Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nemáte některá zkušennost s fotorůžky do alba? Pro mě je to takřka španělská vesnice. :-N Většina svatebních alb je právě na fotorůžky - teda ty na formáty velikostí 13x18 a více. Díky moc. ;-)
Odpovědět
@beruska80 na albumy mě napadá fotofast na tř. 9. května naproti zemědělce, tam mají celkem velký výběr, pak možná něco ve fotolabu ve dvořákovi a pak třeba ještě zkusit nějaké to papírnictví já bych se růžků nebála, dneska už se dělají kvalitní a fakt dobře drží, můžeš si tam nakombinovat fotky různých velikostí, v tom je to fajn, nevýhoda je že někteří lidé co neumějí takové albumy prohlížet ti fotky opatlaj, ale zas pokud to chceš hlavně pro sebe na památku tak je to fajn a jinak bych být tebou zapřemýšlela i nad fotoknihou než začneš fotky vyvolávat, sice to stojí dost peněz, ale bývají i akce třeba 50% a to už se dá, tam si můžeš hrát s fotkama úplně, třeba se zvěčnit na dvojstranu knihy A4 :-) doplnit to obrázkama, rámečkama, atd. a když si spočítáš co stojí album a vyvolání těch velkých fotek tak to zas takový rozdíl není my sice ze svatby nemáme, ale dělala jsem Kubíčkův první rok a je to fakt nádherný, listujem v tom pořád ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kremrolka01 moc děkuji za vyčerpávající odpověď. Určitě to dojdu omrknout a snad něco vyberu - maximálně objednám po netu (podařilo se mi objevit pár zajímavých alb). ;-) Na fotorůžky jsem se ptala, protože nemám absolutně žádné zkušennosti a nerada bych kupovala zajíce v pytli (a v obchodě se snaží pouze prodat, tak těžko řeknou i ty negativa). Vzhledem k tomu, že budeme mít různé formáty, tak nemůžeme mít klasické album. Zatím ještě netuším, kolik těch snímků nakonec bude, ale určitě si dám vyvolat i pár fotek od vás. O fotoknize jsem hodně uvažovala, líbí se mi ta kvalitnější, dražší - na fotopapír. Souhlasím, že je tam velké pole působnosti, co se týká možností stylingu - navíc to má zase jiné kouzlo. Uvidíme, to se rozhodne až podle fotek. Investice se nebojím, raději si připlatím - je to památka na celý život. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady jen tak pro ukázku posílám pár favoritů....zatím se nemohu rozhodnout :-N :-(
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Ten puzzlikovej je peknej a sedel by vam k oznamku... kdyby tak byl zelenej, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 zatím je to horký favorit a opravdu by seděl k oznámení. Jj, zelená by byla perfektní, bohužel ho nedělají - mají ještě bledě modrý, ale ten je dětský :-( Pak se mi líbí ještě 2 albumy, jen mi sem nejdou vložit....ale rozhodovat se budu až podle hotových fotek. Netuším konečný počet, tak abych zase nekupovala zbytečně velký. Ještě uvažuju o cewe fotoknize na fotopapíru, ale to je taky pouze ve fázi přemýšlení. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož nám to tady poněkud uvadá, posouvám nás malinko nahoru.... :-). Je mi sice jasné, že už máme všechny den D za sebou a není důvod sem chodit, ale přijde mi líto, to jen tak utnout. Momentálně jsem lazarus marodus, protože mě přepadl pořádný bacil, ale i tak mi to nebrání v přibližném vyzvídání ohledně srazíku - ráda bych to ještě do Vánoc stihla. Tak kdyžtak pište své návrhy na možný termín. Jakmile budu 100% fit, dám vědět a doufám, že se nám podaří datum skloubit ke spokojenosti všech. ;-) Určitě přinesu fotky se svatby komplet - momentálně jsem ve fázi přípravě k tisku a výroby fotoalba (objednáno na Fleru). Tak to potom můžete omrknout na vlastní oči. Víceméně jsou to fotky, které jsem posílala buď na FB a nebo vkládala sem. Společných nemáme tolik, ale stačí - přece jen ta hodina focení je na tohle málo. Pak už je to taková ta klasika. Budu ale přidávat i nějaké fotky, co mám od vás. Konečný výsledek by měl být uspokojivý. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Ahoj Jaruško :) tak já bych na srazík případně taky přišla...jestli tedy nevadí, že já mám den D teprve před sebou ;-) Doufám, že se brzy uzdravíš !! Zrovinka jsem prohlížela Tvoje svatební fotečky a jsou krásný!!! Tak pokud to vyjde, ráda uvidím další :) Měj se prima!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, ahoj :-) Určitě budeš vítaná a vůbec nevadí, že máš teprve před svatbou. Můžeme alespoň vyzvídat nebo případně poradit. Já to brala podle naší "staré gardy", co se tu scházíme dlouho. :-D V brzské uzdravení doufám, protože mi to leze na nervy. Vrátilo se mi to totiž po 14 dnech a doktorka to moc neřeší. Tenhle rok jsem s hlasivkama kaput už asi po 3. :-| Navíc se mnou cloumá i pořádný kašel, rýma, dal se mi zánět do obou očí a naskákaly mi šílené opary přes celý horní ret.....no, co Ti mám povídat - úplnej lazaret :-N =-) ]-( . Děkuji za pochvalu, my jsme spokojení. I když postupně to nadšení pomaloučku opadá - prohlížím totiž fotky od převezetí skoro 10 x za den :-D . Na BRMS jsem dala to lepší a hlavně naše společné s manželem, kde se pózuje. Těch není moc, zbytek jsou buď s rodinou, z obřadu nebo oběda.....a to už není tak záživné. Ale album 100% donesu a můžete kouknout. ;-) . Taky se měj!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Tak to bude prima, to se budu těšit :-) Jejda, chudáku, tak to musí být tedy očistec...rýma, opary, záněty očí....no Ty sis to tedy pěkně schytala....tak ať jsi brzy fit!! K jaké chodíš doktorce? Na fotečky se budeme těšit :)) Tak snad se ozvou i další holky....asi už sem po svatbě nikdo moc nechodí, co? :-| ALe tak i kafčo ve dvou by šlo :-N Dej se brzy do kupy ať netrpíš a budu se těšit na setkání !!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun no, holky sem už opravdu moc nechodí, ale je to pochopitelné - mají po svatbě, většinou děti, takže není důvod. Jiné to bylo, když se plánovala svatba, bylo o čem povídat a tak. Já byla poslední ze "staré party", která zůstávala svobodná. :-N Teď už tu kromě Tebe nikdo jiný nezbyl....Ale neboj, ráda sem zavítám, omrknu novinky, jak jdou přípravy, případně přidám radu k dobru ;-) . Zatím mě ještě takové to fluidum kolem svatby drží a na beremko zabrouzdám :-). Uvidíme, jak to se srazíkem dopadne - je dost náročné skloubit čas dohromady a najít vhodný termín, co by vyhovoval nám všem. Není ale vůbec problém sejít se jen ve dvou a poklábosit. ;-) To víš, já si umím s marozením vybrat - když už, tak pořádně! :-( Nejhorší je, že se mi to za poseldní cca 2 roky často vrací a jakmile na mě někdo trochu prskne, jsem nemocná. Je to opruz a nebaví mě to. :-| Teď je to zase žůžo, tak si užívám. ;-( Chodím do Malšic k MUDr. Šedivé.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janina_sun můžu se zeptat, jestli už jsi přemýšlela, kde si dáš vázat kytku???
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 tak ono Ti ani to počasí nepřidá, co? :( tak uvidíš...můžeme dát kafíčko klidně až na jaře :) Je jasné, že pak ta svatební euforie opadne a holky se přesouvají spíš na Modrého koníka :-) A kde si nechám vázat kytku? No, mám kamarádku z Prahy, která dělá koordinátorku svateb, tak mi nechá kytičky svázat...aspoň nějaké starosti půjdou mimo mě... :-) Tys byla u Kohouta spokojená?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun počasí tomu nepřispěje, to je pravda. Ale i tak nejsem nadšená, že to se mnou takhle cloumá. Chtělo by to pořádně posíli imunitu - jen nevím kdy to stihnout a čím toho rychle docílit - protože se mi ta nachlazení často vrací. Euforie po čase opadá a není potom tolik důvodů, brouzdat po BRMS. Na koníka se holky stěhují, je to takový logický postup. Jestli někoho takového máš, je to určitě super pomoc. No, já teda moc spokojená u Kohouta nebyla - nedodrželi domluvu, ukázka jejich práce je viditelná na mém fotoblogu. Nejvíc mě štve, že jsem byla v květinářství několikrát, donesla podrobné obrázky (barevné a dostatečně veliké) i s popisem. Domlouvalo se i osobně, co ano a co rozhodně ne. A výsledek si stejně udělala slečna víceméně podle sebe. :-S Přitom jsem zdůrazňovala, čeho bych se chtěla vyvarovat - souhlasně kývala a mluvila o hrubé představě, nevypadlo to jako nějaký problém. Ale teď už to stejně zpátky nevezmu. Jediné štěstí měli, že jsem si všeho nevšimla při tom tempu a částečném svatebním stresu hned. Takže já rozhodně nemohu za sebe doporučit.
Odpovědět
Profilova fotka
sejít se můžeme ještě do Vánoc, to už bych měla být v pořádku!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Tak to je mi líto, že kytky nebyly dle představ. Ale na fotečkách vypadají hezky :) tak uvidíme, třeba to do Vánoc stihneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun No, mě je to taky líto, ale zpátky se to vzít nedá. Ale jak už jsem tu někde zmínila, bylo jediné štěstí, že jsem si všeho nevšimla hned. :-| Na fotkách sice kytky vypadaly celkem dobře, ale realita byla horší. Třeba na polštářku pod prstýnky a na kytce na stůl, je to názorně vidět. :-S Těch chyb bylo samozřejmě víc. Prostě o spokojenosti se rozhodně mluvit nedá. Já si takhle kvalitně odvedenou práci nepředstavuji - ani domluva nebyla dodržena!!! O ceně raději ani nemluvit. ]-( Srazík doufám stihneme - jakmile budu fit, napíšu a zkusíme vybrat vhodný termín. :-) :-)
Odpovědět
Caues Berusko, to me mrzi, ze jsi nemocna... drzim palce, at jsi brzo v poradku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 tak důležité je, že ty hlavní věci vyšly a že jste si to krásně užili !!! :)) fotečky mluví za vše :)) brzy se uzdrav a budu se těšit na setkání :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 děkuji za držení palců, budu to potřebovat - bacil se mě drží zuby nehty :-p 8-( :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun to zase jo, to podstatné klaplo - kytky holt nedopadly, ale co naplat, že? Trápila jsem se tím jenom chvilku, protože jsem věděla, že to zpátky nevezmu. Možná to byla spíš lítost, protože jsem kvůli tomu vynaložila takové úsilí a přípravy a pak mi to jiní takhle pokazí. Člověku to prostě nejde pochopit. Doufám, že fit budu brzo a pak se sejdeme na kafčo a pokec. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tááák, fotky vyvolané, album taky dorazilo....vrhnu se na vlepování. Nakonec jsem fotorůžky zavrhla a koupila si speciální lepidlo. Doufám, že se povede - nemám zkušenosti. Pokusím se to nezvorat. Jen teda některé fotky nic moc kvalita - nebo se mi to opět zdá a hledám další mouchy. Poslední dobou jsem nějaká mrzutá, tak se omlouvám za časté skuhrání :-N . Třeba pak album jako celek bude v pohodě ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
fialemka nejsi neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, hlásím, že jsem fit a tak navrhuji hned první možný termín srazíku.....příští týden v sobotu 19.11. ;-) . Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 ahoj Jaruško, tak to je dobrá zpráva, že už jsi zdravá!! já bohužel teď dva víkendy nebudu moct...příští víkend 18.-20.11. jedu s kamarádkou na poznávací zájezd do Benátek (Itálie) a ten další víkend 26.11. budu mít oslavu 30tin...ufff.... :-) tak leda začátkem prosince nebo pak již v novém roce...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani, naštěstí jsem zdravá, taky už mi to taky lezlo na mozek. Téda Benátky, to závidím! x-) Hlavně v pořádku dojeďte a pořádně si to užijte. My tam byli v létě, v rámci dovolené na Rabacu a extra zážitek se nekonal - bylo úmorné vedro, špatná organizace od cestovky a taky málo času (nějakých cca 5 hodin je na prohlídku žalostně málo). Tudíž bych si to někdy ráda zopákla, ale už pěkně sama a na 2 dny! ;-) Určitě ale Benátky své koulo mají. ;-) Jéje, tak to předem gratuluji ke "kulatinám" - bych Ti 30 nehádala ani omylem, jsem myslela tak nejvýš 25.... :-N :-). Srazík klidně můžeme nechat na začátek prosince, já to brala orientačně....u nás je to stejně vždycky na dlouho, než se domluvíme a najdeme vhodný termín, tak se nemusíš bát. Zatím pa.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 jee, tak to děkuju :) ale je pravda, že lidi mi víc jak 25 nehádají :) což je docela fajn, jednou to využiju jako vitální, mladě vypadající důchodkyně :-D :-D :-D jen aby to vydrželo :-D :-D :-D Tak hlavně, že už jsi fit !!! :) no a nebo jestli jsme schopné se dohodnout i v týdnu (nejen o víkendech), tak se určitě najde i dřívější termínek srazíku :-)
Odpovědět
Ahoj kocky, ja bohuzel taky 19/11 nemuzu. Muzu v nedeli 20/11 nebo pak v nedeli 27/11 - to uz bys mohla mit, Jani, po oslave, ne? :-) Pak jeste muzu prvni vikend v prosinci. Jinak bud tesne pred Stedrym dnem, nebo mezi svatky, nebo az po Novem roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 @beruska80 no ta neděle 27.11. by šla!!! :))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?