Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafi, Ty "mrško", takhle dbáš o můj chrup....posílat mě k cizí zubařce :-D . Kvůli tomu si rozhodně volno brát nebudu....stačí že jsem si zbytečně plácala dovču na páteční svatbu :-D
Odpovědět
jak k cizi... k moji ]-( ]-( ]-( co prace dalo predloni sehnat na taborsku zubare, kterej by bral lidi...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se hned nedurdi, vždyť to byla legrace :-) .....je fakt, že těch zubáků moc není a co berou už vůbec ne. Náhodou, nebyla jsi taky u Bozadžieva na Horkách??? Je výbornej, ale nevím jestli přibírá pacoše. Když už bych k někomu šla, tak asi jedině tam. Jsem pěkně zhýčkaná z Prahy. Málokdo má totiž takové vybavení a hlavně přístup!
Odpovědět
Bozadziev predloni prave nebral... chodi tam skorotchanovci a jsou moc spokojeni... Ja chodim k Sochove na Sojcaku... Ma teda podivnou zalibu ve vrtani, ale jinak celkem pohoda...
Odpovědět
jinak ja mela prima zubarku v praze, ale ono kdyz k ni byla objednacka tak 3 mesice a kdyz cloveka jo neco bolelo, tak tak tejden/14 dni, tak to bylo dost nanic...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je škoda, já na něj taky slyšela jenom chválu :-( . Asi až mě omrzí dojíždění do Prahy, tak nevím. Mě teda vrtání nevadí....jsou mnohem horší zákroky. Ta Tvoje zubajda je na Poliklinice??
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to je fakt na prd, když měla takový dlouhý objednací termíny. Akutní stav je holt akutní. Já mám dobrý, že můj doktor to má rozložený....specializuje se na implantologii a to okolo má jako přidruženou činnost. Ale má ještě jednu ordinaci, kde se provádí všechny ostatní zákroky. Pod sebou má 3 další doktory, z nichž jeden má i soboty. ;-)
Odpovědět
Jo, je to na poliklinice... ve 4. patre, ordinace 404 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo. Já si to myslela. Tam snad ani jinde doktoři nejsou. Ale pro případ, že bych někdy potřebovala....vím kam jít a na koho se odvolávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jen tak mimochodem....chtěla jsem se zeptat (samozřejmě všech berušek), jestli se půjde Smajlince na svatbu??? Jen abych byla v obraze a nic si neplánovala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!Tak totálně nestíhám...jako vždycky při výplatách.... ]-( Zubáka Vám nezávidím, já byla asi před měsícem na kontrole po roce a OK.Dneska ráno sem tam vyhnala i manžu, jenže má svou oblíbenou alergii a tím pádem něco jako exem na obličeji a tak se na něj jen podíval.Byli jsme u něj poprvé a byl fajn, naše doktorka totiž vážně onemocněla a ordinaci zavřela nebo jí pak vlastně předala jemu...tak uvidíme jestli za pár let budeme mít čím kousat potravu a nebo jestli budeme do nové koupelny potřebovat dvě skleničky a místo pasty nějaké čistící potvory :-D :-D :-D Jinak já bych Smajlíkovi na svatbu šla určitě...jen si teď nevybavuju kdy to vlastně má a kde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, to se nedivím, že nestíháš, když si ulejváš ty melouny k sobě na konto :-D :-D Pavel mám teď taky alergii a mává to s ním pořádně....sotvá dýchá, řežou a pálí ho oči. Je mi ho líto, ale nijak mu nepomůžu. Včera volal k doktorce a sestřička mu řekla, že ho nevezmou dřív než v červenci....prý měl volat dřív (ale znáš chlapy....všechno nechávaj na poslední chvilku). Zatím si musí vystačit s inhalátorem. Jeho ségra taky trpí na alergii a doporučovala mu nějaké léky, jenže těžko říct, zda mu je mudra napíše....ségra je až v USA a tady se možná ani tyto medikamenty nedováží. Jeden z nich je prý fakt dobrej, ale i u nich stojí 70 USD. No, uvidíme. Smajlinka má veselku (pokud se nepletu) 7.7. na radnici v Táboře. Ale na tuty fakt nevím, musím se juknout. Šla bych docela ráda, ale zatím se tu o tom moc nemluvilo :-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Takže upřesňuji: Smajlík má svatbu 7.7., na matrice v Plané nad Lužnicí (nikoliv v Táboře), od 11.30!!! Pro všechny, které by se rády zúčastnily je místa dost....zatím se hlásíme pouze 2: ELIS a já. Čekám na další odezvy!!! :-)
Odpovědět
Hlasi se i Zirafka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fajn, tak už jsme pěkná "trojka" :-) :-D
Odpovědět
Já se na smajlika bohužel jít podívat nemůžu, i když bych moc ráda. Už máme domluvenou dovču na kolech když jsou tak pěkné čtyři dny volna za sebou x-) Tak si zas budu muset počkat na fotečky :-) a na vaše vyprávění týden po tom na srazíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, to nevadí...hlavně si užijte kola a pěkné počásko. ;-) Na srazíku se dozvíš podrobnosti a tady na BRMS budou nějaké ty fotečky :-) .
Odpovědět
Jo, v nedeli jsme byli na pochodu Bezi liska k Taboru. Slo se z Plane od nadrazi pres Sezimak (ten u reky) do skoly na Klasteraku... hezka prochajda, i kdyz ten kopec od Luznice ke Krizikovu namesti teda jako :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mizím....mějte se fajn a zítra papa :-)
Odpovědět
papa, stastne cestovani
Odpovědět
Profilova fotka
Beruška hlásí nástup :-) ...už je tu zase středa a lámeme týden....ufff, letí to jako voda. :-)
Odpovědět
leti, leti... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafinko, jojo, čas běží jako splašený....ani se nenaděju a budu zase o rok starší (babucha jagucha :-D ). Pavlovi bude 24.6. - 29 let!!! Takže už se taky pomaloučku blíží ke 30. Stejně mi vůbec nepřijde, že je tu zase léto....já mám ještě skoro zimu. :-D
Odpovědět
jeee, kdy mas narozky?
Odpovědět
Profilova fotka
až 14.10.....ale to uteče rychle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zvířátka! :-D Jakpak se máte? Dneska sem dostala odpověď od právničky na tu smlouvu na byteček :-D Čas na konkrétní prostudování bude mít sice až o víkendu :-( , ale budu jí mít překontrolovanou a kdyžtak i předělanou! :-D Tak sem šťastná jako blecha! :-D A jen zběžně už mi psala že jedna věc je tam fuj ble a další věci tam prý jsou taky... podrobnosti mi řekne až po víkendu! :-D :-D Tak mám po ránu ve středu zase lepší náladu! :-D A odpo jdu na hypotéku...tak doufám dopadne dobře a usmlouváme nějakou tu kačku dolu! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beruško a kolik ti to bude? Můj brouček bude mít narozky 19.6 a bude tu už čtvrt století! Tak musim vymyslet nějaký dárek....Nemáte někdo nápad? Jo a ještě nápad na dárek pro mojí mamču...ta má narozky 20.6.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj "zvířátko" Elismátko :-D :-D jak tak čtu, pořád se vám ty problémy ohledně smlouvy kupí....je to děs a vůbec nezávidím všechny ty starosti okolo. :-| Jsem vděčná, že už je tohle za náma.....budu moc a moc držet pěstičky. Hlavně všechno v klidu prostudujte a poraďte se!!! Elis, bude mi 27...stárnu jako metuzalém :-D . "Čtvrtstoletí" je fajn věk a v podstatě snese jakýkoliv dárek...ať už praktický nebo vtipný. Záleží na Tobě. Já moc radit nemohu, taky mám vždycky problémy a dilema, co vybrat. Letos si to odbudu nějakou tou hračkou na PC....to zabere 100%. ;-) A příští rok k 30-tinám vymyslím něco extra!! Mamince bych to viděla na nějaký hezký kosmetický balíček, parfém, relaxační pobyt někde v salónu (nebo v lázních na víkend), dají se i koupit třeba dárkové šeky na oblečení i různé jiné zboží....možností hafo. Záleží na finančních možnostech a i "kulatosti" narozenin. Ale kytička potěší vždycky! :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak mi máme letošek na kulatiny bohatý mně bylo v březnu 25 a Petrovi je v listopadu 30 taky ještě nevím co za dárek, ale bude svatba a třeba se pak brzy podaří ten "nejhezčí" dárek ;-) elis pro mamku nikdy problém nemám, s chlapama je to horší :-D ale mámu vždycky potěší něco na sebe (máme stejnou velikost takže se mi dobře zkouší ;-)), něco z kosmetiky, určitě kytí, mamča ráda mlsá - takže mandličky v čokoládě jsou tutovka ;-), voňavka, ... možností je spousta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to si ještě mladice....počkej až ti bude jako mě! ;-) Každopádně děkuju za rady ohledně dárečků.... Stejně mám pocit, že teď všechny dárky stáhnu na minimální ceny...a budeme se chystat na splátky a to ještě dlouho bydlet nebudem ]-( zato nájem platit musíme pořád ]-( :-( Je to fakt šílené! Ale co se dá. Prostě sem žádné jiné bydlení nesehnala a teď už ani hledat nebudu! A jak sem se předtím na ten byteček těšila....ale to bylo takové těšení na jakýkoli byteček, tak teď už se fakt těším na tenhle náš konkrétní.... A sem zvědavá jak půjdeme vybírat všechny věci, co tam budou dávat oni. Mám ale problém...nevím, jestli si tam máme nechat dát vanu a nebo sprcháč. Vana je standart, ale my jsme zvylí na sprcháč....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?