykašlu - já bych si vybrala tyhle : http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate... já nevím, kam bych je unosila, moc podpatky nenosím a už vůbec ne bílé botky.. No účes, to bude oříšek...chtěla jsem závoj, ale to bylo původně k šatům bez ramínek...u těch s ramínkama jsem si nevyzkoušela závoj, tak nevím, jak to s ním vypadá....tak nevím, jestli ho mít budu, nebo ne.Vlasy mám kratší, počítám,ž e zůstanou nějak rozpuštěné a s kytičkama nebo nějakýma sponkama asi....čelenky mi nesluší, tak aspon něco mi odpadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - tak jim pisni na mail, z jakého materiálu ty botky jsou,.... vypadají hezky, a když budou pohodlné tak proč ne. Jinak účes mám asi tři adepty dám je do alba, určitě bez závoje s bižu květem(co mám také v albu)
Odpovědět
zelvi: a ty sis objednávala jaké? já ti věří určitě víc, než nějakému obrázku z netu, jestli jsi měla nějaké v ruce a byly plastové, tak je to jasný ...Pošlu tam přítele, at se na ně mrkne No jo, když máš dlouhé vlasy, to to máš fajn...z toho se dají krásné účesy udělat...ale já mám jen na ramena a ani to nejde seponout skoro do culíku, tak z toho nic moc účes nevymyslím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aci - koukala jsem na ty stránky a už je tam nemají :-( tak uvidíš jestli se budou zdát příteli
Odpovědět
Profilova fotka
Aci:z tohoto portálu si objednávala botky moje kolegyňka,a je spokojená.A tady od nás Tulkiss,tak ji písni...
Odpovědět
barbucha: dík, já jí napíšu :-) to je referencí, to mám radost, že aspon vím, do čeho jdu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?