Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
1
319
320
Profilova fotka
@janina_sun Nemáš zač, podle fotek vypadáš opravdu mlaďounce ;-). Určitě je to výhoda a na stará kolena se bude mladší vizáž hodit, budeš mezi babčama kočanda!!! :-D :-D @zirafka105 27/11 by to šlo, jsem rozhodně pro :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 děkuju :)) @zirafka105 no tak holky, koukám, že ta neděle vypadá slibně? :)
Odpovědět
Tak v kolik a kde se sejdem? At stihnem jeste napsat i ostatnim kockam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 Mě je to celkem jedno, ale klidně můžeme nechat obvyklou hodinu i místo - ve 14.00 před vlakáčem??? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 @zirafka105 ahoj holky, já to snad stihnu. Mám trochu náročnější víkend kvůli těm narozkám....v pátek slučák se základkou, v sobotu mi chystá oslavu tchýně s miláčka rodinou a v neděli mi chtějí přijít zase popřát naši, tak to musím nějak časově rozplánovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, jestli Ti čas nevyhovuje, můžeme se domluvit na později - to by nemusel být problém. Navíc netuším, jak to budou zvládat ostatní..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Já právě nedokážu odhadnout, kdy ty naši dorazí a jak dlouho se u nás zdrží....tuším, že dorazí po obědě na kávu a dortík...sami ještě neví, jak dorazí, tak je s našima těžká domluva :-D Kdyby to nakonec mohlo být až ten další víkend, byla by to pro mě větší jistota, že 100 % dorazím...uvidíme, jak to dopadne a jak budou mít třeba čas i ostatní holky a nějak to vymyslíme ;-)
Odpovědět
Mile Taborky, preju vsem krasne svatky a jen to nej do roku 2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, také přeji vše nej do nového roku !! :)
Odpovědět
Ahoj holky, dovoluji si sem tak vpadnout, za což se omlouvám. Ráda bych poprosila o radu ohledně svatebného dortu, kde se dá sehnat nějaký dobrý, pěkný a za přijatelnou cenu. Plánujeme v létě svatbu na hradě Kámen a jelikož jsme z jižní Moravy, tak bych uvítala jakoukoliv radu. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já Vám se také vpadnu. Budeme se brát v Plané nad Lužnicí, v květnu. A též sháníme nějakého cukráře na dort, rolády a koláčky. Nevíte prosím o někom ověřeném? Děkuji Vám moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. Lemu a Adi :-) jsem ráda, že jsete nakoukly do naší stařičké diskuse . A co se rad týká, tak ohledně cukroví a dortu můžu poradit zkusit zavolat na učňovský areál v Táboře, Bydlinského ulici... kontaktovt paní KROUŽKOVOU. Přes ní jsme domlouvali cukroví na naší svatbu (příští týden 5 let :-p :-) ) a byla jsem moc spokojená. Při pomyšlení na dort se mi plaší chuťové buňky a pořádně bych zakrojila:o)) Udělali nám i koláčky, slané tyčky a pečivo, vše fakt moc dobré. A cenově to nevyšlo taky nějak moc...ale fakt je to "už 5 let zpět" . Ale určitě rády poradí a doporučí i ostaní nevěsty a že už jsme vdané komplet celá skupina, co holky :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příští neděli 11.3. pořádám 5.ročník veletrhu Svatební Hluboká v zámeckém hotelu Štekl. Přijede cca 50 svatebních firem. Nevěsty z Tábora a okolí to nemáte daleko. Více na stránkách NUANCE.
Odpovědět
Ahoj Maalinka, diky moc za radu...je to prima napad a urcite se s pi Krouzkovou nakontaktuji, protoze ceny na tech ucnovkach byvaji zajimave:-) Jinak pripojujeme gratulaci k vyroci ;-)
Odpovědět
Ahojky můžu se zeptat na skupinu ALLEGRO BAND jsou z Tábora. Možná si je objednám na svatbu, tak chci vědět jestli nemáte někdo s nimi zkušenost. Jak se tak cenově pohybují?? ;-) Nevím jak se to tak pohybuje :-N Děkuji za pomoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@croky ahojky, Allegro znám z akcí a hrajou super a vždy dokážou roztančit lidi. Kamarádka je měla i na svatbě a hráli do pozdních hodin, takže určitě doporučuje :) Nemít svatbu nakonec mimo Tábor, tak je určitě beru :) V loňském roce jsem je i poptávala na cenu a myslím, že to bylo něco kolem 6tis na 7 hodin produkce...ale už si to moc nepamatuju...zkus jim napsat, jsou ochotní :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to jsem zase já. Vybouchla mi kadeřnice, svatba je příští týden. Neznáte nějakou v Táboře, Plané a okolí? Díky moc!!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Ahoj Táborský, sháním někoho, kdo mi upeče lehký svatební dort s ovocem. Někdo tu někde doporučoval Blanku Lenghardtovou ze Zhoře, nemáte na ní některá kontakt. Prosííím. Nebo doporučte někoho šikovného a ne moc drahého. Díky, díky.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Nemáte některá zkušenosti s kadeřnici Chládkovou ze salonu Kateřiny Nohejlové a vizážistkou Cábovou ?? Díky moc za Vaše názory!
Odpovědět
@evca14 mám zkušenost s kadeřnicí Chládkovou, je šikovná, a vůbec všechny pracovnice salonu Kateřiny Nohejlové jsou profesionálky ve svém oboru , jen se neboj zajdi tam, jsou vstřícné a poradí pomůžou, neboj se, také se tam chystám :-) :-)
Odpovědět
Ahoj, nemáte tip na kapelu u Soběslavi nebo Tábor/Budějice? Kocouři mají zrovna v srpnu dovolenou :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Ahoj táboračky, prosím dejte mi konkrétní tipy, kam ke kadeřnici chodíte v Táboře a jak jste spokojené?! Mám dlouhé vlasy, které si už dlouho jen tak rostou a ráda bych jim nyní dopřála střih. Prosím poraďte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Koukám, že nedavno tu byl podobný dotaz. Já bych byla ráda i za další reference... :-)
Odpovědět
1
319
320
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?