Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andelika A víš, že to s tím předkrmem není vůbec špatný nápad!!! x-) Zkusíme to raději prokonzultovat i s hosty, ale nemyslím si, že by protestovali. Stejně nejspíš zůstaneme u klasiky a ta je přece jen celkem těžká. O to větší šance bude na pojídání dortíku, ať ho můžeme nakrojit a neneseme si ho celý domu. ;-) Souhlasím, brblalové a pomlouvači se najdou vždycky. Těžko se můžeme zavděčit všem, s tím se musí počítat. No, u nás je to riziko snad minimální, zveme opravdu jen nejuzší rodinu :-) . Na focení je spousta krásných míst a tudíž i hooodně inspirace. Uličky starého města rozhodně nevynecháme, byla to jedna z probíraných variant - má to tam neobyčejné kouzlo. Sama Zuzka s tím má vynikající zkušennosti. O to je to pro nás lepší, přece jen nebudeme všichni absolutně mimo :-N :-D . Botanická zahrada je super, uvidíme, jak na tom budeme časově. Takhle dopředu se těžko plánuje, já ve svatebních šatech - to bude dost pomalý přesun :-D. Rádi bychom měli i fotky pěkně někde v přírodě, na parku netrvám....spíš ta louka, pole. Já nemůžu vyloženě říct, že bych litovala delšího času na přípravu, mě ten rok a kousek docela vyhovuje. S mojí nerozhodností je to akorát. Sice je mi jasné, že to má právě i tu nevýhodu kvůli váhavosti, ale ta je asi vždycky. Hodně záleží na povaze a přístupu. Organizuji a zařizuji to víceméně úplně sama, tak mám dvojnásob práce. Potřebuji to mít do punťíku sepsané a zaznamenané, což je časově náročnější....já bych bez pořádného seznamu neodjela ani na víkend do Prahy ( mno, přeháním, ale zase tak moc nee :-x ). :-D :-D Do Jihlavi možná odjedu, ale spíš kvůli dohadování, zda na svatební cestu nebo ne - Pavel nechce a já ho marně přesvědčuju, že to se fakt musí :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě co se týká fotek, tak jsem uvažovala nad pár momentkama z bowlingu. Napadla mě i propagace u solárních panelů, ale to už by bylo asi moc. A pak jsem si vymyslela recesi s mýma užasnýma bačkorama na doma, nosím je sice v paneláku minimálně, protože je na ně teplo.....ale na fotce to bude originál. Líbí se mi fotky, kde nevěsta se ženichem ukazují botky - jenže své vysněné zelené nemám, vynahradím si to jinak. Sice to bude kýč jak bič, ale proč ne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, teda vy jste toho nakecaly :-D Nestiham dočítat :-N Jarko, Tobe už jsem napsala do IP ;-) Jinak holky, co srazik, bude neco ??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sygy no, docela se to tu rozhýbalo, já jsem hooodně upovídaná - zvlášť teď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 To je dobře jen povídej :-D A co někdy osobní popovídaní ??? :-) Planujte holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sygy já jsem aktivní jen tady, při osobním setkání se většinou držím docela zpátky :-N . Srazík se plánoval, ale nějak nebyla odezva....zatím spíš ticho po pěšině :-(. Jinak hlásím, že tenhle víkend bych mohla :-) :-)
Odpovědět
Ja tenhle vikend muzu taky - kdy se sejdem? Klasicky v sobotu ve dve u nadrazi nebo nekdy pozdejc a poradne to rozjedem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc ráda bych vás poznala osobně, ale tento víkend nemohu :-( Tak snad příště!
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 mě je to celkem jedno, buď můžeme zajít někam na kafíčko a pokec, nebo to nechat na později a pořádně dámskou jízdu rozjet ;-) . Záleží, jak se dohodneme. @janina_sun určitě ještě bude kupa příležitostí! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mam neblahej pocit, ze tenhle tejden jsem zcela okupovana :-( bohuzel. Beru - na me nemas. ja jsem kralovna seznamu, planu apod. body, podbody, neocekavane situace zpracovane do grafu, tak to jsem ja :-D - ale nepusobim tak, jen matu telem - ja jsem ve svy podstate typ "zadvarokydovolenavbulharsku" :-D. nejvic me ale na svatbe stvalo, ze ja mela plan, seznam a dav neplnil zadane ukoly ;-) - ehm, mam s tim problem i v normalnim zivote 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andelika to je škoda, tak příště :-(. Máš pravdu, fakt mateš tělem....neřekla bych ani náhodou, že to máš nalajnovaný jako v "básníkách" =-) :-D :-D Já jsem na seznamy úchyl, klidně se přiznám bez mučení, s tím už si mě ale holt drahý bere :-N |-| . No, grafy ani jiná podobná "zvěrstva" nedělám. :-D :-D Ale taky si nemyslím, že by na svatbě všechno do punťíku šlapalo. Asi budeme jen více či méně organizovaný chaoz. Nerada bych to zase tlačila do extrému, ono to ani nejde. Uvidíme, co se v konečném výsledku stane. Když všechno klapne v normě, budu ráda ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja tento týden také nemužu, a bohužel ani ten příští to slaví mamka 50 narozeniny :-( Jiny terminek by nebyl ??? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sygy to je škoda :-( - stejně to vypadá, že většina stejně nemůže.... Jiný termín - a co přespříští týden v sobotu tj. 9.4.? Abychom to zase neodkládaly příliš dlouho. Nebo zkuste navrhnout jiný datum. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 9.dubna nic namam :-) Pokud už nejsou velikonoce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
9.4. jedu do ČB na celý den...ale co třeba neděle 10.4. na odpolední dýchánek "čaj o páté"? 8-) :-) Čaj ani "pátá hodina" samozřejmě není podmínkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sygy pokud se nepletu, letos vychází Velikonoce až na poslední týden v dubnu ;-) . Uvidíme, jak se s navrhovaným termínem poperou ostatní holky. :-) @janina_sun myslím si, že by ani neděle nemusela být nutně překážkou (aspoň pro mě ne). Čajový dýchánek o páté, to je jako v Anglii :-D .....já mám čaj ráda (ovocný, zelený), takže no problem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 neděle by mohl být problém pro holky, které budou muset přijet vlakem nebo tak...tak uvidíme, jaký bude ohlas :)) já bych vás ráda poznala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun vlak u holek nehrozí, většina je mobilních, takže se dopraví autem - v tomhle ohledu bych překážku neviděla ;-) . Spíš asi nastanou komplikace kvůli dětem - zatím je převaha maminek. Ale to se uvidí, buď to klapne nebo ne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidíme ohlas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nedele jsou pro me zabity.... jezdime ke tchanovcum.... sami jet bohuzel zatim nemuzou 8-)
Odpovědět
za nás bohužel taky ne :-(, čekáme návštěvu na celý víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím, že následující 2 víkendy mám nakonec totálně zabité - musím do práce!! :-( Bylo nám to oznámeno ve středu, takže jsem opravdu nadšená. Bohužel netuším, jak to bude pak.....tudíž zatím to se srazíkem nevidím příliš růžově. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jen na chvilku, jdu Vám popřát hezké Velikonoce a příjemné prožití jara :-)
Odpovědět
Caues Taborky, doufam, ze jeste zijete a mate se dobre :-D My byli vcera v Prcicich, ale teda mohlo bejt trochu chladnejc, takhle jsme z toho byli pekne odvareni :-) Co takhle sraz tuhle sobotu odpoledne v TA?
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 ahojky, my šli taky včera Prčice...to byl očistec :-) jak se dnes cítíš? 8-) a kolik jste šli?
Odpovědět
My sli 35ku z Vozice. Citim se trosku mrtve, bylo na me moc vedro... dneska chodim spis jak kachna nez jako clovek... zitra to budu muset nejak rozchodit, abych v praci nevypadala jak tululum :-D Kolik jste sli vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, žiju a mám se celkem dobře....pomalu se blíží termín svatby, takže ještě dozařizuji vše potřebné. Srazík by byl super, ale tuhle sobotu bohužel nemůžu, jedeme do Prahy. Téda Žirafko, to jsi odvážlivec.....já bych v takovém horku neušla ani 10 km, natož 35 km. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 my šli 30km...a cítila jsem se stejně jako Ty...mít o dalších 5km víc, tak už nechodím vůbec :-D
Odpovědět
Caues, nepujdete se nekdo v sobotu podivat na Draci lode na Jordane? Pokud jo, tak se ozvete - ja tam taky nekde budu exhibovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis ziraf cauuuuu! uz asi dva dny na tebe myslim, urco mi poradis ;-) potrebuju slovicko anglicky : cernoch. jasne, politicky korektne.... uz jsem psala na cesko-anglicke svatby, doufam, ze me neukamenujou...nechtela sem otravovat....E
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?