Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak pro mě svatební veselí nic moc :-| . Byla jsem pozvaná i na hostinu, ale protože Pavel nechtěl, brala jsem bráchu (abych tam nebyla úplně sama). Jenže znáš to, mezi skoro cizíma lidma je to nuda. Všichni se tam znali a debatili mezi sebou. Ke všemu je zajímal pouze chlast a jídlo, vedli trapný řeči a to já fakt nemusím. Ke všemu byli skoro všichni kuřáci a dělali si hloučky. No, výsledek katastrofa....trpěla jsem jako pes. Nebýt bráchy, ukoušu se nudou a budu mlátit hlavou o zeď. Jen ze slušnosti jsem tam zůstala aspoň na oběd a po cca 3,5 hodinách jsem odešla. Nebýt bráchy, tak nevim :-| . Spolužačka na mě totálně házela bobek, takže jsem si přišla jako pátý kolo u vozu. Sice se u nás asi 2x zastavila....na 5 minutek, ale spíš jsme jen tak prohodily pár zdvořilostí....jinak nic. Ani fotit se nechtěla....zřejmě bych jí pokazila snímky :-( . Podle toho si asi obrázek uděláš....příště radši budu za mrchu a odmítnu, než se přetvařovat a nudit se. Celý víkend jsem litovala, že jsem tam vůbec lezla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vendi, no dovol :-D :-D , já jsem náhodou zábavná a přeřeky ani tak nehrozí, spíš překlepy :-D :-D
Odpovědět
hm, takto je dost pruda :-| :-| :-| ja bych zase zasla tam do toho mexickyho... tam u namesti, jak jsme byli po kamci svatbe... moc mi tam tenkrat chutnalo x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm to možná není až tak špatný nápad....tentokrát snad budu mít víc času a dám si s Váma i papání! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a druhá svatba byla následující den: 2.6. v penzionu Karolín v Malšicích :-) . Nevěsta byla kamarádka ze SŠ. Ovšem u nich jsme se byli pouze podívat a pogratulovat. Měli skromný obřad, ale mooooc pěkný. Nevěsta měla bílé korzetové šaty (jednoduché bez přízdob), závoj a polorozpuštěné vlasy. Kytičku měla uvázanou z růžových růží, bílých kal a fialových frézií + něco zeleného (taky kulatou klasiku). Ženich měl světle šedý oblek. Moooc jim to slušelo. Zdrželi jsme jen na obřad + malý pokec a pak hurá domů. A na rozdíl od mé dobré kamarádky (což jsem si dlouho naivně myslela :-( ), jsem se s nima i vyfotila a přiťukla panáčkem :-) . Jojo, lidé jsou různí.
Odpovědět
v karoline je krasne, dobre, ze uz to tam zase funguje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafi, pruda je slabý slovo :-( .....ale co, aspoň jsem si na 100% ujasnila (definitivně) její postoj vůči našemu kamarádství. A pro příště vím, co můžu čekat. S tou restauračkou (mexickou nebo co to bylo), jak navrhovala Žiraf bych taky souhlasila ;-) Elis, to bude fajn.....budeme mít víc příležitostí pokecat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, Karolín je fajn :-) ....akorát z venku je to trochu omšelý....nijak to neopravovali :-|
Odpovědět
Profilova fotka
takže bychom na sraz měli vybranou i hospůdku! :-D :-D Tenhel víkend se vdávali dve moje kamarádky...nešla sem se podívat ani na jednu(nějak sem nestíhala :-| ) Jedna byla ze střední...tu bych asi překvapila, ta druhá mě tak napůl huby zvala. Myslela sem, že je dobrá kamarádka, jenže už jednou, když sem potřebovala tady v Praglu pomoct, se na mě vykašlala. Miláčka mi tenkrát odvezli z práce do nemocnice, byl tam týden, já nevěděla jak se tam dostanu, byla sem na zhroucení a ona mi tenkrát řekla, že na mě namá čas..... Takže sem tu svatbu sabotovala. Taky sem jí zvala aby přišla na naší, nepřišla. Takže sem tuto kapitolu uzavřela. Jen to člověka mrzí....lidi se v poslední době chovají pěkně hnusně!!! ;-( ;-( :-S
Odpovědět
ja bych mozna zkusila i nejakou zahradku kdyby bylo hezky ale v te mexicke bylo fajn, takze klido elis a berus... to jsou tedy dobre kamaradky ]-(
Odpovědět
jo holky, koukne do albicka "co uz mame" prihodila jsem tam nejake obrazky (oblek, kosili, pokus o kosicky a tak :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě je to v celku jedno kam půjdeme posedět. Když bude počásko, tak ven a v záloze můžeme mít restauračku ;-) Elis, tak já na svatbu spolužačky byla zvaná....poslala mi pozvánku (do té doby jsem to netušila). Trochu mě to překvapilo, ale zároveň potěšilo....že si na mě po dlouhé době vzpomněla. Jenže jsem netušila, že se vůbec nezměnila.....nechápu, proč mě zvala, když si na mě stejně čas neudělala :-| . Znovu mi to připomnělo časy na SŠ, kdy jsem jí byla dobrá akorát k tomu, abych jí pomohla poradila apod. Zřejmě mě pozvala ze slušnosti....ale co, už je to za mnou. A souhlasím, že to člověka pořádně zamrzí!!! Bohužel zklamání patří k životu :-(
Odpovědět
Článek se načítá
kremroli - krasa... ja uz se tesim, az budu vyrabet vyvazky a podobne kravovinky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, už jsem koukala a je to paráda!!! :-) A kamarádka je to opravdu za "všechny prachy" :-( A já se loučím, pro dnešek to balím a pádím domů. Mějte se faj a hezký zbytek dne :-) . Zítra papa
Odpovědět
berusko, papa :-)
Odpovědět
pa beruš a díky za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruš papa!!Kremroli hezké...už se Vám to taky začíná rýsovat....a jak pokračujou šatičky?
Odpovědět
elis na šatičky mám domluvený s tetou poslední víkend v červenci a pak poslední úpravy v půlce srpna musím ještě sehnat botky ať vím jak budu mít vysoký podpatek a podle toho dýlku no už se na to moc těším... akorát teda jsem vždycky opíchaná od špendlíků což nic moc :-D ale zas jsem ráda že mi je teta vůbec šije ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) :-) Kremrolko, na šatičky jsem moooc zvědavá....už se těším, až budu moci posoudit, jak se tetě povedly ;-) . Co se týká špendlíků....jojo, pro krásu se musí trpět :-D ....ale neboj, určitě bude výsledek nádherný a na nepříjemnosti se zapomene ;-)
Odpovědět
no teta šila svatební šaty už mamce a prý je došívaly v předsvatební den dlouho do noci, což se nám doufám nestane :-D máma byla nervózní a teta tak zpruzelá, že se zřejmě musela pak nějak "odreagovat" a druhý den na svatbě už s ní byl můj pozdější bratranec :-D a o tři měsíce později se chystala další svatba :-D
Odpovědět
Ahoj vsem - hledam dobrovolnika, co misto me pujde k zubari... jako vhodny kandidat se jevi beruska, neb to ma blizko z domova :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, to nejsou zrovna povzbudivé zprávy...jen abys nedopadla stejně jako maminka :-o :-D Ale snad už je teta poučená. Žirafko, proč já???....copak Ty se bojíš zubaře??? Já bych teda klidně šla, mám se zubákem bohaté zkušennosti a od jisté doby se nebojím. Ale hodně záleží na konkrétním doktorovi a jeho přístupu. ;-) Čeká Tě něco nepříjemného, když hledáš náhradníka?? =-)
Odpovědět
zubare se nebojim, ale stejne radsi ctyrikrat na gyndu nez jednou k zubari... :-D :-D :-D mam v pusince asi nejake vtipne kazy, takze cekam, ze to bude hrozne bolet a este budu urco doplacet :-p
Odpovědět
coz neni fer, kdyz clovek trpi aeste za to ma platit
Odpovědět
a ty jsi vyhrala, protoze mame zubarku tam na sojcaku
Odpovědět
jo jo, doufám , že už je poučená... já bych jí dala nechávat to na poslední den :-D ale je fakt že mamča se vdávala taky jaksi "narychlo" ;-) žirafko nezávidím... já zubáka nemusím a moje četnost návštěv u něj o tom vypovídá svoje =-)
Odpovědět
no ja tam prave byla naposled v zari, tak cekam klepec :-p
Odpovědět
papa, jedem :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafi, já mám zubáka v Praze a neměnila bych. Bohužel jsem měla smůlu a předtím chodila k samým "tyranům"....díky jejich skvělé péči jsem si řádně užila a až můj nynější zubák mě dal do kupy. Teď jsem max. spokojená a kudy chodím, tak ho chválím.....a že mám zážitků. Ty nedostáváš protibolestivku (injekci)???.....někdy je to fakt lepší, zvlášť když jsou kazíky větší. O doplácení mi nemluv....já už nechala u zubáka skoro majlant, ale to je na dlouhé povídání... Děkuji, že jsem zrovna já vítěz....ale asi Tě budu muset zklamat, chodím domů pozdě a tak nestíhám.....a stejně jsem byla na preventivce před 2 týdny, takže smůla :-D Kremrolko, držím pěstičky....snad budou šatičky bez problémů a včas. S tím zubařem si můžete "notovat" s Pavlem, ten se zubákovi vyhýbá jako čert kříži :-D
Odpovědět
tak dneska jenom prohlidka, pac mi vyrazil opar, ale pred srazikem si mas berusko vzit na dva dny dovcu... :-D :-D :-D poslu ti objednaci karticku :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?