Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, určitě se k nám přidej, budeme jen rády. :-) Jééé, tak to je super, že máte svatbičku až příšťí rok....nebudu alespoň ta poslední a navíc mám s kým klábosit o plánování. :-D Třeba Ti i poradím, momentálně už mé rady a tipy byli k ničemu, protože ostatní holky mají svatby dávno za sebou. Tudíž kdybys náhodou něco potřebovala, klidně se na mě obrať. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, to je fajn! ja dodnes lituju, ze jsme vic nehledali a nevenovali casu fotkam. Je fakt, ze se manzel nerad foti, ale proste jsem na nej mela "kleknout". ne ze by byly nase osklivy, ale.... no znas to. takze ti moc fandim a jestli jste si sedly no tak perfektnI!!!!!!!! Hele - boty shanis furt ty zeleny??? ja budu taky koukat a kdyztak ti dam vedet ;-). Jani - no nektery z nas jsou uz "stary paky", ale poradime a podelime se rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, vždyť máte krásný fotky!!! Já jsem na jednu stranu hrozně ráda, že jsme se svatbou počkali. Díky beremku, které mi bylo vážně obrovskou inspirací, jsem našla spoustu rad a tipů, což bych normálně neměla šanci získat. A taky díky vám zkušennějším, co už jste měly svůj den D za sebou. Ono se to nezdá, ale každá rada může být cenná. ;-) Zuzka je fakt dar z nebes, podle mě je důležité, aby si lidi sedli...přece jen se pracuje jinak s někým, kdo je chápavý, zkušenný a profík každým coulem. Dokonce Pavel, který to bral celé tak nějak lážo plážo, je rád. I jemu Zuzka sedla a to je už co říct. Navíc jsme si i věkově blíž, o názorech nemluvím. Věřím, že to půjde poznat i na výsledku. :-) Pro mě byla rozhodující kompozice fotek a Zuzky práce se mi líbí moooc! Na všem ostatním klidně trochu ušetřím, fotky chci mít pěkné - tam se ta kvalita nezapře - nemluvě o tom, že je to památka. Andeli, u nás je to s focením podobné, ani jeden z nás z toho není nadšený....ale pro ten jediný den to bude určitě jinak. Sice chápu, že s naším "materiálem" zázraky dělat nepůjdou, ale dokážu si představit, že celkový dojem bude jiný. Hodně udělají detaily - jako šaty, účes, líčení atd.. A Zuzka má fakt cit, určitě se nebude snažit fotit to nevzhledné. I při fotografování se dá vystihnout lichotivější úhel. ;-) Jéé, zelený boty, to je pořád moje vášeň....ale sehnat je na mou nožku, uff. :-( Pokud bys na něco narazila, budeš zlatíčko. x-) Já jsem jedny skoro perfektní našla, mám je v albu, jenže mají vysoký podpatek a obávám se, že bych je se svou sloní nohou ani neprozula :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, já to nemyslela zle s těma "starýma pákama", jak si vás tu tak nehezky nazvala :-o :-N :-D . Vím, že rády poradíte i pomůžete....vždyť i za to jsem vás tu přece několikrát chválila. Nebýt vás, asi se ani nevdám :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je prima....děkuju holky :-) Budu si muset udělat čas a postupně se pokusím prokousat touhle dlouhatááááánskou diskuzí :-) A kde jste se vlastně vdávaly? Nějaký tip na romantické místo kolem Tábora nebo někde, kam nebudeme muset jet daleko? Rádi bychom někde venku - zámek, zahrada, statek....nemáme konkrétní představu, jen víme, že nechceme radnici ani kostel...tak budu ráda za Vaše tipy a doporučení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, precti tak tri stranky dozpatku, to staci :-D, my drbeme furt dokola, novinky ma akorat Beru.... teda jestli muzu mluvit za ostatni.... ;-). s romantikou moc neporadim - my se brali v Klokotech (tzn. kostel). ale jsou tu holciny, co se brali v Karoline (statek) nebo na ruznych zamcich, urcite poradi. Ja jen NEdoporucuju napr. Cervenou Lhotu, to je fakt na bezicim pase.... Beru - jsem "stara paka" jak osobne, tak co se tyce zivota manzelskeho :-D, vis moc dobre ze nejsem urazliva, to by ses musela posnazit, abys me urazila! Beru, a jak velkou mas nohu??? Jestli te to "utesi" ja ted resim to, ze nemam jediny boty - po detech se mi rozcapla noha o cislo a jsou mi vsechny maly :-(. covece ale svatebni mi furt jsou - no ted je faaaaakt desne vyuziju - deseticentimetrovy podpatkovy sandalky za kocarek+honeni 2,5letaka :-D :-D :-D :-D :-D. Jinak boty bych resila jedny ofiko-obrad, foceni a tak a jedny neofiko (nejlepe balerinky s malou kackou za par susni), ktery bych upravila - zelena masle, zeleny nastrik, zelena fixka lecos vyresi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, Ty naše stará páko, když nejsi urážlivá, je to plus pro mě :-D . Já bych ani nechtěla dělat pokusy, co vydržíš a kde je hranice s naštváním, nemám žádný důvod. ;-) No, já mám tu velikost takovou pohyblivou, podle výrobce (38-39). Ne vždy mi sedí to samé číslo, hodně záleží na tvaru, je to jako u oblečení. Jenže mám nohu docela širokou a navíc patřím k těm nešťastlivcům s vyšším nártem, čímž mám dost omezený výběr :-( . Většinou boty, které se mi líbí vůbec neobuji a to málo, co mi je, nestojí celkem za nic. Bohužel dneska se svatební i takové ty společenštější boty dělají úzké, nebo na vysokém podpatku, takže pro mě tabu :-| . Jestli mě jednou po dětech čeká stejný úděl, budu chodit bosá, nebo si pořídím pouze vietnamky :-D . Téda, to je představa, jak pěkně cupitáš za dětičkama na takových jehlách....jsem to ale záškodnická a škodolibá beruše, co? :-N :-D A víš, že to není vůbec marný nápad! Už jsem sama začala přemýšlet nad tím, že budou potřeba 2 botky. Dokonce i Zuzka mi radila, pokud bych měla vysoké podpatky, což u mě teda fakt nehrozí (mě by stačilo i 6 cm bohatě na zabití), abych si na focení vzala pro jistotu rezervní a pohodlné. Zvážím to a raději omrknu. Při nejhorším si svou zelenou úchylku vybiju na podkolenkách (nechci "samodržky"), pěkně to nakombinuju s bílou obuví a bude mít dušička klid. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, já zase tak moc radit nemohu, co se teda místa obřadu týká. My jsme to nakonec nechali na radnici, i když jsem taky původně snila o různých romantičtějších místech: Karolín, Červená Lhota, zámek Bechyně. Po zvažování pro a proti a stanovení priorit jsme stejně dospěli k názoru, že v našem případě je to zbytečné. Ale pokud zabrousíš na net, věřím, že by se dalo něco najít. Taky dost záleží na tom, kolik jste ochotní do obřadu investovat, jak daleko pojedete apod. Třeba moc krásnou svatbu v přírodě měla Zirafka105 - v geologické expozici, mrkni na fotky. Je to neokoukané, nápadité a romantické. ;-) Jinak je ale i hezký Karolín (penzion) u Malšic, spíš takový rodinný statek, ale slyšela jsem na ně kladné reference. Co se týká ČL, souhlasím s Andelikou, je tam sice krásně, ale jak už to na takovém zámku bývá, jde to tam jako při pásové výrobě a navíc jsou i docela drahé obřady.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Beruško, na tu geologickou expozici jsem koukala, to se mi líbilo moc :-) Červenou Lhotu jsem měla vysněnou jako malá (vdávala se tam i teta), ale čím jsem starší, tím míň mi to připadá romantický...jak říkáte - je to tam jak na běžícím pásu a už je to takové "okoukané" :-) A ten Karolín, o tom jsem taky nevěděla než jsem mrkla do fotek nevěst z Tábora...taky to nevypadá špatně a asi by se tam dala rovnou udělat i nějaká ta grilovačka... ;-) Musíme ještě popřemýšlet...Je ještě spousta času, takže zatím nic neřešíme, jen si tady tak brouzdám a čerpám inspiraci...stahuju obrázky, nápady a tak....Michal vždycky když jde kolem mého PC a vidí obrázky šatů, účesů atd...tak se na mě vždycky podívá, usměje se, dá mi pusu....a je mi úplně jasný, co si myslí :-D Ale včera mě překvapil, protože mi poslal fotky snubních prstýnků, které se mu líbí a dokonce mi večer sdělil, jaký by se mu líbil oblek...tak možná si úplně nemyslí, že jsem blázen :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Geologická expozice je vážně super místo, je tam klídek a hned vedle řeka - pro romantiky jako dělané. Bohužel jako každé místo venku to má i nevýhodu, pokud bude ošklivě, tak se to nedá. Jenže těžko se dá objednat počasí, to jediné fakt člověk neovlivní. :-( Červená Lhota byla velice dlouho mojí srdeční záležitostí a moooc jsem si přála svatbu právě tam, jenže s postupem času se můj názor měnil a převládl rozum. Myslím si, že i Matrika není úplně k zahození, stejně tam člověk netráví tolik času a věřím, že budu stejně natolik mimo, že ani nebudu příliš vnímat okolí. Raději jsem zainvestovala do fotografky a vybírali jsme i příjemné místo na oběd + večerní juchání ;-) . Ale to je samozřejmě věc osobního rozhodnutí, nechci určitě nic vnucovat. :-) Jestli mohu být zvědavá, na kdy plánujete svatbu? Podle toho co jsi napsala, nemáte zatím pevně stanovený termín. Buď v klidu, oni to chlapi nikdy moc neprožívají. U nás to není jiné, Pavel mi rovnou řekl, že ať si to zařídím víceméně po svém a on bude pouze platit. Tak nějak věří mého vkusu a úsudku, tudíž se nebojí, že bych ho nedej bože navlékla do nějaké hastrošárny nebo vymyslela extravaganci. Jediné o čem jsme se radili, byli prstýnky a oznámení. Ale jestli Tvůj přítel projevil alespoň nějakou iniciativu, byť jenom se snubáky, i to se cení. Holt mi ženský to prožíváme jinak, rády se koukáme po různých šatečkách, doplňcích atp. Každá z nás má jistou představu a sny. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 To máš pravdu...lepší by bylo vybrat místo, kde by to šlo venku a případně "uvnitř", kdyby se počasí zkazilo...taky nás ještě napadl Liškův Mlýn (www.liskuvmlyn.eu), ale nevím, jestli to není zbytečně daleko...museli bychom to mít i s ubytováním...jj, je to dilema, co? :-| :-) Konkrétní termín zatím nemáme...jen, že to chceme příští rok až bude teplo :) takže někdy jaro, léto...člověk má pocit, že je to ještě za dlouho a že je na datumy a konkrétní věci čas....a pak to uteče.....ani se nestihnu otočit :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, svatá pravda. Liškův mlýn vypadá krásně, ale je fakt, že je celkem daleko. To už byste si museli rozhodnout, zda vám to za tu cestu stojí. Ale dalo by se tam zase vše spojit pěkně dohromady. ;-) O tom, jak čas letí bych mohla osobně poreferovat. Ono se to nezdá, ale pokud si to chceš všechno zařídit pěkně v klidu, je lepší, když máš více času. Nehledě na to, že ty dobří "dodavatelé" dělají rezervace dlouho dopředu - viz. fotografové, restaurace atp. Já nelituji, že jsme začali plánovat brzo, je více času na rozmýšlení, zjišťování a tak. :-) Taky mi to ze začátku přišlo hodně daleko, ale postupem času se to zkracuje a zkracuje a stejně zjišťuji, kolik nám toho ještě schází. No, a teď už bude skoro polovina března a ani mi to nepřijde. Až se to přehoupne do června, července, bude hůř. Je to období dovolených a v práci bývá největší chaoz, takže nebude ani tolik času a možností. Tudíž se snažím zařídit co nejvíc už nyní, nerada bych něco doháněla na poslední chvilku. Už jen pro klid duše, nesnáším velký stres a pres :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, pošli mi prosím kontakt na Tvou kamarádku, co dělá bižu. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Poslala jsem IP :) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ačkoli jsme z Prahy a svatbu budeme mít na Orlíku (srdeční záležitost=přímo ve vsi máme chatu :-), také jsem zvažovala zda neudělat oběd a party v areálu Liškuv mlýn - je to tam moc pěkné, ale asi to nebude nejlevjěší, a tak jsme nakonec zvolili Onen svět www.onensvet.com, kde jsme byla požádána o ruku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, díky :-) Smarty, Orlík je krásné místo, měl tam svatbu bratranec a moooc pěkné. Pro mě to ale bylo celkem z ruky. No, ceny jsou skoro všude docela vysoké, ať už je to zámek, zámecký park nebo i některé penziony - obávám se, že i právě zmiňovaný Liškův mlýn vyjde draho. Ale zase je to subjektivní, záleží na finančních možnostech. Při našem napnutém rozpočtu se počítá téměř každá koruna. Nějak se mi nechce investovat balík do svatby, nepotřebuji nutně luxus. Jak už jsem tu někde v diskuzi uvedla, pro mě je to spíš rodinná záležitost, kterou si chceme užít v poklidu. ;-) Vaše místo má své kouzlo a pro vás dva má i sentimentální význam, což je rovněž důležité. Je dobře, když se vybírá nejenom očima, ale především srdcem. Mě teda uchvátila okolní krajina, určitě odtud budou překrásné fotky. Držím pěstičky, aby se zadařilo a povedlo se vám všechno tak, jak si vysníte. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, začínám normálka chytat nerva kvůli jídlu :-N :-o :-S. Jak jsem si byla původně celkem jistá, že dáme klasiku - svíčkovou, tak teď vůbec nevím. :-( Na jednu stranu vím, že bychom se trefili do vkusu všem svatebčanům, ale mě se to rozleželo a ráda bych něco lehčího. Jenže netuším, zda se nebude šprajcovat okolí. Už ani raději nemluvím o dětech. Čeká mě poměrně těžké rozhodování a rady s rodinou. Jo a taky se mi příliš nezdá rolka s křenovou pěnou jako předkrm....chjo :-| . Nemáte některá jiný tip? Nám teď v restauraci řekli, že je výběr čistě jen na nás - standartní menu nemají, spíš se snaží vyjít vstříc zákaznikovi. Takže ani tam nějaké rady moc nepřicházely v úvahu - většina totiž volila právě klasiku (svíčková, táborská bašta).
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Ahojky, tak co jako předkrm třeba rajčátka s mozzarelou, těstovinový salát nebo bruschettu (opečený bílý chléb s rajčatovou salsou z čerstvých rajčat a oliv.oleje, dochucenou bazalkou, pepřem a česnekem) ....nebo něco takového? A jako hlavní chod něco lehčího - kuřecí plněné nivou, kuřecí s broskví a šunkou, kuřecí se sýrovou omáčkou, vepřové se slaninou a vejci, vepřové nebo kuřecí medailonky, vepřová panenka marinovaná v bylinkách se smetanovo-žampionovou omáčkou....kamarádka měla svatbu, když bylo hezké počasí a díky předkrmu a tomu, že čekali po obědě ještě svatební dortovou tečku, všichni ocenili, že neměla k obědu knedlíky...ale záleží na vás... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun teda to je plejáda nápadů, díky ;-) . Jen se bohužel obávám, že se těžko trefím do vkusu všem....máme pár jedinců, co nejí rajčata, mozzarelu, houby, sýrové omáčky :-| . Takže netuším. Já bych osobně brala jako předkrm právě rajčátka s mozzarelou, jenže co se zbytkem osazenstva. :-( No, uvidíme, zkusím to nadnést a počkáme na výsledek. Jen předpokládám, že budou třenice. Netuším sice, jaké počasí nám vyjde...doufám, že nebude pařák. Ale i my plánujeme jako dezert dort, takže se bojím, aby knedlíky nebyly moc. A to už si ani nechci představovat, jaké by bylo rozhodování při větším počtu hostů (bude nás dohromady, včetně nás a 2 dětí pouhých 16!!).
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 tak leda udělat meníčko s výběrem dvou předkrmů a hlavního chodu...pokud je vás 16, tak by to mohli zvládnout...nebo si dejte jen tu "klasickou" polévku a pak uvidíš...nebo jen nějaký guláš s bramborem, bez knedlíků...nějaký hovězí, lepší...? co?...já právě přemýšlím, že bychom ani hostinu nedělali, že bychom rovnou udělali raut a "zahradní párty"...ale kdo ví, jak to nakonec dopadne...přeci jen mám ještě rok a kousek čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
musíme se nejdřív zkusit poradit se svatebčany a pak zajdeme do restaurace a poptáme se. Snad nějakou výhodnou variantu najdeme. Guláš, to ne, to mi zase přijde až takové moc obyčejné. My taky neplánujeme klasickou hostinu, ale jen oběd a pak večerní posezení s kamarády a bowling. V Tvém případě máš ještě času dost, uvidíš, jak se nakonec rozhodnete. ;-)
Odpovědět
Beru - nas bylo taky asi 16... a v Kockach nam zvladli udelat kazdemu, co chtel :-) Vybrala jsem predem nejaka jidla z jidelniho listku, tenhle zkraceny seznam jsem predhodila hostum, at si vyberou... a asi dva dny predem jsem do restaurace zavolala pocty jednotlivych jidel. Vsechno bylo v pohode, kazdej si pochvaloval, jak si pochutnal a hotovo ;-). Pokud by ses bala, ze si kazdy vymysli neco jineho a pro restauraci to bude slozite, tak doporucuju vybrat 2 predkrmy a 4 hlavni chody, z toho si kazdej vybere a pro restauraci by to melo byt v pohode... Jo, v kazdym pripade doporucuju vzit s sebou vytistenej papir, kde bude uvedeny, co si kdo objednal ;-) At se pak nestane, ze na tetu vegetarianku zbyde kotleta, protoze pred strejdu nekdo polozil zapecenou brokolici a jemu bylo trapny to reklamovat, tak ji sezral...:-D
Odpovědět
Jo, akorat my s polovici jsme se dohodli, ze budeme mit stejny jidlo :-) Polevku jsme meli asi cesnecku nebo co... a hlavni jidlo hovezi steak s hribkovou omackou... Jeste ted si pamatuju, co dalo prace ho procpat korzetem do zaludku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, díky za radu. ;-) Taky jsem znovu brouzdala po jídelním lístku a uvažovala ještě nad jinou variantou. Musím ale nejdřív zjistit, jak nám budou ochotni vyjít vstříc. Nás bude taky 16 (včetně nás a dvou dětí), což zase tak velký počet není. Myslím, že by to nemusel být velký problém. Pokud uděláme pouze 2 varianty hlavního jídla, zbytek zůstane stejný pro všechny. Nebudu to zbytečně komplikovat, spíš mi šlo o hlavní chod. :-) Určitě si vezmu menu s sebou, pro jistotu. Nerada bych potom řešila, že to mělo být tak nebo tak :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zase budu otravná, jak jinak :-D.....ale nějak si moc nevím rady, co udělat se svatebčany, když budeme fotit? Napadlo mě jediné a to, že by si mezi tím mohli zajít sednout aspoň do kavárny. Přece jen naši rodiče jsou již starší, tudíž nechci, aby stáli dlouho na náměstí a čekali až se vrátíme. Zatím máme naplánováno, že budeme fotit cca hodinu. Jak jste to řešily VY?
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 kamarádka to řešila tak, že je poslala napřed do místa, kde bude hostina a udělala "svatební noviny", takže se všichni zabavili nad novinama u kafíčka než dorazili z focení.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun my máme oběd bohužel jinde než v Táboře, takže to nepůjde. Spíš jsem uvažovala nad kavárnou, můžou si dát něco k pití, odpočinout...přece jen lepší varianta než čekání na náměstí. Hm, svatební noviny neplánuju...přijdou mi zbytečné. I tak děkuju za radu ;-) .
Odpovědět
@beruska80 a kde nakonec budete mít hostinu? my měli klasiku, šunkovou rolku, polívku s knedlíčkama a svíčkovou, tak nějak chutná všem, takže nebylo co rešit, jak jí moc často neděláme a jíme jí jednou za půl roku tak přijde k chuti :-) pochutnali si všichni je fakt že ve třicetistupňovým vedru bych asi na ní taky chuť neměla, ale to v září už nehrozí a my měli jestli pamatuješ asi tak jako je venku teď já si právě třeba kuřecí minutky neumím představit jak by to nosili najednou tolika lidem my se svatebčanama dojeli na místo hostiny, tam měli venku sezení, kde si mohli posedět, dát něco k pití, pokecat jak jsme měli hezký obřad :-D a my se šli fotit hned vedle do parku, cca do hodiny jsme byli zpět, někdo se šel projít, ale ylo dobrý, že vlastně do restaurace kde byla hostina jsme šli první zase až my takže jestli budete tam mít nějaké venkovní sezení, možnost občerstvení, tak bych je klidně poslala na místo hostiny ať jdou napřed
Odpovědět
Profilova fotka
@kremrolka01 máme to v Čenkově, což je nějakých cca 15 km od Tábora. Venkovní posezení sice mají, ale není příliš velké a navíc je to u silnice :-| . My právě prvotně o svíčkové uvažovali ze stejných důvodů, ale nějak se mi to rozleželo a tak hledám i jinou možnost. Asi přímo vedra už nebudou, ale i tak je svíčková dost těžká. Chápu, že minutková jídla jsou trošku problematická, ale uvidím, co mi řeknou v restauraci. Třeba nakonec zůstaneme u původní verze. Fotit se chceme určitě přímo na hlavním náměstí, pak jsem uvažovala i o náměstí Mikoláše z Husi a v okolí Jordánu. Uvidíme, jak nám bude přát počasí a co vymyslíme aktuálně na místě s fotografkou ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Berusko a my jsme se na predkrm vyprdli uplne! A popravde - nikomu nechybel. Jsme polivkovy typy, na sunkovou rolku si nepotrpime.... takze pekne hovezi knedlickova (overovali jsme si aby to byl vyvar a knedlicky z jater, zadny polotovary), svickova (a 14dni jsme na sebe rvali SVICKOVOU/SE ZELIM, no klasika... nakonec jsem ustoupila na svickovou).... a ze nekomu nejede svickova nebo knedlickova polivka???? tak at ji neji. ale vedeli jsme, ze neni nikdo, kdo by ji uplne nejed.... a svatba byla na jare, tak nebyl problem horko/knedlik.... popravde - kdo bude chtit stourat, stourat bude a ja vzdycky rikam - komu se to nelibi, at si p***l polibi.... neexistuje vetsi "noblhoch" klasika v cesky kuchyni nez svickova.... na foceni doporucuju vybrat nejakou malou hezkou uzkou ulicku na starym meste, taky krasny fotocky by mohly bejt z ochozu u strelnice a z pontonu na jordanu (odtud mam krasny fotky jenicka).... botanka.... park pod mikolase z husi.... jo klasterak s fontanou.... parkany ... park pod kotnovem (tam jsou fakt panoramata...) v zari by mohly bejt i hezky pole nad celkovicema s pozadim staryho mesta.... svatebcany posad nekam na zahradku.... jo - a ja, se svou neurotickou povahou jsem rada, ze jsme meli pouze dva mesice na pripravu, jinac kdyby to bylo dyl, tak by me fakt realne misto do Klokot vezli do Jihlavy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?