Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafka: ja v tvych albech zadne saty nevidim :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak s naší účastí na srazíku se to zkomplikovalo.Valinka je nemocná, tak netuším, zda do Tábora pojedeme.Má rýmu a ještě pokašlává.Posílala jsem vám všem IP. Dnes jsme byly u doktorky, tak máme sirupík na kašel,ale pochybuji, že by si jí to líbilo,když jí povezu pryč.Jedině že bych přišla bez ní.Ale ještě nevim, jak na tom bude Míra s volnou sobotu. Tak to bude překvapení, jak to dopadne.Ale moc ráda bych vás viděla, vypadá to po dlouhé době na pořádnou bandu ženskejch. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké úterní ránko všem :-) Maalinko, hlavní je Valinky zdraví, takže si nedělej těžkou hlavu. Pokud se to zlepší, rády vás uvidíme, pokud však ne.....neva, vynahradíme si to příště. ;-) Je tu vůbec někdo, bobiny???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! No přece já jsem tady! Sice nevím co mám dělat dřív,ale protoře mám dneska depku, tak se mi nechce dělat nic. Ale musím si začít připravovat věci na tu zítřejší kontrolu.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, mě se taky nechce vůbec nic dělat, hodně se přemahám a nutím.....jinak bych lehla a spala celou prac. dobu :-|. Práce mám docela dost, ale mohlo by být i hůř.....aspoň den rychleji uteče. Kontrolu Ti nezávidím, já akorát skenuju podklady pro audit....jsem taková děvečka pro všechno. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to nezávidím já tobě! Děvečku pro všechno...to je hrozný!!! :-p Moc bych to chtěla nějak zkloubit a vidět se s Váma v tu sobotu. Takže ty budeš asi záchytný bod.... platí to číslo 721....? Kdyby náhodou tak abych se mohla ozvat.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, si zvykneš na všechno....první cca 3 roky jsem fungovala normálně, věnovala jsem se hlavně svému. Pak ale pan šéf rozhodl, že jsem natolik schopná a tak dělám všechno možný. Když se někomu něco nehodí nebo nechce, přehrajou to na mě.....jediné plus a pozitivum je, že koncem března končím.....ať si to užívá zase někdo jiný :-p :-) . Záchtynej bod, proč ne :-D ......číslo platí, takže klidně volej nebo piš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já se určitě ozvu.....
Odpovědět
Profilova fotka
O.K. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo!Doufám, že přijdu....asi potřebuju taky trochu změnit prostředí.....
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, to určitě přijď!! Já se vždycky neuvěřitelně na našich srazíkách naladím a dobiju si baterky. Ono to chce jednou za čas vypnout, užívat si a vyrazit někam ven ;-)
Odpovědět
Dalsi nasup fotek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky já su dneska taky nějak praštěná v noci jsem vůbec nemohla spát :-| blbý sny já už se na srázek moc těšim a určo dorazím, sice se nám ta účast zase nějak tenčí, ale chápu holky, že s mimčem to skloubit není jednoduchý ;-) letní zahrádkovej sraz by byl super fialenko ;-) tak kdo můžete doražte a ne že mě tam necháte čekat na nádraží samotnou s bezdomovcema jako minule :-D ;-) elis to bylo fajn kdyby ti to v sobotu vyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko tak vem pro jistotu sebou fotečky...sem je ještě neviděla tak bych se pokochala...udělám všechno aby mi to vyšlo...ale raději neslibuju! Jestli se do toho tahání uhlí chlapi obujou, tak tam budu muset být s nima... jedno auto a můj byt.... :-(
Odpovědět
Pujdu na sraaaaaaaaaaz :-) Sice teda budu muset ve tri zmizet (pro ty zname), ale aspon neco :-) Takze kdybyste se nektera chtela sejit i pred druhou, tak klido pido :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a s tím spaním souhlasím....já měla dneska hororové sny....a nemůžu se znich dostat i teď! :-S
Odpovědět
eli vezmu ;-) zirafko supeeer!!! já klidně můžu i před druhou ;-) tak klidně navrhni jak se ti hodí ;-)
Odpovědět
Peti - tak treba od pul druhe? :-)
Odpovědět
tak jo :-) třeba se k nám ještě někdo už od půl druhý přidá :-) a zbytku musíme dát vědět kde jsme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, už se na fotečky chystám....se budu zase kochat :-) Já taky klidně dorazím na tu půl druhou....aspoň budeme mít více času ;-). Kremrolko, neboj se, čekat Tě nenecháme. Posledně jsem s váma nebyla a doteď mě to strašně mrzí :-( . Sice se nám účast postupně snižuje, ale určo to zvládneme i v menším počtu ;-) . Maminky s mimčama holt dorazí až příště... Spaní a hororové sny, znám to velice důvěrně.....bych mohla vyprávět. Kolikrát se budím hrůzou a spocená. Jinak mám sny docela bláznivé....pozbývají smyslu.....prostě úplné slátaniny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja se hlasim ze ja taky muzu ve 13,30 :-) - ted Vas zanedbavam ale mam ted nejak nabity program :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechna děvčata! Janno : Tak jsme o víkendu byli na Karolíně na jídle a musím říct, že tam vaří výborně...Moc nám chutnalo a jenom nás utvrdili v tom, že jsme si opravdu vybrali skvělé místo pro náš velký den...Takže můžu jenom doporučit...
Odpovědět
Profilova fotka
Maculinka: diky za info, me uz z te svatby chytaji normalne depky 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Hmmm, karolin... kdyby se tam uz nevdavala svagrovka, tak bych ho brala vsema deseti... ale nechci vypadat, ze se opicime... a nechci, aby to kazdy hned srovnaval s jeji svatbou....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda všem :-) :-) Andeli, super....už jsme 3 :-) Maculinko, jsi mě teda ještě více navnadila....my o Karolínu uvažujeme hodně, ale teď je to téměř jistota. Doufám, že do té doby než se rozhoupeme, nám opět penzion nezavřou....ale snad už příští rok :-) Žirafko, chápu.....taky bych to takhle nechtěla. Lepší je mít svatbu jinde, bez pomluv a srovnávání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Berusko, hele - vis co - normalka my jsme na tom byli stejne jako vy - porad jaro - podzim, pristi rok - a pak jsme si rekli na nic nebudeme cekat, a huuuups, najednou to slo - a celou svatbu jsme zaridili za dva mesice - vrele tento postup doporucuji :-) Janno: nepropadej panice :-D desive to vypada jen pri pripravach v pocatecni fazi, pak uz jde vsechno samospadem Zriafko: jaaaaa chciiiiiiiii takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy zkouuuuuuuuuuuuseeeeeet saticky buuuuuuuuuuuuuuuu jo a zapomen na srovnavani, stejne se mu nevyhnes at chces nebo nechces :-) u nas se zacalo srovnavanim babicciny svatby az k nasi a probrali se vsechny mezi tim :-D
Odpovědět
Andeloune - tak zkousej, zkousej :-D Ja jdu pozitri zkouset do Tabora... jsem moc zvedava... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka: taky si myslim, ze porovnavani neujdeme nikdo, stejny styl svatby(nee hostina), stejna situace, (bere si anglicana),.... radsi na to nemyslet, krom toho mi mame obrad u Jakuba, kde melo svatbu par dcer mamy znamych, takze to bude, ti meli takovou ozdobu, ti to meli takhle.... 8-( takze asi tak. Da se nekde kouknout na tvoje saticky? Ze bych si udelala predstavu o nabidce taborskych salonu.... Mi porad roste bricho,uz jsem jak hroch, a to mam porad cca 6tydnu to go...... JAk se tehnhle vak nacpe do satu..... :-S ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, u nás je téma svatby otevřené už skoro 10 let :-N ......jenže pořád bylo něco důležitějšího, nebo prostě nebyla vhodná chvíle, nedostatek peněz, kupování bytu.....atd. :-| Teď máme úvěr na bydlení, je třeba dozařídit byt....kupí se problémy okolo, takže chuť mě docela přešla (občas mám teda záchvaty a mohla bych se vdávat jen tak....civilní obřad pouze se svědky). Nebudu se však nijak vymlouvat pouze na nedostatek financí, protože by se to vždycky nějak dalo zařídit, ale faktem je, že momentálně chci spíš dodělat bydlení.....takový ten tlak se svatbou je spojený spíš s narážkama okolí a taky ho podněcují svatby všech známých a kamarádů....to je jako s dětma....úplný tikot biologic. hodin to není, ale to že všichni v okolí mají špunty a člověk se pro to nadchne :-)
Odpovědět
Janno - ja v Tabore jeste nezkousela :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?