Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Spíme, spíme??? :-D Je tu někdo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: ja jsem tu skoro porad, ono, jak jit vencit velrybu.... takze sedim a klikam mezi beremese a emiminem a missorkou ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
janno: o velrybě bych nemluvila (kolik jsi nabrala v těhu???) :-) . Já když mám čas, sleduju beremko, koníka a občas modrou střechu :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! hlásím návrat!
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se, že sem se o víkendu ani neozvala....ale jak sem předpokládala, strhnul se rekord!! Uhlí je vystěhované!!! Tak tenhle víkend ještě dříví, vyklidit sklep, pak půdu, všechny skříně na chodbě....no prostě se asi zase nezastavim ]-( Ale blíží se už konec února....tak mám co dělat aby se to všechno zvládlo!! Pak následují bourací práce a to bude taky zabíračka! Pak potřebuju udat dvě zachovalé dýhované skříně (mám pocit že je to světlý dub)...nevíte někdo o někom, kdo by potřeboval skříně???? A pak jednu takovou starou, dýhovanou třídvéřovou a jednu měnší dvoudvéřovou...ty jsou něco jako mahagon..... Všechny jsou zamykací!!! A pak za odvoz jednu dvoudveřovou, nezamykací..... tak do dílny na nářadí..... Lituju, že jsem za váma nemohla přijít na srazík...ale asi byste mě ani nepoznali! Byla jsem úplně černá...jako všichni.... a hlavně utahaná! Večer jsem byla ráda že posunuju nohy!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, já dneska nějak nestíhám.... V sobotu jsme Tě postrádaly, ale chápeme tvé starosti. Aspoň že jste pokročili s úklidem. Bohužel o nikom nevím, kdo by chtěl skříně...zkusím se ale poptat ;-) . Neboj, srazíků ještě bude....stejně jsme se nakonec sešly pouze 3: Kremrolka, Žirafka a já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm. Já taky nestíhám jak to tu ty dva dny nešlo...nějaké termíny jsem už stejně prošvihla .... Už se mi tu nelíbí!! Tak hhhrrrooozzzznnněěěě moooocccccc!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Mě uklidňuje fakt, že už to mám skoro za pár :-) . Nová prácička se taky slibně vyvýjí...v úterý jdu na pohovor, tak držte pěstičky! ;-) Elis, a neuvažuješ o odchodu...v Praze seženeš job vždycky a určitě i lépe placený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to víš že si pohrávám.... jenže teď je toho na mě dost...chci se trochu uklidnit....ikdyž tady to moc reálné není....... Jenže aspoň vím co čekat a málo co mě překvapí! Navíc budu potřebovat teď nějakou dovolenou abych to všechno dala dohromady a pak předala byt....takže až to vyřídím budu řešit dále!!! A v to úterý určitě držíme pěstičky abys měla hooooddddně štěstíčka!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky!! :-) Chápu, já se k odchodu odhodlávala taky dlouho....jenže u mě byla motivace: dojíždění. Uvidíš co bude a pak, až bude klid a po všem tom stresu, můžeš hledat jiné místo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no u mě bude motivace....no to se ještě uvidí!! Stejně sem si rozjela něco bokem....takže to snad nějak zvládnu a nebo odtud přejdu plynule na mateřskou.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, ty tajnůstkářko???, že by =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Loučím se, dneska mizím dřív...jedeme s miláčkem vyplenit TESCO (mají akce) :-D . Přeju hezký zbytek dne a zítra papa. Doufám, že se nás sejde víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska, papa. Keith vzal maleho na ockovani, ja na to nemam zaludek. Ad vaha v tehu: no tentokrat "jen 10kg" zatim, jenze z minula mam porad +6kg a nejvic pribiram prave v poslednim mesici, kdyz se uz nemuzu skoro hybat a jen zeru 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
neboj....zatím ještě nic.....Kdyby bylo na mě, tak vím kdy chci aby se mímo narodilo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
.....elis jaro/leto/podzim/zima????? :-D Janno - des me prosim jenom trochu :-) - jo na Missorce jsem taky host - ale jen zevluju a ctu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andelika: :-D :-D :-D :-D to je pripad od pripadu, je fakt, ze ja se moc nehlidam, a mimino proste "musi" mit sladke, vis ;-) ale uz jen mesic, a pak hura na zeleninku :-x
Odpovědět
Profilova fotka
.... ahoj zirafko .... ahoj Janno - no..... ja mam spis nechute, a kdyz, tak chut mam tak na maso/parky. zelenina :-| ovoce :-N sladky :-p burty x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nechute prejdou, ja tentokrat prvni tri mesice fakt nemohla maso ani citit, veprove ani nahodou,.. jenze potom se "vetrelec" prihlasi o svoje, jako ze jsem posilala keithe uz v prnim tehu o pul jedenacte vecer pro kolu, nebo cokoladu, .... ;-) ale je to sranda, jen si to vychutnavej. To prvni je fakt nejlepsi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, je fakt ze obcas padnu na neco, co proste musim snist - minuly patek to bylo pul litru vanilkove zmrzliny 8-) pak mi byla brutalni ale brutalni zima (tady mrzlo cely patek) :-D od te doby zase klid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pockej az to bude zavinac, a pak za dalsich pet minut jahodova zmrzlina :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
... to uz me snad nepotka, dneska jsem 15+0 :-)
Odpovědět
Tak to uz jsi velka andelika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) i tak se to da brat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm, ja myslim, ze potka :-D :-D :-D druhy trimestr je ta nejvetsi sranda :-D :-D :-D :-D Prvni zvracis, druhy uzivas, a treti trpis, uz aby ten pupek vykoukl :-D :-D :-D Ale vazne, ja taky zadny "zasadni" chute nemela. Spis nechute, a pak mne chytalo sladke, v obou tehotenstvich
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko všem!! :-) holky, vy jste ale drbny :-D Janno, to jsi tolik nepřibrala...uvidíš, že při dvou dětech to půjde dolu samo ;-) . No, co se týče chutí a nechutí....jestli budu po mamce, mám se nač těšit. Taky splácala všechno možný. :-D Andeli, to už pěkně rostete...já se tak těším na malého Andělíčka, nebo malou Andělku x-) x-) Chutě a baštění neřeš, hlavní je mimčo!
Odpovědět
krasny den :-) vcera jsem davala dohromady seznam lidi, kterym dame/posleme oznamka... zatim jsem na 56 kouscich a jeste zdaleka to neni komplet... :-D
Odpovědět
ahoj nevěsty :-) teda jsem si představila všechny ty věci v žaludku... :-D žirafíku to máte dost oznámek ;-) my měli asi 25 a kolik budete mít hostů asi?
Odpovědět
Hostu budeme mit na obede do 20... a pak nekdy v lete na grilovacku neco pres 40 :-)
Odpovědět
Ale oznamka posilame i lidem, kteri na zadnou z tech dvou akci zvani nejsou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?