Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Srovnávat se bude vždycky, já bych to nehrotila. Důležitý je váš vkus a pocit. To že se to někomu nezdá, nebo mu nejde všechno pod nos je jeho problém. Bych se zbytečně nestresovala....na prvním místě jste VY!, je to vaše svatba a máte plnné právo si o ní rozhodovat. ;-) Žirafko, to už se těším.....jsem na táborské modely velice zvědavá :-) Janno, neboj se, do šatů se určitě vejdeš.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!Teď mám chvilku a kontrolorka tu prý bude do zítřka...tak je mi z toho už teď špatně ]-( Nestíhám Vás ani dočítat :-( Tak copak je nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, promiň že nereaguji dřív, ale zabrala jsem se do práce a pak jsem letěla na obídek. Nového? u mě nic moc....akorát budeme pořizovat konečně novou sedačku do obýváku a taky myčku. Jinak vše při starém....svatba u nás nejspíš nehrozí ještě rok a mímo je rovněž mimo. Holt budu stará mamina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že se tady celkem dost probírají táborské svatební salony a zkoušení šatů...My jsme s přítelem prošli všechny salony v Táboře a nenadchl mě teda ani jeden...Nejhezčí šaty mají vystavené ve výloze a když pak vejdete dovnitř, tak nic moc a skoro žádný výběr...Mě tam ani žádné šaty neuchvátily a proto si pojedu vybírat šaty do Budějovic do Edenu...Jednak tam mají ohromný vyběr a jednak moc milé jednání a jsou velice ochotní...A během tohoto měsíce by měli dostat noou kolekci šatiček, tak se už pomalu chystám :-D
Odpovědět
Budejovice taky nezni spatne :-) ale pokud me nic neuchvati v Tabore, tak asi budu mit saty z Hradce Kralove :-) Protoze do HK si pojedu pro babicku a brachu, tak to vezmu pri jednom... Budejky by byly extra cesta :-)
Odpovědět
vlastne nekolik cest... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Helíííí!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Tak vy už tu nejste a mě teď odešla ta kontrola, ale zítra je tu zase....takže si to vysloveně užívám... :-( ]-( ]-( :-S Snad se zítra stavim na delší dobu než teď. Zatím papa a hezký zbytek dne!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Adííííí!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
uuuuuaaaaaaaaa ted jsem se dostala k netu a nikdo tu - prekvapive 8-) - neni zitra se nahlasim nekdy odpoledne :-D se srazem pocitam dobrouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko, tak jak vám jdou přípravy? a jak se máte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den všem bobinám :-) :-) :-) Je tu dneska někdo? =-)
Odpovědět
Preju krasny den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafátko, ahoj :-) jak jdou přípravy....co všechno už máte?
Odpovědět
Pripravy jdou bajecne :-) ale ted musim pracovat, pardooon :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn, hlavně že nejsou pranice a problémy :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Kontrolorka právě odešla, tak jsem tady mezi Váma a potřebuju povzbudit! Byla příšerná, odpo mi ve městě předá protokol a je to za mnou!!!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda Elis, buď ráda že je ta baba kontrolorská pryč....teď jsi tady a já se budu snažit o rozptýlení :-) . A co jinak, jak se máš?....co byt, manža a tak
Odpovědět
Profilova fotka
byteček už je asi v hrubé stavbě....teda ještě nevím zda maj stropy.... Takže z toho mám radost! :-D Manže maká jak šroubek, ale už aby mu přišly penízky....nějak to teď zase táhnu sama a docházej ]-( ale kde ne co? No a jinak se psichycky připravuju na sobotu....ještě jsem nemluvila s tchánovcema, ale tenhle víkend začnem s tím uhlím....No a mě čeká i vyklízení....tentokrát už to jsou ale skoro jen věci babičky.....a to pro mě bude moc těžké! Ale musím, protože jinak se z toho nedostanu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, super že se byteček konečně pohnul, snad nebudou mít velký skluz a dostaví v termínu ;-). U nás jsou penízky taky nedostatkový zboží....sice vyděláváme oba, ale Pavel byl přes 3 měsíce doma s pracovním úrazem a já posledního půl roku taky často marodila, což se samozřejmě projevilo na financích. Hlavně bylo i hodně placeního: pojištění na SS, Vánoce, Silvestr...no hodně velký záběr na peněženku. To už ani nemluvím o výdajích spojených s bytem, člověk bydlí ve svém a platí čím dál víc....zvedli fond oprav, podražil plyn, elektrika....děs běs :-| . To že táhneš domácnost z jednoho platu, je fakt děsný....to se pak musí člověk hodně uskrovnit (taky jsem to zažila)....hlavně při dnešních cenách. Doufám, že brzo bude líp. :-) Při vyklízení přeju hodně sil, je to smutné :-(
Odpovědět
pranice teprv budou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš? :-D Já jsem jednou zvědavá na nás. Podle toho co mi Pavel naznačil, nesouhlasí víc než s polovinou mých představ....šaty, kytka, oznámlko. Jediné v čem jsme zajedno: prstýnky, oběd a večerní party. :-)
Odpovědět
jo, myslim... :-) treba az budeme oznamovat rodicum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste ještě nikomu nic neřekli??? =-) :-o
Odpovědět
ne-e :-N |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee tak to bude ale legrace!!! Tak to nám to pak musíš pěkně popsat!!! A kdypak jim to chcete oznámit??
Odpovědět
no, to bude vazne bajecna legrace :-D :-D :-D oznamit tak asi do mesice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nebude to ještě moc brzo? :-D Ale každopádně Vám držim pěstičky! Určitě to dobře dopadne...ale z vlastní zkušenosti, čím kratší dobu to ví, tím méně můžou buzerovat a předělát a komentovat co se líbí Vám!! Lituju, že sem to neudělala úplně jinak...pak by se to všichni dozvěděli týden před a basta. Za tu dobu stihnou koupit oblečení, případně vyprat nebo nechat vyčistit! A pak by to nejspíš byla pohodičk a aklídek!
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, vy tajnůstkáři! :-D Elis, naprostý souhlas. Proč dělat zbytečné rozepře a vlny v rodině a příbuzenstvu. Vždycky se najde někdo, kdo bude kibicovat a šťourat. Taky bych to tak udělala....týden, maximálně 10 dnů předem a basta ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?