Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf, tak to se teda hluboce omlouvám....holt jsem totální neandrtálec :-D :-D :-D Jen ať si mě ukamenujou, to možná i přežiju :-D :-N . Přiznám se, že jsem šla víceméně na čumendu a s foťákem jsem vůbec nepočítala. Nějak mi nedocvaklo, že si hned budu něco zkoušet. Spíš jsem chtěla vidět výběr. Neboj, fotky určo budou....ještě mě čekají 2 zkoušky. O nic vás neochudím, spíš abyste nelitovaly VY, až mě uvidíte :-p :-D Na to jakou jsem původně měla averzi k táborským salonům, byla skutečnost příjemně překvapující. Umluvila mě až ségra a musím říct, že nelituji. Pokud neobjevím ještě něco lepšího, bude fakt rozhodnuto. Jen mě zaskočilo, že je to totálně odlišné od toho, co jsem si vysnila. Jj, člověk míní..... Důležité je nakonec jen to, aby mi šaty seděly, jakž takž jsem v nich vypadala a byly pohodlné. Bohužel se svou postavičkou nemůžu čekat nějaké zázraky. Myslím, že doplňky, kytka, účes a líčení tomu trošku pomůže a výsledek snad úplná tragédie nebude. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď bych vás chtěla kočky o něco poprosit. Nemáte kontakt na nějakou fakt šikovnou kosmetičku a manikérku? Přece jen bude nutné nějaké to předsvatební zkrášlování a opečovávání. Nerada bych kupovala zajíce v pytli. Raději dám na kladné reference. Moc by mi to pomohlo, díky!!!! x-)
Odpovědět
@beruska80 hlavně že jsi si vybrala a opravdu, co se člověku líbí ještě neznamená že mu bude slušet, já jsem taky byla přesvědčená že do korzetu a sukně nikdy a jak jsem si to vyzkoušela bylo jasný že nic jinýho mi sedět nebude :-) chce to vždycky fakt vyzkoušet, tak se budu těšit na fotečky alespoň z příští zkoušky :-) kontakty bohužel neporadim, nehty mi dělal kamarád a malovala jsem se sama :-D Otázka do placu: Co nějakej srazík? Tentokrát bez dětiček a s nějakým dobrým papáním :-p :-D Já už nebyla v restauraci asi 100 let 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, svatá pravda! Já moc velkou představu zase neměla, ale věděla jsem, že bílé fakt ne. Přímo korzet jsem teda nezkoušela, spíš takové ty typy šatů, co mají šněrovačku a jsou částečně vystužené. Jenže to mi fakt nedělalo hezký vršek, navíc ty moje proklatý prsa.....hrůza. :-p Holt nemůžu mít nic, kde je mi vidět celý dekolt - přeštípne mi to špekáčky, což vytváří nevzhledné buřtíky :-N :-D :-D . Ale jinak chvála bohu za šněrovačku, ta dokáže celkem divy. :-) Příště určo fotečky pošlu, ať se můžete pobavit. Jinak pro srazík jsem všema 10!!! Kdy, kde a jsem tam jako na koni ;-) . Zatím mám celkem čas. Co se týká malování, možná bych to zvládla i sama, jen se bojím makeupu, ten normálně nepoužívám. Nerada bych vypadala jako klaun. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 To je parada, že máš favoritky, už se tesime na fotečky, až je taky uvidime :-D @beruska80 Kosmetičku mám kamaradku, ale abych pravdu řekla, tak jsem u ní nikdy nebyla ( vlastne jsem nikdy nebyla u kosmetičky, ani před svatbou, a docela me to ted mrzi :-| ) Ale mužu se ji zeptat jestli chces ? A nehty dela znama, ja mela od ni na svatbu porcelanovy, ale dela i gelovky, pokud budes chtit dat ti kontak ;-) @kremrolka01 Sraz bych taky brala, konečne bych Vás videla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak je nakonec všechno jinak a šaty jsem si vybrala jinde a jsou lehce smetanové. Tentokrát je to definitivní!!! Stejně bych pak akorát šílela nerozhodností. Takhle jsem byla rozhodnutá hned, prostě láska na první pohled. Sedí mi nejlépe a vůbec se v nich cítím super. Jsem ráda, že mám další věc vyřešenou a nemusím se zase tolik stresovat. ;-) Samozřejmě určitý nedostatek to teda má a tím jsou mé šílené ruce.....ale zase mám ještě čas na nějaké to zpevnění a zhubnutí. Tak uvidím! :-D Fotku vložím, ale je spíš pro představu - nejsem úplně došněrovaná, nemám dobrou podprsenku a navíc mi ty ruce na fotce fakt nějak vynikly. Ale to se přinejhorším zakreje šálkou nebo bolerkem. Takže buďte schovívavé :-) . Sygy, když budeš tak hodná, kontakt mi pošly. Díky moc. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se, ale fotečku zatím vkládat nebudu. Včera jsem byla aktivní a jednu do alba dala a hned si na mě holky pěkně smlsly. :-N Dost mě to odradilo, takže se raději držím zpátky a ještě raději s chlubením počkám. :-( Vím, že to na mě nikdy nebude 100% (a navíc jsem fakt nebyla došňěrovaná a volba nesprávné podprdy udělala své), ale myslím, že byly i mnohem silnější nevěsty a nikdo je tak nezatracoval. Přiznám, jsem dost citlivka a vzalo mě to. Tudíž to bude víceméně překvápko a ukážu se vám až těsně před svatbou. Doufám, že se na mě nedudete zlobit. ;-)
Odpovědět
@beruska80 tak jsem to bohužel nestihla :-( to je hrůza ty komentáře :-( no hlavně si z nich nic nedělej, hlavně že se v těch šatech budeš cítit dobře, stejně si to každá nevěsta rozhodne nakonec sama a budeš určitě krásná nevěsta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, díky moc za uchlácholení, holt jsem byla vždycky citlivka a dost věcí mě bralo. |-| Zase nemůžu být nespravedlivá ke všem, některé holčiny nebyly vyloženě zlé, jen to chtělo volit lepší slova. Sebekriticky taky musím uznat, že teda na fotce to vypadalo hůř, než se mi zdálo v zrcadle.....asi je mají tak lichotivá, nebo jsem na sebe koukala příliš idealizovaně =-) 8-( . Každopádně mě to přece jen odradilo a máš pravdu, že komentáře dokážou být nepříjemné a zlé. Nejedna z nevěst se tu sama přesvědčila. Dokonce i takové, které si to nezasloužily vůbec. Ono se lehko ubližuje, holt jsme my ženský někdy vážně potvory :-( . Souhlasím, že poslední slovo má vždycky nevěsta a jen ona je ta nejdůležitější, ale i tak je dobrá rada nad zlato. Jéééé, já a krásná nevěsta.....tak to zase ne......možná s mínus 30kg. Teď se jenom budu snažit zamaskovat nedostatky, aby to se ženichem a svatebčany nešlehlo :-D :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Ahojky, a chteš kontakt na kosmetičku nebo na nehty ??? ;-) Já jsem taky fotecku nestihla, škoda :-( Tak nám ji vlož k nám do diskuze, to nikdo jinej neuvidi, jen my :-) Každa nevesta je krásna, at si každej říka co chce, hlavně když se v den D citiš skvele, a to je nejduležitejší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sygy, stačí jenom na nehty, díky. :-) Nezlob se, fotečku vkládat nebudu, aspoň zatím ne. Ještě jdu zkoušet nějaké šaty teď ve středu, tak uvidíme. Pak bych kdyžtak poslala pro porovnání pár ukázek. Ale fakt jenom pro vás, už ne veřejně. ;-) Stejně se vždycky najde někdo, kdo tě pomluví a najde si důvod k urážkám. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hoky, jen tak mimochodem, jak to vidíte se srazíkem??? Zatím je ticho po pěšině, chtělo by to trošku rozhýbat. Můžu zatím každý víkend, nyní se ještě nic moc nerýsuje. Toho by chtělo využít. Takže šup, šup. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kočky, jsem tu zase a jak tak koukám, opět budu trpět samomluvou. Už je to pomalu pravidlem, působím jako osamělý blázen, který si chodí vylít srdíčko :-D :-D :-D No nic, nebudu to zbytečně protahovat. Přejdu rovnou k věci a tou je: mé subjektivní hodnocení táborských svatebních salonů. Dneska jsem se odhodlala a obešla i ten nepatrný zbytek a výsledek je následující: Salon XXXL: už podle názvu by se zdálo, že bude pro baculky široký výběr, ale chyba lávky. Nic ohromně světoborného nečekejte. Rozhodně to není to, co by se dalo podle názvu očekávat. Obsluha je sice velice milá a ochotná, salon působí příjemně, šaty jsou pěkné, čisté, ale pořád mi tam něco chybí. Alespoň mě tam chyběla možnost variabilnějších typů. Víceméně je to stejné a málo se tak dají zakrýt nedostatky, které každá z nevěst s větší velikostí 10% má. U mě je to absence šatů s rukávky. Jinak je ale celkový dojem docela dobrý. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ups, oprava : správně to mělo být 100%!!!! 10 by bylo poněkud málo :-N :-D NARCIS: tak tady to bylo zklamání největší!!!! Za výlohou i v salonu mají podle mne bezkonkurenčně nejhezčí šaty. Prostě se tam nezapře kvalita, holt to nebude žádná "Čína". Bohužel to je jediné pozitivum. Ač mají na webových stránkách napsáno, že nabízejí šaty až do velikosti 48 (což by mi mimochodem stačilo) - skutečnost je zřejmě jiná. Arogantní jednání majitelky, která se ani neobtěžovala zvednout od stolu a jediným pohledem si mě znechuceně změřila, aniž by mě nechala domluvit. Mě hned oblečenou odhadla, že na mě prostě nic nemá a tím bylo po veškeré snaze. Ani jsem neměla možnost se mrknout a nic si zkusit. Pak bych se vážně mohla presvědčit, že na mě opravdu nemá nic. Ale takhle, to bylo tak šokující, že jsme se sestrou vystřelily šokované a znechucené. Zřejmě paní trpí averzí k "nadměrným" velikostem. ]-( I tak to bylo poučné, tam bych rozhodně nikoho neposlala ani za trest ;-( . OLENA: asi budu zaujatá, ale tady se opravdu ruský vliv nezapře. Na můj vkus jsou šaty dost přezdobené a načančané. Opět jsem postrádala nedostatek výběru ve větších velikostech. Navlékly na mne pouze dvoje a to bylo pořád typově stejné, co mají i jinde. Baculky, které za každou cenu chtějí ukazovat i to nevzhledné, by zřejmě jásaly, ale u mě to nezabodovalo. Smutným faktem je, že nikdo nestojí o to, aby i silnější nevěsty byly moderní a šik - panuje zde jednotná uniformita, což je na škodu. :-( Jinak ale chválím obsluhující personál, tam to bylo v pořádku. jen mi teda ještě celkem vadily poměrně vysoké ceny půjčovného - na Tábor + nemožnost focení (pouze za poplatek 500Kč). ŠTĚSTÍ: tam mě paní majitelka (zřejmě, těžko odhadovat) uzemnila hned při vchodu slovy: vemte si návleky, venku je špína! Ale to že tam pobíhal mezi šaty čokl, nebylo zřejmě vadícím elementem. Když jsem jí požádala, zdy by mi mohla ukázat šaty na velikost 48, se zarazila. Pořádně ani nevěděla, kde co má. Šaty byly navěšeny nepřehledně a špatně přístupné- takové chaotické. Nakonec jedny vylovila - celkem zašmudlané. Při mé poznámce, že bych raději něco s rukávkem, mi odpověděla, že nic nemá a ať se jdu buď podívat ke konkurenci nebo si nechám něco rovnou ušít, když jsem tak nadměrná :-S . Dál už jsem na nic nečekala a odplula do ztracena. Komentáře pomalu ani netřeba, protože jsem zde nenašla jediné pozitivum. No a nakonec ČESLAVA.: kam jsem původně vstupovala s určitou averzí a zkreslenými představami. I v tomto případě budu kritická, jelikož je to opět ruský vliv a styl, ale jinak mají šaty celkem pěkné. Paní byla ochotná i milá a zatím tam byl rozhodně největší výběr. I zde však vzala za své má vysněná představa o jednoduchých šatech bez zbytečného zdobení. Holt to chce ústupky, když nemám možnost takového výběru a možností. Jsem smířená i s tím, že budu nakonec za "princeznu". Ale aby to zase neznělo jen špatně. I tak jsem našla ty "pravé". Z nabízených variant byly nej. Ruce schová bolerko a vyřeší se tak můj problém, abych nepůsobila jako Fibingerová. Jestli mě bude chtít někdo pomluvit, udělá to stejně. Vážně je nejdůležitější osobní pocit a na tem jsem při konečném rozhodování dala. Třeba to zase taková tragedie nebude a ženichovi se budu líbit ;-) .
Odpovědět
Jeee, Berusko, peknej roman :-D Na psa ve Stesti si jasne vzpominam - pred 3 lety to byl jorksirak stenatko... takze ted uz to asi bude "vekej" jorksirak, co? Gratuluju k vyberu satu :-) Uz se na ne moooc tesim :-))) Skoda, ze jsou lidi troubove a pomlouvali te tady... vezmes nam fotky aspon na sraz, zejooooooooooooooooooooooooooo ;-) Jenom teda jak tak koukam na minulou stranku, tak tam jsi o XXXL psala docela nadsene - co se zmenilo? Juhuuuu, ja uz se moooc tesim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Tak to bylo vyčerpavajíci :D Kazdopadne, mam na vsechny salony stejny nazor, na me taky nikde nic nemeli, a od dveri mi nabidla max. jedny saty ktery byli uplne na h.... a treba v salonu štesti či co to bylo mi dala dvoje, jedny mensi a jedny vetsi ( nic mezi tim nemela :-( ) a ty vetsi se me snazila presvedcit že se to u prsou založi, že to neni problem, že to je nadherny, no pripadava jsem si ač mam vetsi prsa, že mi tam neco chybi :-D Takže nakonec jsem měla taky šaty z česlavy, a za stejnou cenu půjčení jsem si je koupila ;-) Spokojenost nejvetsi :-) Tak nám šatičky alespon trochu popiš, at máme představu :-) Jinak ty nehty dělají jak je benzínka u myta tak naproti v tom šedivem baračku jestli víš, tak se tam skoč podivat, zeptat, nebo Ti sem pak hodim kontakt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf, ano, jorkšírák vopelichanej :-D. Teď jsem ale byla dost jízlivá, co? |-| :-D Já jsem sama nakonec ráda, že jsem přece jenom něco vybrala. Přiznám se, že už jsem byla v takovém stádiu stagnace, že jsem ani neměla myšlenky na koukání jinde (tím myslím třeba ČB, Prahu). Obávám se, že bych stejně nic podle svého gusta nesehnala. Bohužel jsem neměla se svou velikostí šanci, vyzkoušet více typů šatů, abych fakt věděla, co mi sedí a dokáže i v mém případě celkem zalichotit postavě. Fotku, byť je vážně jediná a za nedokonalých podmínek focená, vám pošlu na maily. Můžete posoudit, jak moc tragické to je. Pak až budu mít koupené boty a půjčené bolerko, pošlu vám i celkový "styling" - pořádně došněrovaná, s vhodným prádlem. Aspoň tak poznáte rozdíl. :-) Jj, moje první reakce na salon XXXL byly velice kladné, asi v tom hodně hrála roli prvotní euforie (z radosti, že na mě i něco mají) a kvalita obsluhy i příjemné prostředí. Pak, ale když jsem měla možnost o tom více přemýšlet a srovnávat, došly mi i veškeré nedostatky. Víceméně šlo hlavně o to, že v mé velikosti tam měly v podstatě pouze 2 typy šatů, pořád to bylo na stejné. Těžko si pak můžeš udělat nějaký ucelenější názor. Prostě to nakonec nesplnilo mé očekávání. Ale to je holt úděl při velikosti 46-48. :-| No a román to teda byl, ale jako byste mě neznaly, že. Já se neumím vyjadřovat stručně a výstižně. :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sygy, díky. ;-) I když už je vám to v podstatě k ničemu, protože jsem tu zůstala jediná svobodná (že by nejlepší na konec? :-N ) a mé hodnocení nevyužijete. Jen jsem se chtěla vypsat ze svých pocitů a zkušenností. Vy mi dokážete porozumět a berete mě s rezervou (jako tu věčně nespokojennou a brblající :-D ). O salonu Štěstí bych se nerada více rozšiřovala, tam to byl celkem traumatizující zážitek. Navíc se mi tam nelíbily ani šaty na hubeňoury (teda jen to málo, co jsem stačila při své bleskové návštěvě zahlédnout). Budu se opakovat, ale Česlava prostě slavila triumf, ač jsem k ní původně měla jistou averzi. Šaty jsem si rovněž koupila a už mi dokonce visí doma ve skříňi. x-) Jak už jsem psala Žirafce, fotku vám pošlu na mail, ať se mrknete a můžete mě zdrbnout. Kdyžtak mi prosím písni adresu do IP!!! ;-) Díky za tip, zaběhnu se tam zeptat a uvidím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nebudu komplikovat s posíláním na maily, ale vložím foto přímo sem.....buďte hodné na chudáka berušku, joooo :-o 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Já Ti pak napíšu i telefon, je to kamaradka manžela, a ja jsem zjistila, že ji vlastne ani nemam v telefonu uloženou, takže zjistim čislo, ju ??? Jinak se jmenuje Monika Tomandlová, a stačí říct, že jsi odemne ;-) Od Simči Soukupový ;-) Ona bude vedet ;-) Urcite napisu kontak :-) Šaty jsou užasny, Máš podobné co jsem měla já, akorat já jsem chtěla korzet, a ve velikosti 46 jsem mela hodne omezenou nabidku :-| Ale v česlave ikdyž jsem tam původne vubec nemela v planu jit, super :-D Já jsem měla taky přes břicho takovy překřížení, jelikož mám vetší bříško, potřebovala jsem ho schovat, a naprostá spokojenost :-) Jen mě mrzí, že jsem se brzy převlekala, takže pokud mužu radit, zustan v šatech co nejdele budeš moct ;-) Třeba segra když se vdavala tak v každem salonu ji řekli rovnou, že at jde do nadmerných velikosti, no byla otravena.... je fakt, že nikde nemaji nic na NORMALNIHo človeka :-D Na nás ;-) Já nikdy nemuzu sehnat kalhoty nebo tričko v normalni velikosti, samy XS a S ]-(Nechapu ]-( No a segra si nakonec nechala šaty ušít, měla je o dost levnejsi, než já a mela stejný střih jako Ty, moc ji to slušelo :-) Takže i ty budeš krásná nevesta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, ještě jednou díky moc. ;-) Upřimně, šaty na mě takhle nevypadají úplně ideálně, hlavně vršek je kritický ]-( , jenže tam to hodně upraví šněrování a dobrá podprda. Paní mě pouze zapla a lehce utáhla šněrovačku v pase, což vytvořilo výraznější efekt "přesýpacích hodin" :-N . Věřím, že až to bude všechno, jak má být a vezmu bolerko na zakrytí rukou, výsledek bude i ke koukání. :-D Mě se právě taky hodně to řasené překřížení na břiše líbí, dělá to lichotivější postavu. Ruce jsou sice fakt veliká slabina, ale jak už jsem se tu někde zmínila, mám ještě čas s tím něco málo udělat. Nebo to stejně zakryje (aspoň částečně bolerko). Holt jsem taková a tak mě každý i musí brát. U bacule je důležité, aby problémové partie schovala a pak to není zase nic katastrofálního. U mě bohužel korzet vůbec nešel do úvahy, ač mě do něj všude cpali. Mnohem víc vynikl nevzhledný vršek a navíc mě to tzv. přeštíplo, což se nedalo. Šaty s rukávkem jsou na mou velikost tabu, teda aspoň v Táboře. Zkoušela jsem si jedny jediné v XXXL a ty mi byly malé. I tak ale na mě působily celkem usedle a spíš na starší nevěstu. Barva byla taková tmavší smetana a na vršku byla hodně výrazná výšivka a aplikace z perliček. To u mých vybraných jsou to jemné korálky, tudíž ten efekt není takový křiklavý. No, aspoň podle mě :-N :-D . Jinak naprosto souhlasím, u větších velikostí je problém větší, než by se možná mohlo zdát. Výběr je hodně limitován a to co je v nabídce, je vždycky o kompromisech. Ani u mě to není vyjímka, prostě musím zakrýt ruce, protože to je fakt velké mínus. Těžko ze sebe ale udělám modelku,že? Musím se jen snažit, aby výsledný dojem působil přirozeně a já se ženichovi zamlouvala :-) . Fotky Tvé sestry jsem viděla a vážně jí to slušelo, ač má taky kila navíc. Jen teda nechápu, že se k ní takhle chovali?? :-( Jj, přístup nade vše. Bych o tom mohla dlouze referovat. Ale v Česlavě se vybrat dá. Mají tam i větší šaty. V některých jsem i já "plavala".
Odpovědět
Berusko, mooc pekne :-) A az se to doladi, budes uplne maximalne krasna nevesta :-) Mooc se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Óó, děkuji, se tu až skoro červenám :-N . Takhle milé na mě zase být nemusíte, si pak na to zvyknu a co se mnou :-D . Jsou to ale obraty, nejdřív mě tu holky tak zdrbly, že jsme měla chuť se zahrabat minimálně 20 metrů pod zem a pak jen samá chvála. Ale i tak moooc děkuju, Žirafinko! x-) Dneska jsem zkoušela poptat bolérko, tak uvidíme. Až to bude hezky komplet, vyfotím se a výsledek pošlu, slibuju. ;-)
Odpovědět
@beruska80 jé moc ti sluší!!! ale vážně, přijde mi, že tě štíhlou dělají, hezky zvýrazňují pas, je fakt že člověku pak na ty ruce trochu pohled zklouzává, ale myslim, že to není nic strašnýho a bolerkem se to částečně zakryje, ale i tak, uvidíš jak to pak k šatům půjde, takové šaty, aby z nás plnoštíhlejších udělaly modelky ti stejnak nikdo neušije :-D, člověk se jen může snažit zamaskovat ty největší nedostatky a to se ti myslím podařilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, děkuji za pochvalu! To určitě potěší a mě se hned zlepšila nálada. Myslím, že jsi to s těma rukama vystihla. Jenže to tak prostě je :-( . Těžko bych ale stejně tady v Táboře našla šaty, co by mi 100% vyhovovaly a splňovaly všechno, co jsem očekávala. :-| Jsem ráda, že tyhle mi sedí a zbytek se dá vždycky nějak zamaskovat. Ano, na mě jako baculi těžko seženu zázračné šaty, které jako mávnutím udělají zázrak. Snad to nakonec vážně bude snesitelné. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vy mi poradíte, nejde mi vložit obrázek, protože je s koncovkou bmp. Nešlo by s tím něco udělat, abych ho mohla dát i sem? Díky!!! Jsem totiž počítačový analfabet, takže vůbec netuším :-N |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je ja jsem se sem podivala snad "po sto letech" a tady to FRCI!!!!!!!!!!!!!!!! Berusko - saty jsou krasny, slusi ti fakt! o nadmernych velikostech si muzeme popovidat..... ale fakt ti to sekne! hele - normalne tam dojdi urcite jeste jednou a nech se poradne sesnerovat, dela to strasne moc - oni ty zensky v salonech to delaj jen tak-tak, chce to poradne vzit do ruky, sesnerovat, "nahonit" prsa a hned to bude lepcejsi :-D sraz - jsem 100pro, dotoho!!! zadny deti, upozornuju predem. chci si kulturne popovidat (dokoncit vetu, proste podrbat)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, docela i frčí, jsem to tu trošku rozproudila (ač to z počátku vypadalo na beruščí samomluvu :-D ). S tím šněrováním máš pravdu, dost to flákají, ale jak mi bylo řečeno....kdyby měli šněrovat pořádně, netrávili by čas ničím jiným.....takže bohužel. :-( Určo se výsledek změní, až bude všechno jak má být. Až dorazí bolerko, pošlu aktuální fotky. Ještě tedy marně řeším boty, nemůžu se rozhodnout. Mé vysněné zelené jsou takřka na hranici snu a tak hledám vhodnou náhradu. No, ještě jsem dostala jeden tip, tak uvidím. ;-) Když už jsem tu, nedá mi to a musím to prostě napsat. Dneska proběhla osobní schůzka s fotografkou a jsem maximálně nadšená. Zuzka je báječný, bezprostřední člověk, který rozumí své práci. Bavily jsme se skoro jako staré kamarádky, co se sejdou na kafe. Řekla jsem jí své představy, ona ihned reagovala, buď odsouhlasila nebo navrhovala i jiné možnosti. Má opravdu spoustu nápadů, takže bylo neustále o čem povídat. Dokonce se mě ptala na barvu šatů, bot, kytku, vlasy....atd. Mile mě překvapilo, že máme dost podobný vkus, čímž jsme si notovaly ;-) . Má i dobré oko, takže narovinu řekne, co by mi mohlo slušet a co ne. Prostě se nezapře profík. Už teď se velice těším na spolupráci. Omlouvám se za odbočení, ale to jsem vážně musela napsat, jsem tolik nadšená, že jsem se chtěla podělit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem úplně zapoměla, aby se ta dobrá nálada vyvážila i něčím negativním - mám smůlu, protože Růžička v Sobíku má na můj termín zrovna v plánu dovču :-( . Odjíždí hned 1.9. do Itálie, tudíž hledám dál....snad se povede, ráda bych měla na hlavě něco snesitelného. :-) Nestojím o uplácnutou helmu ani žádné kudrlinky. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, můžu se přidat? jsem taky z Tábora...zasnoubená, ale svatbu plánujeme příští rok... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?