Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
ten človíčkov má právě jen 9-13, proto jsem to takhle navrhla ;-) nic jiného kde by se děti vyřádili a ostatní si mohli dát aspoň kafe mě nenapadlo :-) akorát upozorňuju že tam nemají nic k jídlu max. nějakou sušenku ke kafi, takže svačinu sebou :-D nebo na tom samým patře dělají dobrý palačinky pro případné přeběhlíky :-) na všechny příchozí se zítra moc těšíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, když Vám to nebude moc vadit, přivedu sebou Karolínku....tak jakmile uslyšela o Človíčkově, mermomocí chtěla taky, tudíž jsem jí slíbila, že jí vezmu. Ségra si alespoň trochu odpočine a malá se vyřádí. ;-)
Odpovědět
Dik za prima sraz :-) Jinak malej mi usnul, hned jak jsme odjeli od Shellky a doma jsem ho nemohla probudit :-D Total gumovej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky děkuju za super srazík a jsem ráda, že se nás sešlo tolik!! My jsme pro velký úspěch nemohli usnout(prostě jsem ho asi přetáhla ;-( ) ...tak asi ve tři šla uspávat maminka...no a jak to dopadlo???....vstávali jsme asi za 1,5 hodiny :-D :-D tak to byla fajn sobota :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
... buuuuuu - totalne jsem nezvladla, vsecko bylo jinak a ja nevytahla paty z baraku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám s chálou pěkného dopoledne. Bylo to milé a hlavně překvapivě velká účast. Anděli, nesmutni, příště ti to vyjde. Myslely jsme na tebe, je to asi záhul ty 2 malý prcky sladit se vším ostatním, co :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aho holky, ještě jednou se omlouvám, že sem nedorazila. Ale trénink se protáhl do půl 10 a domů sem dorazila před 10tou a po obědě sem s kubou usnula. nestihla bych to. Mám pro vás ale nabídku švédské přírodní kosmetiky oriflame. Kdo by měl zájem dát svým blízkým k vánocům voňavé dárečky tak napište :-) ke každé objednávce dáreček a věrnostní akce pro stálé zákazníky. a kdybyste si chtěli něco očuchat nebo vyzkoušet stačí napsat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky opožděně přidávám s chválou na srazík ve Človíčkově, opravdu se to povedlo a účast byla nad očekávání hojná :-). Dětičky neuvěřitelně vyrostli, strašně to letí....jj, čas ne nedá zastavit. Romík je pěknej čamrda, běhal kolem stolku dost vytrvale. :-) Ale dostal mě Kubík od Kremrolky, jak se krásně styděl a pak se chlubil super ponožkama s mašinkou Tomášem, byl vážně sladkej!!! x-) x-) A teď z jiného soudku, včera jsem byla zarezervovat termín na svatbu a odešla jsem strašlivě znechucená 8-( :-S . Máme sice rezervaci, ale to jednání bylo šílené. Paní ochotná jako osina někde a ten přístup....no děs. První co mě teda uzemnilo, když paní znechuceně konstatovala: a to jdete takhle brzo, jo? Nějak jsem to nepochopila. Navíc tam byl zřejmě její známý, se kterým se mezi řečí vybavovala a ten to navíc komentoval slovy : a nechcete si to ještě rozmyslet, bych tady pánovi dal 50 Kč! Což mě teda zvedlo úplně maximálně. Zeptala jsem se co nejrychleji na vše potřebné a vystřelila odsud jako namydlený blesk. Bohužel jsem se utvrdila v tom, že úředníci si za svojí špatnou pověst můžou jedině sami, protože tohle je odstrašující případ. ]-(
Odpovědět
teda Jaruško, to je jednání ]-( ještě ten rádobyvtipálek :-| ale termín máte a to je důležitý!!! a my se tu všechny těšíme moc x-) x-) x-)
Odpovědět
a děkuju za pochvalu Kubajse, on je moje zaltíčko x-) je moc hodnej a dělá mi velkou radost!!! všechny nás tu doma skolila střevní chřipka a on byl rozhodně ten nejstatečnější a i když mi bylo na umření tak on mi dodával neuvěřitelnou energii :-)
Odpovědět
Ahoj Taborandy, na jare me ceka svatba v Tabore nebo nekde v blizkem okoli, nejsem mistni a tak hledam misto obradu a hostiny jen na netu. Nemely byste reference na Cernicky zamecek na obrad? Zatim se mi ze vseho libi nejvic, nevypada to jako bezici pas jako Cervena Lhota. A nemely byste i nejaky dobry tip na hostinu? budeme mit tak 50 lidi...chtelo by to dostatecne velky tanecni parket. Predem moc diky za jakekoli tipy
Odpovědět
Profilova fotka
ehoj evi, my měli svatbu na černickém zámečku ted na konci srpna :-) Měli jsme tam jen obřad a super! Na běžícím páse to u nás teda rozhodně nebylo, před náma svatba nebyla a po nás také ne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Pellu diky za odpoved, ted jsme dostala nabidku na obrad v parku zamecku za 9.900 Kc :-( , trochu mi to vyrazilo dech, vim, ze loni to bylo za 4 tis, pry bude navic navic koberec, 10 zidli a jednohubky .. to mi moc tech 6tisic navic neoduvodnili
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem platila 5tis s tím, že jsem měla základní výzdobu, koberec tam myslím byl taky a 10 židlí bylo v ceně. ale vím, že zámek byl dražší fotky jsou na www.kubajz09.rajce.idnes.cz
Odpovědět
Profilova fotka
.... jsem zmatena.... nelibi se mi nove brms :-( Taborky, jak se mame pred Vanoci? my nemocne :-(
Odpovědět
Tady taky nemocne... ja jsem nakrapla uz od stredy... ale snad je to uz za mnou, akorat mam jeste rymu a opar... zato polovice je na tom nejak bidnejc... v patek byl u doktora, prej viroza, ale pres vikend se mu to nezlepsilo, takze zitra tam jde znova... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@andelika je to stejné jako modrý koník ale musím říct, že původní brms se mi taky líbilo víc :-( my jsme zdraví, tuk tuk tuk.... zrovna uklízím :-(
Odpovědět
Ahoj kocky, preju vam krasny svatky, spoustu pohody a radosti pod stromeckem :-)
Odpovědět
Tak... jeste asi popreju vsechno nej do noveho roku... a zaroven se zeptam, jestli sem chodi jeste nekdo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf, ja obcas zaskocim, kdo kde je a co se deje, ale pres den me okupujou kluci a vecer ucim a kdyz neucim, tak momentalne likviduju darky od Jezucha (ctu a ctu a ctu a ctu, jsem jak pismenkofetak), uz jsem se vrhla i na darecky co dostala maminka a segra......... :-D Beru - jak pokracujou pripravy????? mmj - na okne se - tuktuktuk - prozatim krasne dari myrte a ma uchvatny slahouny - nechtela bys ji????? rada ji budu opatrovat a na svatbu ti ji osmikam!!!!!!!! doufam ze do ty doby nechcipne - mno aspon bych mela motivaci se ji fakt venovat!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJ VŠEM V NOVÉM ROCE. Copa nám to tady s tím udělaly?? Se mi to taky moc nelíbí, staré dobré Beremko bylo teda lepší. Ale budeme si muset zvyknou. JARUŠKo, zeptám se, to jsi byla zařizovat na matrice v Táboře. Tam je to přece automatické, že jsou příjemní jak "zadek" ]-( Ale nenech se tím odradit a zařizuj co půjde, protože pak by ti jen všude říkali, že jdeš pozdě a nevyhoví ti v ničem. a nakonec tedy termín 1.9. ? to je dokonce čtvrtek. Nevim nevim jak na tom budu s časem, ale když to vyjde, je jasné, že si přijdu hodit rýží :-D Jinak u nás je vše při starém, stále jsem bez práce, ale aktivně se snažim najít něco vhodného, tak snad se zadaří. Na konci roku jsem měla brigádku v hračkárně, tak to byl pěkný mazec. A mne to bavilo. Valča si prázdniny užívala v Táboře a teď už zase školkujem, je zdravá, tak jsem ráda. A moc rády vás zase brzo uvidíme, tak už přemýšlejte, kdy kdo můžete :-)
Odpovědět
Kami - tohle je nova verze beremka (stejne jako to je ted na konikovi a strese)... jak pises, holt si budeme muset zvyknout... Jinak Beruska se vdava v PATEK 2.9.2011 - pri prenosu dat ze stare na novou verzi beremka doslo bohuzel u spousty uzivatelek k posunu datumu svatby o 1 den, ja to mela taky spatne a musela jsem opravovat :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak se taky hlásím jako opozdilec v novém roce. Dodatečně ještě přeji vše nej a hlavně, ať je tento rok úspěšnější a radostnější než ten minulý - a to ve všech směrech :-). Andeli, mooooc děkuji za nabídku, ale bohužel Tě zklamu.....my myrtu vůbec nepoužijem a vystačím si s pouhými vývazky. Holt jsem se na nějaké tradice a zvyky totálně vyprdla :-D . Jinak Tvé nasazení je teda obdivuhodné, dvě děti, učení Aj, domácnost a ještě sjíždíš tuny knih.....to mi teda klesá čelist x-) . Já čtení miluju a za knihomola se považuju odjakživa, ale proti Tobě jsem úplný břídil. Kami, ano na matrice jsem byla, ale i přes její pověst mě to jednání znechutilo. Ale co, hlavně že mám termín zapsaný, pak už jen donést papíry, domluvit hudbu a šmitec. Budu držet pěstičky, abys brzo našla práci, která bude splňovat Tvé požadavky a budeš spokojenná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, děkuji za upřesnění datumu!!! Opravdu je to pátek 2.9.2011 a to už v 11.30!!! Původní čas 12.00 jsme byli nuceni zrušit, protože v pátek se oddává pouze do poledne. :-| No, i tak je to O.K., ta půlhodina už to nevytrhne. Přípravy zatím nijak extrémně nevrcholí, zatím je to spíš orientační a předběžné. Mám spíš takový časový harmonogram, jako co kdy, kde a tak. Zatím máme v plánu do konce ledna koupit kravatu, košili. Pak se pustím do poptání sv. dortu. No a možná ještě pár drobností. Ostatní a postupem času. Ještě to tolik nehrotím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
juuuu - se nam to tu zas nejak rozproudilo...... Ziraf - mam jednu "prudku" k fungovani - u svatebnich alb mi neskutecne chybi filtry - jakoze seradit podle datumu svatby - dost me nebavi mlade pani, co neustale aktualizuji alba a tudiz jsou furt navrchu - myslim, ze asi nebudu sama.... chci videt "cerstvy zbozi" ;-) Beru - chjooooo tak budu nabizet dal, kdyby nekdo o nekom vedel, at se ozve (Beru a ani na auto? ozdobu tchyne? atp? :-D ) Kami - ooooo zrovna v patek jsme se po sokole (chodime tam cvicit s Jenikem) bavily s ostatnima maminkama, jedny uz "hrozi" prace - docela me to vydesilo ..... nezavidim nepreju, jsem rada momentalne uklizena na matersky! a ted ty zmeny se zamestnavanim vs pracak - teda nezamestnavanim :-( - fakt jsem rada, ze jsem mimo obeh!
Odpovědět
Andeli - prudis sice dobre, ale na spatnym hrobe :-D Ja uz skoro 2 roky s adminovanim beremka a jeho spravcema nemam vubec nic spolecneho :-D Je tu na novou verzi sice diskuse, ale netusim, jak moc jsou tamni navrhy implementovany... Mam dojem, ze treba porad jeste (uz mesic) nefungujou svatebni listy... chudak holky, co je mely na oznamkach, co chtely rozdavat k Vanocum :-N Kazdopadne ja to neresim, odkaz na adminy je dole v paticce stranky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmm. co se da delat. ze bych zase "prudila"? uvidime...E
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem se za Váma přišla po dlohé době podívat a zjistila jsem, že se mi sem vubec nevložilo vánoční přáníčko, když jsem k Vam před vánocema nakoukla....tak se moc omlouvám, a ikdyž je už pozdě, vkládám pro potěšení :-) Jinak jak se máte ??? Anetka má zese rýmu, ach jo, my se z toho snad nikdy nevyhrabem, už aby bylo jaro, už od záři se to s nama táhne, pořád dokola, same nemoci :-( Ach joo :-( Přeji Vám pěkný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak jsem zase o krůček pokročila v přípravách...dneska jsem byla prvně omrknout šaty a dopadlo to celkem dobře. Byla jsem smířená s tím, že příliš velký výběr nebude, vzhledem k mé postavičce....ale ještě že existuje salon XXXL :-D . Paní byla velice milá, vstřícná a hlavně mi nic křečovitě nenutila. Navíc byla i dostatečně kritická, což je taky zapotřebí. No, a světe div se....mám už dvoje žhavé favoritky. Tudíž pokud mi to nezhatí ještě má rozmarnost, bude skoro rozhodnuto. Překvapil mě i fakt, že se mi nakonec nejvíc zamlouvaly šaty, o kterých jsem byla přesvědčená, že ani omylem (bílé a zavazované za krkem). Fotky bohužel nemám, snad z příští zkoušky. To jsem prostě musela napsat, protože jsem byla fakt spokojenná. První zkoušení sice bylo takové rozpačité, přece jen se někde producírovat svlečená a soukat na sebe různé variace....žádné nadšení.
Odpovědět
Smarja, Berusko, jak muzes nemit fotky? :-D :-D :-D Te tady ukamenujou :-D Je fajn, ze jsi byla v XXXL spokojena, uz se moooc tesim na vysledek :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?