Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Co se srazu tyce, tak se ukazalo, ze kazdy vikend minimalne dve nemuzou :-) Takze ted je potreba se na to hlasovatko podivat a vymyslet si, kdy teda bychom se mohly sejit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já hlásím, že teda na 100% nemůžu tento víkend. Pak je to zatím ve hvězdách :-N . Ale věřím, že se nakonec nějak dohodneme. A teď vás budu trošku otravovat, potřebovala bych poradit se svatebním dortem. Původně jsem byla přesvědčená, že to bude medovník. Bohužel se ukázalo, že je to v některých případech dost problém ;-( . Vím, že je to naše svatba a my si o tom rozhodujeme, ale zase bych nerada zklamala některé hosty. Napadlo mě to udělat formou, že úplně nahoře bude jeden velký medovník a pod ním na stojanu tzv. mini dortíky s různou příchutí. Ovšem zatím teda moc netuším, komu takovou výrobu zadat. Napadla mě Ambrozie, ale tam nabízí spíš jenom takové ty obyčejné domácí dorty s máslovou náplní. Teda to jsem zatím vyčetla na jejich webovkách. Osobně jsem se ptát ještě nebyla. Ale pokud máte někdo radu, sem s ní, budu vám velice vděčná. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berusko: nám dělala dort paní ze Zhoře u Plané a je schopná ti udělat dvoupatrový dort a jedno patro klidně medovník
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu, máš prosím kontakt? Zkusila bych jí kontaktovat a domluvit se s ní. Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taborky nestiham nestiham nic nestiham :-D. dejte vedet, az vymyslite kdy se sejdem a ja si to zaridim nebo nepujdu :-(... Beru, zkusim sehnat kontakt na holcinu, je na MD a pry skvele pece....
Odpovědět
Profilova fotka
Beru ve zprávách máš email....je to cukrářka taky na MD
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, určitě se Ti ozveme, až se konečně dohodneme na volném termínu....neboj, nezapomeneme na Tebe ;-) . Máš to teď hodně hektické, viď? Ono se není čemu divit, 2 prckové to je pořádný záhul. Díky za nabídku, jestli najdeš kontakt, určo písni - ať mám z čeho vybírat. :-) Pellu, díky moc. Zkusím se s ní domluvit a uvidím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,,, co srazík v sobotu 6.11. ???? Sygy a Andelika sice nemůžou, ale to v dalších případech i ostatní... a už bych vás tak moooc ráda viděla, co?
Odpovědět
Profilova fotka
já beru sobotu 6.11.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Zrovna jsem chtela napsat, ze sobota 6.11. je super... A ja v TA urcite odpoledne budu :-) Takze se na vas moc tesim a koukejte dorazit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A v kolik a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím, že můžu taky a už se moooc těším :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Klasicky ve dve pred nadrazim? :-) Jinak ja mozna budu muset o pul ctvrte zmizet na jednu akci v Sedlcanech... takze pro me cim driv, tim lip ;-)
Odpovědět
Nebo treba klidne v jednu? :-)
Odpovědět
ahoj, no my 6.11. doma jsme, ale Petr bude určitě na stavbě a já sama s Kubou kterej mi po obědě spí, tzn. že my můžem buď dopoledne nebo pak až nejdřív ve tři, no další otázka je jestli si s váma vůbec pokecám když ho budu mít sebou, protože že by mi způsobně seděl na klíně a popíjel kafíčko zatím nehrozí :-D plánuje vůbec někdo vzít prcka sebou? v tom případě bych navrhovala spíš dopoledne a zajít třeba do človíčkova ve dvořákovi kde ho můžu vklidu vypustit a dát si s váma aspoň kafe a vy byste se pak mohly třeba přesunout někam na oběd, jestli jsem jediná kdo má takovej problém, že nemá dítě kam odložit, tak to asi nebudeme řešit a přijdem se s váma aspoň na chvilku pozdravit na nádraží a pokecáme na srazu v zimě kdy bude mít MM snad aspoň trochu volnýho času a Kubu mi pohlídá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, ráda bych šla na srazík, teoreticky bych 6.11 behem dne mohla, ale bohužel jsem se dnes vratila z nemocnice, a jeste nejsem uplne vylecena, mela jsem rozsahly zapal plic a zanet pohrudnice, takže budu jeste dlouho v domacim leceni ;-( Budu zavisla na peci manžela a babiček, sama to nezvladnu ;-( Takže z nejblizsiho sraziku se moc omlouvam :-( Mejte se krasne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, tak návrh dopoledního srazu ve Človíčkově se mi taky zamlouvá. Mohla bych vzít i Valču, kterou jinak s sebou moc neplánuju :-D Jinak klidně v 1 u nádraží. Sygy, teda koukám co jsi všechno prodělala. .. nezáviděníhodné. Tak přeju, aby se to jen a jen lepšilo a všichni tě pěkně opečovávali a ty jsi se hezky uzdravila!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já beru Kubíka s sebou určitě. ten den mám od 7-9trénink, takže pak bych mohla. Jinak chodíme po obědě taky spát, takže já bych to zvládla tak na tu 2-2:30 asi,jsem bez auta Simčo: kdybys potřebovala malou pohlídat nebo nakoupit nebo prostě pomoct, stačí napsat
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě je v podstatě celkem jedno v kolik hodin se sejdeme, přizpůsobím se většině. ;-) Dětičky určo vemte sebou, nějak to vymyslíme, aby se dalo i poklábosit. Maximálně ty rošťáky někam přivážeme :-N :-D :-D . Sygy, rychle se uzdrav, držím moc a moc pěsti. Tohle už není žádné běžné nachlazení. Držím pěsti! :-)
Odpovědět
Tak zeby dopoledne v tom Clovickove? To by bylo prima, tak mi jenom jeste napiste, kde to je a v kolik teda... na desatou?
Odpovědět
Profilova fotka
... a u nas zmena - rano nemuzu vubec, ledaze bych za vami narychlo zabehla a odpoledne nam prendali divadlo :-(.... ale dopo budu behat po meste (musim vyuzit hlidani deti), tak bych mrkla, jestli jste ve clovickovi! E
Odpovědět
tak super, takže v sobotu desátá ve človíčkovi?
Odpovědět
Peťo je to ve Dvořákovi v posledním patře když se od výtahu dáš doprava tak tam hnedka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sygy přejeme brzké uzdravení!!!! holky m+ by teda spíš vyhovovalo odpo...Romík už jde spinkat v jedenáct...no ale tak když v deset, tak jestli přijedem (pravděpodobnost je vysoká, tak 90%) tak tam za váma dorazíme ;-) i se zvířátkem! :-D
Odpovědět
Ahoj holky, hledam fotografa a našla jsem profesionální fotografku Hanu Kadlecovou z Tábora. Na netu jsem k ni zadný názor nenasla, tak bych se chtela zeptat, jestli někoho z Vás fotila. Predem diky za odpovedi.
Odpovědět
Profilova fotka
v sobotu v 10 se těšíme s Valčou ve Človíčkově:o)))
Odpovědět
Profilova fotka
jo a máme na sebe všechny čísla mobilů... kdyby někdo dorazil dýl, ať se nahmatáme:o))) pište si všechny to moje 723 077 373 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Budu se těšit na VÁS všechny i s ratolestmi, v 10 jsem ve Človíčkově jako na koni :-) . Maali, pro jistotu posílám i svoje : 724 589 414 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nám by se spíš hodilo to odpo, než se po tréninku dostanu domů pro Kubu je tam 9:30 než ho oblíknu a dopravím se do města je 10:30 a jelikož chodí hned po obědě spát tak nevím jestli dorazíme. :( Jak dlouho tam tak hodláte být
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu my taky chodíme po o spát,jenže jsme se pořád ještě nesrovnali s tím přesunem času...ale riskneme to a v deset jsme v človíčkově :-D na mě snad všechny telefon máte....tak kdyby něco ;-) Těším se na zítra! Papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?