Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlas! Já to tak neudělala a litovala sem toho! Kolikrát sem měla sto chutí svatbu odvolat! Někdy se to prostě nedalo vydržet!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já se chlácholím myšlenkou, že nám by do toho nikdo moc neremcal....jenže 100% jistota to není. Proto je dobré tomu předejít. Ty co budu chtít zasvětit, případně zapojit do příprav, tam je to jiné....ale jinak mají ostatní smůlu. Přece se nebudu zbytečně stresovat nátlaky a narážkami od příbuzných. Jednou je to moje svatba (za moje peníze), čímž mám plnné právo si o ní rozhodovat sama. :-)
Odpovědět
Doufam, ze me pak nezabijou... svatba bez nevesty by asi nemela smrnc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, vražda z toho uřčitě nebude....maximálně půjdeš k oltáři se sádrou (nebo jako zafačovaná mumie) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
určitě :-N :-D
Odpovědět
nebo s nejakou peknou modrinou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pak bych to ladila do modra, zelena až žluta....aby ses tam hodila! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to od nás není hezké, takhle strašit budoucí nevěstu....raději toho necháme....nebo zajdeme až k morbidnostem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vždyť to myslíme dobře!! Ale necháme toho! Peťa to určitě přežije a možná bude vážně sranda - a to to nemyslím ironicky!!! :-D
Odpovědět
Elis - zalezi na tom, kdy me zmlatej :-D sakra, to abych mela doma nekolikero ruznejch vyzdob :-D Jo a potkala jsem dneska naseho oddavajiciho :-D ta Praha je strasne maly mesto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blbne mi net, pořád to vypadává....sakra práce ]-( ]-( .....aaa už to zase jede..... :-D Elis, jasně že to není myšleno zle....ale raději nedráždit "hada bosou nohou"..... :-D :-D Žirafko, bereš to víc než sportovně :-D :-D :-D ....legrace musí být... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kdopak Vás bude oddávat? No a Praha je malinká :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Elis - mel by to byt nas znamy :-) Hezky se na me usmal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mějte se hezky, přeju příjemný zbytek dne....pádím za chvilku domů :-) . Zítra se na vás budu těšit!!! :-)
Odpovědět
berusko, papaaa
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky loučím, za chvilu si jdu pro protokol ke kontrole a pak domůůůůů!!!!!! Mějte se a zítra papa!
Odpovědět
Profilova fotka
Elismi - vypocet nemocensky klapl na 95% :-D ale to je jedine co me potesilo ]-( - jo gratuluju, kontrolori z bernaku jsou spolu s celniky opravdu nocni mura Zirafko - pokud se, jako ve vasem pripade, jedna o svatbu v uzsim kruhu rodinnem, naprosty souhlas s informovanosti rodicovstva a pribuzenstva - my museli rozplanovat vsechno vic dopredu a stalo me to docela nervy, pac kazdy - at uz je v chomoutu nebo ne - mel svuj originalni nazor co je vhodne a co neni - proste pro silne natury :-D ustali jsme to Berusko - stejne jako pro Maculinku - vy se radite o svych satech s nastavajicim???? :-D - to bych nerozdejchala - manza vi, jakej mam vkus, ja vim jakej ma on (diamentralne odlisne), proto saty nechal zcela v me rezii a doufal ze nejsem uplne silena :-D :-D :-D :-D - ostatni naprosto chapu, napriklad svatebni oznameni u nas byl boj ale dneska na to desne rada vzpominam 8-) jo - desne se na sobotu tesim. Ali koukej se urvat - bylo by to fajn - dar za radu bude az budu 100% vedet ze prijdes - pravdepodobne nepujde o vec, tak to nechci zahubit :-) zahub si to sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se mnou to asi na tu sobotu vypadá hodně bledě...tchán se nechal slyšet, že to uhlí zmáknem za jeden den...to se na něj zvědavá, já měla dost už po dvou metrákách!!! ale ještě jsem s ním nemluvila osobně, tak nevím..... Pokud to půjde tak určitě přijdu, pokud ne, tak se s Váma uvidím příště a nebo se domluvím individuálně! Chtěla bych ten byt opustit do konce března a pořád tam mám skoro všechno :-( Prostě sama na to nestačím a bohužel doteď sem vyklízela skoro sama...taťku sem tam měla vždy jen jako vrchního topiče..... a ostatní jsou raději doma.....Takže po tomhle víkendu asi budu ráda že žiju ]-( Kdyžtak budu písat nebo volat Žirafce nebo Berušce....Víc uslyším až promluvím ve tři s tchánem.....
Odpovědět
Profilova fotka
.... prave jsem se v IP omluvila ze srazu ;-( ...... a je mi to fakt lito, tesila jsem se desne moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční dopoledne :-) nějak vás vůbec nestíhám....jako tradičně je před víkendem největší frmol. Ani netuším, zda se mi podaří odejít v nějakou rozumnou dobu.....tohle mě fakt neba....jako by se to nedalo řešit v klidu přes týden ]-( Elis, uvidíš jak to v sobotu vyjde. Budeme rády, když za náma aspoň přijdeš nakouknout. Jestli to však nevyjde, zlobit se nebudeme ;-) . Až budeš vědět víc, písni. ;-) Stejně se nám ta účast nějak povážlivě tenčí....Andelika se omluvila, Maalinka zatím ještě neví...Valinka je marod. Asi nás moc nebude....tak snad jidy :-( . Andeli, písla jsem Ti do IP. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nástup, nástup....kde se touláte???
Odpovědět
Profilova fotka
já sem tady!!!! Teď sem papala
Odpovědět
Profilova fotka
já obídkovala po 11. hodině a teď už zase musím dělat.....chci jít domu před půl 4 ;-) Občas ale nakukuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky doufám odejdu dneska brzo! Už se těším domu, ale představa co mě tam čeká mě trochu děsí :-( Ale udělat se to musí....už chci mít čistou hlavu, takhle na to pořád myslím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
já se domů těším, naštěstí mě kromě běžného úklidu (praní, žehlení apod.) nic jiného nečeká. Hlavně se moooc těším na srazík!!! x-) Pokud se teda mohu přimluvit, prosím, prosím, snaž se přijít.....alespoň na chvilku :-) Ani se nedivím tvému zděšení....já bych se tam taky nehnala. Takové starosti jsou vždycky hodně nepříjemné a smutné :-( ......DRŽ SE!
Odpovědět
Profilova fotka
Loučím se a přeju hezký zbytek dne :-) :-) Zítra se na všechny, co přijdou, moooc těším ;-). Ostatním přeju krásný a pohodový víkend :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Andeli : Já se s přítelem o šatech neradím, nechává to na mě... A příští pátek jdu vybírat, už dorazily nové šatičky, tak se moc těším :-D
Odpovědět
Nejasna zprava o konci sveta... teda o taborskych salonech :-D Mela jsem dneska dovolenou a vydala jsem se na tour-de-taborske salony... bylo to zajimave :-D Vsichni vime, ze nemam miry 90-60-90, takze to berte i z tohohle pohledu :-) Nevesta - Prazska ulice - Mhm, tak tady nechytacka... spousta uzkejch sukni, nejake divne padnouci korzety... velikostne mi padly jedny saty, ale o tech bych uvazovala tak mozna, kdybych byla v sestym mesici a mela uz pekny brisko... jinak ani omylem... ale obsluha byla moc mila a snazila se :-) Mullerova - Prazska ulice - zruseno. Nevim, jestli to neni prestehovane jinde, ale to by aspon byly prelepene cedule, resp. by byl clovek nekam presmerovanej, ale takhle si myslim, ze pani Mullerova uz nesalonuje. Stesti - na zacatku ul. 9. kvetna - vesele tam pobihalo male jorksiri stenatko a vsude byly pohazene jeho hracky :-D Obsluha mila, nasly jsme jeden korzet se spadlymi raminky, co mi byl, ale byla to takova ta klasika, ktere uz jsem mela na sobe nekolik... neurazi, nenadchne... Narcis - Budejovicka - tam mi byl taky jeden korzet se sukni, celkem slusive, ale opet nic uzasneho a dechberouciho, jake by mely byt saty na den D... holt jsem trosku rozmazlena tim, co uz jsem na sobe mela tu cest videt :-D a vim, ze mam na vic :-) Olena - Budejovicka - relativne novy salon smerem ke Staremu mestu od Narcisu, nemaji jeste poradne oznacene vylohy... Hrozne mila slecna, ale salon trochu trpi klasickym neduhem salonu s vice pobockama - sluselo by vam tohle, tohle a tohle, ale mame to na jine pobocce... Je teda treba bud predem zavolat... a nebo pocitat tak se dvema navstevama - pri jedny se zjisti velikost (v kazdym salonu je cloveku nejaka jina velikost) a pri druhe se nechaji do te pobocky navezt co nejvic satu v dane velikosti :-D Na to, co tam meli, celkem pohoda... Opet mi tam neco bylo a i to bylo hezke :-) Jenom teda by mi mozna lip sedl korzet o cislo/dve mensi a ten byl prave v Budejovicich... Ceslava - Budejovicka - mno... o Ceslave uz bylo receno v Taborkach hodne... takze jenom dodam, ze teda jako NEE... ani nevim, kolikrat jsem opet slysela, ze mam moc velky prsa :-p, mam dalsi tehotnou fotku a pak jsem tam zkousela jeste asi dve veci, nad obojim se pani moc rozplyvala, mne to ale nijak objevne a obdivne neprislo... samozrejme tam courala spousta dalsich lidi, takze ja se kazdou chvili schovavala v kabince za nejake spolecenske saty, aby me nikdo nevocumoval ve spodnim pradle... jo a jeste jsem na zkouseni dostala spodnici se zdeformovanejma kruhama - misto kruhu to byly ovaly a delalo to veeelkou paradu :-p Carodejka nebo jak se to jmenuje? - Cekanice - prijedu tam pred ctvrtou, na ceduli, ze maji otevrino do sesti... dvere zamceny... jeste jedna cedulka, ze kdyz tam nikdo neni, tak se ma volat na nakej telefon... volam na telefon, nekolikrat... nikdo to nebere, takze smula... ale maji tam veci docela hodne, aspon co bylo videt skrzeva dvere... /doplneno - vice veci tam maji, ale na velky holky samy prastary modely... prezdobeny a proste neee... jedny jednodussi saty se mi tam libily, ale to bych musela bejt tak o 10-20 cisel vetsi, protoze vrsek byl proste dlouhej.../ XXXL - u Intersparu - no, tohle je zajimavy podnik... a az se jeste trochu vic rozjede, tak bude jeste zajimavejsi... zatim tam maji hodne spolecenek, svatebnich trochu min, ale skutecne maji i vetsi velikosti... i vetsi, nez mam ja :-D vyzkousela jsem nekolikero veci, nektere by se musely hodne upravovat (az tak moc, ze netusim, jak by to ve vysledku dopadlo), nektere min... kazdopadne teda pro nas, co jsme vyrostly trochu vic do krasy, tam maji rozhodne zajimave veci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou sobotu všem :-) jelikož jsem zapoměla napsat vše k Andelicinu příspěvku, tak to teď napravuji......co se týká svatebních šatů: s přítelem se neradím a na jeho názor nedám!!!! Bylo to myšleno, že když jsem mu párkrát jenom tak naznačila, nebo ukázala nějaké šaty na obrázku.....jeho reakce byla - DĚSNÉ!!! Máme diametrálně odlišný vkus. On by mě nejraději měl v bílých šatech, je trochu konzerva. Já mám však představu jinou. Jsem soudná a vím, co si mohu se svým obr tělíčkem dovolit. Sice bych ráda do svatby dost zhubla....ale na nějakou divočinu nebo extravagantnost to nebude. Ráda bych měla šaty jednoduché, co zakryjí mé nedostatky a zbytečně nebudou působit rušivým dojmem. Každopádně trvám na nějaké tmavší barvě....jako béžové, smetanové apod. Nebránila bych se ani barevným....žeby brčálově zelené? :-D (zelenou miluju)....asi raději ne, to by už bylo moc :-D . To je asi tak vše k mým představám o budoucích šatech na velký den D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, páni....to je úplný román. Myslím, že jsi naprosto věrně a detailně popsala své zkušennosti. DÍKY!!!! Jako inspirace pro nás budoucí nevěsty je to super. Určitě je jasné, že pořád mají některé (spíš většina) z místních salonů velké nedostatky. Bohužel platí i to, že pro ne zrovna modelkovské nevěsty je výběr dosti omezený :-( . Přece jen by mohli mít bohatší sortiment pro nás vzrostlejší. Né každá nevěsta, co má míry poněkud jiné, touží po modelu 10 a více let starém. To že jsem bacule neznamená, že si obléknu cokoliv. Tvé názory na Česlavu mě nepřekvapily, spíš utvrdily v dojmu, že paní není ideální profesionálka....někde opravdu jdou pouze po penězích. Měli by umět kriticky poradit a doporučit, ne nacpat do všeho a tvrdit, jak je to super a sedí. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?