Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
.... ale devcata, ja vas nechtela narknout, ze si nechate od pritelu/nastavajicich diktovat :-D - ja jen vim, jak by to dopadlo u nas :-D a tak jsem predem vysvetlila manzelovi, ze mam vybrany saty, korzet a sirokou sukni, ze jsou merunkove ruzovy, sem tam kanyrek, sem tam koralek, sem tam krajecka...... a byl klid :-D, predstavil si tu besnotu, kterou bych taky mohla mit a pak uz saty nekomentoval. Ovsem nase dohady nad oznamenim, to byla show, nebo nase handrkovani jak ze slavnosti snezenek...... svickova - se zelim..... ktere nam vydrzelo ve vsi vaznosti 3 nedele bylo nervy berouci :-D., Dnes na vsechno vzpominam uz jen s usmevem, ackoliv v tu chvili jsem si chtela lehnout na koberec a vyplakat more :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andeli, já se nenaštvala...jen jsem to vysvětlila :-) . U nás je to boj skoro ve všem, máme odlišný vkus jak na muziku (až na pár vyjímek - Landa a Divokej Bill), styl nábytku, oblečení, atd. Názorově se sejdeme málokdy.... :-D Do šatů bych si samozřejmě mluvit nedala, prostě se mu musím líbit taková jaká jsem a basta ;-) . Raději si ani nechci představovat, jak budeme jednou válčit my, až dojde na přípravy svatby a vše s tím spojené. Oznámení, dort...hm, bude ostrá výměna názorů. Snad jediné v čem jsme zajedno je, že nechceme velkou svatbu, dlouhou hostinu - pouze oběd a pak nějaké večerní posezení s kamarády, výslužky a kapelu, co by hrála staré odrhovačky :-D . Myslím, že až dojde na věc, stanou se z nás nepřátelé na život a na smrt....šílené věci se pak budou dít. Pokud se dřív nepovraždíme, tak fakt nevím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak bych chtěla strašně moc poděkovat holkám...Kremrolce a Žirafce.... za dnešní srazík. :-) :-) I přesto že jsme toho tolik nenamluvily, bylo opdoledne fajn! x-) Myslím, že i rozhodnutí ohledně restaurace bylo super...La Torta nadchla...jídlo mňam, mňam :-) . Takže díky moc!!! x-) Žirafince děkuji za ukázku dalších prima šatiček, tentokráte z táborských salonů :-) Kremrolce za přinesení fotoalba ze svatební cesty, Irsko je vážně překrásné.... x-) Doufám, že příště už se sejdeme v hojnějším počtu a vše doženeme....máme co probírat ;-) Všem přeju hezký a klidný zbytek víkendu!!! :-)
Odpovědět
Krásné pondělní dopoledne!!! Beru, žirafko taky moc děkuju za príma posezení ;-) La Torta teda byla super, moc dobré papání, někdy tam musím vzít Petra :-) Žirafko jak jste si zaplesali? A Beru co Kája na trampolíně? Vyblbla se :-D?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký začátek nového týdne :-) Kremrolko, La Torta mě nezklamala ani jako restaurace...papání bylo super!!! ;-) Taky jsem pak doma Pavlovi básnila, jak dobře jsme si nacpaly bříška :-D . Karolínka byla opravdu ve svém živlu, museli jsme jít pomalu odvléct násilím. Pořád by jenom blbla na trampolíně...pak taky "balila" nějakého klučinu...lýtka se jí "zapalují" řádně brzo. Ale je to tam fakt fajn. Děti si pohrají, přijdou do většího kolektivu....Kája se hodně druží s ostatníma dětma, takže fajn. Jako průprava pro školku super, aspoň nebude taková ostýchavá a bázlivá.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska nějak nepíšete....koukejte se snažit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale už se vážně zlobím...mě tu necháte takhle samotnou čumákovat :-D :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mějte se hezky a přeju příjemný zbytek dne.....pádím na vlak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, poradíte mi někdo kde v Táboře seženu různý dekoračně věci přímo na svatbu. Nevíte o nějakym krámečku? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Taborky, tak koukam, ze s novym tydnem nejak spime, co? 8-) ja byla vcera v praci, takze jsem byla mimo prijem.... dneska se urcite polepsim. kudrlenkaa - bohuzel, ja osobne nevim - treba ti poradi taborky, co se budou v dohledne dobe vdavat, ale mam dojem, ze vymozenost tohoto typu k nam do Tabora nedorazila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, doufám, že tu dneska někdo bude..... :-) Včera jste hodně pracovaly, takže si můžete udělat dnešek volnější... Kudrlenko, záleží na tom co všechno chceš kupovat. Já teda nemám extra schozené a okouknuté obchody, ale zkus juknout do OD Dvořák. Je tam ve 2. patře krámek, kde prodávají bytový textil + různé dekorace....koukala jsem, že mají skleněné kamínky, svícínky apod. Víc mě bohužel nenapadá. :-)
Odpovědět
Ajhoja, ja vcera dovolenkovala, takze dnesek bude pracovatejsi :-D ale preju krasny den vsem
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Andeli, ahoooj....jsi moje spása x-) x-) ....já tu včera trpěla samomluvou, bohužel :-( Holky, asi hodně pracují....takže nám diskuze pěkně zahálí....sama tu velké čoro neudělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, to ses měla, takhle se při pondělku ulejvat :-D Jinak přeju prima den a moc se neupracuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko, kdy bude dalsi varka fotocek????
Odpovědět
Andeli - nesnidam, nesvacim, nestihnu to, nestacim... takze az budou, tak budou a poslu odkaz, ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, tak to máme s Kremrolkou štěstí, že jsi nám pár nových fotek ukázala na srazíku :-) ....ostatní musí počkat :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jjo Zirafko, to naprosto chapu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky!!!, už mě zase zanedbáváte :-o 8-(
Odpovědět
Ahoj beruško,jak se máš? Co nová práce v táboře,jak pokračuješ? Mě Pavel nastupije v březnu do Prahy, po svatbě frčím za ním. Ale ne zas do podnájmu, koupíme už něco poblíž, cca do 40km od prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pajee, díky za optání, docela dobře. Nová práce v Táboře se rýsuje, ale zatím pracuju ještě v Říčanech. Mám výpovědku, takže končím posledním březnem. Pak se uvidí co dál. Snad to klapne...jisté však nemám nic. Mají se mi ozvat během příštího týdne. Praha velkoměsto vás nakonec pohltí...tak přeju hodně štěstí. Hlavně dobrou pláci, prima bydlení a fajn život. Budeš nám scházet :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
práci!!!! :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosim pekne, jakyho mate fotografa nabo kameramana z Tábora nebo okolí? Psala jsem p. Ševčíkovi už kdy, asi pře 14 dny a ještě se neozval, tak nevim nevim, snad se jeste ozve, uz by to chtelo, ale nevite o nekom jinym (šikovným)? Diky A.
Odpovědět
Profilova fotka
Adasediva: ja si v tabore nevybrala, fotografa budeme mit z Usti nad Orlici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Adí, já bych Ti kromě p. Ševčíka mohla poradit Foto - Volf Vladimír, je taky z Tábora...Číslo a e-mail ti pošlu do interní pošty, tak ho můžeš zkusit ;-) Andeli : To jsi mě nenakrkla, jak jsi psala, že si od svých nastávajících necháme kecat do výběru šatů...Takže v poho :-) ...
Odpovědět
Ja mam objednaneho p. Bursika z Votic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme p.Ševčíka a domluvila jsem se s ním úplně v pohodě a na e-maily mi odpovídal hned...
Odpovědět
Profilova fotka
my meli p. Palkosku z Dynina :-)
Odpovědět
já měla objednanýho p. Rižáka ze Sezimáku, ale ten těsně před svatbou účast zrušil a poslal za sebe náhradu pana fotografa z Fotofastu v Táboře - jméno už si bohužel nepamatuju, ale udělal nám hezký fotky, takže nakonec spokojenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já teda fotografa doporučit nemůžu, páč jsme ještě neměli svatbu :-D....ale nějaký šikula by se hodil...až jednou. Zatím co jsem viděla fotky, tak krásné má Andelika i Kremrolka!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?