Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! Tak sem tu a šílim z práce! Ale zjistila jsem jednu pozitivní věc a tak mám radost! :-D Ale k Andelice se zatim nepřipojuju :-( Andeli: Jo jaro/léto/podzim/zima :-D :-D :-D :-D Kdyby bylo podle mě tak vím kdy to bude!!! A to i na den! :-D :-D :-D
Odpovědět
Gratuluju k pozitivnimu zjisteni :-)
Odpovědět
eli šak se dočkáš ;-) hele ale to bude náročný se trefit na den přesně, ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko: my meli taky desne moc oznameni, kolem 60ti - a jak rikas, posilali se i tem, co nebyli zvani jen jako oznameni. Elismi: gratuluju, alespon neco pozitivniho Kremrolko: jak rika muj kamarad: sem se narodil na jeziska, tak to nestesti dopreju i svym detem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak takhle zákeřná bych nebyla....teda ne úplně! :-D
Odpovědět
no můj bratránek se narodil 27.12. a ještě mu dali jméno Adam :-D to je fakt za trest :-D
Odpovědět
jinak k těm ročním obdobím ani nějak žádný neupřednostňuju, myslím, že každý má svý plusy a mínusy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to má určitě! :-D Kéž by mi to vyšlo .... nijak jsem to nevybírala, prostě se mi jen ten datum líbí..... No a necháme se překvapit jak to všechno dopadne! :-D :-D Kremrolko a kdy plánujete rodinku vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska to tu frčí :-) Mě je datum narození taky fuk....jsou podstatnější věci. A jak píše Kremrolka, všechno má své plus a mínus. V létě je horko, v zimě zima...pořád něco. Žirafko, oznámek máte poměrně dost, ale pokud je tolik známých a kamarádů, proč ne. My jsme to počítali jen tak předběžně a vešli bychom se do 35! ;-) Posílat budeme i těm nezvaným. Kremrolko, chudák bratránek... spolužačky maminka je Eva a narodila se 23.12. :-D
Odpovědět
eli já už radši nic neplánuju ;-) když to vyjde budeme rádi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, budu moooc držet pěstičky a třeba se sejdeme v porodnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruško si to zakřikla! :-| A teď sem tu sama :-(
Odpovědět
Článek se načítá
nejsííí :-)
Odpovědět
Nejsteeee
Odpovědět
Profilova fotka
jee to je super!Jenže já za chvilku pádím domu...ne že bych tu neměla práci minimálně do neděle bez přestávky, ale už toho mám dost! :-p a musím ještě něco zařídit....
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ránko všem :-) :-) doufám, že se tu dneska sejdeme v hojném počtu a pěkně podrbeme....já si chci povídat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...........boze ze bych neco promeskala? ja mam dojem ze je patek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, to jsem celá já....ruce jsou rychlejší než mozek :-D :-D :-D ...samozřejmě jsem vám přála hezké páteční!!!! ránko ;-) Holt už jsem poněkud napřed....sice se těším na víkend, trochu toho volna....ale zároveň mi hlavou míhá pondělek, kdy mám v práci důležitou návštěvu...jsem z toho rozhozená :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! Je fajn, že je už pátek! Taky se těším na víkend, ale stejně mě čeká vyklízení, tak si moc neodpočinu. Byl v plánu dovystěhovat sklep, ale tchán jde v sobotu do práce a tak jsme to přesunuli na příští týden..... Takže budu makat jak šroubek, měřit a fotit skříně a vyklízet a vyklízet! :-( A teď tu mám tolik práce, ale nechce se mi nic dělat...taky si chci povídat!!! Takže kdopak tu je??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis :-) , mě je Tě normálně líto a to nemyslím nijak ironicky. :-( Já si sice stěžuju, jak mám ten život občas těžký....ale oproti Tobě je to brnkačka :-| . Budu na Tebe o víkendu myslet, hlavně ať jde práce od ruky a máte to rychle za sebou ;-) . Já hodlám o víkendu vysadit a pěkně relaxovat...nějak jsem mimo a ke všemu mám zřejmě zánět močáku, takže paráda ;-(. Uvidím, jak se to o víkendu zlepší...možná jsem jenom přistydla, jsem háklivá na ledviny. V práci mám zatím pohodu, jsem tu sama. Většinu povinností jsem si odbyla včera, tak čekám na páteční odpolední nápor :-S
Odpovědět
Ahoj holky,přeju všem hezký den. Beruško,nasad pitný režim-teplý čaj a teplo. O víkendu odpočívej.
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, ahoj kde si se tak dlouho toulala, potvůrko? :-D Pitný režim mám docela O.K....cca 2-3 l denně vypiju. V práci piju převážně jen zelený čaj, občas to proložím minerálkou. O víkendu to zkusím kurýrovat, zalezu do teploučka a budu hajat a nahřívat si močák ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, prostě je to šílené, ale stěžovat si nebudu....jen mi bude o víkendu šíleně smutno...stejně jako teď. Když do toho bytu vlezu, tak to na mě vždycky padne ještě víc ;-( Posledně sem odtud odcházela, zabouchla sem a najednou slyšela ránu, tak sem se vrátila a na zemi tam leželo prkýnko...nemělo šanci spadnout, ale leželo tam, tak sem začala brečet...to už prostě nešlo a takovéhle věci se mi tam dějí pořád! Světlo které nefungovalo minimálně dva roky (prasklá žárovka), tak nesvítilo a pak se najednou rosvítilo..... Asi už mi z toho všeho hrabe! Beruš a na ty ledviny...já bylinkářka radím urologický čaj a prolévej se jen s ním! A to hodně! Uvidíš jak se ti uleví!!!! A samo kurýrování o víkendu schvaluju!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, uvidíš, že to bude lepší....smutek přebolí a pak už budeš vzpomínat jenom v dobrém :-) Hrabat Ti nemusí...já teda nejsem nějaký příznivec věcí nadpřirozených, ale když umřela babička (máma taťky), tak jsem občas taky slýchala divné zvuky. Po její smrti jsem v jednom z jejích pokojů měla svůj "děcák" a v noci mě někdy budilo bouchnutí...jako od dvěří do koupelny. Bála jsem se tam a to dlouho. Když jsem se ale ptala, jestli náhodou někdo v koupelně nebyl, tak ne. Jsem se pak už ani nevyptávala a připadala si jako blázen. Časem to samo ustalo. Možné je všechno....na duchy sice nevěčím, ale záhady se dějí. :-) Jinak ale docela věřím, že když někdo umře, zastaví se čas. Sama jsem to zažila právě u babi, hodiny se zastavily, ač byla nově vyměněná baterie..cca 2 dny. A náhoda to teda být nemusela. To samé se stalo tetě, když jí umřel manžel...hodiny přestaly jít. Slyšela jsem to už hodněkrát, tak na tom asi něco bude. Díky za radu, zkusím si čaj koupit v lékárně a proleju si o víkendu trubky ;-) :-D
Odpovědět
holky,napište mi taky do IP náký ty fotografy,příp.i s ty s kamerou. Nikoho neznam, s nikym nemam zkušenost a nic jsem od nikoho neviděla. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
beru já bych ti doporučila si ho koupit ještě dneska...třeba odběhnout z práce a prlívat se už teď! čím dřív, tím líp a hlavně ho vydrž pít aspoň 4 dny!!!! Někomu chutná, nekomu ne. Já ho mám celkem ráda....a hlavně pomůže!!!! pajee kameru nevím, ale my měli fotografa co je na náměstí - u "koňského řezníka" a já jsem byla spokojená!
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, já bohužel neporadím....taky jsem v tomhle směru zkušennostma nepolíbená :-| Elis, čajík bude muset počkat až domu...z práce si moc neodskočím, není kam. Jsme úplně na samém konci Říčan. Do města je to pěšo skoro 25 min. Bus jezdí jednou za hoďku. V okolí je pouze pár domků, jinak pole ;-( Snad to vydržím, pila jsem různé driáky...tak snad v pohodě. 4 dny: to se dá zvládnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo..... tak držím pěsti ať čajíček pomůže a brzo ti je líp!
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, díky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáš vůbec za co! Hlavně aby ses z toho dostala! Já moc dobře vím co to je a jak mi vždycky bylo zle!!! Loučím se! Pádím domu a jedu za kamarádkou, takže asi uteču ještě o minutku dřív :-N Papa a hezký víkend všem!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?